Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czasemsmutna

Starania o dziecko na 2016

Polecane posty

Gość gopzd p
Chyba mi się udało zrobiłam trzeci test dziś wieczorem i znowu 2 kreski jadna mocna druga bledsza! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gopzd p
Chyba mi się udało dziś rano test i dwie kreski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gopzd p
Mi się chyba udało dziś rano test i dwie kreski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gopzd p
Mi się chyba udało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gopzd p
Sorki nie wchodziły żadne posty a jak weszły to tez te które się nie pojawiały wcześniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina899
Napisz czy napewno :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gopzd p
Ma testach dwie kreski badanie z krwi beta hcg 440,3 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Super gratulacje! Teraz dbaj o siebie i maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina899
Moje gratulacje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gopzd p
Dzięki dziewczyny! sama w to nie wierzę :-D ciesze się ale za 2 dni idę jeszcze raz na betę żeby zobaczyć czy wzrasta odpowiednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gopzd p
Trzymam za was kciuki i czekam aż któraś do mnie dołączy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,ja też jestem w trakcie starań o bobasa. Jestem w 22 dc, za 6 dni powinnam dostać @. Wczoraj miałam dziwne uczucie przeziębienia, dziś już nie ma po nim śladu. Dokładnie 6 dni po owulacji z samego rana złapał mnie skurcz w pochwie dość ciągnący... ale trwał chwile. Dziś już nie wytrzymałam i zrobiłam test strumieniowy o czulosci 10ml. Wyszedł cień cienia drugiej kreski,niestety widoczny tylko pod światło. Nie chcę pytać czy to ciąża... ale czy chociaż jest cień nadziei na nią ???? Czekam na odpowiedz... sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Myśle ze masz szanse by być w ciąży. Dajcie znać jakie macie pierwsze objawy moze nam tez cos to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilo223
Za dwa dni powtórzę test... mam nadzieje,ze jest szansa aby kreska nabrała koloru. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkaa94
Cześć dziewczyny ;) moze któraś z Was mi pomoże. Jestem 2 dni przed @, cykle mam zazwyczaj 31-34 dni. Kochałam sie z chłopakiem bez zabezpieczenia w okresie okołoowulacyjnym i skończył we mnie wiec podejrzewam ciążę, tyle że jak zawsze od momentu kilku dni po owulacji (wiem kiedy mam bo dokuczają jajniki) az do @ bolą mnie zawsze piersi a w tym cyklu nic, ani troszeczkę mnie nie bolą, jedynie z tego co mi sie wydaje sa wieksze niz zazayczaj i nie wiem czy to moze byc ciąża czy nie, brzuch pobolewa czasami ale nie mocno, poza tym nic mi nie dolega. Raz miałam zawroty głowy ale nie trwało to długo moze z godzinkę no i nudności też nie długo ale to bylo z tydzien temu no i przez jeden dzien zalewalo mnie dosłownie przezroczystym ciągnącym sie śluzem podobnym do tego płodnego. Nie wiem juz co mam o tym myśleć. Troche sie rozpisałam, ale moze któraś z was miala podobnie i moze mi odpowiedzieć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gopzd p
Skoro jesteś 2 dni przed mapa to zrób test z rana to się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelkaN
Hej dziewczyny ja odpuszczam juz mi chyba nie jest dane miec dziecko.z mezem tez nie najlepiej nie moge go namowic do rzucenia palenia.do tego ma wysoka prolaktyne ja tsh ojjjj trudno.trzymam za Was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gopzd p
Nie ma co się poddawać i Tobie się uda. Mój mąż też pali nikt palacza nie przekona do rzucenia dopóki sam nie będzie chciał wiem po sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Witam wszystkich :-) dołączam do waszego grona :) fajna sprawa poczytać o staraniach innych, jak samemu też się planuję dzidzie:) u mnie bedzie to taki pierwszy poważny cykl w którym bedziemy się starać. Od października odłożyłam tabletki które brałam dwa lata. Od tego czasu sie nie zabezpieczamy, ale stosunki są przerywane... Czas na konkrety! Chociaż myślę że mój mąż, chociaż chce to trochę się boi :) powiedział że nie chce tego robić w domu... Hmm w weekend wybierzemy się gdzieś sami i może coś zadziałamy:-) na niedzielę mam mieć owulacje wiec wszytsko sie może ładnie zgra:-) pozrdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Hej jak myślicie czy mogła mi sie owulacja przesunąć o kilka dni wstecz? Przez rok miałam okres regularny co 30dni, jednak ostatni mi sie spoźnił i cykl trwał 33 dni wiec dni płodne powinny być około 16 dc a ja miałam śluz płodny od 11dc wiec juz sie pogubiłam z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkaa94
Gopzd p test mam zamiar kupić dzis i zrobie go w piatek rano jesli @ nie przyjdzie i wtedy sie okaże :) a Tobie gratuluję 2 kreseczek na teście ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankkkkka
Witajcie, ja zaczęłam starania w tym roku. Niestety pod koniec 2015 zaszłam w ciążę i poroniłam. Wtedy była to wpadka. Teraz bardzo poważnie do tego podeszłam. Chcę zajść jak najszybciej i dlatego zaczełam używać monitora płodności Clearblue. Zobaczymy jaki będzie efekt, ale na razie działa super. Pozauje dokłądnie kiedy jest owulacja, więc trzymajcie kciuki:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina899
Ja dostałam @ :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankkkkka
iwona25lat, może tak być na to ma wpływ tyle czynników. Mi właśnie spóźnia się okres, ale tylko 2 dni więc jestem na razie spokojna. Testy nie pokazują ciąży. W organizmie zawsze się może coś poprzestawiać:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hope27
Witam wszystkie staraczki! Od pewnego czasu czytam Wasze posty i postanowiłam się dołączyć.. Staram się o dzidzie w sumie ponad cztery lata. Zegar tyka i dalej nic.. Nigdy nie byłam w ciąży, nie poronilam. Przeszlam wiele badań od hormonów po laparoskopie, mąż badanie nasienia ale nadal nic nie wiadomo. Tzn wiadomo że wszystko jest ok. Mam tylko podwyższona prolaktyne po obciążeniu i zapalenie tarczycy ale to na pewno nie jest powód dlaczego nam się nie udaje. Rozwazam już adopcje bo na in vitro się na pewno nie zdecyduje. Zycze Wam, dziewczyny, aby Wasze marzenia o malenstwie się spełniły jak najszybciej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilo223
Karolina 899 - głowa do góry, za to już nowy cykl... nowe szanse... nowe starania :) Chociaż wiem ,łatwo się mówi... Ja tez zrobiłam test ( wyslalam wczesniej ) mam 4 dni do @... sama nie wiem już co o Nim myśleć :( Czy juz mam zwidy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gopzd p
Ja widzę na Twoim teście 2 reski jedna slabiutka ale jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×