Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Szmacioszka Kochana, ja sie nie dziwie ze psychika "siada" jak ciągle coś...i ciezko tak porzednie wyluzować...niby sie o tym mysli, ze stres niepotrzebny ale tak sie nie da...odpoczywasz, troszczysz sie o siebie i to wszystko co mozesz zrobic, byle czas do wizyty szybko minął bo wiem, ze to sie dluzy niemiłosiernie :/ ja wlasnie nei mialam podanej normy dla nas..z tym tsh...o podalabys mi jaka mialas norme i w jakich jednostkach ? bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko jestem myślami z Tobą i czekam na 17stą!! Darknes cieszę się,że beta rośnie!!Teraz wszystkie czekamy z Tobą na serduszko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Piksi I trymestr 0.33-4,59 mlU/l II trymestr 0.35 - 4,10 III trymestr 0,21 - 3,15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Julia, ale sie cieszę, że będziesz Gametówką :) wierzę, że będzie to dla Ciebie dobre miejsce :) ja jestem u dr Banach, gdybyś miała jakies pytania. *Nadzieja, kciuki ogromne!!! *Darkness, jest przyrost! super:) *a u mnie 30dc i jak na złośc @ sie spóxnia, a czekam jak na zbawenie, by w koncu łykać antyki i umawiac sie na wizytę :) w progach startowych juz jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkahha, Kikusia84, Ananasowa - :) o Julia83 - ja umówiłam się na 1 wizytę do dr P. Radwana i tak jak pisałam, odpowiadał na wszystkie pytania, dopytywał się czy zrozumiałam wszystkie zalecenia, jednak musiałam sama go pilnować, bo raz nie dał mi recepty i pani z rejestracji musiała po nią biegać. Innym razem za mało leków mi wypisał (na szczęście sprawdziłam w samochodzie zanim odjechaliśmy) i znów pani z rejestracji była zaangażowana w poprawki :) Absolutnie nie podważam jego kompetencji...po prostu wydaje mi się, że czasem był zwyczajnie zmęczony. Co do dr M. Radwana, to napiszę tylko, że robił mi punkcie. Wszedł na salę zabiegów uśmiechnięty i starał się rozluźnić atmosferę (pisałam wtedy, że bałam się, iż się nie wybudzę). Natomiast u dr Banach byliśmy w poniedziałek z wynikiem betaHCG. Ponieważ byliśmy u tej dr pierwszy raz, podała mnie i M... rękę przedstawiając się. Była rzeczowa. Na pytanie, czy mogę po cichu się cieszyć, powiedziała, że umiarkowanie, że za dwa dni powtórzyć betę i jak nie będzie ok 70, to skontaktować się z nimi. Najwidoczniej nauczona doświadczeniem nie chce rozbudzać nadzieje na 100%, żeby w razie niepowodzenia kobieta nie cierpiała bardziej. Na 16.07 też umówiłam się do niej, ma być widoczny pęcherzyk. Zastanawiam się czy to jednak nie za wcześnie... jak czytałam na stronach różnych klinik, to zalecali na oglądanie pęcherzyka 25dpt (u mnie to będzie 21) a 10 dni później zalecali "wizytę serduszkową". Zaufałam jej jednak i cierpliwie czekam do 16-go. o Rzecz jasna nie może być kolorowo. Kurcze nie pamiętam jak to było w poprzedniej ciąży, czy chorowałam? Mam dziś ogromne wyrzuty sumienia, bo leżę. No dobra wiem, że to brzmi głupio, ale nie przywykłam do bezczynności i to mnie męczy. Znalazłam w zapasach sok malinowy swojej roboty, więc piję. Syn kupił mi cytryny, więc też dołączyłam do menu. A miód to serwuję sobie od kilku dni (wyczytałam, że ciężarnym nie zaleca się cukru białego, tylko brązowy nierafinowany lub właśnie miód). ... uwielbiam gryczany mimo, iż ma dość specyficzny smak i zapach. Czuję się ewidentnie podziębiona i osłabiona. Świruję z mierzeniem temperatury. Jak zobaczyłam 37,2°C ... panika ... internet ... napisali, że póki nie ma więcej niż 37,6°C nie panikować. Wiec lekko wyluzowałam. Teraz 37,13°C, woda z cytryną i miodem i koc oraz rzecz jasna ciągłe tlumaczenie samej sobie, że muszę leżeć (że gadam sama do siebie ... według niektórych to ostatnie stadium :P ale ja czasem lubię porozmawiać z kimś inteligentnym :P ) Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny w wolnych chwilach dalej Wam kibicuje a w szczególności Darkness i Nadzieji! Kochane u mnie trochę smutno bo bardzo zle sie czuje wiec poszłam do gin/endo z badaniami tarczycy i wyszło ze dla odmiany teraz nam straszna nadczynność (a ogólnie hashimoto). Podobno mógł ja wywołać poród. PikiDiksi nie wiem jaka jest dolna granica tsh w ciąży ale ja mam aktualnie 0,005 a Ft4 28! A norma do 22. Wszystko sie u mnie pochrzaniło a myślałam ze ciąża trochę to wszystko unormuje. Oczywiście dostałam leki thyrozol a smutno dlatego ze musiałam odstawić mojego Maluszka od cycka, bo przy tych lekach nie wolno karmić. Wiem wiem to nie tragedia bo Mały juz skończył 4mce co uważam jest absolutnym minimum ale to była taka wiez i niesamowite uczucie a on jest jeszcze taki malutki no ale nie miałam siły żeby sie nim zajmować wiec moze teraz będzie lepiej. W ciąży tsh zmniejszalam a teraz muszę zwiekszyć. Pozdrawiam Was wszystkie. Alexewl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksi uważam, że wynik jest ok, ja ostatnio miałam 0,5. Najważniejsze w ciąży żeby nie było za dużo. Alex ja też mam hashimoto, lekarz powiedział, że może po porodzie zniknie. A tu widzę, że u Ciebie odwrotnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexewl - przykro, że się tak pokręciło. 4 miesiące, niezły wynik. A skoro przechodzicie na butelkę, to te magiczne chwile karmienia będzie też mógł teraz celebrować tata. Szukamy zawsze pozytywów. A ty musisz się leczyć, bo malutki będzie cię potrzebował tak najbardziej jeszcze przez jakieś 40 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, pamiętacie mnie jeszcze? Musiałam trochę odetchnąć od forum i całych tych starań o dzidzię. Ale teraz wracam i będę się z Wami dzielić moimi staraniami. Zdecydowaliśmy się z mężem na 3 próbę in vitro. W międzyczasie po zrobieniu posiewu okazało się że miałam gronkowca złocistego, na szczęście był wrażliwy na większość antybiotyków i udało mi się go wyleczyć. Zrobiłam również histeroskopię, która nic nie wykazała - wszystko jest ok. Bardzo się cieszę, że "starym" staraczkom udało się zobaczyć II kreseczki, aż łezka kręci się w oku. Niestety nie nadrobiłam przeczytania wszystkich postów, jest ich bardzo dużo. Za wszystkie trzymam mocno kciuki :) Ja zaczynam długi protokół od brania antyków (tak od ok. 20 lipca). Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex Wlaśnie myslalam o Was od rana :-) Te hormony są szalone i coraz wiecej osób ma z nimi problemy ..nie martw się, ta magiczna więź nie zniknie z chwila zaprzestania karmienia. Dużo zdrówka ! Ja dzis znów sobie poryczałam ze dwie godzinki i znów mi troszkę lżej ..dobrze ze jestem sama w domu ,tylko pies patrzy na mnie jakby z politowaniem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Dziewczyny za pomoc z moim tsh ;) dodzwoniłam sie do lekarza - nie ma chyba nic gorszego niz upierdliwa pacjentka w ciąży...powiedział ze moje 0.23 to lekka nadczynność ale narazie nic z nia nie robimy bo w ciazy moze byc zanizony hormon..za miesiac przed wizyta mam powtorzyc wyniki....nie żeby mi ulżyło ale 2 gramy spokoju mam wiecej Nadziejko - trzymaj sie dzielnie - ściskam :) ALexewl - głupie hormony i tyle.Ale wierze, ze Wasza wieź na tym nie ucierpi...mamusia najważniejsza dla Małego Człowieczka przecież :))) bądź spokojna... Darknes Twoj luz mnie rozbraja :D i swietnie ze tak masz bo ja za to fiksuje i po co mi to ;P....ja wlasnei koncze przeziebienie....zamieniłam na biegunke :D.... trzymaj sie domowych specyfików i za 4 dni bedziesz juz na chodzie :) Biedronaka, halo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewuszki dbajcie o siebie i uważajcie. Po tej fali upałów przyszło ochłodzenie, spaliśmy przy otwartych oknach... I chyba mnie owiało. Pół nocy przepłakałam z bólu, boli mnie cała prawa strona, zęby, ucho, szyja i głowa. Pierwszy raz wzięłam w ciąży paracetamol. Umówiłam się na dzisiaj do dentysty i internisty. Teraz siedzę owinięta kocem i przy pozamykanych oknach. <> Nadziejko trzymam kciuki za wysoką betę! A te łzy... baby w ciąży już tak mają ;) Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja78
mój wynik 196 przy tych walniętych normach mojego laboratorium nie mieści się w niczym ! jednostki mIU/ml wart. ref.: mężczyźni poniżej <3 wart. ref.: kobiety poniżej <5 ciąża: 4-5 tydzień 1 500-23 000 ciąża: 6- 7 tydzień 10 500-161 000 ciąża: 7 - 8 tydzień 18 000-209 000 ciąża: 8 - 9 tydzień 37 500-218 000 ciąża: 10 - 11 tydzień 33 700-218 700 ciąża: 12 - 13 tydzień 20 300-166 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaa!!! Nadziejko! Cudnie! Idealnie! Taki wynik w 10 dpt jest jak najbardziej prawidłowy! Aaaaaż się popłakałam! Cudowne wieści! Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykładowe normy beta hCG dla poszczególnych tygodni ciąży, gdy ciąża liczona jest od dnia ostatniej miesiączki: 3 tydzień ciąży: 5 – 50 mIU/ml 4 tydzień ciąży: 5 – 426 mIU/ml 5 tydzień ciąży: 18 – 7340 mIU/ml 6 tydzień ciąży: 1080 – 56500 mIU/ml 7 – 8 tydzień ciąży: 7650 – 229000 mIU/ml 9 – 12 tydzień ciąży: 25700 – 288000 mIU/ml 13 – 16 tydzień ciąży: 13300 – 254000 mIU/ml 17 – 24 tydzień ciąży: 4060 – 165400 mIU/ml 25 – 40 tydzień ciąży: 3640 – 117000 mIU/ml kobiety nie będące w ciąży: poniżej 5.0 mIU/ml Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkahha
Nadzieja78 - suuuuperrrrr !!!! Na normy nie patrz, one są jakieś chińskie. Według moich norm jest idealnie. Gratuluje. Teraz odetchnij troszkę, bo się wykończysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje jesteście kochane ! ale wiecie że to laboratorium rządzi sie swoimi prawami i normami, pamiętacie moja bete z c.biochemicznej ? byla cos ok 70 i tak samo nie miescila sie w ich normach. pytałam dlaczego ich normy nie zgadzaja sie z zadnymi w kraju ... nie ma odpowiedzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadziejko gdzie mieszkasz??? Bo pasuje przyjechać do Ciebie porządnie sprać Ci tyłek, beta 196 10dpt blastocysty jest idealnym wynikiem! Weź już nie wymyślaj! Teraz najważniejszy jest przyrost. Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Nadzieja :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness dbaj o siebie , jedz duzo rzeczy z wit.C i dobrze że pijesz żeby wypłukać to badziewie .. Zosiu a Ciebie przewiało, pewnie dostaniesz cos przeciwzapalnie, współczuje, ale się wykurujesz i będzie dobrze :-) dziewczyny nic juz nie zrobie, powtorze wynik w sobote pamietam jak robilam bete w drugiej ciazy to byla w tysiącach, a jak robilam w trzeciej to pamietacie jaka byla mala 176 i rosla ale tylko do 3500 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadziejko ale każda z nas zaczynała od niskiej bety. Przecież najpierw musi być mała by potem urosnąć... Nie ściągaj na siebie czarnych myśli, wiem że się boisz bo przeszłaś tyle rozczarowań! Ale tym razem naprawdę będzie dobrze i ten wynik jest jak najbardziej prawidłowy. Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane Darkness i Nadziejo jestem z Wami, niech maluszki rosną zdrowo. Dbajcie o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafka czesc :-) wolałam Cię kilka razy..fajnie ze zebrałaś nowe sily i wracasz pełna wiary do walki ! Oby to bylo ostatnie starcie ! Jakie dr. ma propozycje? Widzę dlugi protokol a poza tym nowe leki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko, ściskam gratuluję i całuję, cudne wieści. Myśl pozytywnie za 9mc będziesz miała położone na serduszku(piersi) cudne maleństwo. Boze dziewczynki dajecie nadzieję!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko również uważam,że beta jest dobra!!I jest to dowód na to,że jesteś w ciąży!!Trzymam dalej nieustająco za Ciebie kciuki!!Przestań już widzieć wszystko w czarnych kolorach,bo naprawdę z dziewczynami przejedziemy się do Ciebie i dostaniesz porządne lanie...i nie będziemy patrzyły na to czy jesteś w ciąży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×