Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy myślicie, że różnica 6 lat w związku to dużo, jeżeli kobeita jest starsza?

Polecane posty

Ważne żebyście byli szczęśliwi, wiek tutaj nie gra roli. Jeśli się kochacie to nic nie stoi na przeszkodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo Zostawi cię na 100proc w najmniej oczekiwanym momencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawi jak jest facecikiem takim jak większość tu piszących na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siódmy rok jestem w związku z facetem 5 lat młodszym i jest to najlepszy związek, jaki mogłabym sobie wymarzyć. Ale to też zależy od tego, jaki facet jest. Mój jest życiowo doświadczony i mentalnie o wiele starszy niż metryka pokazuje. A ja z kolei może mentalnie jestem odrobinę młodsza. Teraz ja mam 33 lata, ona 27 - nie zamieniłabym tego związku na żaden inny, a początkowo moje obawy były olbrzymie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkałem przez 5 lat w Norwegii bliżej bieguna , bylem kawalerem miałem 26 lat zapoznałem dziewczynę miała 18 lat i 3 mies. Broniłem się od tej znajomości lecz jej uroda i podejście do mnie zrobiła ze mnie chłopca . Bałem się strasznie różnicy wieku lecz okazało się że była dojrzalsza niż ja . Przez cały okres pracy w tej miejscowości mieszkaliśmy razem , uczyła się na stomatologa i pracowala w miejscowym zakładzie jako pielęgniarka w przychodni . Jak się okazało gdy bliżej się poznaliśmy jej rodzice ją porzucili i wychowywała się u samotnej pani . Dzisiaj jest moją żoną mieszkamy w polskim mieście zna język polski ma gabinet i jest zauroczona naszym krajem . Jak mamy czas pokazuję jej nasz kraj jest tak otwartą i kochaną osobą że nawet trudno gniewać się na nią . Ma masę znajomych w naszym mieście , lubi pomagać ludziom , mamy córkę jest podobna do zony , nie czuję żadnej różnicy wiekowej mimo 8 lat jakie nas dzielą . Życzę każdemu facetowi takiej kobiety , mimo ze mamy już jakiś staż małżeński to w sypialni jesteśmy nowożeńcami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko pogratulować, 8 lat to mała różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na to nie ma reguły. Powtarza się, że młodszy facet w końcu zmieni partnerkę na młodszą. Trzeba się solidnie zastanowić w co się wchodzi. Czy to tylko pożądanie, czy liczy się dla kogoś coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że nie. Pomiędzy moimi rodzicami jest 6 lat różnicy i to mama jest starsza, są razem 20 lat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDANA
Nie ma zadnej roznicy w takim zwiasku.... jezeli kochaja sie bedzie milosc itd. ja zyje o 16-e lat roznicy Lepiej jest jak kobieta jest starsza a nie odwrotnie z wielu przyczyn i to waznych w zyciu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie jestem zakochany po uszy w kobiecie, różnica wieku jak w temacie, inne nawet mnie nie interesują a ukochana jest po nieudanych związkach a ja w żadnym nie byłem. Brak mi doświadczenia, w jaki sposób przekonać ją do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bleh, starą babę to biorą tylko jacyś desperaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Ja właśnie jestem zakochany po uszy w kobiecie, różnica wieku jak w temacie, inne nawet mnie nie interesują a ukochana jest po nieudanych związkach a ja w żadnym nie byłem. Brak mi doświadczenia, w jaki sposób przekonać ją do siebie? X Kolego daj sobie na luz, za dwa lata będziesz płakał, że ona doświadczona a ty nie i zdradzisz ją dla wyrównania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma zasady, zależy od ludzie, więc chill :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxaDdDDADAS
Zalezy od niego. Zazdroszcze Ci ze Twoj sie stara, ja sie niestety zdazylam zakochac w takim mlodszym kolo 26, i jest mi z tym okropnie zle, bo chlopak* jest jeszcze z niego i mam wrazenie ze sie mnie boi :( bo jestem starsza te 5 lat, chociaz wygladam mlodziej niz on !! :( Ogolnie lipa. Ale.. jak tak mysle to chyba bym wolala jego. Bo Ci starsi pod 40 to teraz sa dramtyczni niestety. Na randkach glownie jecza i marudza, przezywaja rozwody albo placza ze nie widuja dzieci :/ Istna męka. Ale co poradzic, jak sie mlody boi to trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxaDdDDADAS
A odnosnie doswiadczen jeszcze, bylam w zwiazku ze starszym o 8 lat, i pasowalismy idealnie wtedy bo byl tak samo "dojrzaly| jak ja :))) o ile 18 moze byc dojrzala. A potem doroslam, dojrzalam na prawde i go opuscilam jak mialam 25, on sobie zostal taki..jak byl. Nie chcial rodziny nie chcial dzieci. Teraz facet ma 40, teskni, zaluje i wiem, ze by chcial cofnac czas, oswiadczyc sie. Ale to taka iluzja, jak facet ma 30 i jest niedojrzaly to juz bardziej dorosly nie bedzie. Dlatego jak bylam mloda to mi takie relacje odpowiadaly, teraz kiedy sama mam 30 wiem ze potrzebuje prawdziwego mezczyzny. W mojej osobistej opinii tacy wlasnie "chlopcy" potrzebuja mlodych kobiet, dziewcząt, z takimi beda sie czuc najlepiej :) I dobrze, ze tacy tez sa. Szkoda tylko ze tych prawdziwych mezczyzn jest tak malo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie taka różnica wieku jest między mną a ukochaną. Wiem że to miłość mojego życia, nasze spotkanie to nie przypadek, myślę że przeznaczenie, bliźniacze dusze, a w dodatku mieszkamy w takiej odległości że w każdej chwili mogę ją odwiedzić powiedzieć "Dobranoc i Miłych Snów Kochanie". Od urodzenia Bóg nas połączył, mamy wspólnego przodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytałem, rycerz i zakuty łeb....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiop
W tym kierunku czyli K starsza to różnica, która nie rokuje na dłużej. Chyba że niezobowiązująco podymać. To że każdy zna ze dwie albo trzy takie pary to żadne pocieszenie przy kilkuset parach po przeciwnej stronie, które każdy w swoim otoczeniu zna. Pozatym więcej szumu o parach starszej z młodszym jest i necie niż widzimy w realnym życiu. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka że w każdej głowie siedzi co innego.... Jeśli prawdziwa przyjaźń na początku połączyła to solidny fundament by coś budować więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym kierunku czyli K starsza to różnica, która nie rokuje na dłużej. Chyba że niezobowiązująco podymać. To że każdy zna ze dwie albo trzy takie pary to żadne pocieszenie przy kilkuset parach po przeciwnej stronie, które każdy w swoim otoczeniu zna. Pozatym więcej szumu o parach starszej z młodszym jest i necie niż widzimy w realnym życiu. Taka prawda. Moze tak kiedys bylo, ale teraz znam ze 20-30 takich par zobaczymy co bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 lat różnicy to na prawdę nie dużo,czy to w jedną czy drugą stronę,ważne żeby była nic porozumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcecie schudnąć do lata? Jeszcze 4 miesiące, gwarantujemy doskonałe efekty! zapraszamy na naszą stronę http://www.e-dietaonline.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×