Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niepewna77

Czy mam wyjść za Niemca?

Polecane posty

Gość gość
do pol roku moze cie zwolnic w kazdej chwikli, bo tylko trwa umowa probna, przeraza mnie twoja lekkomyslnosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fajnie facet przyjedzie do polski...to mu polacy pomoga.....haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna77
Tak, akurat przyjedzie i zamieszka :) W życiu nie uwierzę. Denerwuje mnie w nim, że często podkreśla, iż jest "czystej krwi Niemcem". Jakby człowiek słyszał Hitlera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ty bedziesz robila w jego firmie nie znajac jezyka?, bo z tego co ja wiem to, zeby zostac chociaz sprzataczka trzeba znajac go w stopniu podstawowym/komunikatywnym, chyba tylko robic jemu las**, bo sorry na wiecej to nie masz szans :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co on może zrobić żebym ja w ciążę zaszła, kiedy biorę dobre i pewne środki antykoncepcyjne? usmiech.gif Jak już powiedziałam, dziecka nie planuję. W swoim mniemaniu jestem na to za stara, ponad to nigdy nie zrobię swojego syna "tym drugim, gorszym" dzieckiem. Kolejną kwestią jest fakt, że powiedziałam jasno- być może pojadę, ale dopiero wtedy gdy pomoże załatwić mi pracę i będę jechała na GOTOWE, z umową w ręku. Nigdy w życiu nie odważyłabym się na nie pracowanie, bo chcę być niezależna od kogokolwiek. Na co on odparł, że to nie problem, że zatrudni mnie u siebie (ma średniej wielkości zakład produkujący meble). Nie wiem co bym tam robiła, ale tak mówił usmiech.gif Kolejna kwestia jest taka, że kiedyś na moje wątpliwości odpowiedział tak- "To ja do diabła przyjadę do Polski i będę z tobą mieszkał, dokąd syn nie pokończy szkół". Dlatego mam zagwozdkę. Może on rzeczywiście chce i jest szczery? Mówi, że mnie kocha, aczkolwiek ja podchodzę do wszystkiego podejrzliwie. xxxx xxxx Jak to co zrobi jak nie bedziesz dziecka chciala miec i nie odstawisz tabletek???? NIE OZENI SIE Z TOBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, akurat przyjedzie i zamieszka usmiech.gif W życiu nie uwierzę. Denerwuje mnie w nim, że często podkreśla, iż jest "czystej krwi Niemcem". Jakby człowiek słyszał Hitlera usmiech.gif xxxxx no to gratuluje :) a i tego nie wiesz, ze oni prawie wszyscy podkreslam prawie wszyscy sa rasistami :) i dumni z Hitlera :) znam takich jak on :) jest ich masa :) najgorszy sort Szkopa jaki moze byc. czeka cie pieklo z nim. w dodatku masz u niego pracowac a nawet nie wiesz co masz tam robic ??? slucham ??? To on bedzie mial calkiem wladze nad toba... Chryste Panie uchron ta kobiete :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna77
To niech się nie żeni. Jestem 5 lat po rozwodzie i szczerze mówiąc, nie myślałam że kiedykolwiek ponownie wyjdę za mąż. Oświadczył się, a ja powiedziałam, że potrzebuję tygodnia na zastanowienie i dam odpowiedź w sobotę. Czyli pojutrze, jak do mnie przyjedzie na weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko tak faszysci mowili o swojej czystej rasie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co chce swoja czysta rase zmieszac z twoja? :D hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie wychodź za niemca. i za nikogo innego. bądźcie ze sobą ale nie bierzcie ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niepewna77 sluchaj sie nas bo my tobie nie chcemy nic zlego. my tutaj jestesmy od malego :) Polki zyjace w DE z Niemcami my ich znamy na wylot. chce cie uchronic przed najwiekszym bledem twojego zycia. niech twoj syn zrobi ta mature w Polsce. Bedzie mogl studiowac gdzie mu sie zache na calym swiecie, lepasza polska b. dobra matura niz niemiecka z byle jakimi wynikami uwierz mi mam to za soba. ja mialam 14 lat i musialam sie od rana do nocy uczyc i tylko mi sie powiodlobo bylam taka ambitna i wiedzialam ze musze zdac ta mature...najpierw dostac sie w ogole to tej szkoly Gymnasium zdac egzaminy aby w ogole moc uczyc sie do matury. Sprawdz go powiedz ze zostajesz w Polsce az syn mature skonczy i zobaczysz jak bedzie dalej. najpierw bedzie cie namawiac zebys jechala do niego a pozniej powie, ze TAK bedzie czekal ale nedzie kontak sie urywal az on znajdzie inna glupia i pamietaj on jest zdecydowany na dziecko ty mu tego z glowy nie wybijesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ach i jeszcze cos Bron Boze jak urodzisz mu dziecko i sie rozjedziecie ty wiesz ze dziecka nie dostaniesz jak bedziesz chciala do PL wracac z dzieckiem wiesz nie? Niemcy zrobia wszystko aby to dziecko w Niemczech zostalo. siedz w PL az syn mature zrobi jak ten wasz zwiazek te pare lat przetrzyma to ok... a jak nie to wiesz na czym stoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna77
Dzięki waszym radom już wiem co zrobię. Sprawdzę Go, jak przyjedzie teraz na weekend. Powiem mu, że straciłam pracę, nie mam za co żyć, ale koniecznie muszę zostać w Polsce przez kolejny rok przez wzgląd na szkołę syna, więc nie mogę teraz wyemigrować :) Ciekawe, czy byłby chętny do pomocy :) Jak powie, że pomoże, to powiem, że poradzę sobie sama. Jak nie podejmie tematu, to da mi do myślenia. Nie chodzi mi o wydębienie pieniędzy, ale o reakcję. To by było nawet ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobrze zrobisz. Jestem dumna z Ciebie. Z Niemcami tylko tak muisz robic. sprawdzac, sprawdzac, sprawdzac bo ja nie wiem czy ty to widzisz ale on toba JUZ manipuluje on mysli biedna Polka a on wielki Pan i juz Cie ma. Uwazaj mowie ci ! jedno co mi sie nie podoba to , ze chcesz powiedziec, ze nie masz pracy. to zle. bo wtedy jeszcze bardziej bedzie napieral bo powie, ze cie nic w PL nie trzyma. wymysl cos innego... czy on ci do tej pory nie pomagal ??? finansowo ? no bo jak nie to wiesz......:-O skoncz to lepiej. sprawdz go czy kase bedzie dawac czy nie. nie chodzi o matrializm tylko zobaczysz jakie ma nastawienie do ciebie, syna, waszego zwiazku a drugie powiedz , ze syn musi skonczyc mature w Polsce i basta !!!! i dokladnie reakcje obserwuj i nie daj sie nabrac na obiecanki, ze syn bedzie mial lepiej w DE gowno prawda twoj syn by mial pieklo na ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna77
Nie pomagał mi finansowo. Jedynie co płacił za bilety moje i syna, jak lataliśmy do niego, bo jasno powiedziałam, że nie stać mnie na takie ekstrawagancje. Teraz nalega na wyjazd na wczasy na Majorkę bodajże, dla naszej trójki, też powiedział, że w całości opłaci, ale ja nie jestem przekonana. Będę się dopiero nad tym zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W de to moze miec lepiej jak przyjdzie tu na studia, faktycznie jest lepiej niz w pl, stypendia, staze dla mlodych nawet obcokrajowcow ktorzy gorzej znaja jezyk itp. Ale w szkole zanim nie zda matury to nie ma zmiluj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i tak wlasnie myslalam, ze nie pomagal. Jak dlugo sie znacie ? A jak byliscie u niego to oplacal wszystko ? Jak byl W PL to dokladal sie na zycie ? Przemysl wszystko i nie jedz na zadna Majorke :-O to jest dziad szkopski typowy i tak zostanie. A ty bedziesz biedna sprzataczka w DE ktorej kazy grosz wylicza. mi sie tez pare takich szkopskich patafianow oswiadczylo i to niemal od razu. Kasiazke bym mogla napisac na ten temat. wszystko dobrze jak idzie po ich mysli i na ich warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna77
Jak byliśmy u niego, nie ponosiłam żadnych kosztów. Nawet złotówki. Jak bywa u mnie, to jest moim gościem, bo uważam, że tak wypada. Niewiele zresztą na tym tracę, bo cóż to jest zrobić jeden obiad więcej (jest głównie w weekendy). Kiedy jednak czasem jedziemy do Krakowa lub Zakopanego, za wszystko płaci on, bo twierdzi, że inaczej sobie tego nie wyobraża. Znamy się od końca listopada 2014 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W de to moze miec lepiej jak przyjdzie tu na studia, faktycznie jest lepiej niz w pl, stypendia, staze dla mlodych nawet obcokrajowcow ktorzy gorzej znaja jezyk itp. Ale w szkole zanim nie zda matury to nie ma zmiluj.. xxxx dokladnie moja mowa. Niech ten chlopak zrobi mature w PL. Bedzie chcial studiowac w de to dostanie i apartment studencki i stypendia itp itd ale meczyc sie do matury i mature zdawac w j. nimieckim ? Chryste Panie :-O Autorko masz dobry argument. Matura twojego syna. Wygrasz czas i bedziesz mogla go obserwowac. Teraz leciec na zbity leb to samobojstwo. i tak dzieci nie chcesz miec a wiesz, ze on nie odpusci ??? siedz w PL niech on WAM pomaga i wysyla pieniadze. jak mu tak zalezy to zrozumie to, bedzie pomagal i odpusci z dzieckiem :-O a jak nie....no to wiesz...szukal glupiej i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ucz sie niemieckiego i gdybys sie na cos decydowala to pamietaj A zabezp w postaci got o ktorej on nie wie B akt notarialny w ktorym wszystko szczegolowo jest omowione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok. na razie placicl za wszystko. bo chce cie kupic. wszystko do czasu. ale mogl chociaz lodowke napelnic i kase zostawic skoro zry u ciebie :-O ech kobieto jak bym miala 37 lat to bym do zadnych Niemiec nie wyjezdzala. znjadz se Polaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od listopada 2014 sie znacie. zaledwie pol roku. zdecydowanie ZA KROTKO! smierdzi to wszystko na kilometr nie widzisz tego ? uwierz mi, jest masa takich szkopow dumnych malych hitlerkow co sie budza po 40 i kupuja se kobiety w PL , Tajlandii i Ukrainie chcesz byc jedna z nich ? i sprzatac u szkopow ? moge sie zapytac czy stracilas prace ? bo troche tak wyglda na despreacje odpusc sobie z nim niech kase wysyla a jak nie to pa i won z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna77
Wiecie, ja bardzo dobrze gotuję. Potrafię też piec z******te ciasta- powaga! No więc jak on jest u mnie i ja ugotuję coś super, potem właśnie ciasto, to on jest po prostu wstrząśnięty! :) Mówi, że takich kobiet jak ja już nie ma- przez co wnioskuję, że Niemki nie gotują wcale, albo rzadko. Może jemu istotnie chodzi jedynie o gotującą dla niego babę- sprzątaczkę, kucharkę i dziwkę w jednym, choć jego zachowanie nie do końca na to wskazuje, ale kto wie co mu we łbie siedzi. Ja jestem za stara, by ktoś mnie nabrał na słodkie słówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna77
Nie, nie straciłam pracy. Pracuję w liceum jako nauczycielka angielskiego. Mam stałą umowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze swoja EX 10 lat byl i sie zenic nie chcial i dzieci nie zrobil ??? Jak ona taka zla to dlaczego byl z nia 10 lat na kocia lape ?? ty lepiej MYSL bo jest myslenie i myslenie...zna cie pol roku zaledwie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie masz blad wlosy blada cere i twoj syn bladyn?pasowaloby do czystej rasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie, ja bardzo dobrze gotuję. Potrafię też piec z******te ciasta- powaga! No więc jak on jest u mnie i ja ugotuję coś super, potem właśnie ciasto, to on jest po prostu wstrząśnięty! usmiech.gif Mówi, że takich kobiet jak ja już nie ma- przez co wnioskuję, że Niemki nie gotują wcale, albo rzadko. xxx oni wszyscy tak mowia bo Niemki nie gotuja i nie sprzataja. co nie oznacza, ze potrafia to docenic. na poczatku pieknie ladnie ale poznej zacznie wymagac. xxx Może jemu istotnie chodzi jedynie o gotującą dla niego babę- sprzątaczkę, kucharkę i dziwkę w jednym, choć jego zachowanie nie do końca na to wskazuje, ale kto wie co mu we łbie siedzi. xxxx Gratuluje zaczelas myslec xxx Ja jestem za stara, by ktoś mnie nabrał na słodkie słówka. xxxx no to mysl do konca i badz madra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jemu istotnie chodzi jedynie o gotującą dla niego babę- sprzątaczkę, kucharkę i dziwkę w jednym, choć jego zachowanie nie do końca na to wskazuje, ale kto wie co mu we łbie siedzi. xxx i pielegniarke na starosc. on wie , ze glupia Polka to latwa zdobycz. wyciagnie ja z biedy i mysli, ze wielki Pan. Az zacznie wymagac, JUZ wymaga znacie sie po roku a on dziecko chce. hallo ? Niemcy wlasnie dlatego chca Polki ; Ukrainki , Tajlandki bo one wszystko robia co Pan kaze, usuluguje i morda w kubel bo sa uzaleznione a to ze chce cie zatrudnic to swiadczy o tym, ze chce cie uzaleznic od ciebie. pol roku to nie milosc. daj mi adres jego firmy to go sprawdze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna77
Włosy mam kasztanowe, a oczy brązowe. Jestem wysoka (180 cm, a on ma 192) i szczupła (60 kg). Mój syn znowu, ma ciemnorude włosy (ja w jego wieku miałam takie same, potem mi ściemniały) i sporo piegów. Syn na Niemca nadałby się idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie straciłam pracy. Pracuję w liceum jako nauczycielka angielskiego. Mam stałą umowę. xxx o to jestes w koncu KIMS i co bedziesz z siebie robic niewolnice Niemca? jak bys wywiazala problem z dzieckiem skoro ty nie chcesz a on chce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×