Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Hexe! Gratuluję, w końcu! x MH1, dzięki za sugestię, poczytam sobie o tym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merenka
Hexe serdecznie gratuluję i cieszę się bardzo, że podejście "jedynej szansy" tak jak u mnie i Maleny, również i u Ciebie efekt jest pozytywny :D super, super, super, bo niezłego stracha nam tu napędzilas ;) Więcej wiary w Twojego małego Wojownika i na pewno wszystko będzie ok! Pozdrawiam Was wszystkie i cały czas trzymam kciuki za kolejne wysokie bety 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hexe ty sie tak nie ciesz bo za pare dni znow bedziesz jeczec jak cierpietnica ze poronilas. Ta twoja beta rewelacyjna nie jest powtorz przyrost za dwa dni. Ale ta mleczna wydizelina wcale normalna nie jest. Owszem moze nie byc to nic strasznego ale w wielu przypadkach niestety jest to koncowka ciazy. Nie znasz prYrostu bety wiec rownie dobrze moze ona spadac na dwa dni wiec jeszcze sie nie chwal wszem i wobec ze ty ciezarna jestes i dziecko nedziesz miala bo to nic pewnego w twoim przypadku wiec bez takiej podniety kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Hexe gratulacje, a ta wydzielona do końca normalna nie jest, zwiększ luteinę i leż, nie przemęczaj się. U mnie też był o plamienie, a potem żywa krew, na szczęście dobrze się skończyło. Dr mówiła, że plamienie może być, a jak krew to po raczej po wszystkim. Pozdrawiam Wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe ... :-) Ty wariatko !!! Przecież wiedziałam ze sie udało ! Ja tez popłakiwałam sobie przez kilka dni i pisalam tu o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Hexe, a jednak!:) powtórz betę za dwa dni, a tymczasem wszystkie leki wg wskazówek lekarza i duzo odpoczynku!:)) gratuluję! *Julia, no to czwartek nasz w Gamecie :D ja mam wizyte po 11.00, a Malena? *Darkness, jesli chodzi o lakarza prowadzace, to własnie dr Połać zwrocił mi na to uwagę. Jak pamietasz, byłam u niego i po całej wizycie mówię do niego, do kogo się teraz umawiać, a on "no oczywiscie, ze do dr B, bo to pani lekarz". Ale jak to tam jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak-z 9 komórek 6 było dojrzałych...jak narazie 4 się zapłodniły.Mam dzwonić jutro czy się dzielą....:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 7814
Hexe super wiadomość ☺Gratuluję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe gratulacje!! Tak czułam! Teraz tylko trzymam kciuki za prawidłowy przyrost! Ja juz ze zniecierpliwieniem czkeam na czwartkową wizyte...moj M wyjechał w delegacje, więc poprosiłam brata by mi zastrzyki robil;p sama nie daje rady;p ale martwi mnie to, że w sumie nie czuje nic po tych zastrzykach, tak jak niektore z Was, ktore czuły prace jajników itp...ja nic a nic nie czuje...no ale to jeszcze nic nie oznacza;p * Jak tak u dziewczyn, które miały mieć IUI (przepraszam, ale jest nas tyle, że nie daje rady zapamietywac) *Julia dziękuję za wpisanie do kalendarza-tylko on porządkuje mi w głowie co u każdej się dzieje:) Strasznie smutno mi się czyta komentarze gości...naprawdę nie rozumiem jak można pisać tak okrutne rzeczy...o poronieniu itp...ile trzeba mieć w sobie nienawiści by obrażanie i prawie, że życzenie komuś porażki dawało satysfakcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela ja też nic nie czułam. Dopiero dzień przed punkcja zaczęły mnie boleć jajniki i myślałam że pęcherzyki pękają :/ Bedzie dobrze. Też czekam czwartku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wizytę przed 10. Ja też zawsze umawiqm się "do swojego" lekarza. Pewnie gdyby w tym czasie go nie było, to poprosiłabym do kogoś innego, bo nie da się dopasawać cyklu do grafika ;-) x Dziewczyny, zgłaszajcie podłe posty, wtedy następne nie będą mogły przeczytać i się zdenerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka1983
Hexe gratuluje z calego serca:) Ciesz sie, bo masz czym. I nie sluchaj zawistnych "gosci". Najgorsze, ze to nie jest gosc, tylko ktoras forumowiczka ma taki cudowny, dwulicowy charakterek... Morela, ja do kazdej z 6 IUI bylam stymulowana menopurem i w kazdej IUI inaczej czulam jajniki, mocniej lub mniej a chyba przy 2 stymulacjach nic nie czulam. Przy jednej bylam przekonana ze nic nie uroslo, a wtedy uroslo najlepiej wlasnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe - suuuuuper :D Bardzo się cieszę Kochana i gratuluję :) Wierzę, że ponowna beta przyniesie piękny przyrost :) Zatem spokojnych chwil życzę :* x Basik - powodzenia! x Julia - mam nadzieję, że akupunktura przyniesie owocne korzyści :) powodzenia na czwartkowej wizycie... x Ewelka - a ja ciągle się łudzę, że gościem nie jest żadna z nas :( bo to raczej nie do pomyślenia, żeby któraś z nas tak pisała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela - każdy organizm jest inny, więc nie ma co porównywać... Ja np. dzisiaj leżę jak tylko wróciłam z pracy, bo tak mnie bolą jajniki, a to początek stymulacji praktycznie, z kolei inne dziewczyny w ogóle nie odczuwały jakichkolwiek dolegliwości, tak więc spokojnie... x Małamii - z 9 komórek 6 dojrzałych i 4 zapłodnione to naprawdę dobry wynik :) oby teraz pięknie się dzieliły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Dziewczyny dziękuję Wam bardzo. Napisałam do mojego wcześniejszego dr i czekam na odpowiedź. Owszem przykre jest zachowanie niektórych ludzi. Wynika to z faktu ze komuś żal d**e rozwala ze ktoś ma porostu lepiej. Ma cudownego męża, piękny dom bądź mieszkanie super prace a przede wszystkim szacunek innych i dlatego ów gość desperat próbuje sie dowartoscowac probujac komuś odebrać jego szczęście. Przypomnijcie sobie jak było wówczas jak Darkness bądź Nadzieja napisały o swojej becie. Podobna sytuacja z Nel. Tez jej zlozeczono. Dziewczyny dlatego ja postanowiłam stąd zniknąć. Nie chce się narażać na dodatkowy stres. Zzylam się z Wami, przykro mi ale teraz mój spokójjest nnajważniejszy. Bd Was po cichu od czasu do czasu podczytywac. Trzymam za Was kciuki. Szczególnie za Biedrone Miske Nadzieje Darkness Julie Ananasowa Nel. Pozostałym tez wszystkiego dobrego. Z pozdrowieniami. Hexe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka ja i tak się cieszę,że tyle było dojrzałych przy tym moim nieszczęsnym estradiolu:( Oby tylko przetrwały do 5 doby:( ehh ciężki ten tydzień :( jutro znowu zadzwonię...niby embriolog mi pow ,że komórki ładne no ale zobaczymy jak się będą dzielić...:( Darkness bo Ty też nie miałaś od razu transferu z powodu progesteronu? dobrze kojarzę? czy lekarz Ci coś mówł dlaczego on tak wzrasta...?? Tosia teraz leż i odpoczywaj i mów do brzuszka;*:) Czemu tak późno miałaś robiony transfer? Miałaś podany jeden zarodek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
```małamii89 nie smuć się. przecież to dobry wynik. ```Hexe a Ty nawet nie czytaj tych głupich gości. doskonale wiesz, że krew nie jest normalna, a Ty żadnej krwi nie masz tylko zabarwiony śluz. oczywiście, że powtórzysz betę i będziesz jeszcze bardziej szczęśliwa, ale nikt nie ma prawa odbierać radości po dzisiejszej becie. jest pozytywna koniec i kropka. z tego co kojarzę to dopiero 9dpt. wzrośnie. nie ma innego wyjścia ;) a po za tym nie sądzę żebyś wywiesiła transparent na balkonie że jesteś w ciąży. mówisz o tym nam, zainteresowanym i przeżywającym razem z Tobą. prawdopodobnie zazdrosny gościu zazdrość dalej bo masz czego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie reguła się potwierdza. Jak komuś się uda to gość odpala armate. Hexe myślę że to jednorazowy wybryk. Jak ignorujemy to nie pisze. Nie uciekaj. Na pewno jeszcze będziesz potrzebowała jakiś porad, no i inne dziewczyny będą potrzebowały Twojego wsparcia ze jeden zarodek i się udało! Tak jak Ty od Merenki i Maleny. Biedronka też mi się wydaje że to żadna z nas tylko ktoś kto czyta Ale nie pisze, jedynie jako gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeden z gości ( wg mnie jest ich dwóch, z doskoku trzech) jest kobieta która z nami pisala ( Julia kojarzysz ? ) później pokazała swoja prawdziwą twarz dostala opr , najwięcej ode mnie i potem do mnie sie sadziła ..proszę Was wszystkie o to żeby zgłaszać te posty do kasowania, nie wiem ile zgłoszeń trzeba ale jak każda kliknie to ten post zniknie. Ja,tez nie raz chcialam stad odejść ale tyle zawdzięczam temu forum ze uwazam ze wypadałoby spłacić ten dlug i w jakiś sposób pomoc innym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
No nie da się bez Was. Dziewczyny mam w domu duphaston wzięłam juz 2 tabl. Mimo iż nie mam w zleceniach. Dodatku tez wzięłam 2 razy lutke pod język. Czy uważacie że jeszcze zwiększyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia, Nadzieja - tych gości to tu wielu było i przeróżnych.. ;) Raz pasują mi na obcych, raz na forumowiczki, że sama już głupieję, ale fakt najlepiej to zgłaszać takie posty, tylko szkoda że znikają dopiero po długim czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Nadzieja- chodzi Tobie o login czekajacanacud?? Ja myślę że o tej becie Hexe napisal ktoś kto tylko podczytuję nas, nie udzielal się i Ci najbardziej obrażający goście też nie. Oczywiście czasem pisze ta sama osoba, chaotyczne pismo ją demaskuje. Ale jak wcześniej pisałam, czasem któreś z nas nie logują się specjalnie, tyle ze nie aby napisać cos obraźliwego tylko wyrazić jakąś opinie która może nie spodobać się innym i wywołać kłótnie lub konflikt z inną formumowiczka. Mam nawet swoje typy, jednak potrafie to zrozumieć, ja tez byłam tutaj pod obstrzalem. Co do bety Hexy to jest większa od mojej. A plamienie w kolorze mlecznobrazowym ja dostałam w dzień pozytywnej bety , kiedy nie znalam jeszcze wyniku. W dodatku na papierze byla bardzo ciemna krew. Progesteron miałam wysoki bo prawie 50ng, nie brałam żadnych wspomagaczy , zatem to plamienie nie bylo oznaką niczego złego, może macica sie oczyszczala. I wszystko za dwa dni bylo dobrze. Takze Hexe nie martw się i nie ma co zawracać sobie głowy tym wpisem gościa. Mam nadzieje że za dwa dni będziesz pewniejsza że udało sie a teraz i tak ciesz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe a co masz w zaleceniach ? Ja mam duphaston 3x1 a jak plamilam i bardzo bolal mnie brzuch dołożyłam luteine pod język 3x2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Nadzieja mam tak: 3x1 lutke dopochwowo 200mg 3x1 lutke pod język i 3x1 estrofem ale też dopochwowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Azzuro dzięki za Twojego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe dużo tej luteiny, wystarczy Ci :-) Azzurro myślę ze niektore komentarze bardzo pasują do tej osoby, a wcześniejsze byly na bank od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×