Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olxia_

Mój dietownik czyli walka z kilogramami.

Polecane posty

Gość kluseczka1984
Kurcze Czarna szacun za taki trening:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
Ja tez niby nie kupuje kalorycznych rzeczy ale jak maz wraca na weekend to wszystkim kusi pizza piwo drink i telewizor:-( masakra ale dzis juz go nie ma do piatku takze podejmuje probe walki z soba:-) bede do was pisac moze Wy mnie zmobilizujecie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
Dzięki Kluseczko -uwielbiam hh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluseczko ja waże teraz 72.5 kg a pisalam ze bym chciala wazyc 67kg tak jak kiedys .Karmelizowana zrobiłam sobie te warzywa ale nie zasmakowalo mi i wiecej nie zrobie bo teraz mnie mdli.Może za duzo oliwy dałam do smażenia. Czarna pojezdzilam na rowerku tylko 20min i w tym czasie przejechalam 8.5km. Chcialam dluzej ale dziecko mi marudzilo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
Tofinka no i super ,brawo za rowerek. Moja rada ćwicz jak dzidzia śpi- dobrze pamietam jak ja jezdziłam na rowerku młody też właśnie wtedy chciał a tak to cały czas stał i go nie interesował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Aaaaa dziewczyny kupuję orbitrek :p od zawsze go chciałam, a zawsze zamiast wydać na niego to kupowałam karnet na basen albo siłownie, a potem nie miałam czasu chodzić i w efekcie marnowałam karnet ;p W przyszłym tygodniu mąż mi zamówi i będę sobie na nim ćwiczyć łatwo, miło i przyjemnie :D To dopiero kilogramy będą lecieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
Karmelizowana zazdro.............też chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Nie no muszę wprowadzić więcej ruchu bo boję się o skórę, a nie chce mi się chodzić na siłownię ani na basen bo szkoda mi czasu. Co do ćwiczeń z Mel B albo tym podobnych to jestem leń ;p Czarna Ty to kręcisz tak tym hula hoopem, że zamieniłabym się od razu :D Ja to nie umiem tym kręcić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile kosztuję taki orbitrek?ja nie kupuję żadnych sprzetów bo pozniej stoją i się kurzą.rowerek mam juz pare lat i rzadko na nim ćwiczyłam.Czarna masz rację bede ćwiczyć jak mała bedzie spała bo jak widzi że jadę to i ona chce wiec tylko sie denerwuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
Ja mam rower stacj. I steper i tak mi sie nie chce:-( moze choc na kijki zaczne chodzic z mama:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluseczka 1984 to Twój rocznik urodzenia?bo jak tak to z tego samego rocznika jestesmy.Dołacz do jazdy na rowerku bo ja od dzis zaczełąm to bedziemy zapisywac ile przejechalysmy i ile kcal spalilysmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam waszystkich...waga stoi w miejscu:( himmm chyba przez to ze mam okres!!! Tak przynajmniej sie na czytalam ze woda sie zatrzymuje....macie takie same problemy??? Dzisiaj wysprzatalam caly dom zajelo mi to 4 godziny...wiec troche spalilam kcal...skakalam na skakance 30 razy po 30sekund...mialam isc biegac no ale niestety pada pada i pada.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
Tofinko tak to moj rocznik tylko zobacze czy moj pokazuje km bo taki stary mam:-( ale masz racje musze zaczac cos cwiczyc bo kupsko samo nie spadnie niestety:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Też mam rowerek stacjonarny, ale jakoś dupa mnie boli jak na nim jeżdżę, a orbitrek zawsze lubiłam i na siłce najczęściej na nim ćwiczyłam. Ja znalazłam taki podstawowy za 300 zł - jak dla mnie gitara, w końcu nie potrzebuję profeszjonal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
Karmelizowana ja sie nauczyłam w tamtym roku zajęło mi to kilka minut ważne żeby był odpowiedni rozmiar i waga koła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba najgorzej zaczac cwiczyc a jak sie zacznie to się przyzwyczaimy:)Dziewczyny zaczynamy tez cwiczyc to trochę wypocimy tego tluszczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
Moze ja meza namowie na orbitreka:-) choc pewnie powie ze slomiany zapal znow mam:-) ja zebym zaczela choc na tym co mam to będzie szal:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Czarna zdradź mi sekret jak mam dopasować wielkościowo to kółko? bo wydaje mi się, że jest za duże :/ No i kurczę może jest za lekkie? Już sama nie wiem. Kupiłam co prawda takie z wypustkami, ale najwyżej kupię drugie. Byle ten tłuszcz z brzucha wygonić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Hahahha Kluseczko, mój mąż to się śmieje, że mamy najdroższy wieszak świata bo zamiast ćwiczyć na rowerku to jak przychodzę zmęczona to zarzucam na niego np. bluzę :D no i mamy piękny stojak na ubrania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
To ja swoj pozyczylam mamie wiec musze go przytargac z powrotem:-) a co na obiad jutro macie? Bo mi pomyslow brakuje. W pracy czy obiady w domu jecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
No ja do października to w domu jem obiady i najczęściej warzywa na patelnię z omletem, albo same warzywa, albo sam omlet. Kupiłam cukinię i jutro ją zrobię na obiad - muszę jakiś fajny farsz do niej ogarnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
Ja tez mam cukinie i musze jutro zakupic mieso mielone z indora moze cos z tego by wyszlo jak myslisz?:-) kurde brak pomyslow:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Ja też mam mielone, ale ostatnio robiłam z serem pleśniowym i cynamonem :p poszukam jakiegoś dietetycznego przepisu jutro. Teraz uciekam dalej się uczyć bo się dzisiaj obijam na Kafe haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
To zycze owocnej nauki tylko powiedz czego Ty się tak uczysz?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
Tofinka tak myslalam tylko to miesko bedzie strasznie suche chyba kurcze nigdy nie robilam takiej:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczesniej mieso mielone bym podsmażyla na oleju a pozniej nalozyla do cukini z reszta dodatkow tzn mozesz od razu jak mieso smazysz dodac np ceblę i to co lubisz może pieczarki czy paprykę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Aaa egzamin mam pod koniec września ;) Tofinko aż mi ślinka pociekla na ten farsz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Ja uwielbiam gotować, ale teraz musiałam trochę zmienić sposób i produkty :p nie mniej jednak lubię stać przy garach i wcale nie byłabym zła jakbym dostała jakiś przyrząd do kuchni na urodziny czy tak po prostu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×