Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

GośćEliza wiem, że jest Ci teraz bardzo ciężko, ale musisz walczyć. Nie możesz się podać. Wypłacz się, napij wina albo zrób cokolwiek co pozwoli choć trochę ukoić ból, a siły same przyjdą. Masz jrszcze 2 Śnieżynki które na Ciebie czekają i dla których musisz walczyć. Przytulam Cię mocno:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza, tak mi przykro :-( musisz jednak zbierać siły, na zimowisku czekają na ciebie TWoje eskimoski, to dla nich nie możesz sie poddać !!!! Jakaś zaczarowana ta końcówka tygodnia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucy :( przytulam i bardzo Ci współczuję :( :( która to była Twoja IUI. Jeżeli chcesz podejść jeszcze raz, to chyba faktycznie lepiej kontrolować pęcherzyk zastrzykiem :( Koniecznie opij to winem i zacznij nowe działania. <> Darkness jaki miałaś uraz karku? Wypadek samochodowy? <> kkinia ja mam okropne mdłości jak jestem głodna, ale jak się najem za dużo to też. Widocznie organizm sam pilnuje żebyś się regularnie żywiła :) <> Biedronka relaksuj się i myśl pozytywnie, bo dzidziuś czuje każdy Twój nastrój. <> elfica cieszę się, że możesz zacząć z grubej. Już trzymam kciuki :) <> gość Eliza, nie poddawaj się. Na innym forum jest dziewczyna, której dopiero 10 transfer się udał i w grudniu rodzi. To znak, że zawsze jest nadzieja, tylko trzeba walczyć. Może zrób sobie przerwę, odpocznij od tego wszystkiego, wyjedź na wakacje i nabierz nowych sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia poszłaś na badanie? Serio ja kiedyś tak miałam ze robilo mi się słabo w jednej chwili i wszystko mi się zaczynało trząść w środku to było takie wrażenie ze jak czegoś nie zjem to zemdleje. Ale nie byłam wtedy w ciąży. I akurat u mnie rak skakał cukier. Takze zbadaj sobie morfologię i glukozę oraz mocz jak najszybciej i tak lekarz będzie kierowałCie na re badania po pierwszej wizycie. Eliza poddasz się jak wyczerpiesz wszystkie możliwości. Masz śnieżynki to walcz, bo potem będziesz myślała a co by było gdyby .. Dużo sily życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu jaka Ty jesteś mądra ze aż po oczach blask od Ciebie bije.. Jak możesz powiedzieć kobiecie ze poronienie w 7 tyg to normalna sprawa ??? Ty wiesz o czym ona w ogóle napisała? Rozróżniasz pojęcie" ciąża biochemiczna" od poronienie ?? Przeżyłaś to ??? Nie !! Bo Ty nawet nie wiesz jakich pojęć powinnaś użyć pisząc ten swój bełkot. A stwierdzenie typu " oddział gdzie kobiety są czyszczone" dokładnie obrazuje na jakim jesteś poziomie . Forum jest żeby się wspierać a nie sypać dodatkowo piaskiem w oczy. Ale to trzeba miec emocje na miejscu i być w temacie żeby zrozumieć a Ty idź poczytaj książki do biblioteki jak Ci się nudzi. A nie nam tu dodatkowo swoimi wymiocinami ciśnienie podnosisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
U mnie klapa... :( Za Was dziewczynki 3mamkciuki:*** Ananasowa calt czas o Tobie mysle:**to nie tak mialo wygladac:(((bardzo mocno Cie sciskam:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia lucy bardzo mi przykro:(:* agusia masz teraz jakiś plan? Ja dzisiaj byłam u lekarza...i tym razem będę miała długi protokół...to będzie moja trzecia ostatnia stymulacja...:( jak już teraz się nie uda to już nie wiem:( Wczoraj jeszczze się 3małam ale dzisiaj po tej wizycie się rozsypałam na maxa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniaa to objway cukrzycy. Uważaj na słodkie póki co, ale koniecznie zbadaj glukoze jak najszybciej. Xoxo Gościu Ty jesteś zdrowo pierd_olnieta! Poronienie to normalna rzecz?! No masakra co Ty gadasz! Ogarnij się nieludzka istoto bo człowiekiem nazwać Cię nie można! I nie mówię że to zaawansowana ciąża tylko przez 4 tygodnie dzidziuś jest ze mną! To byłaby trauma dla każdego normalnego człowieka a nie psychopatow jak Ty. Xoxo Eliza może zrób sobie przerwę. Zrób coś dla siebie. Masaż, wyjazd, impreza z koleżankami i wracaj za miesiąc do walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka1983 niestety z gonalem f nie pomogę bo nie brałam nigdy, ale cieszę się że stymulacja pełna parą się zaczyna! Od kiedy masz ten urlop? Od przyszłego poniedziałku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze tak dobrze juz szlo a tu grom zlych wiadomosci....Lucy trzymaj sie i probuj jak tylko wrocisz do sil.... malami89 to bardzo trudne... Bylo tak blisko, ale to znaczy ze jest mozliwa ciąża tylko jeszcze troszke zabraklo.... ananasowa plakac mi sie chce....sama to przezylam, zycze ci aby te tragiczne wydarzenia daly ci siłę mimo wszystko (ja tak mialam) agusia88 nie wiem co napisac...odpocznij i spróbuj dostac sie na 3 procedure....w koncu to juz niedlugo. Ja bym walczyla do konca! Trzymam kciuki za ciezarowki zeby byly dobre wiadomosci....ja moze i trochę spokojniejsza tez jeszcze drże o malego....dużo spokoju nam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoReMiDo dokładnie Twój przypadek pokazuje że krwawienie nie oznacza poronienia. Oprócz tego Nel, Szmacioszka, Zosia D i inne dziewczyny. No i ja też się urodziłam a moja mama myślała że dostała okres!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malamii przykro mi. Pocieszające jest to że coś zaskoczyło... Następnym razem będzie już na całe 9 miesięcy! Nie myslalas o zmianie kliniki? Czasami to dobry sposób. Inne spojrzenie lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEliza
Dzieki dziewczyny za slowa otuchy:) Jestescie kochane... Jestem zla na siebie i lekarza ze dalam mu sie namowic na krio w pazdzierniku bo najpierw mialam zrobic histero a potem w listopadzie krio ale mowil ze w listopadzie wejdzie ta nowa ustawa i beda zablokowani no i dalam sie urobic... Teraz napewno zrobie juz histero w listopadzie lub w grudniu. Ciekawe na jak dlugo wstrzymaja zabiegi przez ta ustawe .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza82 - tak, to był wypadek samochodowy ... Gość wjechał nam w tył ... byłam zajęta rozmową z koleżanką i faktycznie szarpnęło mną nieźle ... myślałam, że ból przejdzie, ale nic z tego ... stąd wizyta u lekarza i we wtorek rtg. Oby wszystko było ok... o Sobota ... od rana nic tylko sprzątanie, pranie, gotowanie ... Obiecałam sobie, że od środy nie będę się w ogóle przemęczać ... stąd dziś to urwanie głowy. Została mi kuchnia i łazienka ... i około 100 prac klasowych do sprawdzenia :( ... masakra o Miłej soboty dziewczyny ... Dużo optymizmu i dobrych myśli nam tutaj potrzeba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko no mam prawie to samo. Taki niepokój i drżenie w środku. Na badaniach byłam ale powtórzyłam bete i progesteron tylko bo tak dr mi powiedziała, wyniki po 19 Ale chyba w poniedziałek zrobię ten cukier żeby mieć na srodowa wizytę. Julcia zrobię cukier. Troszkę jestem przestraszona ta sytuacja, chyba do środy nic nam nie grozi poważnego. Nigdy nie miałam problemów z cukrem. Zastanawiam się czy będę mogła prowadzić ciążę u dr w novum, dowiem się w środę. Julcia a ty masz już jakiegoś upatrzonego dr w wawie który będzie cię prowadził? Wogole jestem w szoku ze to tak szybko są jakieś takie oznaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka ja do każdego IUI vyłam stymulowana gonalem - 1 po 50 bez reakcji, do drugiej 75 3 pęcherzyki. Teraz pewnie będę miała większą dawkę ale to jest bardzo indywidualna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuś z tego co pamiętam Ty miałaś długi protokół? mogłabyś mi w skrócie opisać jak to u Ciebie było?:) Julka mam zaufanie do mojego lekarza...nie chcę zmieniać kliniki....dzisiaj naprawdę bardzo fajnie się zachowała wobec nas....wiem,że chcę nam pomóc...teraz pozostaje mi wypłakać swoje ...czekać na @ jak w ogóle będzie? Po @ mam się pokazać i niego i chcę mnie tak zacząć stymulować abym w styczniu już miała robioną punkcję... Znowu święta będą samotne a już myślałam,że będziemy w trójkę:( Życie naprawdę jest takie niesprawiedliwe...człowiek robi wszystko żeby było jak najlepiej....a tu i tak nic z tego nie wychodzi:( W zeszłą sobotę byłam najszczęśliwsza a dzisiaj obchodzę żałobę ehhh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami- będzie dobrze, i tak zaczęłaś wcześnie sie leczyć, masz jeszcze dużo czasu, wiele szans i możliwości. Gdzie sie leczysz? :::: Ewelka- gonal 75j to taka sama dawka hormonów jaką organizm wytwarza naturalnie, wiec 150j to chyba optymalnie do ivf. :::: Eliza- zgadzam sie z Nadzieją. Dopóki masz zarodki nie możesz sie poddać. Nie jesteś sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany jaki brzydki ten weekend :( tyle niedobrych wiadomosci... ale na naszym forum to sie szybko zmienia wiec dziewczyny musimy wierzyc, ze zaraz znikną te czarne chmury! KKinnia - w ciazy ponoc tak jest , ze jak organizm ma lub mialby do czegos skłonność to ciaza to szybko unoaczni...zbadasz sie i bedzie wiadomo.trzymam kciuki a Ty sie trzymaj do tej srody. Powiem Ci tylko, ze ja tez tak czasami mam a z cukrem problemów nie mam...ale sprawdzic trzeba...ja sie wtedy szybko kłade i pije...poki co duzo odpoczywaj... wiecie co, jak zobaczylam ze trol znow nas uraczyl to nawet nie czytałam jego posta ale szlag mnie trafia! co za bezduszny typ! ściskam Was wszystkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka1983
Julia, tak, już mam urlop:) Odpoczywam, nic dzisiaj nie robię, bo miałam ciężki tydzień w pracy. Moja pani doktor nie chciała mi powiedzieć, ile mniej więcej mam wziąć tego urlopu, mówiła, że różnie to bywa. Jej asystentka jedynie pocieszyła, że wystarczy, tego się trzymam. W innym wypadku będę o wszystkim musiała powiedzieć szefowi a tego wolałabym uniknąć. Elfica czułaś rośnięcie pęcherzyków albo coś? Sama dobrze wiem po sobie, że po menopurze raz czułam a raz nie, a teraz sobie wkręcam, że nic nie czuje, że nic nie będzie jeszcze...Po menopurze zawsze bolała mnie głowa, a tutaj nic kompletnie. Bolała cię głowa?A te 3 pęcherzyki po dawce 75 po ilu zastrzykach ci urosły do odpowiednich rozmiarów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka ja zaczynałam od clo ale po nim 0 reakcji a do tego czułam się strasznie. Po gonalu nic mi nie jest. Ja dawkę 75 brałam przez 6 dni. Na początku nic nie czułam dopiero pod koniec trochę pobolewało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, Nie mogę przestać myśleć o tym czy zmienić klinikę... Słuchajcie, wiem, że część z Was chodzi do novum (Kkinia), może tam jest lepiej? Czytam i czytam jak opętana...Mój mi mówi żebym już przestała się obsesjonować, ale ja nie mogę...W dodatku czuję, że wszystko zaczyna mi się rozregulowywać...chodziłam jak zegarek, a teraz... Przepraszam, że tak marudzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka ja do ostatniej IUI bylam stymulowana gonalem 75j przez 8 dni i wychowywałam tylko jeden pęcherzyk, lepsze efekty byly po Clo nawet po pól tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza,agusia_88,lucy,małami miało być dobrze to życie jest niesprawiedliwe myśle o Was i o ananasowej. Kinia to czekamy na przyrost bety. Darkness ktoś inny pytał o to czy czekamy do pokoju 05 ale my tam byliśmy więc tak Ty weszłaś sama do gabinetu a mąż został czy tak? Bo jak tak to wiem która to Ty byłaś miła kobietka z Ciebie,ja siedziałam z mezem pod oknami taka kaszląca i smarkająca ciągle to ja. Dzisiaj miałam ostateczną rozmowe z szefem no i cofnął wypowiedzenie, pieniedzy nie dostał. Pozdrawiam Was wszystkie ja leże od wczoraj ciągle czuje jajniki takie ciągnięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka1983
Dziękuje Elfica, mam nadzieję, że coś wyhoduję mimo braku objawów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami jesteś dzielna babka. Najważniejsze ze masz realny plan i będziesz go dalej powoli realizować. Tym razem lekarz będzie mądrzejszy i musisz wierzyć że to będzie ta ostatnia zwycięska stymulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×