Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

To forum to świetne oderwanie od codzienności, co czytam to płaczę ze śmiechu :D

Polecane posty

Gość gość
Zgadzam się, dostać w ryj mielonym to nic śmiesznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej obśmiać niż zwyzywać... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodzi z tym suszakiem? Nie kojarzę tematu. Da ktoś linka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tu jestem głownie aby poczytac :) no i jak dla mnie rekordy śmieszności biją nastolatki z zapytaniem typu "załozyłem do połowy prezerwatywę , nie miałem wytrysku , czy dziewczyna może być wciązy '' :D , ale młode mamusie z objawami ciązy też są dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w taką pogodę jak dzisiaj (30 stopni) ubraliście waszym dzieciom czapeczke? x Jakie 30? 16, wieje i pada. Możesz założyć dziecku uszankę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Autorko tematu z suszakiem, pozdrawiam!!! smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif Twój temat to już legenda kafeterii, jesteś mega smiech.gif" Słuchajcie ja normalnie to nie jestem aż taka śmieszna. Zakładałam tu różne topiki. Po prostu tamten temat to był taki spontan i tak się jakoś złożyło :P że wyszedł tak śmiesznie. Chciałam wyładować emocje :P Dziwne że aż tak to pamiętacie. Dodam jeszcze że pare lat wcześniej (tak bo ja tu jestem od wielu, wielu lat na tym forumie) wściekłam się na męża o coś podobnego i też założyłam temat w podobnym klimacie i też wyszedł tak samo śmieszny i ta śmieszność powiedzmy wyszła przypadkiem, tylko że to był temat o wiele dłuższy i odzew był taki sam a nawet grubszy. Do tego stopnia że ktoś postanowił założyć osobny temat jakimi idiotami bywają nasi mężowie czy coś w tym stylu i tam to dopiero byście miały "bratki" i oderwanie od rzeczywistości. Niestety nie jestem w stanie teraz go nigdzie znaleźć, ale niechaj wam będzie na zdrowie z tym suszakiem. To było kilka dobrych miesięcy temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I trzeba dodać że większość mam ma produkty od zaprzyjaźnionego rolnika. Same ideały, które dziecku Danone nie podadzą. Ich dzieci też bajek nie oglądają. Dajcie link do suszaka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam was kobiety za waszą przyczyną postanowiłam sobie przypomnieć swoje dawne /niedawne czasy i zrobiłam sobie przegląd wszystkich głupot które tu wypisywałam. A więc specjalnie dla was, specjalnie tu postanowiłam wygrzebać wszystkie topiki w których mam "problem z mężem" :O Udało się. Oto one

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tymczasem ja idę na moją nocną kawkę i posłuchać swojej ulubionej muzyki Bye :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, nasza rodzina też ma często niezły ubaw.Tematy nadające się do kabaretu, ale... Czasami trafia się temat na który nikt z naszej rodziny nie ma jednoznacznego, dobrego rozwiązania. Znając relacje tylko jednej strony trudno znaleźć złoty środek, ale dyskusje na dany temat pozwalają nam spojrzeć na problem dość dogłębnie i rozmawiać, rozmawiać, rozmawiać a nie tylko wymieniać informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
był tu tez ostatnio temat (zniknął mi z ulubionych ) cos o bledach,jak mozna cos pisac i tego nie rozumiec...heh i tez pamietam taki temat smieszny jak ukladac siusiaka w pieluszce:)("wajcha w doł") :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie dziwią tematy o sprzątaniu,czy te kobiety nie maja innych zainteresowań aby?!sprzatam bo musze i tyle ale żeby jeszcze o tym gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu czesc naszego społeczeństwa jezeli nie większość jest na tyle zakompleksiona, ze musi sie dowartościować. Choćby przechwalkami na temat sprzątania, czyje dziecko pierwsze robi kupę do nocnika, a komu cycki nie zwisły po ciąży... Każdy sobie znajdzie osiągnięcia na swoja miare, zeby lepiej się poczuc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to forum widmo??? od wczoraj 302 error hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie 502 error;) a temat wszechczasów to zapłodniłam się strzykawką, po prostu nie wierzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AUTORKO dla mnie też :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
usmialam się za wszystkie czasy. suszak i problemy z mezem najlepsze:)))))))))) thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I myśli że jest jedyna...tu większość tak robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×