Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

reakcje na kobiety z tatuażami

Polecane posty

A poza tym jestem facetem, więc moje myślenie jest skorelowane z chuj/em, więc nie ubliżaj mi tylko z tego powodu że jestem facetem.:D:D:D :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to nie jest szczyt hipokryzji. Każdy powininien mieć na tyle kultury żeby nie komentować wyglądu innych. Trzeba pamiętać, że każdy ma inny gust, a ta przypadkowa osoba pewnie wcale nie chce się Tobie akurat podobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile trzeba miec kultury zeby udawac kogos innego i wklejac cudze zdjecie jako swoje. To trzeba kultura miec na drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honoriusz
nie tykam kobiet z tatuażem, nawet jak dla tych kobiet, to "dzieła sztuki". jest w czym wybierać, po co mi kobieta oszpecona do końca życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość dziś Nie, to nie jest szczyt hipokryzji. Każdy powininien mieć na tyle kultury żeby nie komentować wyglądu innych. Trzeba pamiętać, że każdy ma inny gust, a ta przypadkowa osoba pewnie wcale nie chce się Tobie akurat podobać X To pamiętaj o tym zanim obrazisz kolejną kobietą na forum chamskimi epitetami a propos wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat ja nikogo nie obrażałam, zawsze bronię ludzi których wygląd jest wyśmiewany. Do tego pana który pisał o nietykaniu, z tego ci sugerujesz raczej ne jesteś osobą z którą seks to dobry pomysł. Więc żadna strata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość dziś Akurat ja nikogo nie obrażałam, zawsze bronię ludzi których wygląd jest wyśmiewany. " X Ta, jasne. Zwłaszcza na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mierz wszystkich swoja miara, nigdy nie obrazalam innych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość dziś Nie mierz wszystkich swoja miara, nigdy nie obrazalam innych kobiet " X Tylko ci się wydaje, że jesteś tu anonimowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wydaje mi się, mój styl wypowiedzi jest podobno rozpoznawalny, ale nie jestem kulturą jak ktoś sugerował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gość dziś Niebieskooka Omega - czemu KŁAMIESZ?? To nie jest twoje zdjęcie!!! Jest ściągnięte z tej stronki X To jest moje zdjęcie drogi gościu. A krąży ono po sieci ponieważ udostępniłam swój tatuaż jako wzór salonowi tatuażu. Znajdziesz moje zdjęcie na wielu stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smialabym sie jakbys wstawila swoje zdjecie z kartka "pozdrawiam kafeterie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omega, nie pierdol. A jeśli to twoje, to mocno przesadziłaś z retuszem gęby. Albo dajesz fotę z kartką i dedykacją dla kafeterian, albo uznajemy, że kłamiesz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Niebieskooka Omega 2015.08.03 Do gość dziś Niebieskooka Omega - czemu KŁAMIESZ?? To nie jest twoje zdjęcie!!! Jest ściągnięte z tej stronki X To jest moje zdjęcie drogi gościu. A krąży ono po sieci ponieważ udostępniłam swój tatuaż jako wzór salonowi tatuażu. Znajdziesz moje zdjęcie na wielu stronach. " X X Teraz rybko to ty sobie możesz pisac CO CI SIE ŻYWNIE PODOBA a my i tak wiemy że kłamiesz :D:D:D Trzeba było napisać to wcześniej, zanim ci wytknięto że fota jest zerżnięta z netu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychopsotka Larakapellus
Ty sie dziewczyno normalnie powinnaś leczyć :o znajdź sobie jakiegoś psychiatrę, bo do końca życia będziesz siedzieć na kafe pisząc mitomańskie historie na swój temat 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ona wcale nie ma nawet tatuazy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie tatuaze okropnie nie podobaja - u zadnej z plci. ale nie widze zadnego wspolnego mianownika poza tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychopsotka Larakapellus
Ma, ale nie taki jak dziewczyna na focie. Na taki to ją na razie nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, nie znam jej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do reakcji, starsi ludzie się też czasami przyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za desperacja w podnoszeniu tych nudów 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×