Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mieszkam w Holandii i dostrzegam jaki w Polsce jest kult piękna.

Polecane posty

Gość gośćewunia
10:30 oczywiście że tak i nie mówię inaczej. Taka Magda Schejbal bez makijażu nie stanie obok Natalie Portman bez makijażu. A Marilyn Monroe ze swoją figurą i wdziękiem będzie bardziej kobieca bez makijażu niż taka Hilary Swank ze swymi męskimi rysami twarzy z makijażem. Dziwne że niektórzy nie widzą tej względności. A panią oponentke proszę o zacytowanie postów w których kogoś personalnie obrazalam albo pisałam że "malujące się kobiety to kretynki". Bo nienawidzę jak osoby które mnie wyzywają, wmawiają mi do tego, że to ja kogoś wyzywałam. To jest słabe, małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
A podziwiać wolę za osiągnięcia naukowe, talent albo pomoc potrzebującym, a nie spinę żeby w każdej chwili perfekcyjnie wyglądać :-) dla mnie to jest brak luzu, życie w stresie żeby być idealną, zeby wszystkim sie podobać, a za to nie podziwiam i mam prawo to wyrazić. Sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Opowiedziałam mężowi o tej dyskusji, .....wyśmiał te, co to saute uważają się za piękne i warte uwagi i powiedział, że to ich pobozne życzenia tylko. No i co w związku z tym? Mąz to jakas wyrocznia, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:54 i 11:01 Wybacz, twoje poglądy są nudne, a twój gust do mnie nie przemawia, wydajesz się być szarą i toksyczna osoba. Opuszczam ten topik, bo już nie mogę ...twoje pokrętne wypowiedzi, zaprzeczanie samej sobie, nie odpowiadanie na pytania oponentów ...Pewnie zaraz wymagać będziesz dowodów. Poszukaj ich sobie sama, żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
Przykro mi, że moja nudna szara osoba popsuła Ci jakosc zycia na parę dni... No i doprawdy, nie miałam nigdy tak rzeczowej kontrargumentacji jak od Ciebie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
I dziękuję oczywiscie za odpowiedź, w których postach kogoś wyzywałam i obrazałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj sobie sama tych postow, tumanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przykro mi, ale najwięcej tu nawyzywaly tapeciary:) Słowo tapeciara jest tylko stwierdzeniem faktu. I współczuję mżęza, który uważa, ze jestes brzydka i niepociągajaca bez makijazu i odpowiedniego ubrania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, ale mąż mnie nie wyśmiał, tylko takie jak ty; manipulujesz, bo nie masz racji. Ja też uciekam, bo nie ma z kim o czym dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
11:25 nie znalazłam. Nie da się znaleźć czegoś czego nie ma xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
No skoro TWÓJ MĄŻ wyśmiewa TAKIE JAK JA, to chyba muszę się powiesić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:32 no przecież mowie, ze jesteś tumanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
No faktycznie. Nie - tuman znajdzie coś czego nie ma, manipulując .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bełkot i bełkot, jesteś tumanem i chora psychicznie, masz natręctwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
Ale to mądre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Opowiedziałam mężowi o tej dyskusji, .....wyśmiał te, co to saute uważają się za piękne i warte uwagi i powiedział, że to ich pobozne życzenia tylko.Tez uważam, że jakas maniaczka prowadzi dyskusje w kilku osobach i usiłuje zakrzyczeć zadbane laski z makijażem. Raczej należy podziwiać te, którym się chce, a nie te inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W murzyńskim / ciapackim getcie makijażu i ciuchów nie trzeba, ciapek wszystko weźmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kobiety dojrzałe to owszem, na pewno wyglądają korzystniej w makijażu niż bez, bo z wiekiem zmieniają się rysy twarzy, opadają powieki,pojawiają się przebarwienia, sińce pod oczyma itd. itd., ale niektóre młode dziewczyny i kobiety są tak piękne że nie potrzebują makijażu. Mało jest ideałów ale jednak zdarzają się takie szczęściary. A co do zdania Twojego męża, to ilu ludzi tyle poglądów. Znam faceta który nie zaakceptowałby kobiety pomalowanej. A niektórym to po prostu obojętne, bo bardziej obchodzi ich kobiecy biust czy pupa niż to czy są umalowane czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm no raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość kobiet wygląda w makijażu korzystniej, ale niektóre dziewczyny z nim przesadzają. Są przerysowane. Tak dużo tego nakładają,że są do siebie niepodobne. Oglądam czasami filmiki na YT o makijażach i czasami jestem w szoku jak makijaż zmienia twarz! W makijażu te panie wyglądają prześlicznie a bez mocno średnio, czasem nijako. Wszystko fajnie, ale gdy facet pozna taką dziewczynę zrobioną na bóstwo to potem rano w łóżku może się nieźle zdziwić i zniesmaczyć. I nie zrozumcie mnie źle, bo mam na myśli tylko te dziewczyny które przeginają a nie malują się delikatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta piekna jest piekna i bez makijażu i w makijażu, makijaż nie zrobi z przeciętniary bóstwa, to tylko zaklinanie rzeczywistości tapeciary. Prawda zawsze będzie górą, choćbyście sie ukryły za makijażem permanentnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość kobiet wygląda w makijażu korzystniej, ale niektóre dziewczyny z nim przesadzają. Są przerysowane. Tak dużo tego nakładają,że są do siebie niepodobne. Oglądam czasami filmiki na YT o makijażach i czasami jestem w szoku jak makijaż zmienia twarz! W makijażu te panie wyglądają prześlicznie a bez mocno średnio, czasem nijako. Wszystko fajnie, ale gdy facet pozna taką dziewczynę zrobioną na bóstwo to potem rano w łóżku może się nieźle zdziwić i zniesmaczyć. I nie zrozumcie mnie źle, bo mam na myśli tylko te dziewczyny które przeginają a nie malują się delikatnie. No i co z tego, że sa do siebie niepodobne? A może nie lubia swojej twarzy itp. bez makijażu? Nie dostałaby pracy? Każdy patrzy na wyglad. Jak bym była facetem i laska bez makijażu mi się nie podobała to bym się więcej nie umówiła....Ale narzucanie jej niemalowania się to p*****lnięcie w łeb....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko niechodliwe auta trzeba podrasować, prawdziwa piękność nie potrzebuje maski na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre umalowane wyglądają jak klawny w wieczorowym makeupie na codzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i chamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety zagranica to chociaż maja odwage powiedzieć, że sie maluja, w Polsce każda jest "naturalnie piekna" tylko szkoda, że w Sephorze i Rossmanie zawsze kolejki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce nie króluje żaden kult piekna ale leczenia wschodnioeuropejskich kompleksów za pomocą szpachli, dziewczyny na zachodzie są pewne siebie nawet w wyciągniętym dresie, obejmują kierownicze stanowiska i maja wywalone na stereoryp kobiety matki polki goniacej z mopem na szpilkach i w pełnym makijażu. A Polki to idiotku których sensem zycia jest smarowanie sie mazidlami i dogadzanie mężusiowi obiadkami, porozmawiać z nimi można jedynie o kosmetykach czy zajmowaniu sie domem, nuda i intelektualna nicość ktorej nie ukryje żaden makeup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny na zachodzie są pewne siebie nawet w wyciągniętym dresie, obejmują kierownicze stanowiska Na jakim "Zachodzie"? Na Zachodzie dziwwczyny maluja się i stroja jeszcze bardziej od Polek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety zagranica są bardziej spontaniczne i pewne swojej kobiecości, nawet bez makijażu i bez idealnej urody, nie porównują się z innymi, nie gapia sie na inne kobiety i nie obgadują z zawiścią , nie przejmują sie takimi głupotami jak rozczochrane włosy i potrafią cieszyć sie życiem i seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
, nie przejmują sie takimi głupotami jak rozczochrane włosy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×