Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

gość dziś – nie bądź taka.. Nadzieja napisała „wal się” w emocjach… Fakt nie napisałaś nic złego, ale Nadzieja też nie życzyła Ci niczego złego… Nie życz komuś czegoś co Tobie niemiłe.. Mi za nią zrobiło się przykro… Ja nigdy najgorszemu wrogowi nie życzyłabym tego co Ty Nadziei, bo wiem co to znaczy.. :( A Ty najwyraźniej nie, a jeżeli tak jest to tylko się ciesz. Poza tym na innych forach nas wyzywają, obrażają, że rodzimy mutanty, że wpieprzamy tabletki antykoncepcyjne, a potem jako stare baby chcemy dzieci rodzić.. A jest wręcz odwrotnie.. Niepłodność dotyka coraz więcej młodych ludzi.. A ja np. nigdy nie brałam tabletek anty… Dajcie nam po prostu spokój na naszym forum.. Proszę… x Nel – Kochana, ja nawet nie wiem co napisać.. :( Jak na dodatek przeczytałam wpis ZosiD jak to u niej wszystko wyglądało to ubeczałam się tak, że gile mam do pasa ;) Wierzę, że wszystko dobrze się skończy.. Tak mocno trzymam kciuki!!! X MiśkaD – a potem Twój wpis.. :( i znowu beczę.. Bo podejrzewam co czujesz :( Boooże mam taką ogromną nadzieję, że ta jedna będzie mega siłaczką!!! Któraś z dziewczynek dobrze napisała, że wygryzła konkurencję i teraz będzie z niej już tylko silny zarodeczek, który na dobre się u Ciebie zagnieździ :) Kiedy będziesz cokolwiek wiedziała??? x Hexe – ja z ogromną niecierpliwością będę czekała jutro na relację od Ciebie z Twojej kwalifikacji.. Tak krok po kroku.. W końcu u mnie wizyta za tydzień.. też kwalifikacyjna, bo kiedyś pytałaś.. Trzymam mocno kciuki.. Dziewczyny dobrze pisały, że do kwalifikacji to tylko badanie amh i nasienia, a wirusologia i pozostałe to już na NFZ.. najwyżej o jeden cykl może się przesunąć procedura. Ja te wszystkie badania mam, bo w kwietniu podchodziliśmy do IVF.. Trzymam mocno kciuki za jutrzejszy dzień :) x Nadzieja – a Ty masz się wyluzować, odstresować, wyspać i ogólnie wypocząć, bo jutro Twój dzień :) Trzymam mocno kciuki i mocno kibicuję!!! x Ania1602 – czekam na wieści od Ciebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nel - cieszę się, że wszystko ok i to tylko krwiak :) oby szybciutko się wchłonął i więcej Cię nie straszył :) x Golf - super, że działasz od razu... Nad resztą się nie zastanawiaj.. To już sumienie lekarza ;) Wiem, że tak być nie powinno i człowiek powinien czasem odetchnąć, ale niestety nie mamy na to czasu, mamy jeszcze tylko rok! Jesteś bardzo silną babką i takie jak Ty ciągną pozostałe w górę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska tak wierzymy w niego i czekamy na dobre wieści!!! x Nel :) :) :) leż i się nie ruszaj :) ufffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik30
Dziękuję Wam bardzo za słowa otuchy!!! Ananasowa niestety nie mam karty z rozpisanymi stymulacjami i nic o iui oprócz badania nasienia które przed każdą było robione. Jeśli będzie potrzebna to moja dr pewnie taką przygotuje. Pytałam w moim mieście w labo wszystkie wirusuwki mi zrobią za 153 zl oprócz amh bo tutaj to koszt 200 zl. A gdzie robilas chlamydie IgA i Igm? To jest wymaz z pochwy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nel - cieszę się, że to tylko krwiak :) mam nadzieję, że straszyć Cię dalej nie będzie bo się niebawem wchłonie :) x Golf - super, że ruszasz.. Nie ma na co czekać. Jesteś silną babką i dasz radę, a sumienie lekarza odstaw na bok ;) Pamiętaj, że nie mamy czasu, mamy tylko rok!! Takie silne babki jak ty ciągną do góry za uszy takie jak ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Biedronka ja wizytę mam jutro na 14 30. Oczywiście zdam rekacje. Przyznam że trochę mam pietra. Dla odstresowania popijam z M białe wytrawne i robimy przemysłowa nie salonu. Stare a głupie heh. Jako że nawet humor zaczyna mi dopisywać i trochę się z Wami utozsamiam powiem Wam co mi się wczoraj przydarzyło. Otóż ok 22 leżę sobie po ciemku w łóżeczku. Obok na szafeczce ładuje się tel. A w pokoju obok gra telewizor. Światła pogaszone jestem sama. I nagle telefon bez przyczyny się zaświeca a telewizor gaśnie. Myślę k***a duchy. Poty mnie bolały leżę sparaliżowana w strachu i czekam aż jakaś smora przyjdzie mnie udusić. To było najdłuższe 5 min w życiu . Słyszę drzwi się otwierają wchodzi m który był w garażu i mówi że nie ma prądu na całej ulicy bo coś tam. Poczułam się jakbym nowe życie dostala. Dziś mam z tego ubaw. Wczoraj się z życiem żegnalam. Ehhh miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedronka dziękuję :-) jesteś bardzo wrażliwą ciepłą osobą.. mnie słowa goscia nie obchodzą i mam je gdzieś ale bardzo wkurzyły gdy byly kierowane do Nel. Idę się wyciszyć co ma byc to będzie..o 4 pobudka.. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hexe ha ha niezła historia :-) ;-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nel31 - wypoczywaj ... widzę, że coraz częściej pojawiają się krwiaki. Tak się zastanawiam, czy powodem może być np. estrofem??? Bądź co bądź zwiększamy tym przyrost endometrium. Ale medyk ze mnie :P o Nadzieja78 - idź spać skoro o 4 pobudka ... Kibicuję i zaciskam kciuki za pomyślne jutro :) o MiśkaD - to właśnie ten siłacz ... będę się modliła z całych sił :) o Basik30 - ja chlamydię IgA i IgM robiłam z krwi razem z resztą wirusówki. o Szkoda gadać co do komentarzy osób które pojawiają się tutaj, żeby dowalając komuś polepszyć sobie nastrój. Żal mi takich osób... o A u mnie ... okazało się, że M... nie był ubezpieczony w firmie, więc ani za udar, ani za pobyt w szpitalu pieniędzy nie dostanie (w sumie to dobrze, że wyszedł ten brak ... bo jak urodzę dziecko, to nie dostałby kasy :P) Ale materialistka we mnie się odezwała :P Podpisałam świadectwa mojej klasy, jutro oddaję dyrekcji do podpisu, czwartek "magiczny dzień" ... piątek zakończenie roku i duuuuuuuuuuży oddech ... odpoczynek ... Pozdrawiam dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa
>Hexe, ale się uśmiałam z Twojej historii:) na Twoim miejscu, to ja bym się pewnie posikała ze strachu!!! ja mam schizę taką - muszę mieć zamknięte drzwi od sypialni, jak kładziemy się spać, inaczej nei zasnę. boję się, że mnie coś za nogi z łóżka wyciągnie.... mozna się smiac :) dobrych wieści jutro! >Basik, zrouzmialam, ze masz info o iui na tej kartce od lekarki? nie masz? Co do wriusówek - musisz je zrobić TY i Twój facet - jutro lekarka da Wam szczegołowy wykaz wymaganych - u ans tak było. chlamydia do badanie z krwi. jest tez takie badanie robione z wymazu, ale lekarka zaleciła wszytsko z krwi. myśle, że jutro ginekolog sprawdzi, co masz w dokumentach, zrobi Ci usg i wskaze, co jeszcze donieść. jedziesz ze swoim facetem, tak? >Golf, u którego lekarza dzisiaj byłas? nie znam dobrze Twojej historii, ale myślę, ze gin wiec, co robic i ma dlaCiebie najlepsze rozwiazanie! moze szybkie działanie da efekt - nie bedzie czasu na rozmyslanie i kombinowanie w głowie, hm? :) powodzenia! >Nel, czyli teraz leżysz i tylko z tej pozycji serwujesz nam ciekawe i zabawne historyjki nie tylko o papierze toaletowym :D mocno trzymam kciuki za Ciebie :) >Nadziejko, kciuki nieustanne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Darkness, no niezły numer z tym ubezpieczeniem Twojego M.. dobrze, ze wyszło teraz! ja tez już swiadectwa wypisałam i całą papierkologię, ale z utęsknieniem czekam na 1 czerwca, a nie na ten piątek, bo własnie wtedy zdaję mianowanie - trzymaj kciuki, koleżanko po fachu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Gość z 15:48 i 17:02 jednak się odniosę! Ze względu na Nadzieję! Taka odpowiedzialna w życiu jesteś? To może mi podpowiesz, co miałam zrobić, kiedy mąż do określonej godziny z pracy wyjść nie może, ja się cała trzęsę, tramwajem nie mam siły się tłuc, bo mieszkam daleko od każdego szpitala!!! Miałam wsiąść za kółko i z płaczem zasuwać przez całe miasto, a jak bym Komuś wjechała w tył samochodu, albo rozjechała przechodnia - to wtedy napisałabyś, że byłam bardzo odpowiedzialna, bo chciałam ratować swoje dziecko!!!! A tak zadzwoniłam do swojej Pani ginekolog, umówiłam się na wizytę i napisałam do Dziewczyn - bo są Kochane!!! Doradzają, podnoszą na duchu ciepłym słowem i mimo, że nie pojechałam na IP wzięłam większe dawki leków, jak Dziewczyny podpowiedziały, spróbowałam się uspokoić i jak widzisz skończyło się dobrze!!! A teraz będzie bardziej prowokacyjnie: wiedz, że życzenia wypowiadane do Kogoś wracają do nas jak bumerang! Mi najwyżej ktoś p**********i w nosek, a ty będziesz beczeć, kiedy Nadzieja będzie tulić swoje Maleństwo, bo nawet jeśli Jej słowa odwrócić przeciwko Niej samej, to cóż z tego? Urządzi sobie Super Dziewczyna perwersyjnie przyjemny wieczór ze swoim M. i tyle - dwa motyle!!! I nie przypadkiem tu włazisz, czekasz tylko żeby komuś utrzeć nos!!! Taka postawa wynika tylko z jednego - niskiego poczucia własnej wartości!!! I nie życzę sobie abyś dowartościowywała się moim kosztem!!! _Nadzieja78 - dziękuję, dziękuję, dziekuję!!! Przytulam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hexe, Nadzieja78, Kikusia84, Gość Szmacioszka, ZosiaD., kkahha, justyna, Kkiniaa84, a_gusia88, Zuzka1212, DoReMiDo, Ananasowa, PikiDiksi, MiśkaD., Biedrona1979, darkness77 (mam nadzieję, że Żadnej z Was nie pominęłam!) - dziękuję z całego serducha, aż mi się łezka zakręciła - tyle z Was wsparło mnie dobrym słowem!!! Tak jak pisałam jesteście WIELKIE!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa Tak jade razem z M. Mamy ponad 200 km a ze mnie taki kierowca troche z bombowca:)Na tym zaswiadczeniu jest tylko info o tym ze bylo robionych 5 iui nie wiem czemu 5 skoro faktycznie mialam robionych 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość hexe
Nel rozbawilas mnie tym noskiem . Niezła jesteś. Milej nocki Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha nel usmialam sie z twoich wypocin. Otoz odpowiedz jest bardzo prosta. Bedac w ciazy ( szczegolnie tej wyczekanej i upragnionej) widzac na majtkach krew nawet mala plamke nie wpadla bym na to zeby pisac na forum naprawde! Wsiadla bym w auto i jechala do szpitala a jesli nie miala bym takiej moLiwosci zadzwonila bym pp karetke jesli odmowili by przyjazdu z jakiegos powodu zamowila bym taksowke. Napewno nie wyobrazam sobie czekania kilku godzin w domu placzac w poduszke. To nie odpowiedzialne. Druga sprawa wzielas leki bo ci na forum kazaly (ciesze sie ze pomogly i nie poronilas) ale chyba to z lekarzem sie uzgadnia a nie z imnymi osobami ktore medycyny nie konczyly a kazdy przypadek jest inny. Kolejna sprawa forum nie jest tylko wasze wiec kazdy moze je czytac****isac, to po pierwsze. A po drugie kesli bys nie zauwazyla ja Ciebie nie obrazilam w pierwszym poscie tylko wyrazilam moje zdanie ze glupio robisz piszac na kafe zamiast dzialac zeby ratowac ciaze. ( tym razem byl to krwiak i jest ok, ale bedac na payologi ciazy kilka tyg widzialam dziewczyny z delikatnym krwawieniem ktore od poronienia dizelily minuty) a to co napisalam do nadzieji to bylo znizenie sie do jej poziomu. Bo moj post byl bezposrednio do Ciebie nel, a nadzieja to zwykla pyskata cwaniara. Jest bardzo przemadrzala jakby wszystkie rozumy pozjadala. Np miska (chyba nie myle nickow) jest zawsze mila w wypowiedziach empatyczna i na wpisy nawet chamskie gosci rowniez wypoqiada sie grzecznie milo ale i dobitnie. A ta nadzieja taka zawsze "babcia samo dobro" ale jak jej cos nie podpasuje jak moj post - choc nie obrazal nikogo, to jej reakcja - jak wulgarnej walnietej baby. Co za tym idzie drugi moj wpis juz do nadzieji byl rownomierny do jej ataku na mnie mimo iz jej nie dotyczyl wpis i nie musi wtryniac ciekawskiego pyskatego nosa w nie swoje sprawy. Ps podczytuje was z ciekawosci kiedys interesowal mnie temat iui i szczerze wam powiem ze kazeej wspolczuje w jakis sposob choc niekiedy przesadzacie ale ta nadzieja to najwieksza wariatka ktora tylko kreuje sie na taka enpatyczna duszyczke a naprawde hmmm... Widac po jej ostatnim wpisie odnosnie mnie....DNO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro odniosę się do dzisiaj, a dzisiaj odniosę się do jutra: ależ jutro będzie twórczy dzień: _Zuzka1212 - mocno, mocno trzymam kciuki, a że to z powodzeniem mogę robić na leżąco - słowa dotrzymam!!! _Nadzieja78 - nic się Kochana nie stresuj i choćbyś miała gołą pupką świecić z braku eko-wdzianka, rób to z podniesionym czołem w imię Szczęścia!!! A jak będziesz potrzebowała jednej tableteczki (pisałam już o tym, że pudełko kosztuje 52zł, a bierze się tylko jedną) to ja jestem cały dzień w domu! Chętnie się podzielę!!! :-) _Małamii89 - tak, jak za Zuzkę trzymam kciuki!!! Ja na koszulko-piżamce podczas punkcji miałam Małą Mi i mimo, że mała przyniosła mi wielkie szczęście!!! _Basik30, Gość Hexe - kwalifikacja, to nie taki straszny diabeł jak go malują!!! Muszą zakwalifikować takie fajne Babeczki!!! Gość Hexe - pamiętam z dzieciństwa, że właśnie najbardziej z siostrą lubiłyśmy zajadać głąby z kapusty bo były najsmaczniejsze!!! Jak czegoś nie będziesz miała, to można doskanować i wysłać mailem, najważniejsze jest zaświadczenie, a na to czego Ci będzie brakowało dostaniesz skierowanie :-) I na pewno nie jesteś głąbem, wierzę, że świetnie sobie poradzisz! W końcu wczoraj się z życiem żegnałaś, a dziś wygrałaś nowe ;-) _małamii89 - przepraszam, jeszcze Tobie zapomniałam podziękować! Aj gapa ze mnie!! _Golf - w kwestii Twojego planu, jakby to powiedziały pingwiny z Madagaskaru "to mi się podoba to"! :-) _Darkness77 - wiem, co odczuwasz wraz z końcem roku szkolnego. Mimo, że lubimy swoją pracę czekamy na urlop "jak na zbawienie" :-) _Przesyłam moc pozytywnych myśli, oczywiście z pozycji leżącej, nie tylko z definicji!! Dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość większego bełkotu to tutaj jeszcze chyba nie czytałam. Ha ha babcia samo dobro, skąd to bierzesz? Puknij się w łeb tylko ze cztery razy bo raz to zdecydowanie za mało.. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do nadzieji- nie bede dyskutowac z kims ponizej mojego poziomu! Belkotem moge nazwac twoje wypowiedzi pelne wulgarnosci i ataku, mimo iz nie dotyczylo to w zadnym stopniu twojej osoby. No ale coz ty musisz wtracic swoje trzy grosze wszedzie bo wiesz wszystko najlepiej. Nie bede z toba dyskutowac , poniewaz moj wpis tutaj nie byl spowodowany twoja osoba tylko odnosil sie do nel. Widocznie to ty musisz sie dowartosciowac piszac to co piszesz w moim kierunku. Ps. Jesli czujesz sie lepsza obrazajac innych mimo iz nie odnosza sie do ciebie i nie obrazaja innych- coz jak dla mnie jestes dnem. Zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do nel- zapytalas co ja bym zrobila na twoim miejscu skoro twoj maz dlugo nie przyjezdzal itp to ci odp co JA bym zrobila wiec o jakim egoizmie piszesz?? Chcialas znac moje zdanie to je wyrazilam. Po drugie ja nie poroqnuje sie do miski mam inny charakter ale ten przyklad mial wam zobrazowac ze nadzieja jest falszywa osoba. Koniec duskusji wasze ciaze wasze straty robcie co chcecie a z tego forum najlepiej nie korzystac. Dorosle kobiety a w glowach jak pietnastolatki ech.. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwilę mnie na forum nie było ale chciałabym też coś powiedzieć na tematy z postów z przed kilku dni. ```ananasowa, Nel jak zbiłam TSH przed crio do 1,5 to zaszłam w ciążę. wcześniej miałam ok 2,2-2,6. nie wiem czy to miało wpływ na wynik ale może coś w tym być. ```julia83 a z jakich kosmetyków bez sls korzystasz? ja mam problem ze znalezieniem czegokolwiek bez sls. a ten biały jeleń w wersji białej powoduje u mnie straszne swędzenie. nie polecam. wersja przezroczysta jest dla mnie o wiele bardziej akceptowalna. ```Hexe witamy ponownie. mam nadzieję, że życie Ci się uspokoi ;) ```Nadzieja78 tak. od stymulacji aż do teraz boli mnie podbrzusze. moja pani gin mówi że to może być wina tego że nie mam luźnej skóry i luźnych mięśni. mam wszystko napięte na maxa. ciągle mam wrażenie że skóra na brzuchu mi zaraz pęknie i pewnie w środku też mam tak wszystko naciągnięte. zaczęłam już 6 mc a wszyscy mi mówią że mam malutki brzuszek. zastanawiam się czy mojej klusce nie jest tam za ciasno. nie powiem żeby to był cały czas taki sam ból, ale nie jest to przyjemne. zdarza mi się, że jak dostanę kopa to z bólu popuszczę :/ czlowiek nie zdaje sobie sprawy z tego ile wysiłku trzeba włożyć w wysiadanie z auta. taki zamaszysty ruch zawsze powoduje ogromny ból. ```Griszanka mnie męczy alergia. ostatnie noce są dla mnie straszne. spię na 4 poduszkach po to by się w nocy nie udusić i móc chociaż na chwilę zmrużyć oko. ```kkahha o matko. co za franca! jak ona mogła Cie wyciąć ze zdjęcia!? rozumiem że nie musi Cie lubić ale przegięła. ```gośćx to nie wbijaj na inne forum tylko pisz do nas ;) ty masz 29 tc i już maluch ma 1,2 kg? szok. ja jestem 4 tyg za Tobą i moja maluda nie ma nawet polowy wagi! ```julia83 ja robiłam badania i mam mutację genu mthfr (albo w genie nie znam się na tym). zrobiłam na własną rękę i jak zaniosłam wynik do dr to dał mi dużą dwkę kwasu (5mg), acard i clexane. dr powiedział że tak naprawdę to za wiele ten wynik do mojego leczenia nie wniesie bo wielu ludzi ma w tym genie coś nie tak i nawet o tym nie wie. link do badań które robiłam: http://www.invicta.pl/1405/panel_nieplodnosc_zenska.html a mój m robił: http://www.invicta.pl/1404/panel_nieplodnosc_meska.html ```Nadzieja78 trzymam kciuki! Trzymam kciuki za punkcje, transfery, kolejne IUI i kwalifikacje - bedzie dobrze! moje drogie nie jestem w stanie dzisiaj nadrobić zaległości i odnieść się do wszystkiego. trzymam kciuki za punkcje, transfery, kolejne IUI i kwalifikacje - bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Nel cieszę się, że wszystko ok, leżakuj, aby krwiak się zmiejszał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nel Ale mi stracha narobiłaś! Ja znowu w pracy sajgon. W domu dopiero o 22 byłam, ale już w łóżeczku bo padam na mordke. Dlatego dopiero przeczytałam. Najważniejsze że wszystko dobrze i dziewczyny szybko zareagowały. Gosciu skąd wiesz jaki ma Miśka charakter i że Ty masz inny? Skąd wiesz jaka jest Nadzieja? No sorry ale nawet gdybyśmy byly 5 lat na tym forum to raczej byś nie była w stanie tego stwierdzić. Poza tym po co się tlumaczysz że wyraziłas tylko swoją opinię? Raczej przypominało to słowna chłostę, to jak kopanie leżącego. Mam nadzieję że w krytycznej sytuacji ktoś Cię kiedyś będzie krytykował zamiast pomagać. W pewnych sytuacjach jak jest się spanikowanym człowiek nie wie jak się zachować. Trzymam kciuki za "jutrzejsze" dziewczynki. Nadzieja mam nadzieję że zdasz nam jutro dobre relacje. Miska wierzę w ta Twoja komoreczke! MH1 używam firm: Phenome, Kiehl's, Origins, Nuxe, Tołpa. To są kremy, maseczki, serum, olejki, szampony, odżywki, balsamy do ciała i żele pod prysznic. Najbardziej lubię Kiehl's, a najtańsza jest Tolpa. Dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w końcu ktoś dał popalić tym wstrętnym babom. Zawsze jest tak samo jak ktoś inny ma problem mimo,że nie należy do kółka różańcowego prosi o wsparcie skoro są tak doświadczone i wszystkie rozumy pozjadały nigdy nie otrzymywałam odpowiedzi a do siebie w najlepsze pisały. Nel-to na prawdę nie było odpowiedzialne z twojej strony to ty powinnaś jak najszybciej udać się do lekarza a nie słuchasz koleżanek z forum. jesteś pewna,że każda życzy ci szczęśliwego rozwiązania? przez wpisy słodzą co innego myślą :) ja ci osobiście życzę pięknych 9 miesięcy i radości z pociechy-sama ją mam i wiem co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu nadzieja jest bardzo ciepa osoba na tym forum a to ze tak zareagowała to tylko i wyłacznie dlatego ze berdzo sie tu lubimy! nel super ze jest ok:) co do nel to ona sama wie co dla niej jest najlepsze i nie potrzebuje takich uwag jak twój gosciu, jesli uwazała ze bedzie pisała w danym momencie do nas to jej sprawa moze uznała ze tak bedzie lepiej:) co miało byc to i tak by było i szpital by nie pomógł (tak tez było w moim przypadku) nadziejko trzymam kciuki za dzisiejszy dzien:* koniecznie na;pisz jak było:) justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następny trol. Gość 5:09 na której stronie są twoje pytania bez odpowiedzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×