Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niepewna77

Czy mam wyjść za Niemca?

Polecane posty

Gość Deutschland ist gut
Ty od potrojnych pytajnikow nie goraczkuj sie tak,bo ci zylka peknie.:D:D:D Masz zle doswiadczenia,ale to nie znaczy,ze kazdy tak ma i tak bedzie mial? Klar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frau szmitt
Zyje w Niemczech i nie narzekam. Po kilku latach mam juz niemieckie obywatelstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie zaczna problemy, jak syn bedzie mial problemy w szkole bo bedzie srustrowany, ze nic na lekcjach nie rozumie, ze nie ma przyjaciol, kolegow jak jej Luby zacznie naciskac na dzieciaka bo to ostatni dzwonek. Ona jest 77 rocznik , 38 lat skonczy...prosze niech jedzie...zostawia w Polsce prace i wszystko w nadzieji, ze sie facetowi odwidzi wizja wpolnego dziecka :D tylko pogratulowac i pozazdroscic :D autorko ja mysle, ze pracy nie masz. Stracilas prace i teraz lapiesz sie za Niemca, ze cie sprowadzi i bedzie cie utrzymywal :D jedz. szczescia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna77
Co ty opowiadasz? Mam pracę, mam umowę, nikt mnie nie zamierza zwolnić. To samo z wiekiem- jestem sam koniec grudnia, ale 1978.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co drugie slowo socjal ? No tak, bo nic innego jej nie zostanie jak ja dziad na prog wyrzuci. No ale niech jedzie. Pozazdroscic inteligencji i madrosci zyciowej trzeba,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ganz oben
a dlaczego ma ją wyrzucić za próg? dlaczego tak zakładasz? nie znasz ani jednego szczęśliwego polsko niemieckiego małżeństwa? ja znam przynajmniej z 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty opowiadasz? Mam pracę, mam umowę, nikt mnie nie zamierza zwolnić. To samo z wiekiem- jestem sam koniec grudnia, ale 1978. xxx no sama masz zamiar sie zwolnic. 77 czy 78 nie zmienia faktu, ze ostatni dzwonek na dziecko. ktorego ty i tak nie chcesz. no ale ukladaj sobie zycie od strony doopy. Nikt ci nie broni. Twoj Niemiec napewno sie rozglada na portalach za mlodsza juz...plan B. a ty dalej licz na to, ze on zrezygnuje z dziecka :D z milosci do ciebie ;D ae bedzie lozyl na cudze :D jestes niesamowita :D jakbys miala 17 lat to jeszcze mozna zrozumiec ale w tym wieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ich bin zufrieden
Jestes bardzo zgorzkniala gosciu.Stara panna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego ma ją wyrzucić za próg? dlaczego tak zakładasz? nie znasz ani jednego szczęśliwego polsko niemieckiego małżeństwa? ja znam przynajmniej z 10 xxx jak to dlaczego ? ty tez ciemna masa jestes ? ON chce dziecko miec ??? sa pewnie polsko-niemieckie szczesliwe malzenstwa ale nie powstaja na takich warunkach i od doopy strony. ona dziecka nie chce. A wiec czas zakonczyc ten zwiazek a nie truc facetowi doope. Ja znam mase szczesliwych malzenstw w DE ale tylko Polka z Polakiem. Ktos kto jest tutaj bardzo dlugo nie zwiaze sie z Niemcem. Moj brat tez mial Niemke. Ale tylko raz. Teraz od 8 lat szczesliwy z Polka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ich bin zufrieden dziś xxx ich bin auch zufrieden. Moj maz jest Polakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sicher ist sicher
Autorko jestes unsicher? to daj sobie czas i ucz sie Deutsch.Sprache ist sehr wichtig!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiek do rodzenia jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ucz sie ucz i pakuj sie bo masz sie juz w wakacje do niego wynosic. modl sie, ze mu sie odwidzi wspolne dziecko. Nie ma co jak brac sie za odpady nuklearne , ktorych nikt nie chce i walic wszstko bo sie zlapalo Pana Boga za nogi :D a ze facet chce miec dziecko ....co tam...najwazniejsze , ze na cudze tz Twoje bedzie lozyl :D dobry plan :D🖐️ tylko prawie niemozliwy do realizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość männer sind schweine
niemiec lepszy mąż od polaka, smroda i lenia. bierz niemca i na nic nie patrz. jak nie chcesz dziecka a on tak to udawaj że sie starasz a bierz tabletki i bedzie oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiek do rodzenia jest dobry xxx tylko, ze ona nie chce :D Jasne, tabletki po kryjomu mozna brac :D dobry pomysl. Niech lozy na nia i na obcego bachora. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropna baba
Gosc alez ty jestes sfrustrowana. Das ist zum Kotzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemiec lepszy mąż od polaka, smroda i lenia. bierz niemca i na nic nie patrz. jak nie chcesz dziecka a on tak to udawaj że sie starasz a bierz tabletki i bedzie oki xxx no dokladnie. Niech gi w c***ja robi. Männer sind Schweine, Deutsche sowieso. na nic lepszego oni nie zasluguja :D mam adzieje , ze jestes taka szczwana , ze wyciagniesz od niego duuuuzo kasy :D i ze splaci studia twojego syna w Niemczech :D bedziesz dla mnie Boginia wtedy :D ale pomysl tez, ze on bedzie napewno chcial in vitro jak ze starania nici beda :D do 40 roku zycia kobiety placa za in vitro w DE...:D niom...zycze sukcesow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ich bin nicht frustriert. Ich bin Realist. co zrobi jak dziad bedzie chcial in vitro ? Panstwo placi za to w DE :D i co wtedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz same niemry sie odzywaja ale dobrze mowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Post trochę nie na temat ale co myślicie o Austriakach? Mają dużo wspólnego z Niemcami ? Jaka jest wasza opinia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka jeszcze nie wie ze chce dziecka tylko smutne jak niemiecka babcia bedzie rozpieszczac wnuka a twoj syn bedzie na uboczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna77
Wybacz, ale jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś o Austriakach, zgłoś osobny wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka jeszcze nie wie ze chce dziecka tylko smutne jak niemiecka babcia bedzie rozpieszczac wnuka a twoj syn bedzie na uboczu xxx jak to nie wie ? cofnij sie strone czy 2 pisze wyraznie, ze za zadne skarby swiata nie da sie wrobic w pieluchy tylko dlaczego Peter o tym nie wie ? :D Peter zyje w nadzieji na potomka :D Autorko to tu sie mowi Hop oder Top analogicznie do polskiego : woz albo przewoz. mam jeszcze jeden pomysl. Daj sie w Polsce wysterilizowac :D przed wyjazdem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemiec lepszy mąż od polaka, smroda i lenia. xxx tak ? Ja tylko zam ciezko pracujacych Polakow. Moj brat pracuje 10 godzin na dobe a po pracy i mieszkanie posprzata, i na zakupy pojdzie i z psem na spacer. A jego zona Polka oczywiscie, Raz Niemre mial i wie o co kaman. A zone Polke na raczkach nosi. Niemcy to dopiero leniwe dziady. W pracy sie opierd/alaja a wieczorkiem tylko piffko i zarcie tluste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka: Jak? Ja mu powiedziałam, że nie chcę, na co on powiedział: "To się zobaczy". W życiu się w tym wieku nie zakopię w pieluchy. Dla nikogo.A na cholerę staremu 42 letniemu dziadowi dziecko? Gdzie był wcześniej?! Ja mam jedynaka i tak zostanie. I jej Peter :Pytam, czy warto decydować się na tak radykalny krok jak emigracja, mając 14 letnie dziecko. Nawet gdybym wyemigrowała za rok i dała sobie jeszcze rok czasu, to dalej nie wiem na co stawiać. Moja bratowa, która jeździ do Niemiec na opiekunkę dla starszych, mówi żebym wszystko zostawiła i jechała, bo druga taka okazja już mi się nie trafi. Mam dziś wolne i tak czytam co piszecie, a z tego wszystkiego strasznie rozbolała Właśnie niedawno napisałam mu sms, czy to prawda z tym dzieckiem i Jugendamtem, a on mi napisał: " Ciebie żaden Jugendamt nie obchodzi i nie dotyczy, bo gdy już będziesz ze mną i urodzisz mi dziecko, to zostaniesz tu na zawsze i nigdy nie wrócisz, bo dziecko musi wychować matka". xxxxx Autorko masz problem. A ty juz sie pakujesz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urodzisz mi dziecko i co teraz ? :D ja bym na twoim miejscu sie wysterilizowala :D a tak po za tym daj mi adres jego firmy , sprawdze go i ci powiem co to za gogus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasterka z porcelany
Facet ma racje - Jugendamt wkracza, gdy dzieci maja problem - sa np. zaniedbywane. Albo na prosbe rodzicow, gdy maja z nimi klopoty wychowawcze. Peter zaklada, ze stworza rodzine normalna - trwala i zgodna, a autorka nie bedzie musiala wracac. Problem jest rzeczywiscie w tym, ze jedno wspolnego dziecka zdecydowanie chce, a drugie zdecydowanie nie chce - to powinni wyjasnic przed jej wyjazdem. Cala reszta jest loteria - jak cale nasze zycie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jugendamt wkracza
Moga tez wkroczyc gdy matka bierze narkotyki lub jest alkoholiczka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko albo zechcesz mu urodzic tego malego szkopa i wtedy jedz natychmiast i krzyz na droge albo nie chcesz rodzic to zakoncz ten zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×