Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Iza dzięki ale wolałabym sobie poradzić bez leków przynajmniej spróbuje... Narazie na śniadanie banan, na drugie wlasnie robię gotowany ryż. Zobaczymy czy pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia - za 28 zł to kupujesz 20 czy 30 saszetek? Ja kupuję w Gemini i inofolic 20 saszetek kosztuje 28 zł, w jakiej aptece internetowej Ty kupujesz? Ja już wypiłam 90 szt ;) i zakupiłam tym razem inofem 60 szt, skład identyczny a za 60 saszetek zapłaciłam 63 zł. A na akupunkturę już nie wrócę przed tą procedurą, ale jak się nie powiedzie to przed następną zamierzam przez pełne trzy miesiące chodzić i jak będą zarodeczki to przed każdym transferem. Wiem, że Ty tak chodziłaś, ale moja mi powiedziała, że to tak nie bardzo skutkuje jak pełne przygotowanie i sama nie wiem czy to prawda, czy gadała tylko tak żeby jak najwięcej kasy zarobić ;) x MH1 - wydaje mi się, że węgiel dopuszczalny w ciąży. Nifuroksazyd i stopearny to raczej niewskazane w ciąży. Najedz się też czekolady ;) x A za mną pierwszy menopur :) puregon w penie był o wiele lepszy, bo w ogóle nie czuło się jakiegokolwiek wkłucia i wpuszczania w skórę płynu, no ale wiadomo gonapeptyl pod względem komfortu żadnego innego nie przebije ;) x My uciekamy do lasu nad rzekę w zacienione urocze miejsce, gdzie mam nadzieję wiatr da radę ;) My mamy klimę, ale w sypialni, do salonu dociera dość słabo, bo po drodze ma dość sporo do schłodzenia ;) ale fakt daje radę praktycznie na całe mieszkanie i dwa lata temu jak ją zakładaliśmy nie byliśmy oboje przekonani, a teraz wiadomo ;) ale na łonie natury i tak zawsze lepiej niż w domu... Miłego dnia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golf, Hexe - myślę o Was i zaciskam kciuki non stop.. x Griszanka - trzymam mocno kciuki za szybkie i szczęśliwe rozwiązanie :* napisz jak tylko będziesz w stanie :) x Ania1602 - rosną wolno, bo nabierają jakości :) kciuki mocno zaciśnięte aż do testowania, a potem przez całą ciążę :)... x Za nas wszystkie stymulujące (a jest nas sporo) też mocno trzymam kciuki, oby jakość wzięła górę nad ilością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja78 - możesz podać link do apteki w której ty zaopatrujesz się w ubichinol??? o MH1 - zjedz gorzką czekoladę, na mnie zawsze działa przy takich problemach. o Pozdrawiam serdecznie ... my trochę u teściów. Zmiana klimatu, niestety tak samo gorąco, ale przynajmniej lasy dookoła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - powodzenia w poniedziałek, niech to bedzie dobry poniedziałek :) Griszanka :)) - ja na weekend wybywam ale bede o Was myslec _ dołączam sie do zyczeń zeby poszło gładko i w miare bezboleśnie - i zeby Ci jakiego czarnoskórego z duzym wachlarzem podeslali w te upały ;) wszystkie stymulujace ściskam- jak ja Was podziwiam za te kłucia, umarłabym ze stresu...dlatego ciesz se, ze takie dzielne jestescie :* ja wybywam na impreze, mam przed soba sterte ciuchów w prawie żadne sie nie mieszcze a te co mi popodrzucali dobrzy ludzie sa mało atrakcyjne ;) chyba pojde w dresie...moze wybacza cieżarówce ;) ściskam Was Kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Ania 1602 trzymam mocno kciuki za poniedziałek ja jestem w ciąży po drugiej inseminacji i miałam właśnie dwa dominujące pęcherzyki wolno rosnące i się udało i tobie się uda trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkahha
Kobietki ja kupiłam klimatyzator przenośny 3 tygodnie temu, bo juz nie dawałam rady. Była promocja z 2tys. na 1,4tys. Chłodzi, osusza powietrze z wilgoci i coś tam jeszcze. Jak schłodze sypialnię to cała noc przespana. X Co do clexne to czasem bez bólu uda mi się zrobic zastrzyk, a czasem ból jest nie do zniesienia, ale nie wstrzyknięcie płynu tylko igły w brzuch. Czasem igła przez skórę mi się nie chce przebić i muszę zmienić miejsce wkłucia. Siniaki na brzuchu mam od 9 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) W poniedziałek mam punkcję i już się boję co to będzie:( mam niski poziom estradiolu więc niewiem co ztego będzie;(:( 3majcie kciuki:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Witam kochane :-D Trzy godziny czytania i nadrabiania forum z przed dwóch tygodni bo tyle mnie tu nie było. Urlop udany pogoda wymarzona. Ogólnie to i tak wszystko co przeczytałam to mi się pomieszalo w glowie,wybaczcie że nie odniose się do was wszystkich bo nie pamiętam co i u kogo ale z tego co pamiętam to; # Julia83 dziękuję za pamięć o mnie # miskad super odpowiedziałas gościowi # asiuleczka j i zielinka zbierajcie nowe siły i walczcie do utraty tchu # azzuro współczuję wizyty u tej pseudoginekolog # nadziejko oby twoje mdłości ustąpiły, czy dobrze wyczytałam ze masz jakąś opaskę na mdłości czy coś mi się ubzduralo. A co u mnie? Jestem już po urlopie, w środę byliśmy z m na usg moszny i brzucha jakoś to przeżył. Test MAR wykonany, hormony m również, moje przeciwciala na plemniki też zrobione. Jesteśmy zwarci i gotowi na wizytę lecz niestety dopiero ja mamy 26. 08 gdyż lekarz na urlopie, ale jakoś minie lekarze też muszą odpoczywać. Jak zawsze za was wszystkie trzymam kciuki a w tej chwili najmocniej za griszankaanka oby wszystko poszło szybko, gładko i bez bólu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia w czwartek miałam ok 300:( Dostałam na 3 dni gonal 150 i menopur 75 dzisiaj znowu krew miałam pobieraną...ale okaże się w poniedziałek ile miałam.... ehh:( cały czas pod górka....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczynki za kciuki :) MH1 jeśli chcesz bez leków to gorzka czekolada może da radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness napiszę Ci wieczorem bo mam w komputerze ta aptekę. Kkinia tak mam opaski , są dwie w zestawie. Wiem ze pomagają na chorobę lokomocyjną, być może na poranne mdłości też. Na te moje całodobowe nic nie pomaga, muszę je przeżyć :-) Malami nie smuć się estradiol wzrośnie na pewno do poniedziałku. U mnie tez szału nie bylo, a jednak 1700 estradiolu na 7 komórek, z tego wyszly dwie blastocysty :-) głowa do góry ! Ania1602 pęcherzyki dobrze rokują :-) dziś super dzień, wiaterek chłodzi doskonale i moje samopoczucie tez niezle, nawet moglam posiedziec jak czlowiek z ludźmi przy stole podczas obiadu (zupka ogórkowa, ziemniaczki,mizeria i kotleciki mielone) a nie jeść na raty na wpół leżąco ;-) Chciałam zapytać dziewczynki o poduszkę dla ciężarnych..litera C, D,J czy cyfra 7 ? Która używacie i polecacie ???Ja mam prostą literę I , i niestety nie pomaga mi i tak sie w nocy przekręcam na brzuch, jest nie poręczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami89 - faktycznie ten estradiol nie za wysoki, ale mogą być z tego dwie silne komóreczki, które przyniosą upragnione szczęście, więc bądź dobrej myśli.. Ciekawe jak przyrasta estradiol, bo 300 to tak na jeden dojrzały oocyt, ale dostymulowanie pewnie podbije może do 500 albo i więcej.. A ile na usg miałaś pęcherzyków i jak wyglądała cała Twoja stymulacja, bo ten gonal przez 3 dni i teraz to dostymulowanie to rozumiem, że to nie cała Twoja stymulacja? Niemniej jednak bardzo mocno zaciskam kciuki za poniedziałek... Musi być dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Biedrona przez 9 dni bralam gonal 150 pozniej na te 3 dni dostalam rowniez gonal150+menopur 75. Na poczatkowych wizytach lekarz byl zadowolony bo mialam wiecej pecherzykow niz ostatnio i fajnie rosly...na dzisiejszym usg mialam 8 duzych pecherzykow i pare drobnych...niby lekarz kazal sie nir martwic bo tak sie dzieje no ale ja juz mam czarne mysli:( Lepiej chyba nie wiedziec wszystkiego bo czlowiek sie tylko zamartwia:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kkahha jakiej firmy klimatyzator?bo tez zastanawiamy sie nad zakupem na przyszłość:) justyna p.s. ******griszanka juz niedługo skończy sie Twój jeden z wielu etapów w zyciu a zacznie sie inny, piekny, ale i ciezki:*powodzenia w tej nowej juz w krótce roli:) dla mnie okres ciazy był najcudowniejszym okresem w zyciu moze dlatego ze tak długo wyczekiwany a teraz ciesze sie z kazdego dnia choc było i bedzie ciezko, patrzac na moich chłopaków wiem, ze jesli by ivf dawało tylko 1% szans zdecydowałabym sie ponownie:) DZIEWCZYNY KAZDA Z WAS DOCZEKA SIE CUDU POD SERCEM A MOZE I DWÓCH:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami sprawdziłam w swojej karcie obserwacji jak rósł estradiol i proszę : 19.06- 824 20.06- 1194 22.06- 1624 skoro u Ciebie byl badamy kilka dni temu to w poniedzialek moze byc juz konkretna cyfra ! Lekarz powiedział zeby sie nie martwić to posłuchaj go, trochę wiary i zaufania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, dzięki za namiar na aptekę. Też chyba zamówię ale ciągle się waham czy nie dostanę jeszcze jutro gdzieś tu na miejscu. Ale wątpię :( Małamii będzie dobrze, jeszcze wzrośnie. Trzymam kciuki!! Dziś bierzesz zastrzyk z ovitrelle? Wczoraj zakończyłaś stymulację? Miałaś 12 dni stymulacji? Witam wszystkie panie. U mnie właśnie spadł letni deszczyk WRESZCIE, bo ostatnio deszcze nas omijały. Dziś mąż mi zrobił zastrzyk bardziej z boku brzucha i też bolało :( Ja już nie wiem co mam robić. Ten spray przeciwbólowy jakoś jednak nie działa. Chyba po prostu trzeba to wytrzymać. W końcu to nie trwa wiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Czesc dziewczyyny:) jutro o tej porze to juz bede po wszystkim...spacw nocy nie umiem bo same koszmary mi sie snia:(( Iza mialam 12 ds a wczoraj o 20.30 bralam ovitrall bo 36h przed... Na ostatniej punkcji bylamnieswiadoma tego wszystkiego a teraz ....:/ No zobaczymy jutro Wam od razu napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*MałaMii, o ktorej jutro punkcja? kciuków nie puszczam :) *Iza, to fakt - trzeba zacisnąć zeby i przetrzymac te zastrzyki :) *ja mam jutro pogląd po 6 zastrzykach z puregonu i póki co lekko boli mnie brzuch. juz sobie zaczęłam wkręcac, ze tak mnie wyciszyli, ze teraz nic nie urośnie... dziewczyny, a do kiedy brałyscie gonapeptyl? ja miałam 14dni, no i teraz razem z puregonem, czyli juz prawie 20. *Miłej niedzieli! u nas wczoraj przeszedl armagedon! świata nie bylo widac przez okno, tyle deszczu i porywisty wiatr! efekt? przy drodze, na kóej mamy zaparkowane auta, złamało się drzewo. moje całe, męża ma lekkie wgniecenia na masce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie panie,mam do was pytanie we wtorek mam transfer a mnie od wczoraj dopadł lekki stan zapalny pochwy nie mogę skontaktować się z lekarzem i nie wiem czy można coś używać? jeżeli macie jakieś doświadczenia lub coś wiecie na ten temat byłabym wdzięczna za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 10:35 dostałaś zapewne antybiotyk i powinien pomoc :-) na pewno nie zaszkodzi zapytać w aptece o jakąś maść czy globulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Dziewczyny jak myślicie, czy jak we wt zrobię betę, tj 10dpt, wynik będzie wiarygodny? Chce juz wiedzieć. Miałam podana 5 dniową blastocyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Patrze na stopkę Nadzieji i widzę że ładna betę miałaś w 10dpt. Nadzieja ilu dniowy zarodek Ci podano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe, ja robiłam betę 11 dpt i był wynik trzy cyfrowy, zarodek dwudniowy, czyli u Ciebie powinno być już coś wiadomo :-) Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Maleńka dzięki za odp. Czuje się ok. Trochę brzuch niekiedy pobolewa. Jajniki czasami zakluja. Cycki prawie nie bolą. Czuje ze nic z tego. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×