Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Darkness, Nadzieja – wielkie dzięki ;* Chyba będę miała Gonal... A_gusia dzięki za info. Też tyle zapłaciłam za gonapeptyl. A gdzie kupowałaś Menopur? To jakaś sieciówka czy mała apteka? Sporo Ci zostało :( Ja nie mogę skorzystać. Aniu, myślę, że zawsze jest warto walczyć. Może jakby poszedł do pracy to by się nie nudził i nie miał „głupot” w głowie? Bardzo mi przykro L Koniecznie podejmij jakieś kroki – leczenie, rozstanie. Nie można żyć w takim związku L Griszankanka właśnie nad tym się zastanawiałam czy jest sens szukać gdzie jest najtaniej. Bardzo dziękuję za info, bo tylko niepotrzebnie bym zawracała Wam głowę i traciła czas. Musisz doczekać w 2-paku aż się ochłodzi ;) Pingiwn okropnie mi przykro :( :( Ściskam Cię. Dobrze, że trzymacie się razem z mężem. Ważne, żeby być razem i się wyluzować. Asia, może zadzwoń do dr i się dowiedz, jak to wyliczyć. Masz torbiele i na jajnikach i na piersiach? Malena czekam na wspaniałe wieści po wizycie :) Nadzieja, ale miałaś poranek poranek ;( Może kiedyś coś mi się obiło o uszy ale ja nie wierzę w takie rzeczy. Małamii dlaczego się obawiasz gonalu? Powodzenia ze stymulacją. gość Hexe oj... ale miałaś przygody :( Z tym luteinusem też mnie to zastanawia. Mam nadzieję, że szybko poczujesz się lepiej. Ale naprodukowałaś. Oby było duuuuużo super udanych zarodków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hexe trzymam kciuki za choc jednego silacza ktory zostanie z Wami na cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MH1
ja dzisiaj mam wrazenie ze mi zaraz skora na brzuchu peknie :( az boje sie poruszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejo w kwestiach chrzestnej w ciazy tez cos twkiego slyszalam, ale pod tym wzgledem w ogole nie jestem przesadna. Za to mam bardzo przesadna przyjaciolke. Wyobraz sobie, ze zastanawiala sie czy zostac moim swiadkiem na slubie, bo szykowala sie do rozwodu. Kazalam jej wybic te glupoty z glowy i biore ja na wlasna odpowiedzialnosc :) Zyjemy do tej pory i wydaje mi sie, ze szczesliwie ;) Nie zapomne, jak przed blogoslawienstwem przypomniala sobie i mnie pyta czy mam pieniadze w bucie? Hehehe na sile wsadzila mi 10 zl do buta :p Ech te przesady :D :D :D Mh1 - Julia slusznie radzi, smaruj sie dziewczyno, czymkolwiek, jak bedziesz uzywac oliwki, to tylko na mokra skore, bo w przeciwnym razie sie nie wchlonie i nawilzy wylacznie naskorek, ktory zejdzie. Iza82 - no nie, niech nie czeka, az sie ochlodzi, bo bede musiala go przenosic dwa tygodnie ;)Wystarczy jak zaczeka do tego 10-tego ;) Hexe, no to Twoj organizm poszalal. Teraz tylko niech znajda min. 6 dorodnych dojrzalych, ktore pieknie sie zaplodnia :D Na kiedy masz planowany transfer? Biedronko zazdraszczam wyjazdow :) Korzystaj, korzystaj - za rok z malenkim okruszkiem nie bedzie tak latwo ;) My w przyszlym roku sobie odbijemy :p Milego dnia dziewczynki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Witajcie, dziękuję dziewczyny za ciepłe słowa, Tobie gość (21:12) również :) przesyłam Wam buziaczki. nie wiem komu na co miałam odp., to napisze ogólnie- transfer jeśli wszystko pójdzie dobrze będę mieć w sobotę, dziś dowiem się o której godzinie, bo wczoraj mieli problem z systemem. Dziewczyny jestem bardzo obolała. Jak się ruszam czuje ból, nawet jak jechałam rano samochodem to czułam każdą nierówność. To pewnie spowodowane tą ilością, co? bo dziewczyna, która została była ze mną na sali nie czuła w ogóle bólu, z tym, że jej pobrali 3 komórki. Wczoraj po tym znieczuleniu czułam się kiepsko (w porównaniu do poprzednich 2 histeroskopii, bo to chyba takie samo znieczulenie) ale sądzę, że było to spowodowane tym, że długo byłam głodna i spragniona. Po obiadku 'zamulenie' przeszło jak ręką odjął:) Wczoraj w klinice była meeega masówka, 15 punkcji, 11 transferów, ogólny chaos:) oby na szczęście. Odnośnie Lutinusa, jest to to samo co Luteina 100 mg z tymże trzeba brać na raz 2 tabletki, czyli jak Lutinusa masz 3x1 to Luteiny 100 masz 3x2. Ja jednak wzięłam receptę na Luteinę 200, która już jest dokładnie tym samym co Lutinus, ma taki sam sposób dawkowania, z tymże ona już kosztuje 190 zł/op. Plus taki, że może się lepiej wchłaniać niż setka, bo jest jej fizycznie mniej. Ja dodatkowo (inne dziewczyny też) estrofem biorę dopochwowo (mimo iż to lek doustny). Relamium mam od dnia transferu. Na 2 godz. przed transferem mam zażyć tabletkę, chyba Flexanim, nie jestem pewna na 100% nazwy. Nel i inne dziewczyny, które do procedury podchodziłyście w Invikcie, czy oni dzwonią ile jest zarodków, etc. Zapomniałam zapytać. Wiem na pewno, że dostanę info ile komórek zostało, zdecydowaliśmy się na mrożenie i będę musiała przelać kasę na ten cel. Biedronko, okazało się, że skarpetek nie trzeba zakładać:) czyli koszula i klapki wystarczą. widziałam, że nie wszystkie dziewczyny miały koszule, niektóre po prostu jakieś dłuższe bluzki, tuniki. aaa, i co mnie bardzo zawiodło, to to, że po przewiezieniu na salę nie mogłam spać;/ w sensie, że mi się nie chciało, a nie że mi zabronili. A ja uwielbiam ten sen po znieczuleniu. ale chaotycznie pisze:p Malena trzymam kciuki. Pingwin za Ciebie też, żeby wszystko się poukładało. Darkness, czymże są te 4kg wobec tych 12, które przybędą Ci w najbliższych 9 m-cach:):):) trzymam kciuki za wizytę. Ananasowa, Biedronka stymulujcie się pięknie. Nadzieja, oby mdłości ustały. Za pozostałe Panie zaciskam kciuki i wierzę, że się wszystko ułoży po naszej myśli. Pozdrawiam w te upały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
griszanka, zatem trzymam kciuki za Was, by Maluch powitał Was po 10:) jakie imie wybraliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Hexe, 19?! wow! niech teraz wynajdą tam tych 6najpiekniejszych i niech się dzieje! jak się czujesz po punkcji? ok? czy jednak jakies dolegliwości? *Biedrona, a Ty przypadkiem nie bierzesz gonapeptylu co drugi dzien? ja biorę codziennie, stad juz za mną taka ilosc. wczoraj wzięłam ostatnią tabletke anty i czekam, aż @ się pojawi. zastanawiam się, czy bedzie taka jak zwykle. 11 mam wizyte i od wtedy pewnie puregon czy coś. nei mam jeszcze umówione rozmowy z anestezjologiem? keidy to z lekarzem ustaliłas? *co do tego przesądy, to tez o tym słyszlam, nie miałam jednak takich dylematów ;) *wszystkim Wam zyczę miłego dnia i chwili wytchnienia w tym upale!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe, widzę, ze pisałysmy w tym samym czasie :) cieszę się, że nie najgorzej było. Teraz najwazniejsze, by były pikne zarodki :) a Ty podchodzisz komercyjnie, ze musisz płacic za mrozenie? masz teraz L4? mam nadzieję, że odpoczywasz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafka22s
No i pierwszy zastrzyk z gonapeptylu przyjęty. Pierwszy podgląd mam 24 .08. Pozdrawiam w ten piękny słoneczny wakacyjny dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIERPIEŃ 4- malena5 - testowanie po IVF 4 - darkness77 - wizyta w trakcie criotransferu 5 - rafka - wizyta rozpisanie stymulacji do IVF 6 - julia83 - wizyta rozpisanie stymulacji do IVF 8 - Hexe - transfer 8 - malamii - wizyta podczas stymulacji do IVF 11 - Asia858 - USG 11 - ananasowa - wizyta rozpoczęcie stymulacji 13 - Biedrona - wizyta rozpoczęcie stymulacji 21 - Biedrona - wizyta podczas stymulacji do IVF 24 - Rafka22s - podgląd IVF X CIĘŻARÓWKI:. Griszankaanka ciaża po IVF TP. 06.08.2015 /chłopiec/ Iza0505 TP. 07.08.2015(ciąża po 2 IUI) /chłopiec/ gośćx TP. 08.09.2015 /chłopiec/ Azzurro TP. 23.09. (ciąża naturalna) /chłopiec/ MH1 ciąża po IVF - TP. 22.10.2015 /dziewczynka/ Milita ciąża po IVF TP. 24.10.2015 /chłopiec/ Kikusia84 ciąża po IVF TP.12.12.2015 /chłopiec/ Zosia D. ciąża po IVF TP.14.12.2015 /Wojtuś/ Merenka ciąza po IVF TP.7.01.2016 /chłopiec/ DoReMiDo - ciąża po IVF TP.23.01.2016 Szmacioszka - ciąża po IVF Piksi Diksi - ciąża naturalna Nel 31 - ciąża po IVF KKahha - ciąża po IVF Zuzka1212 - ciąża po IVF TP. 17.03.16 Nadzieja78 - ciąża po IVF TP. 20.03.16 X MALUSZKI Lilianka31 TP. 18.02.2015 (ciąża naturalna) /LILA/ Alexewl TP. 11.03.2015 (ciąża naturalna) 2.03. /synuś/ Justyna (ciąża po IVF) 2.03.15 /Szymon i Wojtuś/ Niecierpliwa TP. 30.03.2015(ciąża naturalna) /Franek/ Kateus 14.04.2015 /Marysia/ X UDANE IUI: ola855 1 IUI, Nevada 2 IUI, kkasiaa 1 IUI, ewa270 1 IUI, Pheebe 1 IUI, elua 1 IUI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Ananasowa jestem w rządówce, ale za mrożenie komórek trzeba płacić (zarodki do końca trwania programu mrożą za darmo). Chcemy zamrozić komórki, bo ja mam niskie amh i jeśli nie nie uda (choć pewnie się uda) może się okazać, że w kolejnych procedurach będzie mi je ciężko wychodować. Jestem w pracy, nie mogłam sobie pozwolić na L4, pracuję na siebie, ale nie mam ciężkiej pracy. Pracujemy razem z M. więc mnie wyręcza :) Ponadto w domu i tak bym nie leżała, więc nie było sensu zostawać :) Trzymajcie proszę kciuki za moje zarodeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Hexe, teraz rozumiem :) myślałam o zarodkach, a Ty przeciez o komrókach pisałaś. Dobrze, ze pracuejsz w domu i M Cie wyrecza:) daj znac, jak tylko będziesz miala jakieś wiesci :) a jaki leki masz teraz? no i Hexe, uda się!!! czaruj, czaruj! *Malena, kciuki!!!:) *Darkness, daj znać jak po wizycie :) ciekawa jestem Twojej opinii odnośnie dr R :) *Rafka, to witaj w klubie ;) jaka dawkę przyjmujesz? widzę, że jutro masz wizytę? *Dziewczyny, tak patrzę na ten kalendarz i aż buzia mi się uśmiecha :) sierpień jest nasz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Ananasowa, no niestety nie pracujemy w domu. Dojeżdżamy ok 50km. Mam antybiotyk ,luteine 200 , estrofem. No i re suplementy które sama od siebie biorę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griszankaanka nie wiedziałam, że trzeba na mokrą. Też skorzystam na radach dla MH1 :) Oki, to czekamy do 10-tego. Może akurat będzie chłodniej :) gość Hexe oby szybko Ci minął ból. Trzymam kciuki za piękne zarodki. Daj znać jak już będziesz wiedzieć ile jest. Ile kosztuje takie mrożenie i czy komórki potem dają radę? No i bardzo dziękuję za szczegółowy opis! Rafka ja jutro zaczynam Gonapeptyl. Czemu tak późno masz podgląd? Ja idę 18.08 na wizytę przed rozpoczęciem stymulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe dzielna jestes ze wogole wyszłaś z domu, ja po punkcji trzy dni przeleżałam taka byłam obolała a mialam pobranych tylko 7 komórek. Czekamy razem z Tobą na wieści o zarodkach :-) a teraz ananas ;-) Malena o której wynik ? Darkness jestem ciekawa co ustalilas z dr ? MH1 smaruj na wilgotną skórę to ladnie oliwka się wchłonie i powiem Ci ze szczuple osoby mają ten problem z napinająca sie skorą , pamiętam to ;-) Griszanka ja tez nie wierze w takie bzdury , jakbym wierzyla w zabobony to jak by to się mialo do mojej wiary w Boga .. Rafka trzymam kciuki , pisz na bierząco Iza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Iza nie wiem jak jest z jakością po rozmrozeniu. Koszt 900 zl/rok. W każdej chwili można zrezygnować i je zniszczyć bądź oddać do adopcji. My narazie opłacimy im zimowisko na rok. Nadziejka jestem w pracy z tymże ja mam ten komfort ze jak coś to nic nie musze robić bądź pojechać do domu. Ale powiem Wam ze z godziny na godzinę jest coraz lepiej co mnie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1212
Witajcie Kochane!!! Korzystam z chwili przed kolejnym atakiem mdłości:( właściwie to dziwię się, że jeszcze ich nie ma , bo zazwyczaj ok 10 już mnie męczy i tak do nocy - wystarczy, że coś zjem:( a jeść bym mogła bez przerwy. Nie odzywałam się, bo nie miałam siły po pracy ale stwierdziłam, że nie ma co się męczyć i uciekłam na zwolnienie. Przepraszam, że nie odnoszę się do wszystkich ale nie nadrobię zaległości. Poza tym wszystko ok, nie wiem jak wytrzymam do genetycznego żeby znów zobaczyć Maluszka. Martwię się czy nadal z nim wszystko w porządku. Trzymajcie się dziewczyny, prędzej czy później każda się doczeka. Spójrzcie na kalendarz - większość urodziła albo jest w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :-D beta....turururu.... 123.28 :-D Lekarz jeszcze nie kazał się cieszyć, bo wiadomo, za wcześnie. Leki mam brać te co teraz i w piątek mam zrobić u nich morfologię, o becie nie mówił. Sama pojadę w czwartek na betę, a co :-P Co do bólu który mnie męczy, to mała ilość płynu przesąyła się po transferze, a ciąża to jeszcze napędza. Muszę to przetrwać, teraz mam dla kogo :-) x Hexe, raju, po takiej ilości komóreczek nie dziwię się, że boli. Uważaj na hiperkę (ja pomimo 7 komórek dostałam lekkiej)- pij dużo wody :-) Trzymam kciuki za zarodeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja buuuu a ja mam zamiar przygotować po punkcji i transferze przyjęcie urodzinowe. Nie wiem jak to ogarnąć. Najchętniej bym w tym roku nie organizowała imprezy :( Ale jak się z tego wykręcić? U mnie tylko siostra wie... Hexe W sumie warto spróbować. Oby tak dalej :) Zuzka na pewno z maleństwem jest dobrze, nie zamartwiaj się na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Malenka juuuuupi cieszę się Kochana :) Boli mnie jak się ruszam siłami etc. i mam taki trochę nabrzmialy brzuch. Jakie są objawy hiperki i czy jeszcze jakoś oprócz wody mogę się przed nią chronic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malena5 - cudowna wiadomość. Gratuluję. Niech się teraz betka podwaja i potraja. x gość Hexe - przy tak imponującym wyniku coś musi boleć ;-) Pij dużo wody i jedz dużo białkowych smakołyków. Bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe dzielna jestes ze wogole wyszłaś z domu, ja po punkcji trzy dni przeleżałam taka byłam obolała a mialam pobranych tylko 7 komórek. Czekamy razem z Tobą na wieści o zarodkach :-) a teraz ananas ;-) Malena o której wynik ? Darkness jestem ciekawa co ustalilas z dr ? MH1 smaruj na wilgotną skórę to ladnie oliwka się wchłonie i powiem Ci ze szczuple osoby mają ten problem z napinająca sie skorą , pamiętam to ;-) Griszanka ja tez nie wierze w takie bzdury , jakbym wierzyla w zabobony to jak by to się mialo do mojej wiary w Boga .. Rafka trzymam kciuki , pisz na bierząco Iza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Post dodal mi się dwa razy .. Malena nooo super !!! Powtórz betę jutro :-) napisałaś ze brzuch boli Cię od jakiegoś plynu po transferze ? Jak to stwierdzili ? Zuzka wiem o czym mówisz..ja przez te mdłości zmuszam sie do jedzenia chociaz po troszke, caly dzien muli a jak mnie napadnie to z toalety wyjść nie mogę, boje sie bo wtedy zaczyna bolec mnie brzuch..dzis odebralam wypis ze szpitala : poronienie zagracające, ciąża wysokiego ryzyka.. Jak nic sie niepokojącego nie będzie dzialo to mam wizytę za dwa tygodnie w 10 tc. Zuzka a kiedy Ty masz genetyczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena ale super! Krótki protokół w Gamecie dał radę:) Mam nadzieję że za chwilę pójdę w Twoje ślady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
```griszankaanka, julia smaruję się od samego początku oliwką i balsamem na zmianę. rano i wieczorem. aleeee własnie się dowiedzialam, że na mokrą skórę powinnam się smarować a zawsze robię to na suchą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malena5 - gratulacje Kochana :) Oby bóle minęły jak najszybciej :) xx gość Hexe - wspaniały wynik z komóreczkami, oby teraz znalazły się równie silne zarodki :) Trzymam kciuki i cieszę się że zaczynasz się lepiej czuć. Ja właśnie punkcji boję się najbardziej. A mam pyatnie jeszcze odnośnie mrożenia. Orientujesz sie może czy nadmiar komórek można zapłodnić i zamrozić za opłatą zarodki? xx Iza82 - a nie możesz co wkręcić że masz jakieś szkolenie albo coś w tym stylu :) xx zuzka1212 - a może to już czas że mdłości miną na dobre? :) Tego Ci życze przynajmniej :) xx julia83 - niesamowita jesteś z tym prowadzeniem kalendarza. jak Ty to ogarniasz wszystko :) xx rafka22s - powodzenia :) xx griszankaanka - 10 już niebawem. Oby Twój Maluszek wykazał odrobinę cierpliwości. macie już imię wybrane? :) xx małamii89 - powodzenia podczas stymulacji i nie tylko :) xx Nadzieja78 - za Ciebie Kochana nieustannnie trzymam kciuki i modlę się żeby tym razem Kruszynka została z Tobą do końca i żeby Ci mdłości ustąpiły :) xx PikiDiksi - a jak u Ciebie? Lepiej się czujesz? xx Ja jutro mam wizytę kontrolną jak moje pęcherzyki. Mam nadzieję że jutro dowiem się tez kiedy punkcja. Wstępnie dr mówił sobota, niedz, pon. Boję się jak cho...lercia. Wogle Wy tu pisałyście że Was brzuchy bolały podczas stymulacji a u mnie generalnie nic. Coś tam zakłuje nieraz. Kurcze żeby nie okazało się że nie mam komóreczek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×