Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mieszkam w Holandii i dostrzegam jaki w Polsce jest kult piękna.

Polecane posty

Gość gość
Tak Polki to wyfiokowane kłody w łóżku, które ciągle zżera myśl, jak wyglądają, nie rozluźnia sie ani nie zaszaleja w sypialni, bo im się misterna fryzura zniszczy i szminka oraz tusz rozmażą, zero spontaniczności,nie to co moja obecna Holenderka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
14:02 dokładnie takie też odnioslam wrażenie Pierwsza rzecz jaką zauważyłam po powrocie do Pl z dłuższego pobytu zagra - jak tu ludzie na siebie patrzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
Polki nie rozumieją że kobiety w mediach wyglądają idealnie dlatego że są w gazetach, na wizji, na zdjęciach obiegających świat. I same chcą wyglądać jak z gazety. Myślą chyba że gwiazdy z LA chodzą odpindolone po bułki, gdy w rzeczywistości chodzą w dresie i bez mejkapu. Ludzie w Stanach nie wstydzą się wychodzić tacy jak byli w domu, albo mundurkach z pracy bo wiedzą, że tam szacunek bierze sie z czegoś innego niż z tego, jak wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może przyjdzie czas że i my nauczymy się luzu ale póki co kult piękna w Pl coraz bardziej się szerzy. Na razie dotyczy to głównie dużych miast ale pewnie i do małych zapyziałych dziur przyjdzie. Na każdym rogu ulicy są salony urody, gabinety dermakologiczne, do których kobiety 25+ chodzą się ostrzykiwać, naciągać, pomniejszać i powiększać. Jest coraz więcej markowych sklepów, w których babki zostawiają krocie, albo nawet zapożyczają się, by miały lepszą torebkę niż koleżanka. Myślę że to poniekąd wina mediów, TV i gazet, w których pokazują gwiazdy jak dobrze wyglądają, w co i za ile są ubrane. Taka moda aktualnie. I pewnie trochę ona potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
No i te artykuły: Jak dobrze wyglądać podczas podróży. Jak dobrze wyglądać na plaży. Jak dobrze wyglądać po treningu. Jak dobrze wyglądać w czasie porodu. Jak dobrze wyglądać robiąc kupę :-P Potem idziesz do galerii handlowej a tam wszyscy jakby szli zaraz na jakiś wieczorny luksusowy bankiet. Czerwone szminki, dopracowane STYLIZACJE (bo teraz są stylizacje nawet na wyjście wyrzucić śmieci), obcasy, fryzury jak prosto od fryzjera, zmęczone spojrzenia ludzi którzy MUSZĄ. ZAWSZE. DOBRZE. WYGLĄDAĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za banda kretynek ? Co was obchodzi czy kobiety się malują lub tapetują. Fleje wracajcie na zmywaki, tutaj jest kraj gdzie kobiety przywiązują wagę do swojego wyglądu, a takie małpy jak wy psują nam opinię i odbierają apetyt. Wasze skomlenia nie zrobią z czarnego białego. Na zachodzie w dresach się biega, lub zmywa gary w restauracji, kierownicze stanowiska to garnitur, garsonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
Wyobrazilam sobie jakbym słyszała, a nie czytała twoje słowa. Cóż, jeśli reprezentujesz te nie-fleje, to niestety nieflejowaty wygląd idzie w parze z flejowatym zachowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:00 Flejowate są u ciebie i zachowanie i wygląd. Dlatego zachowaj swoje cenne uwagi i poglądy dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam tu wczoraj. U mnie ma dobrej uczelni w Anglii nie maluja się tylko brzydule i grubaski, p*****la coś o charakterze itp., każdy ma z nich bekę. Nikt nie traktuje ich poważnie. Tylko najładniejsze i najbardziej zrobione laski się licza. Na jakim 'Zachodzie' wy fleje mieszkacie? Panie pracujace na zmywaku i w miesnym się tu nie maluja, fakt. Kobiety na stanowiskach chodza w garsonkach z perfekcyjnym makijazem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:40, to pisał facet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy beke z goscewunia, wszystko ma zadbane i piękne bez majkupu nawet mozg seksowny ha ha ha.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:03 Ta kobieta ma coś z głową! Człowiek musi zawsze dobrze wyglądać I CO W TYM ZŁEGO?Lepiej cały dzień być niechlujnym? Chodzić w piżamie, bo ubieranie, mycie, makijaż są męczące? Jeśli twój psychiatra ma urlop to jesteś usprawiedliwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
Takie mądre jesteście, że stać was jedynie na dziecinne wyzywanie i stwierdzenia w stylu "fleje i wieśniary się nie malują" Żal. pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
9:03 sprawdź czy aktualnie dobrze wygladasz, zamiast tracić czas na czytanie takich niedorzeczności jak moje posty, nie zasmiecaj sobie swojego wybitnego mózgu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli twój psychiatra ma urlop to jesteś usprawiedliwiona. Otóż to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ktoś obraża panie w mięsnym? A co, one są gorsze? To że pracują w mięsnym nie oznacza że są flejami i o siebie nie dbają. Co Wy macie za poglądy? Chyba wypowiadają się tu same gimnazjalistki, bo dojrzalsze kobiety powinny mieć więcej oleju w głowie. I żeby nie było, ja nie pracuję ani na zmywaku ani w mięsnym. Maluję się i o siebie dbam, ale nie widzę potrzeby wyzywania kogoś od flej tylko dlatego że się nie maluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam że to jest pozytywne gdy kobieta dba o siebie, zwraca uwagę na strój, fryzurę, maluje się, ale niektóre, zwłaszcza młode dziewczyny, przesadzają. Tipsy, doczepiane rzęsy, przedłużane włosy, bronzery,cuda niewidy. Sztuczność a nie zadbanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:37 I właśnie obrażasz panie w mięsnym, piszesz: I żeby nie było, ja nie pracuję ani na zmywaku ani w mięsnym, jakby to była wstydliwa praca. Flejami sa kobiety nie widzące potrzeby dbania o siebie, a ty malujesz się, więc jesteś tapeciarą z kompleksami, ha, ha.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
Jooo Ale zaraz napiszą że to ja gadam że sobą , bo przecież nikt poza mną nie myśli podobnie. To wręcz niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
(Było ad 11:37)/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa 11:44 -pewnie że jestem z kompleksami, jak pewnie większość kobiet, ale nie nazwałabym siebie tapeciarą, bo maluję się raczej gustownie. A podkreśliłam że nie pracuję w mięsnym, bo zaraz by ktoś mnie wyzwał że bronię te babki bo jestem jedną z nich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widziałam jeszcze kierowniczki w korpo bez makijazu... Na zmywaku i w kuchniach takie sa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz,panią w banku,czy kierowniczkę w korporacji obowiązuje dress code i nawet jeśli nie mają takiej ochoty to muszą mieć delikatny makijaż, jak również stosowny strój, takie odgórne wymogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:45 Jednak nikt poza tobą nie myśli podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:15 trawa jest niebieska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla ciebie niebieska, dla innych zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
Chcesz się kłócić czy tylko ja miałam takie a nie inne zdanie w tym.topiku?/// rany kobieto mówię ci nie będę dyskutować z kimś kto próbuje mi wmówić że trawa jest niebieska!/lecz się :-/ bo aż żal że buzia taka śliczna a w środku głupia wredota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki tobie ten topik nigdy się nie skończy i można prace mgr napisać na kilka tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
Tak, bo ty W OGÓLE się w nim nie udzielasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego ja, przecież ty wszystkich atakujesz i odpowiadasz głupoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×