Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

kiciolka Kiedy będziesz miała wynik? Czekam na niego z niecierpliwością z zaciśniętymi kciukami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia78 Super, że jest pęcherzyk :) Co do wizyt to nie jestem pewna :/ a lekarz przepisał Ci jakieś leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eversea, Ania Dzięki za powstrzymywanie na duchu, jesteście kochane! Kkinia, mówiłam, że się uda! Buziaki Szczęściaro! Kiciolka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa leż i sie nie przejmuj musi być dobrze,wiem łatwo się mówi Kinia super teraz kolej na lucy bo ten Twój test mógł nic nie pokazać,leć na bete. A u mnie beta 178 jakos do mnie nie dociera,jeszcze długa droga przed nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w każdej klinice wstrzymuja przez pierwsze 2 tygodnie listopada z powodu wejścia ustawy. Dopóki dana klinika nie otrzyma licencji na wykonywanie zabiegów. Xoxo Lucy tu na forum słowo cień ma inny wymiar:P Nie trać nadziei. Nie ma @ jest szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syllkaa, lucy1980 na forach dziewczyny piszą, że lekarze się wstrzymują, ale podobno nie wszyscy. Tutaj też chyba ktoś o tym pisał i na Bocianie czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciolka rewelacja! Będą bliźniaki pewnie bo wysoka beta!!!! Tak bardzo Ci zyczylam tej ciąży. Tak się cieszę ze zdecydowaliscie się na IVF. Ty limit porażek masz na pewno wykorzystany! Ale się cieszę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość morela15
Kiciolka gratulacje!!! Jejku dziewczyny co tutaj na forum się dzieje!! Zaraz same ciężarówki będą;p i znowu testowanie w parze wyszło pozytywnie;p tak się ciesze, z każdej pozytywnej bety...aż mnie to wzrusza bo wiem co teraz czujecie...jak widać rok 2015 należy do nas, wierzę, że tam dobra passa będzie trwała tez przez przyszłe miesiąca i nowy rok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Kiciolka, kkinnia- z***b...jesteście w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiciolka Super wiadomość! :D W poniedziałek też będziesz powtarzać betę i będziemy podziwiać piękny przyrost :* No to się porobiło na tym forum, jakieś dobre wibracje czy coś ;) Dziewczyny, może do końca roku każda będzie już w upragnionej ciąży ;) ale byłoby cudnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trwa dobry czas dla tego forum :))) super dziewczyny!!! *Iza, nie martw się zmianą leków - na pewno nie będzie różnicy w dawce progesteronu i wszystko będzie dobrze. Podleczysz sie i wrocisz do poorzednich leków :* *dziękuję Wam wszystkim za wsparcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia to faktycznie długo. Ja 12 dni od wizyty pęcherzykowej nie mogę wytrzymać do serduszkowej i już fiksuje. Moim zdaniem poczujesz się pewniej jak pójdziesz wcześniej, ale to już musisz kierować się swoimi odczuciami. Jak coś to bez problemu umów się za 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aleksvan
Kinia i kIciolka - zazdroszczę, ale tak pozytywnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aleksvan
Everea- obys miała racje tzn by do końca roku, każda z nas była w ciazy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkinia84
Nie wierze w to moze cos pomylili. O boze nie wierze!!!! Nie pamietam co mi lekarz mowila czy po pozytywnej becie mam brac duphaston? ( co myslicie mam go brac czy odtawic) Encorton mi sie skonczyl wczoraj. O boze nie wierze!!!!! Lucky trzymam za ciebie kciuki test moze byc niewiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciolka Gratulacje! Naprawdę się cieszę za Was dwie! Kkinia! Dbajcie o siebie dziewczynki! I dawajcie znać. Pójdę jutro na tę bete, ale naprawdę myslę, że nic z tego. Ananasowa-myslami przy Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkinia84
Kiciolka gratuluje ci< czy ty w to mozesz uwierzyc bo ja kompletnie w to nie wierze!!!! Sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eversea dokładnie! Czas na Darkness i Anię w następnym rzucie:) Elfica i Alexvan też w kolejce! Agusia co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczor pełen wrażeń !!! Wooow!!! Kinia, Kiciolka - piękne bety jesteście w ciąży!!! Minia- super gratuluje pęcherzyka, teraz czas na serduszko. Lucy- poczekaj ze 2dni i zrob bete.nie wierz testom ;) xxxx Kiciolka- gdzie robiłaś ivf? Przypomnij proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociołka, Kkinia normalnie się popłakałam (fakt jestem przed @ i wtedy albo płaczę albo się wściekam ;-) ) ale teraz to ze szczęścia. Jeszcze kilka tygodni temu nie potrafiłam się cieszyć z cudzych ciąż a teraz cieszę się jak wariatka. Ściskam Was bardzo mocno :-* Ja mam wizytę na wtorek na 8 rano i jak będzie dobrze to startujemy ze stymulacją do IUI. Na razie czekam na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia dzwon jutro do pani doktor i zapytaj o ten duphaston. Ale na razie nie odstawiaj. Encorton powinnaś odstawiac stopniowo. Jak chcesz to mam wiec mogę Ci dac jutro jak podjedziesz gdzieś gdzie będę. Zocha Kiciolka też Gametowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia Kiciolka GRATULUJE!!!! Co zagladne na forum, to info o nowych ciazach. Pieknie!!! Syllka wracasz po drugie malenstwo? A jak Twoj synus sie miewa? Biedronko ale masz czesto wizyty. Ja na tym etapie mialam raz na 4 tyg. I kazdej kolejnej nie moglam sie doczekac. Pozniej byly czesciej, ale bylam spokojniejsza jak Karolek sobie fikal, a ja go czulam. MH1 na poczatku karmienia sutki rzeczywiscie troche bola. No niestety z jednej strony musimy nauczyc sie dobrze malenstwo przystawiac, a dziecko musi nauczyc sie dobrze chwytac i ssac. Poczatkowo jest to meczace, ale trzems malucha odstawiac i przystawiac na nowo, dopuki nie bedzie ok. A sutki smaruj maltanem, dobre sa tez te kremiki do pupy z lanolina - alantan, linodex; tylko przed karmieniem trzeba je zmywac. Tak jak lilianka napisala - przetrwac 2 tygodnie, a pozniej to sama przyjemnosc. Dzis moje;dziecko mnie zaskoczylo. Wykapalam go, nakarmilam, polozylam go na chwile na lozku ze smoczkiem, bo musialam skoczyc do kibelka. Wracam, a moj synus slodko spi. A zawsze troche to trwa zanim zasnie ;) Dobranoc dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia Kiciolka :) gratulacje! Moja kolezanka z Gamety miala dzis punkcje, mam nadzieje ze tez dolaczy do szczęśliwych gametowek! Ananasowa trzymam kciuki! Staraj sie myslec pozytywnie! Lucy jeszcze nic straconego! ZosiaD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane póki co nie dziękuje,wiem jaka długa droga przed nami. W poniedziałek powtórze bete u siebie w mieście a w środę mam wizyte pęcherzykową. Bete zrobiłam w 10dpt a miałam podane dwa zarodki. Ktoś pytał gdzie się lecze no więc gameta rzgów wcześniej był poznań. Teraz mam do Was pytanie co mogę brać na przeziębienie a właściwie ból zatok,kaszel,katar wczoraj pani doktor mówiła o rutinoskorbinie i chyba zakupie ale czy coś jeszcze może Wy na własnym doświadczeniu coś doradzicie,martwi mnie to przeziębienie czy nie zaszkodze. Jeszcze jedno trzymajcie kciuki dzisiaj jadę do mojego byłego szefa,czeka mnie ciężka rozmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×