Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niepewna77

Czy mam wyjść za Niemca?

Polecane posty

Gość gość
aha a seks mieliscie ? bo ostrzegam Niemcy to zboczence :-O bez uczucia :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna77
Jak? Ja mu powiedziałam, że nie chcę, na co on powiedział: "To się zobaczy". W życiu się w tym wieku nie zakopię w pieluchy. Dla nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrob jak mowilam. siedz w PL , syn niech mature zrobi. Kobieto znacie sie dopiero pol roku. niech on kuzwa kase ci sle. jestes u siebie, jestes niezalezna, masz prace, piekny zawod siedz w PL a on niech pokaze jak mu bardzo zalezy to bedzie cie finansowo wspieral i bedzie czekal az sie zdecydujesz na wyjazd... ale powiem szczerze nic z tego nie bedzie a on jak taki madry to niech z toba w PL mieszka w czym problem ? firme moze z PL prowadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet chce jak najszybciej zalozyc rodzine i miec dziecko rodzice juz sie ciesza....dlatego szybko cie im przedstawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna77
A na cholerę staremu 42 letniemu dziadowi dziecko? Gdzie był wcześniej?! Ja mam jedynaka i tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie 10 lat w zwiazku byl i ani sie nie hajtnal ani dziecka nie zmajstrowal ? i tak nagle zna autorke pol roku i slubu i dzieciaka mu sie chce ? ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 12:18dobrze kobieta radzi jestes na swojm nikt nie szydzi z twojego jezyka masz zawod .prace dziecko,przyjacio i jestes pania na swojm kraju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak kobiety chce rodziny bo taka jest mentalnosc niemiecka jedna kobieta wczesniej opisala w niemczech nie mysli sie przed 40 o rodzinie tylko im zabawa w glowie! A potem lapia sie jak tonocy brzytwy kazdego sposobu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 12:18dobrze kobieta radzi jestes na swojm nikt nie szydzi z twojego jezyka masz zawod .prace dziecko,przyjacio i jestes pania na swojm kraju! xxx dokladnie bo ja jestem w DE prawie 30 lat i na miejscu autorki w zyciu bym nie wyjechala do Niemiec. w zyciu NIE ale ja bylam dziecmiem i nie mialam wyboru. jestem troche starsza od autorki tylko. bym wolala zyc w PL na swoim wiest dlaczego ? bo u Niemca zawsze bedziesz GORSZA Zawsze ! zapamietaj to sobie nawet po 30 latach ! I nie tylko ja to mowie...TAK mowia sami Niemcy bo sie do tego po prostu przyznaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miec dziecko z Niemcem to ryzyko, a kontakt z Jugendamtem sama juz mialami --wierz mi do przyjemnosci to nie nalezy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak kobiety chce rodziny bo taka jest mentalnosc niemiecka jedna kobieta wczesniej opisala w niemczech nie mysli sie przed 40 o rodzinie tylko im zabawa w glowie! A potem lapia sie jak tonocy brzytwy kazdego sposobu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam wszystko i nie chce mi się wierzyć, że wykształcona, mądra kobieta, która już raz sparzyła się, chce po pół roku znajomości rewolucjonizować swoje zycie i zycie dziecka. Worek soli zjesz, a faceta nie poznasz do konca, szczególnie faceta, o ktorym masz niewiele mozliwości dowiedzieć się więcej. Wady wychodzą podczas wspólnego zamieszkiwania, ale Ty to na pewno wiesz. Wiesz i chcesz tak ryzykować? Opamiętaj się, odrzuć myśl wyjazdu. Sprawdzaj, sprawdzaj, sprawdzaj.... Lepiej być samej niż wdepnąć w g****o, odwrotu może nie być lub będzie, ale z opłakanymi skutkami dla Ciebie i syna. Zrzuć różowe okulary, tylko myśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jedno jak sie rozwiedziesz z nim to dziecko zostaje z nim!nie wygrasz takie prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jedno jak sie rozwiedziesz z nim to dziecko zostaje z nim!nie wygrasz takie prawo xxx no juz to tez pisalam. takie prawo. Jugendamt zrobi wszystko aby to dziecko w DE zostalo. takie prawo. urodzone w DE i tyle. Po herbacie. Po za tym oni lubia polskie dzieci bo taka aryjska rasa a oni sami dzieci nie rodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ma ogolnie w domu?jego siostra ma rodzine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna77
Jego ojciec był policjantem, matka to nie wiem kim była. Siostra ma męża i dwójkę dzieci w wieku 7 i 5 lat. On sam ma bardzo ładny dom i bardzo w środku zadbany. Sam też jest czysty, porządny, zadbany i przystojny. Mnie się podoba. Na oko nie dałabym mu 42 lat- wygląda młodziej. Może to kwestia ich blond urody, nie wiem. Jakby się dało wkleić zdjęcie, to bym wkleiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasterka z porcelany
Autorko - nie zastanawia cie, ze same negatywne rady i opinie dostajesz? Dorwaly ci sie do topiku sfrustrowane - pewnie zlymi doswiadczeniami - forumowiczki, ktore probuja wplynac na twoje zycie. Po co? Niemcy sa tak samo normalni i nienormalni jak Polacy - nie masz gwarancji na nic. Faceta nie przylapalas na klamstwie, wiec zaloz, ze jest szczery, kochasz go - daj wam szanse... Jedz na ta Majorke, spedzisz z nim troche czasu, zobaczysz jak dogaduje sie z synem, a ty z nim. Powiedz mu, ze na decyzje o zamazpojsciu potrzebujesz wiecej czasu - skoro w poprzednim zwiazku nie ozenil sie 10 lat, to i teraz pewnie nie bedzie naciskal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadbany dzieki sprzataczkom a co robi siostra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna77
Pasterko, powiem ci szczerze, że jestem absolutnie przerażona tym co czytam. Poważnie. Tak przerażona, że nie wiem czy chcę by on teraz przyjechał na weekend. Po co mam się przywiązywać do kogoś, skoro tam jest dla Polaków istne piekło? Bo taki obraz się wyłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna77
Siostra jest lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana my nie jestesmy sfrustrowane ale nie jestesmy tez naiwne bo w wieku 40 lat nie wypada!szkoda ze kobiety nie mysla rozumem a sercem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego piekla nie musi ci robic twoj aryjski facet to cie ludzie juz naucza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasterko bo nie wszystkie moga zywe wrocic czytalas co sie z polka w anglii stalo facet ja zadzgal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka juz sama nie wie a jak seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka1973
ja zyje z niemcem od 4 lat, nie mam piekla ani nie jest zboczony, tak jak co niektorzy tu wypisuja,zyje nam sie spokojnie i dostatnio, ja na twoim miejscu bym wyjechala, syn sobie poradzi, jesli w polsce dobrze sie uczy to i w niemczech da sobie rade.Ty znasz angielski,wiec juz cos masz, nie zastanawiaj sie za dlugo, szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo jak seks do kitu to nie pakuj sie w to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemcy sa naprawde rozni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa pieklo. Mi tu pieklo zrobily najwieksze kobiety - polki i ukrainki. Niemcy jakos nie. Odkad nie mam do czynienia z polakami a zwlasczcza z kobietami to jakos spokoj i sielanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×