Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Hexe trzymaj sie dzielnie ! zawsze jak piszecie co zabrac na punkcje i czytam o skarpetkach to uśmiecham sie pod nosem ;-) po cholerkę Wam one ??? ps.dzięki dziewczyny za dobre słowo :-) wczoraj mdłości mialam "tylko" wieczorne ale takie ze z bezsilności ryczałam..dalej przywiązana w domu, jutro wybiorę sie chociaz na hamak pod drzewkiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe weź ze sobą butelkę wody żebyś mogła się napić jak tylko się obudzisz. Współczuję tego czekania w taki upał. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać co klinika, to inne obyczaje ;) W Gamecie absolutnie nie pozwolili mi nic zabrać :D Dostałam sexi przezroczystą spódniczkę, flizelinowe (czy coś takiego) paputki na bose stópki i po zabiegu buch pod cieplusi kocyk :) Punkcję wspominam najmilej...wyspałam się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Dziękuję Dziewczynki. Nadzieja tez się zastanawiam po co te skarpetki ale w tej rozpisce są zaznaczone jako konieczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe powodzenia,już niedługo i będziesz po... Malena dawno nie było pozytywnej bety więc jutro zaczniesz dobrą passę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciolka, tak bym chciała, żebyś miała rację :) Zastanawiam się czy jutro z rana nie siknąć na test.... Walczę z pokusą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadziejka - syry marzną jak cholera ;) :D bynajmniej mi ;) x Hexe - kciuki spuchły od zaciskania, jeszcze 40 min bez wody.. a potem już będzie tylko z górki... x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe zaciskam za Ciebie kciuki - niech sie pobieraja sliczne oocyty. Jejc tyle godzin bez picia w taki skwar - szczerze wspolczuje. Kochana wez chociaz sobie przeplucz usta. Ja rozumiem, ze na czczo, to na czczo, ale wydaje mi sie, ze maly lyczek wody nie zaszkodzi, toz to odwodnic sie mozna. Biedronko jak weekendowy wypad sie udal? Wypoczelas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wdpolczuje trafienia na niedouczona farmaceutke. Luteina to nie jest zaminnik lutinusa! Luteina fakt kosztuje mniej ale inaczej sie wchlania i ma inny sklad. W takich dolegliwosciach jak wasza czyli problemy z ciazami lutinous jest w 100% lepszy. I skoro tak walczysz o dziecko naprawde szkoda ci tych pieniedzy? To po co ci dziecko ono kosztuje duzo wiecej niz te 300 zl. Ale jak widsc nir zalezy ci na dziecku tyko na kasie bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Tak gościu nie zależy mi na dziecku tylko na kasie a dziecko chce mieć dla tego 1000 zł becikowego. Przeczytaj moja wcześniejszą wypowiedź ze zrozumieniem. PS dziewczyny raaaaatunku jest opóźnienie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Hexe trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Hexe, juz pewnie jesteś po, ale kciuki trzymałam i trzymam dalej :) mam nadzieje, że już ugasiłas pragnienie! taki upał to masakra!! *Malena, jutro będzie dla Ciebie dobry dzien :) nie ma innej opcji! *Biedrona, jak tam? ja dzisiaj koncze antyki i biorę 7zastrzyk gonapeptylu. za tydzien wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna a jak dajesz rade? moge cie tylko pocieszyć że jak bliźniaki są starsze to nie jest lepiej tylko jest inaczej. ale plus jest taki że razem sie bawią Darkness pytałam cie, pewnie nie zauważyłaś o skład tego deseru co w tamtym roku nam podawałas, pamiętasz ten z jagód i płatek bo nie pamiętam co tam jeszcze było jogurt czy cos innego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - niby temat był wałkowany niejednokrotnie, a ja też gdybym trafiła na farmaceutkę, która z przekonaniem powiedziałaby mi że lutinus to to samo co luteina to wzięłabym zamiennik.. Zamiast docinać po prostu napisz nam swoje uwagi.. Bo przepisywana luteina przez lekarzy 200 nie jest refundowana, a 50 czy 100 tak.. Tak więc nie dziw się, że człowiek chce zaoszczędzić jeżeli tyle wydaje na leczenie. Ja wydałam prawie 25 tys. i też bym wolała zaoszczędzić, ale jeżeli to ma pomóc w zagnieżdżeniu bardziej niż luteina to 1000 zł w tą czy w tą faktycznie nie ma różnicy, ale zamiast jeździć po nas - doradź skoro się znasz! x Griszanka - po weekendzie super ;) a pojutrze do Zakopanego ;) x Ananasowa - ja antki odstawiam 7 sierpnia, a za mną dopiero 3 zastrzyki gonapeptylu :( Idziesz jak burza, a mi jakoś specjalnie się nie dłuży i czasu póki co nie poganiam, wizyta dopiero 13.08, a 11.08 u anestezjologa.. Po odstawieniu antków powinna jeszcze przyjść @... x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamała - przepraszam, ale kompletnie nie pamiętam składu deseru :( nie pomogę... o Hexe - czekamy na wieści :) a co do luteiny ... na receptę ta w dawce 100mg jest refundowana i kosztuje ok 3,50zł za opakowanie, a bez recepty tak jak podałaś ok 54zł. A tu cytat ze strony kliniki Novum "Jedna tabletka Luteiny 100 mg i Lutinusa 100 mg zawiera w swym składzie po 100 mg substancji czynnej (progesteronu), wydaję się więc, że można stosować obydwa leki zamiennie we wspomnianej przez Panią dawce. Nie wiadomo jednak czy oba leki się tak samo wchłaniają, ponieważ z tego co nam wiadomo nikt nie robił porównawczych badań tych dwóch leków." o A mnie dziś dopadł "dół" ... weszłam na wagę i mam prawie 4kg do przodu :( owszem wiem, hormony mają na to niewątpliwie wpływ, tym bardziej, że piersi mam takie jak przed odchudzaniem :( ale muszę się ogarnąć ... znów ćwiczę i biegam, może jakoś pozbędę się ich znowu. Jutro wizyta, ale szczerze, to zaczynają mnie dopadać dziwne myśli i coraz częściej gdzieś z tyłu głowy pojawia się tekst piosenki Video "... jest mi doskonale wszystko jedno..." :( Jedyne 2 pozytywy dzisiejszego dnia: 1 - widziałam się dziś z chrześnicą i malutka znów na mój widok śmiała się z daleka od ucha do ucha ... takie 11 miesięczne słoneczko ... i tak jak ja uwielbia się huśtać :D (na marginesie ciągnie mnie do jakiegoś lunaparku ... marzenie - Disneyland :D) 2 - zakupiłam synowi Reeboki do biegania za 99zł i o dziwo mimo iż kupiłam bez niego, to są dobre i mu się spodobały :) Reasumując ... psycha znów mi siada i do tego zaczyna mnie boleć głowa :( ... dość smęcenia ... lecę porobić ćwiczenia na brzuch ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Zacznę od Malenka- Kochana jak Ty mogłaś zasnąć po zrobieniu sikacza? Podziwiam ja bym chyba tak nie mogła :) Fajnie że była choć delikatna kreseczka to daje nadzieje Bóle bólami ale wiesz bo czytasz forum że nie jedna Dziewczyna je miała i było dobrze Tak będzie i u Ciebie :) Czekamy do jutra :* Hexe skoro Ci tak zaproponowała farmaceutka nie dziwne że kupiłaś już nie chodzi o pieniądze ale że w ogóle coś kupiłaś skoro tamtego nie mogłaś znaleźć Ale faktycznie skonsultuj to z lekarzem warto się jeszcze upewnić Julia :) masz marznące stopy zupełnie jak ja Tylko teraz w upały nie spie w skarpetkach tak to bardzo często Lubie ciepełko :) Bedronka do Ciebie mam prośbę napisz proszę jak teraz bedziesz w zakopanym czy są korki i kupa ludzi bo mój M coś próbuje się z tego zakopca wymiksować tłumacząc się właśnie tłumami ludzi... Nadziejko w zaleceniu od dr chirurga onkologa mam napisane tak: "kontrolne usg piersi 10-14 dni po menstruacji W przypadku stwierdzenia zmian innych niż drobne torbiele w obu piersiach wskazana biopsja cienkoigłowa" Rozumiem to tak że one są i być mogą ale jeśli znajdą coś większego to muszą zrobić biopsję przed wypisaniem mi zaświadczenia do kliniki Powiem dr do której się zapisałam że teraz mam taki dziwny cykl Zobaczymy co stwierdzi Może faktycznie nie ma sensu robić Co do torbieli na jajniku przynajmniej moich mi się już to zdarzało (plamienia w środku cyklu) tylko fak jest taki że plamiłam na brązowo a nie czerwono Skonsultowałabym to z lekarzem i skonsultuję ale czekam aż wróci z urlopu I najbardziej wkurza mnie to że około rok miałam z tym spokój to zrobiło się akurat teraz jak miałam być zakwalifikowana No ale cóż jak się ma takie szczęście... Dziś dzwoniłam umówiona jestem na usg 11 08 :) także już niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny... Hexe czekamy na informację:):) Malena jutro Twój dzień-3mam kciuki:* a ja dostałam @ i od jutra zaczynam wbijanie gonalu....w sobotę mam wizytę,oby pęcherzyki rosły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia858 na Zakopane najlepszy wrzesień :-) Wiecie, koleżanka poprosiła mnie na mamę chrzestną dla swego maleństwa, ucieszyłam sie i wzruszyłam, a kolejna koleżanka mówi ze będąc w ciązy nie można podawać dziecka do chrztu....yyy .... któraś z Was o takim durnym zabobonie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzieja powiedz ze żartujesz z tymi zabobonami ???!!! Ty dorosła i zdawać by sie mogło rozsądna kobieta wierzysz w te bzdury ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja78 - słyszałam o tym, ale przecież zabobony nie mają nic wspólnego z wiarą ... czyż nie??? :) Kochana zawsze możesz zapytać tych "zgorszonych" czy nie widzą konfliktu miedzy własną religijnością (osoba wierząca chyba jest za ochrzczeniem dziecka) a wiarą w zabobony... Dodam tylko, że moja koleżanka poprosiła mnie na chrzestną, ale kiedy dowiedziała się, że jestem w ciąży, to się rozmyśliła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha uff to dobrze Nadzieja :-) bo juz sie martwiłam o Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadziejka - ja kiedyś od koleżanki też słyszałam te bzdury... Zrezygnowała nawet z bycia chrzestną.. ;) Człowiek niby nie wierzy, ale... ku przestrodze wiadomo jak postępuje.. ;) x Darkness - ja od dawna podzielam Twój nastrój, a dodatkowymi kg się nie przejmuj i tak jesteś super babka ;) x Asia858 - pewnie, że dam znać :) ludzi to tam zawsze dużo, dlatego warto mieć swoje ścieżki ;) x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Dziewczyny pobrali 19 komórek. Później nap więcej jadę odpoczywać. Było godzinne opóźnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzieja a u mnie sie mówi że dziecku się nie odmawia Kurcze Dziewczyny czego to ludzie nie wymyśla ;/ po co to komu wierzyć w takie bzdury to ja nie wiem Hexe fajna ilość ;) kiedy będzie wiadomo ile się zaplodni? Jak sie w ogóle czujesz? Biedroneczko dzięki liczę na Ciebie Choć jak z jego strony słyszę takie teksty to mi sie ciśnienie tak podnosi że bym go ... a jak mu mowie żeby zaproponował jakąś alternatywę to cisza Coś czuje że ta rocznica będzie poprostu jedna z wielu :( pomijam już fakt że o tym że sa korki na zakopiance i mnóstwo ludzi nagadal mu tatus no a jak tatus cos powie to przecież na pewno tak jest ehh czasem brak mi sił Asia858

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia to jedzcie nocą zeby bardzo wczesnym rankiem wjechać na zakopiankę, wszystkie korki są warte tych pięknych widoków :-) oczywiście nie odmówię i będę chrzestną ( 3 raz :-) ) wlaśnie jestem w przerwie wieczornych mdłości... Dzis zaczal sie 8tc :-) Zuzka jak u Was? Biedronka udanych wycieczek i cudnych widoków :-) Hexe to się nazywają zbiory :-) Darkness :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałam o tym zabobonie:) Koleżanka nawę przesunęła chrzest swojego dziecka bo czekala żeby jej siostra urodziła. Lilianka31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamała, ale mnie zasmuciłas:) a myslałam ze jak beda starsi to bedzie lzej hmmm:))) no cóz pozostaje mi tylko czekac na rozwój akcji:) justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×