Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AlicjaDonnikova

do ludzi koło 30stki i później , wiecie co? starzenie się jest fajne! ;)

Polecane posty

po prostu nie masz pojęcia co sie dzieje dlatego sie nie przejmujesz. to oznaka braku świadomości i samoświadomości. charakteryzuje równiez ludzi bez kręgosłupa moralnego. jeżeli twoje troski ograniczają się wyłącznie do twojej własnej osoby to cięzko cię nazwać człowiekiem. i nie mówie tu o jakims niezmierzonym altruizmie i trosce o innych. po prostu tak masz sie czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Kazdy by wolal byc piekny , mlody i bogaty. Mlody kazdy kiedys byl albo jest. I kazdego mlodosc przeminie. Takie jest zycie. Natomiast luz i dystans ja bardziej wiaze z charakterem i doswiadczeniem niz z wiekiem. Jesli ktos jest klotliwy i zrzedliwy a z wiekiem nie nauczy sie innych nawykow to ta klotliwosc zostanie i na stare lata. Kolorowych wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje wam się, że sobie tu mądrze dyskutujecie a tak naprawdę to popiskiwania lemingów. wydaje wam się, że kontrolujecie swoje życie, które potoczyło się tak jak miało się potoczyc na skutek waszych decyzji. jak dzieje się jakieś zło na świecie to nie wasza brocha itd. a jest dokładnie odwrotnie. nie macie wpływu na wasze zycie i nigdy nie mieliścia a całe zło jakie się dzieje na świecie wynika z tego, że jesteście baranami w zasadzie to nie możecie sie inaczej czuc bo nie istniejecie jako świadome jednostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja lubię takich głosicieli prawd wszelakich jak księciuniu :) " bardzo niebezpiecznie jest myśleć że wszyscy są głupi a tylko ty mądry " cytat z dość popularnego serialu , jednak mądrość jaką zawiera rekompensuje ową ludowość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kolorowych zuzanna podejmowanie wyzwań i zauważanie problemów to nie zrzędliwośc a opór wobec agresorom to nie kłótliwośc. no ale rozumiem twój konformistyczny punk widzenia. w końcu chcesz sie tylko przespac i mieć kolorowe sny. dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt w 100 % nie kontroluje swojego zycia - możemy na nie wpływać , przemyśliwać decyzje , ważyć sądy , rozsądzać argumenty i ponosić konsekwencje mniej lub bardziej u danych decyzji . Myślenie ,ze panujesz nad swoim życiem i nim rządzisz - jest dziecinne .Bo każdy dzień , każda chwila pokazuje coś zupełnie innego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToudiTroll
Do księciunia Może by wasza najwspanialsza upierdliwość poszła wreszcie spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to musisz mieć małego chujka - bo i taka jest moja sympatia do ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra szkoda czasu na was faktycznie. bedziecei bronili ststus quo i swojego olewnictwa pazurami i zebami a być może użyjecie nawet puchowej poduchy:D żal mi was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma do rzeczy wielkość mojego przyrodzenia? dobra. ide zanim zrobie komuś krzywde albo powezme taki zamiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allium jak lubisz to forum to sie nie sil na żadną riposte.;) tak tylko ci dobrze radze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpierdolił się na temat, poszczekał poubliżał na koniec jeszcze grozi... co za zjeb :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na ripostę u mnie trzeba sobie zasłużyć . Albo przemyśleniem albo intelektem . a u ciebie ? ciemność widzę i argumenty w postaci wyzwisk .dzieciarnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpie**olił się na temat, poszczekał poubliżał na koniec jeszcze grozi... co za zj** x bo się nikt nie zachwycił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeszkadzają ci głosiciele prawdy. pewnie dlatego, że ją znaja. przeszkadzają ci moraliści może temu, ze jestes pod tym względem totalnym dnem. wszystko ci ponoć zwisa ale jak ktoś ci sie wpiertoli na temat to srasz ogniem jak smok otruty siarką. w dodatku epatujesz tą swoją nijakościa i uważasz to za szczyt oświecenia. moze ci nasram na ryj? zobaczymy czy jesteś taką oazą spokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olewać śmiecia... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te księciu a p*****lnął ci ktoś kiedyś? To że stara jest j*******a to nie znaczy że masz mody krócej nie trzymać . Matkę sobie od k***w szczylu wyzwij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu nie podoba mi sie lansowany tu model człowieka dojrzałego. "mam na wszystko wyjepane" to se miej ale z łaski swojej nie nazywaj tych którzy nie maja niedojrzałymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mi wyjep. jestem do dyspozycji cwelu. zasponsoruje ci nawet bilet jak mi podasz adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
księciuniu - nie denerwuj się tak bo ci żyłka w mózgu pęknie i nie odróżnisz papki od pupki i co ci wtedy p o twojej "dojrzałości" ?:D masz jakieś problemy hormonalne ? typowe dla wieku ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z perspektywy mężczyzny po 30-tce: 1) Niezmiennie oglądasz się za młodszymi dziewczynami - to rodzaj odruchu - z przykrą świadomością, że są coraz mniej dostępne i to niezależnie od twojego tzw. Statusu i urody. Zwyczajnie dla większości jest ,,obciachem" prowadzanie się z takim dziadem jak ty. 2) Poznałeś świat, ludzi na wylot. Utraciłeś tym samym przyjemność jaką dają np. Drobne psychologiczne odkrycia. Co więcej sieć rozmaitych powiązań społecznych powstała wraz z dorosłym życiem wymusza kontakt z osobnikami, którymi gardzisz i zużywania sił w tej żałosnej sztuce dyplomacji jaką jest okazywanie litości idiotom tylko po to by nie obciążali cię swoją obecnością jeszcze bardziej. 3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3) Weź już lepiej nie kończ . Żenady oszczędź .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×