Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mieszkam w Holandii i dostrzegam jaki w Polsce jest kult piękna.

Polecane posty

Gość gośćewunia
Nooooo ooooczyyyyywiiiiiiiiścieeeeeeeee :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
Strona na FB Kobieta to człowiek, nie przedmiot - post z 23 sierpnia godz. 11:26 o malowaniu się. W komentarzach takie "mądre" jak wy, chociaż nie takie wredne i wulgarne, bo nie anonimowe - i świetne riposty autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A co to za dobra uczelnia w Anglii? Czego oni Was tam uczą? Bo z Twojej wypowiedzi wynika że niestety ale w główkach macie chyba pustynię Gobi. Nie masz czym się chwalić, że wyśmiewacie mniej atrakcyjne koleżanki. Może one poszły na te studia by się wykształcić a nie lansować, he? Super gdy ktoś dba o wygląd i robi na innych wrażenie ale to go nie upoważnia do poniżania innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:04 To co tu jeszcze robisz trollu, wynoś się na FB !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty za to wyśmiewasz bardziej atrakcyjne od siebie kobietki i bez sensu lansujesz bylejakość. Przenieś się na FB, bo tam jest gdzieś kult narcyzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
Zauważyłam, że w ogóle te desperacko broniące makijażu często "wyśmiewają", albo ich mężowie kogoś wyśmiewają. Może wyśmiewanie to styl bycia takich ludzi. I same malują się, żeby czasem nikt ich nie wyśmiał. Ale to dopiero mądrość i dojrzałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilko, wynoś się na FB!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
Jak dziwnym trzeba być żeby "kazać się komuś wynosić z forum na fejsbuka"? Ile ty masz lat?/14?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ty jesteś masochistką i lubisz jak cię nie lubią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy twierdzą że teraz dziewczyny są bardziej wulgarne i agresywne od facetów i to chyba prawda, bo gdy się czyta wypowiedzi niektórych to aż strach byłoby się spotkać z taką na ulicy;) Ale to takie raczej mało atrakcyjne i kobiece zachowanie. Facetów z klasą takie raczej by nie pociągały choćby nie wiem jak piękne, chyba że na jednorazową przygodę;) Ogarnijcie się, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny teraz są bardziej wulgarne i agresywne, to prawda i na dodatek się malują, a to już zbrodnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:45 Czyzby goscewunia nas właśnie pożegnał? Chyba się ze szczęścia po......płaczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
A poplakalas się kiedyś przy jakiejś książce, wierszu, utworze muzycznym lub dziele sztuki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to jest dzielo sztuki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
Twój makijaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nareszcie zrozumiałaś, że życie to nie gehenna i nie wypada pluć na ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:18 A co z FB tez cie wyprosili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
16:18/tak, wszyscy naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, a Wam się jeszcze nie znudziły te sprzeczki? Gość 15:45 to byłam ja a nie gośćewunia, ja czyli kobieta która się maluje, chodzi do kosmetyczki i generalnie ma bzika na punkcie dbałości o swój wygląd, ale też na szczęście więcej luzu i kultury, nie kłóćcie się bo to bez sensu, pozdrawiam Was wszystkie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:01 G..no prawda, właśnie, że to goscewunia , ten sam styl, to samo chamstwo i dyskusja z samą sobą, jak każdy schizofrenik. Sądzę, że goscewunia ngdey nie znudzi się, bo żywi się sprzeczkami i udawadnianiem wszystkim swojej świętej racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dbanie o siebie nie ma nic wspólnego z makijażem lub jego brakiem. To całościowe podejście do życia polegające na zdrowym odżywianiu (nie mylić z drakońskimi dietami), dużej dawce ruchu, rozwijaniu swojego intelektu, duchowości. Większość kobiet w Polsce bardzo płytko do tego podchodzi, myśląc, że szminka, szpilki lub róż na policzkach to wyznaczniki elegancji i kobiecości, tymczasem niewiele Polek może poszczycić się zadbanym mózgiem, niewiele osiąga coś w życiu zawodowym, bo ich ambicje nie wychodzą poza wygląd zewnętrzny. Gdyby poświęcały na dokształcanie się i karierę zawodową choć połowę tego czasu, który tracą na podrasowanie wyglądu, to może coś by w życiu osiągnęły. Smutne, że ich jedynym powodem do dumy jest perfekcyjny makijaż, bo nie mają prawdziwych osiągnięć. Faceci mają w d***e takie pierdoły i małostkowe damskie kompleksy, dlatego rządzą światem a kobiety to ofiary losu i presji społecznej zmanipulowane przez przemysł kosmetyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
"pozdrawiam Was wszystkieoczko.gif" VVV To jest wg Ciebie chamstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
17:09? Taki właśnie jest poziom.dyskusji z Tobą. Trawa niebieska, czarne jest białe, i wszyscy wyzywają tylko nie ty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
Do tego paranoja schizoidalna, że rzekomo piszę z różnych nickow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Zgadzam się... tyle że nie należy wszystkich wrzucać do jednego worka, bo myślę że niektóre ze szminką na ustach też są oczytane i inteligentne, osiągają coś w życiu. To że wypowiadającym się akurat tutaj wychodzi słoma ze szpilek nie znaczy że wszystkie są tak ograniczone i płytkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa... Super że nastała moda na bycie fit, na bieganie, taniec itd. że dużo ludzi zwraca uwagę na to co je, że dobrze się ubiera itd. ale właśnie, mogłaby jeszcze nastać moda na czytanie książek, wychodzenie do teatru, dyskusję na poziomie a nie obrażanie siebie nawzajem tylko z powodu tego czy ktoś się maluje czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
Ad tematu, wczoraj w południe widziałam jak z biura wyszła paniusia w białej piankowej sukience mini z rozcieciem od karku do pośladków. Sukienka wystrzałowa, tylko kurde, nie do biura w biały dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, ja zauważyłam, że w Polsce jest jakaś taka dziwna mentalność. Ktoś kto nie ma ładnych (najlepiej markowych) ciuchów, źle dobrane kolory i brak makijażu i dobrej fryzury = dno społeczne :O Ja pierdzielę, nawet kobiety w ciąży są wyśmiewane od krów rozpłodowych, tłustych świń itd :O No i co z tego, że ludzie ładniejsi, bardziej zadbani skoro wielu jest tak tępych, że nie wiem jak oni żyją i w jaki sposób wiedzą jak oddychać. A oceniam to pod względem tego, że jak kobieta nie ma makijażu to nie jest kobietą - czyli logicznie myśląc jak facet nie ma ferrari w garażu i basenu koło domu to nie jest facetem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale urodę albo się ma, albo nie, a makijaż daje tylko złudzenie piękna ( w niektórych przypadkach, bo czasami wręcz pogarsza sprawę, zmieniając twarz w maskę lub dodając lat). Jeśli zadbanie jest tożsame z tworzeniem złudzeń optycznych, to ja wysiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
Bo im chodzi o to, że makijaz daje zadbany wygląd. Jednak samo dbanie o siebie to oczywiscie nie powierzchowne upiększanie , jakim jest mejkap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×