Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niepewna77

Czy mam wyjść za Niemca?

Polecane posty

Gość gość
argumentujac, ze kiedys kobiety rodzily w polu,a ja mam fanaberie :o dopoki jestes niezalezna nie znasz jego twarzy, ci mezczyzni sa zupelnie dziecinni, dlatego Niemki boja sie zoobowiazan typu dzieci itd, nie moga na nich polegac, co do placenia alimentow to tutaj sa tak glodowo i tak rzadko udaje sie je sciagnac, ze polski fundusz alimentacyjny to przy tym bajka i poezja,niemieccy mezczyzni sa baaardzo wyrachowani, zastanow sie czy masz cos co bedziesz w Polsce spieniezala i zabezp sie finansowo na rozne sytuacje, musisz miec swoja rezerwe finansowa!!!! ja gdybym jej nie miala nie miala bym autentycznie co wlozyxc do gara przez pare mcy, tutaj liczy sie tylko fajna d***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam zona niemca
mam nadzeije, ze znasz jezyk niemiecki przynajmniej w stopniu dobrym, bedziesz tego potrzebowala, hja bez tego bym zginela, to sa ludzie w glebi serca podli i bez skrupolow tylko dobrze sie maskuja, zimni, pusci, egoistyczni, ludzi dobrych to moge tutaj zliczyc na palcach jednej reki, meczyzni sa pozbawieni jakiejkolwiek moralnosci i dobrze graja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia 9.57 i 10.00 dokladnie tak jest. Autorko twoj syn bedzie musial zadawac egzaminy do Gymnasium. wszystko w jezyku niemieckim. Matematyka, fizyka, chemia wszystko czy ty wiesz jakie on musi miec oceny zeby dostac Realschulabschluss ??? Przedewszystkim z jezyka niemieckiego, angielskiego i matematyki??? Wiesz czy nie???? Bo jak nie zda to dostanie tylko Hauptschulabschluss nie bedzie mogl chodzic do Gymnasium nie zrobi matury i nawet nie dostanie sie na Ausbildung bo w Niemczech nie chca brac ludzi z Hauptschule do Zawodowek, wiesz o tym cze nie??? PO zy tym Hannover. Kuzwa dzira jakich malo z turasami i arabami. po 3 ty masz 37 lat jak mu bachora nie urodzisz to cie wykopie na zbity pysk. On szkop upatrzyl sobie biedna Polke ofiare losu , ktora sobie kupic chce bo on chce dziecko . stary desperata a ty glupia do kwadratu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedno jest pewne ta przygoda zrujnujezs przyszlosc syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 10.00 i 10.03 dokladnie tak jest. Tez bylam zona Niemca. Dopoki dzieci nie chcialam. A jak po 7 latach dziecka chcialam to byl koniec. o i tyle w temacie. autorka poznala go w internecie. Jest masa psychicznych szkopw na portalach randkowych co szukaja bo po 40 im sie dzieci chce robic. a ona ma juz 37 lat i ma zamiar sprzatac klopy w DE. smiech na sali no chyba ze jej sie zycie na Hartz4 marzy bo jak mu dziecka nie urodzi i tego dziecka do zlobka nie odda jak ono bedzie mialo 2 miesiace i do roboty nie pojdzie , to ja wyj/ebie na zbity pysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam zona niemca
ja to pisze z perspektywy kobiety, ktora przyjechala tutaj z dobrym j niem i miala prace, brak zoobowiazan, zyje tutaj 14 lat widze co tutaj sie dzieje pamietaj o tym, ze tutaj zadne obietnice nie sa fest, jesli tak uwazasz zrobcie akt notarialny w ktorym on cie zabezpieczy na przypadek nie wypalenia waszego zwiazku, kto zaplaci twoje skladki ubezp np? co bedzie jesli nie znajdziesz zadnej pracy badz b daleko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamietaj, ze tutaj dzieci nie ur ze wziazku malzenskiego nie nabywaja obywatelstwa i nie maja zadnych praw np do dodatkow socjalnych itd. po prostu nie sa pelnoprawnymi obywatelami tego kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz dzis moge tobie napsiac jak on zachowa sie przy rozmnowie o takim akcie notarialnym, tutaj slwoa nie znacza nic w tym kraju, liczy sie PAPIER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbardziej zal mi twojego syna bo wiem co go czeka. :-O :-O :-O w Polsce pewnie dobrze sie uczy i mature by pieknie zdal. a tutaj bedzie musial wkuwac, wkuwac, wkuwac :-O od rana do ncy i jeszcze go beda od scheiss Polake wyzywac. jak mozna byc takim naiwnym ??? :-O No jak ??:-O ty se jedz klopy myc a syna w Pl zostaw kobieto :-O pytalas sie o doswiadczenia. Masz z 1 reki. to sa realia niemieckie. Niemcy to nie raj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna77
Owszem, poznałam go w internecie. Wszystko co o sobie i swojej sytuacji mówił, okazało się prawdą, a więc nie kłamał. Wiem, byłam, widziałam, sprawdziłam. Czytam wasze komentarze i odnoszę wrażenie, że 99% odradza mi wyjazd z takich czy innych powodów. Co w takim razie robią w Niemczech kobiety, Polki, które powychodziły tam za mąż, często z dziećmi? Dlaczego one sobie radzą, ich dzieci sobie radzą, a mnie się tego odmawia u samego zarania? Jak wspomniałam, nie znam warunków życia w Niemczech, dlatego zadałam Wam pytanie. A zadałam je, bo przede wszystkim muszę kierować się dobrem dziecka, nie swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalam takie zwiazki, gdzie Niemiec wzial sobie rozwodke z Polski z dzieckem, jedna wrocila do Polski w trumnie, bo jej sie zdarzyl "wypadek" zrekomo wypadla z okna myjac je , druga po prawie dwoch latach uciekla na drugi koniec kraju, faktem jest, ze ty tego czlowieka nie znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niepewna77 dlaczego nie odnosisz sie do moich argumentow??? Napisalam co czeka twojego syna. Byalam w tym samamy wieku co on. Dlaczego nie odnosisz sie??? Kobieto to twoja sprawa co ty zrobisz czy ty tego nie rozumiesz??? Nie daje ci nic do myslenia co my piszemy ???? Co to zanczy radza sobie ine kobiety ??? Sprzatanie kibli to jest radzenie sobie dla ciebie ???? Miec dach nad glowa i miec co zrec ??? No to jedz . Krzyz na droge. poradzic to sobie wszedzie mozna myjac klopy wielka sztuka ty 40 lat skonczysz to i tak masz w DE STRACONE bo roboty nie znajdziesz. taka prawda, Jestes za stara i tyle w temacie. No ale bardzo prosze jedz. widac myslisz tylko o wlasnej doopie i ty i twoj syn skonczycie na socjalu tz. na Hartz4. takie radzenie sobie bedziecie miec. A co szkop mowi i co mysli to 2 rozne pary butow. oni nigdy prawdy nie mowia. Glupia nawina babo przebrzydla egoistko zniszczycz synowi zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna77
Po co ten jad? Czy ja cokolwiek złego zrobiłam swojemu synowi? Nie. Wierz lub nie, ale taka matka jak ja, to skarb. Dla mnie syn jest wszystkim- bardzo dbam o jego edukację, pilnuję, sama uczę Go angielskiego i to od dziecka, więc mówi już płynnie i bez problemów. Obecnie kończy pierwszą klasę gimnazjum ze średnią 5,2. Tak w ogóle, to zastanawiam się co Wy wszyscy w tych Niemczech robicie, skoro z Waszych opisów wynika, że to piekło na ziemi. Nie lepiej wrócić do Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz teraz widac, ze z twoimi mysleniem to ty tutaj bedziesz miala b ciezko, to sa zupelenie inni ludzie, wykalkulowani, nie lubia obcych, emigrantow, nigdy nie mialas do czynienia z dyskryminacja, nie wiesz co to slowo znaczy :o , naucz sie myslec, planowac i kalkulowac, zabezp sie finansowo ,spiszcie akt notarialny itd, gdybys miala faktycznie sie zdecydowac, niszysz tylko swojemu synowi zycie, on tego nie nadgoni, to nie jest realne :/ a juz na pewno nie na poziomie jaki mogl by to osiagnac w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 lat byl w zwiazku bez slubu i dziecka nie zrobil??? Nie daje ci to do pomyslenia ??? Dlaczego we wszystko wierzysz co on ci mowi ??? Oni mowia jedno a mysla drugie. Jesli on na portalach randkowych urzeduje tz ze zadna MLODA szkopka go nie chce i mu dziecka urodzic nie chce ??? Prawda??? Bo normalny, ustawiony szkop nie ma problemu zalezc kobiety mlodej , ktora mu dzeci urodzi. bierze ciebie stara babe , nie znacie sie aon dziecko z toba chce ??? Potrafisz MYSLEC ?? Wiesz co bedzie jak ty nie bedziesz chciala miec dziecka ??? To won do Pl albo na Hartz4. tyle w temacie. Twoj syn musi zrobic mature w Polsce !!!!! I wtedy do DE na studia moze isc Zrozum to ja co dobrze radze bo bedziezs plakac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyjemy i pracujemy
wybacz, ale z twoimi podejsciem do tematu i poziomem jezyka to ja bym tutaj wyladowala najlepszym razie pod mostem :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam zona niemca
do gosc z 10 29 my wiemy o co chodzi, puste gadanina to tutaj norma, znam niemca, ktory takich sciagnietych z Pl mial chyba z 5 do tego pare z Ukrainy na wizy na tzw narzeczona, byly, pokorzystal i odeslal je spowrotem :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko dlaczego ty masz nas za wrogow ? Dlaczego? Powiedz mi? kobieto my znamy gorzkie zycie w DE. Ty nie. dlaczego zamiast sie boczyc nie pomyslisz o tym co my mowimy. niech twoj syn zrobi mature w Polsce. wtedy na studia do Niemiec i beda go od razu brac i bedzie mial calkiem inny start. ale wieku 14 lat on musi zrobic tam 9 i 10 klase czy ty to rozumiesz ??? zdac egzaminy do Gymnasium i wtedy bedzie mogl mature robic. Do tego musi znac niemiecki perfekt zeby zdawac ze wszystkich przedmiotow i miec bardzo dobre oceny ile razy mam ci tluamczyc ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna77
Już wytłumaczyłaś, za co dziękuję. Właśnie o takie informacje mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdz prosze tego czlowieka czy byl karany, czy ma dlugi?? mnie sie ta cala sprawa nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gosc z 10 29 my wiemy o co chodzi, puste gadanina to tutaj norma, znam niemca, ktory takich sciagnietych z Pl mial chyba z 5 do tego pare z Ukrainy na wizy na tzw narzeczona, byly, pokorzystal i odeslal je spowrotem smiech.gifjezyk.gif xxxx Dokladnie. ale ona nie kuma. Niech jedzie. Bedzie placz jak synus bedzie sie bil z Turasami albo zacznie cpac. bo to norma w szkopskich szkolach. prosze jedz tylko nie placz pozniej jak syn sie stoczy. Jakimtrzeba byc naiwnym i glupim zeby oddawac swoje zycie w obce rece??? Zupelnie nieznanemu facetowi??? W obcym kraju ??? zYCIE SWOJE i syna ??? Po za tym ten szkop ma 42 lata presje rodzina na nim robi zeby dziecko zrobil. i on zrobi wszystko abys ty w ciaze zaszla. a noz widelec nie zajdziesz albo nie bedziesz chciala. to won do PL zostaw syna w Polsce i sama jedz bo jemu zniszczysz zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.google.de/#q=najta%C5%84sze+ubezpieczenie+zdrowotne+w+niemczech pomysl o takich kwestiach, bo znam Polke, ktora splace teki euro za zalegle ubezp zdrowotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tym pieknym sposobem jedna moja znajoma wyszla tutaj za geja, ktory traktowal ja jako zaslone dymna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tekstu 9:50 idz za glosem serca........ serce nie jest dobrym doradca!tylko rozum kobieto! Facet ostatnie 10 lat sie bawil a teraz na szybkiego chce dziecka! To jasne a twoj starszy syn pojdze w odstawke Blad jest myslenie da sobie rade i sobie poradzi!albo ty znajdziesz prace .nie kazdy sobie radzi za granica a twoj facet nie bedzie mial czasu ci pomoc i tak szybko wroci szara codziennosc ! Nie bedzie romantycznosci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawowa wada Niemcow - oszczednosc!!!! I przygotuj sie na to ze kazdy ma swoje konto i swoja kase, bo Niemiec nie Taki Chetny utrzymywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj sa klotnie malzenskie jak zona wyda wiece jak 50€ na tydzien i wyliczanie sie co do centa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko to ja co mala 14 lat jak przyjechala do DE. Mi chodzi glwoenie o to, ze twoj syn w PL ma doskonale warunki do skonczenia matury na poziomie bardzo dobrym, Wtedy swiat jest dla niego otwarty i do kazdego Uniwersytetu w DE sie dostanie. ale przyjechac do Niemiec i najpierw zdawac 9 i 10 klase , wyniki musi miec bardzo dobre i wszystkie przedmioty po nimiecku i wtedy bedzie mogl isc do Gymansium i mature robic. Zastanow sie do tego dochadzi masa innych problemow. Nie bedzie mial przyjaciol, kolegow beda sie z niego smiac jak bedzie zle po nieimiecku mowil itd itp itd Boze kobieto ja jestem pedagodiem i pracownikiem socjalnym. Pracuje w szkole ja wiem co sie dzieje i wiem jak to wwzystko funkcjonuje. daj sobie cos powiedziec po dobroci Polskie dzieci maja strasznie ciezko DE nawet te przedszkolaki bo im zabarniaja mowic po polsku miedzy soba. i co taki maluch robi jak mu nie wolno po polsku mowic a po niemiecku nie umie? milczy. Niemcy to nie bajka a ty sie lepiej zastanow. jak nie chcezs dzieci to zostan w Plsce z synem az on skonczy mature dostanie sie na studia w DE i wtedy mozesz myslec. Sprawdz szkopa i mu powiedz, ze zostajesz w PL az syn mature zrobi i zobaczysz co powie ?? Wiesz co?? nigdy wiecej od niego ani slowa nie uslyszysz bo on chce teraz natychmiast bo chce dziecko to jest facet ktorego zadna normalna kobieta (Niemka ) nie chce. Wiec lapie sie za ciebie bo wie , ze biede klepiesz. i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna77
A co on może zrobić żebym ja w ciążę zaszła, kiedy biorę dobre i pewne środki antykoncepcyjne? :) Jak już powiedziałam, dziecka nie planuję. W swoim mniemaniu jestem na to za stara, ponad to nigdy nie zrobię swojego syna "tym drugim, gorszym" dzieckiem. Kolejną kwestią jest fakt, że powiedziałam jasno- być może pojadę, ale dopiero wtedy gdy pomoże załatwić mi pracę i będę jechała na GOTOWE, z umową w ręku. Nigdy w życiu nie odważyłabym się na nie pracowanie, bo chcę być niezależna od kogokolwiek. Na co on odparł, że to nie problem, że zatrudni mnie u siebie (ma średniej wielkości zakład produkujący meble). Nie wiem co bym tam robiła, ale tak mówił :) Kolejna kwestia jest taka, że kiedyś na moje wątpliwości odpowiedział tak- "To ja do diabła przyjadę do Polski i będę z tobą mieszkał, dokąd syn nie pokończy szkół". Dlatego mam zagwozdkę. Może on rzeczywiście chce i jest szczery? Mówi, że mnie kocha, aczkolwiek ja podchodzę do wszystkiego podejrzliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje zycie ja bylam bardzo glupia i naiwna kobiety ci tylko doradzaja maja doswiadczenie nie chcesz suchac to zakoncz temat To ty sie pytasz o nasze zdanie Ogolnie dzieci obcokrajowcow zle wypadaja w szkole ale nie powiedziane ze wszyscy! Moze czeka cie wspaniala przyszlosc ale jezeli chodzi o kariere to w wieku 40 lat juz nie przykro mi ale jestes stara! W niemczech spotkasz sie z rasizmem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak cie kocha to poczeka az syn mature zrobi w PL jak cie nie kocha to od niego juz nigdy wiecej slowa nie uslyszysz i bedzie po waszym cudownym zwiazku aon dalej ruszy szukac inna glupia. nie badz naiwna i glupia bo wychodzi na to, ze jestes zdesperowana i chcesz sie z polskiej biedy tylko wydostac.. znajdz se Polaka i siedz tam. Moja mama miala 39 lat jak do DE przyjechala. To juz nie ten wiek kobieto. Szanse na lepsza prace niz sprzatanie czy fabryka sa ZEROWE. bo dla Niemca 40 lat to jest juz za stary i za drogi do pracy. Juz teraz widzisz , ze miedzy wami jest problem bo on chce dziecka a ty nie. myslisz ze on odpusci ???? haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×