Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Gość ananasowa
*Azurro, co za lekarz! chyba upał odebrał mu resztki mózgu :/ współczuję Ci bardzo! mam nadzieję, ze ból za chwile minie i nie będzie już takich akcji, bo co to kurde ma byc!!! tak jak piszesz, wszytskie wizyty na własny koszt, a jak raz na pare lat skorzystasz z nfz to tak zostaneisz potratowanym:/ pamiętam, jak raz poszłam na nfz zrobić cytologię, to usłyszałm, ze limity się skonczyły... to nic, ze ja kilka lat z zadnych limitów nie korzystałam, ech ;/ *Biedrona, to idziemy łeb w łeb :) masz rację - puregon przy gonapeptylu to jak bułka z masłem :D jak bierzesz te zastrzyki? ja oba wieczorem. *Malena, kiedy teraz idziesz na wizytę? *u mnie dziewczyny też masakra z upałami:/ istne piekło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczęta! Pi razy oko na Maroko ogarnęłam wpisy, jak czytałam to wiedziałam, co chcę rzec, a po przeczytaniu wszystko mi się pomieszało jak makaron :-/ _Otóż GośćHexe co do Ciebie jestem spokojna! Wszystko masz wypisz wymaluj jak u mnie! Punkcja to szał ciał, ja chyba byłam 11! Przepisano mi Lutinus, który mnie zakorkował, więc dostałam leki na przeczyszczenie i biegunka, że hej! Piersi bolały po punkcji potem cisza! Spoko loko, jak w Maroko będzie git, zobaczysz!!! Ku pokrzepieniu serca dodam, że mi się powiodła pierwsza procedura i pierwszy transfer! Mam jeszcze dwa Mrozaki cudaki :-) No i fajnie! _Sama już nie wiem kto o co pytał więc będzie bez ładu i składu, ale może chociaż trochę z sensem: co do Lutinusa, to pokażcie mi proszę jakieś dowody naukowe, że jest taki fantastiko! Mi przepisano, cztery dni przyjmowania i muszę przyznać, że nic gorszego mi się po punkcji nie mogło przytrafić! Rozumiem, jeśli któraś ma uczulenie na luteine to inna para kaloszy, ale jakiś komercyjny pseudofarmaceuta troll pierd... tu farmazony, że najlepszy, a argumentów nie podał! Niech każda dokona wyboru! Pominąwszy, że wpip drogi, bo za dwa pudła zapłaciłam 274zł!!! _aaa Hexe nie kupuj Luteiny200, za opakowanie zapłacisz średnio 170zł, poproś o 100 jest refundowana, pisałam do Ministerstwa i zapłacisz kilka złotych, a za to co Ci zostanie w kieszeni kup wiatrówkę i palnij każdemu trollowi, który będzie się wymądrzał! Pytałam Panią ginekolog i powiedziała mi, że Lutinus wcale nie jest taki dobry! Ha! A co ma wyciec to i tak wycieknie, to są tak duże dawki, że niczym się nie przejmuj!!! _PikiDiksi - gratulacje - a pamiętasz jak pisałam, że to będzie Synek PikiDiksinek???!!! No i fajnie! Cieszę się!! _Biedronka - ubierz sukienkę na transfer koniecznie, bo rozbierasz się tam, gdzie odpoczywasz po punkcji i musisz przemaszerować przez jedną salę i dotrzeć do drugiej, ja przezornie ubezpieczona miałam sukienkę i pończochy samonośne, taki zestaw dla leniwych, co by dużo nie zdejmować :-) Ale zleciało! No i fajnie! _Asiuleczkaj, Zielinka - przytulam, bardzo mi przykro... _Nadzieja78 - w końcu jesteś Nadzieja i musisz mieć nadzieję, że mdłości przeminą!!! Mi pomaga mamba!!! :-) No i co, że niezdrowo! _ Ania - myślę, że żadna z Nas nie powie Ci jak żyć, ale pewnie każda zauważyła, że COŚ w Twoim związku nie gra... Nie pozwól sobie wmawiać, że jesteś nie taka, czy owaka. Bo jesteś właśnie TAKA, jaka masz BYĆ! I tyle - dwa motyle!!! Ja się bardzo cieszę, że działasz i życzę Ci dużo sił we wszystkich Twoich postanowieniach z całego serducha!!! _GośćSzmacioszka - co dobrego, rośniecie? Ściskam!!! _Julia - podobnie, jak u Biedronki - czas nie stoi, czas ucieka! Fajnie, że już rozpoczynasz! Pamiętaj o clexanie, bo podobnie jak ja masz mutację genu mthfr :-/ _Golf - czekam na dobre wieści! _Kaha, ja jestem niecały tydzień za Tobą! No i fajnie! _Griszankaanka - szczęśliwego rozwiązania życzę! _ A u mnie: badania prenatalne super! 3 sierpnia Maluch miał 5cm!!! Nie wiem, gdzie On się mieści, bo brzuszka w zasadzie nic nie widać, co prawda nie mam już talii osy w rozmiarze 34, ale wszystkie ciuchy oprócz obcisłych spodni pasują! Za to mam cyce, jak donice, znaczy rozmiar B na wypasie i pierwszy raz w życiu mogę poderwać faceta na cycki, nie żebym musiała, ale tak dla zasady, żeby wiedzieć jak to jest :-) Jeszcze nie zwymiotowałam, ale mdłości miałam okropne, teraz już mniej i pomaga mamba :-) Mam ją wszędzie i M. mi cały czas wszystko wyżera! Od miesiąca mam mega apetyt na słodycze!!! Aaaa najważniejsze Maluch tak się ułożył, że już prawdopodobnie znamy płeć: Pani ginekolog pokazała nam, że nikłe szanse aby to była dziewczyna!! Chociaż mi nie robi różnicy, to bardziej utożsamiam się z zabawkami dla dziewczynek :-) Dziś biorę 42 zastrzyk clexane, a jutro zaczynam 14 tydzień, no i fajnie!!! _Pozdrawiam bardzo serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Nel jesteś niemożliwa. No i fajnie :-) Kahha, ZosiaD dziękuję. Pozostałym Paniom również :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pingwin123
Witam mi je drogie Panie... Mąkę na gratulacje z całego serduszka. Wszystko będzie ok tak jak u Nadzei. U mnie już lepiej. Zaczynam się przyzwyczajać po woli do tego że nie będę miała swoich dzieci. Taki los. Na razie zaczynam od października drogę z tarczyca i będziemy usuwać. A później się zobaczy co dalej. Wczoraj byłam na wizycie podsumowującej i mamy próbować naturalnie lub na cyklach stymulowanych. Ale ja już nie chcę żadnych stymulacji. Mam już dość. Co ma być to będzie. Odezwę się jeszcze. Za wszystkie trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pingwinku - bardzo, bardzo mi przykro. Nawet nie znajduję słów na pocieszenie... Mam wielką nadzieję, że z czasem wróci wiara i siły na dalsze starania! Przytulam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik30
ananasowa ja w gamecie bede dopiero w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadziejka - u mnie dzisiaj 3 dc, jutro 4, a w poprzedniej procedurze zaczęłam stymulację chyba od 5 dc... Ale teraz wszystko inaczej, zresztą mogłam też coś pokręcić ;) Ogólnie przy tym upale funkcjonuję jak w matrixie ;) x Ananasowa - ja gonapeptyl biorę rano, a co dostanę i kiedy będę brała, rano czy wieczorem to się okaże pewnie jutro ;) a u Ciebie, który to dc ? x Ania1602 - burza od Ciebie przyszła do mnie ;) w końcu... ufff jak jest teraz super :) x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Biedronka we Wro jest burza. Pod Wrocławiem parowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wpisie Izy o braku zarodków do zamrożenia przypomniało mi się wyczytane nie dawno jedno zdanie że " o jakości i ilości zarodków w dużej mierze zależy od doświadczenia i wiedzy embriologa " ja stosowałam Ubichinol firmy Keneka. Nel :-) Pingwin pozdrawiam Cię serdecznie ! Biedronko to szybko ruszasz z ta stymulacją ja zaczęłam jakoś po 10 dc . trzymam kciuki ! Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nel!!! Jak się cieszę, że jesteś! Dwa razy czytałam Twojego posta, bo tak mnie rozbawił :-D Nie znikaj na długo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* ewap156 czasem lekarz po wyglądzie śluzu może już ocenić czy coś jest w nim podejrzanego, ale może faktycznie to od luteiny. Ja nigdy jej nie brałam, więc nie powiem czy śluz się od niej zmienia. * Azuro trafiłaś na jakiegoś durnego lekarza, przykro mi. Z mojego doświadczenia wynika, że nie zawsze na NFZ jest źle. Kiedyś też chodziłam do ginekologa prywatnie. Jednak rok temu poszłam pierwszy raz na NFZ i byłam zadowolona. Pani dr miła i sympatyczna. W późniejszym czasie byłam u niej też prywatnie i ponownie na NFZ, wizyty w podejściu dr niczym się nie różnią. Drugi przykład dobrego podejścia do pacjenta na NFZ to wizyta u genetyka, już pani w rejestracji zrobiła na mnie dobre wrażenie, a pani doktor bardzo sympatyczna, wizyta długa, dokładny wywiad i dobry przekaz informacji. Mam też dobrego internistę, zdrowie na szczęście jeszcze mi dopisuje i nie muszę zbyt często go odwiedzać. Co prawda to mój drugi lekarz rodzinny, z pierwszej pani doktor musiałam zrezygnować. Mimo wszystko uważam, że zależy jak się trafi. Dobrze jest przed wyborem lekarza zasięgnąć opinii. Nie zawsze opieka na NFZ jest zła. * Nel31 świetnie, że maluch dobrze się rozwija. Faktycznie wielki pozytyw wypływa z twojego wpisu i tak, jak malena5 pisze nie powinnaś znikać, tylko przesyłać dobre fluidy wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Nel31 fajnie, że się odezwałaś i że wszystko ok, współczuję mdłości. U mnie zaczął się 16 tydzień i czuję się w miarę ok, tylko brzuch czasem pobolewa. Wizytę mam dopiero za 2 tygodnie i pewnie się dowiem, kto zamieszkuje w moim brzuszku. Na ostatnim badaniu dzidzia miała 8,4 cm i więc rośnie jak na drożdżach. Ja osobiście nie mam żadnych zachcianek i nic specjalnie mi nie smakuje i nic nie przytyłam, czasami na wieczór mam wzdęcie i widać lekko brzuszek, a cycki takie same, bez zmian i wchodzę we wszystkie swoje rzeczy co mnie bardzo cieszy. Mam nadzieję, że tak długo pozostanie. Pozdrawiam Wszystkie, dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nel - super, strasznie się cieszę, że u Ciebie wszystko dobrze :D Dzięki za rady ;) Wpadaj częściej do nas bo dobrze czyta się Twoje wpisy... A gdzie i u kogo prowadzisz ciążę ??? x Hexe - :) dojdzie i do Ciebie ;) x Nadziejka - trzymaj i nie puszczaj ;) x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Nel, z usmiechem na buzi czytłam Twój post :) jestes niesamowita! zycze Ci wiele dobrego i niech Maluch pieknie rosnie :) *Biedrona, trudno mi okreslic, który to mój dzien cyklu :/ bo nie dostałam @ na tym gonapeptylu, miałam tylko lekkie plamienia po odstawieniu antków,które skonczyłam jakiś tydzien temu. Jakby liczyć od poprzedniego cyklu to byłby pewnie 30dc, wiec moze 2-3dc jest teraz? nie wiem, jak liczyc. Lekarz powiedział, ze nie liczyć :D czekam niecierpliwie na jutrzejsze wiesci od Ciebie! *Pingwin, życzę Ci spokoju w serduchu!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pingwin - Ananasowa pięknie Ci napisała, a ja dołączam się do jej życzeń.. Pozdrawiam ciepło... x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta Drogie obiecuję pisać słów kilka, a może nawet trochę więcej - częściej!! Właściwie to zawsze wychodzi mi więcej niż mniej!! Ale ważne, że przyniosłam Wam więcej radości niż smutku! No i fajnie! _Biedronka - moim Maluchem opiekuje się dr Gizela Jagielska - zwariowana babka!!! Francja elegancja i nie zamienię Jej na żadną inną! Nie chcę za dużo pisać, bo zaraz jakiś uprzejmy troll stwierdzi, że reklama, ale mi w życiu bardzo pomogła :-) wiele razy wciskała mnie na bezpłatne monitoringi, teraz prowadzi własną klinikę BGclinic. Drożność jajowodów też załatwiła mi bezpłatnie :-) A za to co zostało w kieszeni kupiłam wiatrówkę :-p A co! _Gość Szmacioszka - zazdroszczę braku mdłości!!! 16 tydzień - ale jazda!!! Rośnijcie zdrowo! 8,4 cm to już nie w kij pierdział!!! Mi do Ciebie przypasowała Dziewczynka :-) A żebyś jeszcze bardziej doceniła swój bezzachciankowy błogostan podaje moją przykładową listę zakupów dla M. jak będzie wracał z pracy: MMsy czekoladowe (przynajmniej średnia paka dla chłopaka), ciasteczka lu petitki, ale duże opakowanie, jak hity; a skoro już o hitach mowa to też poproszę ciemne z nadzieniem orzechowym, fasola w puszcze w sosie pomidorowym, pieczywo chrupkie, ale kukurydziane! itp.!!! :-) I M. biedny lata i szuka, a ja z zegarkiem w ręku jem co 2 godziny, ledwo zdążę załadować naczynia do zmywarki zaczynam szykować następny posiłek! Dobrze, że wakacjuję u rodziców, gdzie mają owoców i warzyw bez liku! _Ananasowa - wzajemnie dużo dobrego na dzisiaj i na potem :-) Ściskam! _Malena5 :-* _Stęskniłam się za Wami! No i fajnie! Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Ania - dobrze że Ty trafiłaś na dobrych lekarzy z NFZ, zapewne nie wszyscy sa w typie tej baby u której ja dzis byłam , miałam pecha niestety, już do niej nie wrócę, bo mam traumę bo tym badaniu. Długo nie zapomnę tego bólu, chyba chciała mnie rozerwać . Nel- jak będzie u Ciebie syn to już na pewno drużynę piłkarską stworzymy na forum Pingwin- nie trać wiary, takie wpadki naturalne przytrafiły sie mi oraz Piksi. Ja prędzej spodziewałabym sie menopauzy niż ciąży, ale natura zadecydowała że da mi szansę. Życzę Ci takiej samej niespodzianki Asia- czułam że ta zmiana w piersi nie będzie groźna. Powodzenia w staraniach. Węgry super kraj, ja na pewno też tam wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nel ;) Pingwinku ja mysle ze jeszcze zmienisz zdanie ale mimo wszystko pamiętaj ze we dwójkę tez można byc szczęśliwym i grunt to pogodzić się z własny losem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasowa mi dr kazał brać Gonapeptyl rano. A ja dostałam normalny okres po antkach i to jeszcze wcześniej niż powinnam wrrr. Nel super, że wszystko się układa i maluszek rośnie. Widzę, że humor dopisuje i tak trzymaj :) Pingiwnku mam nadzieję, że wróci chęć walki i będziesz mamą. NAdzieja, dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
cześć dziewczyny ja po tym wczorajszym usg jakoś nie bardzo jakbym zaczęła płacić mam nadzieje ze to znowu wina mojego polipa który zawsze jest narusza podczas badania i podkrwawia i tym razem też tak jest ale coś dziwnie więcej tego niby wczoraj mówi ze jest wszystko ok ale dziś znowu panika jak nie urok to sraczka .dlatego tak bałam się tego badania bo zawsze się coś dzieje moja koleżanka zawsze powtarzam słowa profesora z Białegostoku jak nasza psychika jest w stanie znieść nie dać sobie grzebać do 12 tygodnia i coś w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Nel jest troszkę upośledzona?:D no i fajnie! I tyle- dwa motyle...... Boże dorosla baba.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewap156 - gratuluję serduszka. Nie przejmuj się słowami lekarza. Ja do dziś mam dużą dawkę progesteronu, a tego nie można przedawkować. Żółty śluz może być od luteiny. Jeśli nie swędzi i nie boli to groźny nie jest. Ja przed transferem i 2 tygodnie po miałam Prolutex, luteinę 2x2, duphaston 3x1. Dziś nie mam już Prolutexu. Ja też plamiłam po usg, ale jeśli to brązowe plamienie to nic groźnego, a jeśli żywa krew to lepiej sprawdzić. x Azzurro - masakra jakaś. Lekarzom zaczyna odbijać palma. Nikogo nie tłumaczy pogoda czy kiepski dzień. Pisz skargę. Takie traktowanie jest niedorzeczne. Nie jesteś gówniarą do popychania. x gość Szmacioszka - jesteś ciut przede mną, a Nel ciut za mną. Fajnie. Czas leci do przodu jak szalony. x Asia858 - wspaniałe wieści. Działaj, działaj na wyjeździe bez stresu ;-) Baw się dobrze. x Iza82 - tak. Wiedziałam,że będę mieć ostatni kriotransfer z pierwszego podejścia i chciałam spróbować z Ubichinolem. Miałam firmy Kaneka. Kup sobie Omegamed optima. Ma bogaty skład. Ja to biorę od ponad roku. x Nel31 - rozbawiłaś mnie do łez. Jesteś niesamowita. Pamiętam, że dzieli nas kilka dni ;-) Ja według @ mam 13tc, a według usg 14tc. Ja miałam badania prenatalne w poniedziałek i pomiary na usg wyszły ok. Czekam jeszcze na wyniki z krwi, bo ja robiłam test podwójny. x pingwin123 - powodzenia w realizacji celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Azzurro szok jak ta lekarka Cie potraktowała!!!:( to musi być chyba stara panna i bez dzieci....od razu mi sie skojarzyło z gin z mej miejscowości,która właśnie nie mężata i nie dzieciata a do tego wredna na maksa:( kochana mam nadzieje,że dziś czujesz sie już lepiej i tego życzę:) -Nel31 aż gęba sama sie uśmiecha :) -Ania1602 jest mi przykro,ale cieszę się,że sie nie poddajesz,że masz dalszy plan i chcesz go realizować:) -Piksidiksi gratulacje synka:) -Pingwin nie wiem kochana co mam Ci napisać .... mi też nie jest dane mieć swoich biologicznych dzieci:( wierze,że jednak u Ciebie sie uda i będziesz cieszyć sie macierzyństwem.Kochana a może myśleliście o adopcji dziecka?jeśli oboje czujecie się na siłach to warto to rozważyć.Ja z M czekamy na szkolenie i nie możemy sie doczekać kiedy je rozpoczniemy,dostaniemy kwalifikacje i poznamy nasze dziecko.Nie ukrywam,że cholernie się boję,że może pójdzie coś nie tak. -gosc szmacioszka :) U mnie upały na maksa:) wczoraj była wieczorem niezła burza ale dziś od nowa upalnie,zatem będę śmigać nad wode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ananasowa no nie mogę sie dokopać do moich wpisów przed stymulacją, a pamięć mnie ostatnio zawodzi ;-) stymulację zaczelam późno ( pamietam ze Miśka również ) ok 10dc i bylam zdziwiona ze w długim protokole tak późno, pisalam tu o tym. Transfer byl pod koniec cyklu..ale jak widać przy dlugich wszystko jest pomieszane. Azzurro trzeba bylo sobie chociaż ulżyć i nagadać babie po wizycie. Pingwinku tu jest dużo przypadków naturalnych ciąż z zaskoczenia dołożę jeszcze Alex :-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewap no bez przesady z tym grzebaniem i wizytami.. Ja juz miałam trzy razy usg i trwalo to doslownie 5 sekund bez żadnego grzebania ..wziernik nakładano mi zeby pobrać wymaz i także nikt mu nic wiecej nie grzebał. Jeśli mozesz to poleź moze to tylko chwilowe plamienie z tego polipa o którym piszesz ( czemu go nie wycięli ??? ) ale jeśli jestes zaniepokojona to idz znów do lekarza.. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MH1
```Czarna Porzeczka 78 będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Nel31 marzy mi się dziewczynką, ale po ivf to raczej mało prawdopodobne, oby zdrowe było, to najważniejsze. Współczuję mężowi tych zakupów::-P Piksi gratuluję synka Pozdrawiam dziewczyny i nieustannie trzymam kciuki za Nas wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×