Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 39

CZy zaczac starac sie o dziecko,mam 39lat..?

Polecane posty

Gość gość
Jak czytam te starsze kobiety od rodzenia , to jakbym słyszała fanatyczki z Radio Maryja , wez im coś powiedz na Rydzyka , to gotowe zabić . To się dzieje z wiekiem , więc dziewczyny dajcie sobie spokoj z przekonywaniem , bo one na wszystko się ślepe i głuche . Typowe mochery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No napewno nie są "healthier". Gdzie są zdrowsze? Nie próbuj sie pocieszać. Ale jak tak chcesz zaszpanowac angielskim proszę bardzo. Let's talk honestly swettie. You'r little bit older than you should be. I'm sorry if you wan to be mother 40+ okay. But later don-t cry for bad behavior' your child

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pogadaj z pierwszym lepszym lekarzem. Widomo że nie powie ci że każde dziecko powyzej 40 rodzi sie martwe ale napewno wspomni o większym ryzyku chorób. XXXXX Rozmawialam ze swoim lekarzem bo mam 36 lat (czytaj jestem rupieciem stojacym nad grobem) i aktualnie jestem w 2 ciazy. Nikt mi nie wylatywal z chamskimi tekstami w rodzaju "leb siwieje" , "zachciewa sie na starosc" itp. Jestem dociekliwa i lekarka powiedziala mi dokladnie jakie jest ryzyko bez bagatelizowania ale i bez dramatyzowania. Ryzyko bylo wieksze niz w poprzedniej ciazy ale wciaz niewielkie. No i rzeczywiscie po badaniach typu nifty okazalo sie ze bedzie zdrowy chlopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha, ty z tym "angielskim" wygralas! Kto cię uczył tego bełkotu, jakiś Ahmed na zmywaku? Nie pogrążaj się już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20;27 w twarz ci tego nikt nie powiedział ale na porodówce to pielegniary z takich "matek" się śmieją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak czytam te starsze kobiety od rodzenia , to jakbym słyszała fanatyczki z Radio Maryja , wez im coś powiedz na Rydzyka , to gotowe zabić . To się dzieje z wiekiem , więc dziewczyny dajcie sobie spokoj z przekonywaniem , bo one na wszystko się ślepe i głuche . Typowe mochery xxxx chyba ominełąs wrokiem te młode siksy co wpadły będąc dziećmi - fanatyzm jeszcze większy:) a przecież...niby młode... co to będzie po 60 strach się bać... a nie czekaj wiem...staną nad grobem i tak będą stały przez nastepne 30 lat hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem gdzie te raszple 40 letnie rodzą. N aporodówce ja byłam najstarsza-29 lat. Ze wstydu kocą się wdomu chyba :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha widać że tłumacz google sie zepsół. Prosze przetłumacz to co ci napisalam. Pochwal sie twoim tłumaczem google".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No prosze tłumacz i wskaż błąd, jeśli go znajdziesz jestem królewną Śnieżką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jakie to ma znaczenie, że się z kogos śmieją pielęgniarki? Jak nie maja juz z czego tylko z matek muszą to tylko współczuc - pielęgniarkom oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zmywaku, masz racje nie osiągnęłam neszcze żadnego zawodu dopiero studiuje medycyne. W wakacje dorabiam może i na zmywaku. Po 2 zaloze sie że ty też adwokatem czy lekarzem nie jestes. Tylko upierdliwym babksztylem, który angielskiego nie zna posługują tłumaczem z którego wszyscy sie nabijają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przecież...niby młode... co to będzie po 60 strach się bać... a nie czekaj wiem...staną nad grobem i tak będą stały przez nastepne 30 lat heheusmiech.gif xxx Dobra, wygrałaś, wierz w to, jasne, 60 to zdrowe, młodziutkie kobietki. Te 60, 50 czekające razem z moją mamą w kolejce do lekarza z osteoporozą, cukrzycą, żylakami, problemami z sercem, nowotworami są wyimaginowane. Zadowolona jesteś? Życzę ci abyś była w tym wieku piękna i zdrowa, ale często jest jednak inaczej a nasze pokolenie jest słabsze od wojennego i powojennego i bardziej zniszczone chemią. Jest różnica między umartwianiem się i staniem nad grobem a patrzeniem na świat racjonalnie. Poza tym sama nie jesteś lepsza bo wyzywasz od siks dziewczyny, które zaszły w ciążę w wieku 20-25 (nie widziałam tutaj młodszych) a to normalny wiek na ciążę, jesteś starsza to powinnaś być mądrzejsza i nie zniażać się do ich poziomu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No napewno nie są "healthier". Gdzie są zdrowsze? Nie próbuj sie pocieszać. Ale jak tak chcesz zaszpanowac angielskim proszę bardzo. Let's talk honestly swettie. You'r little bit older than you should be. I'm sorry if you wan to be mother 40+ okay. But later don-t cry for bad behavior' your child xxxxx Buhahahahhahah If you can't write proper English please don't - you are making an idiot out of yourself. Being a younger mother does not guarantee a well behaved child. But of course, you cannot discuss things and present valid arguments if you are using a language you do not really know.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zmywaku, masz racje nie osiągnęłam neszcze żadnego zawodu dopiero studiuje medycyne. Akurat. Ledwo zdanie umiesz sklecic (z bledami) co ci wystarczy do sprzatania i zmywania ale kto by cie przyjal z takim angielskim na medycyne??????Bujaj dalej. Ja akurat w Anglii nie mieszkam, tylko w Stanach i tu zeby dostac sie na dobry kierunek trzeba zdac egzamin TOEFL na przynajmniej 100 punktow (na 120). A to jest bardzo trudny egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIe mów mi co powinnam dziecko - jesli nie rozumiecie normalnego języka to trzeba do was przemówic w waszym - nie mam z tym problemu - jak widac dociera okraszone wyzwiskiem, bo argumentem to nie. I oczywiście młode dziewczyny po lekarzach nie chodza prawda? uhm... a jak zajda w ciążę to wszystkie chore i natychmiast na l4 mimo dwudziestu lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I'm sleppy beauty if you're right

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No na jakiej podstawie sądzisz że nie umiem angielskiego. Podaj choc 1 powód. I kochana na medycyne trzeba rozszerz. Biol i chem a mature z angilka trzeba tylko zdac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co? Jakie ślepy beauty? Chyba sleeping beauty, głąbie. Weź się nie kompromituj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A własnie w Stanach trzeba umiec angielski. Ja jestem w polsce w Katowicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah zdradziłas sie. Tłumacz nie przetłumaczy wszystkiego! Mówiłam Sleepy beauty to śpiąca królewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślepy to blind. Jakbys nie wiedziala. Ta.... Stany zjednoczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki wy macie problem z tym, że kobiety chcą rodzić dzieci w wieku 40 lat? O co ten ból d/u/p/y? Zabiorą wam coś? Przeszkodzą w czymś? Zajmijcie się swoim grajdołem domowym. Na pytanie autorki powinny odpowiedzieć kobiety, które mają podobne doświadczenia i się mogą nimi podzielić, a nie jakieś sfrustrowane dwudziestki, które nie mają zielonego pojęcia, o czym piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedz dalej na tłumaczu google powodzenia życzę. You're broken

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na podstawie tego co napisałaś wyżej. Nie trzeba być anglistką (a ja akurat nią jestem) żeby widzieć że twój angielski jest słabiutki. Jeśli nie umiesz poprawnie sklecić 2 prostych zdań to nigdy nie uwierze ze umiesz sie poslugiwac angielskim (uczestniczyc w wykladach, pisac prace, rozumiec podreczniki) na poziomie akademickim. Ta medycyna to chyba marzenie ściętej głowy póki co ale powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz pewnie siedzisz na tłumaczu żeby ci na angielski przetłumaczył co chcesz mi napisac. Nie moja droga to ty jestes żałosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No którego zdania nie potrafię skleic? Nie dopisuj sobie. Jaką reakcje ci napisac żebys uwierzyła że jestem studentką medycyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 20:36. Hmm, mam szczerą nadzieję, że to tylko ściema, że studiujesz medycynę. Bo jak taką mamy przyszłą kadrę medyczną to przestanę chodzić do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W angielskim czasem co powinnas dobrze wiedziec nie tłumaczy sie pewnych rzeczy dosłownie. Oj nie wiesz? Może nie rozumiesz co to znaczy You're broken.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha, na pewno studiujesz medycynę, chyba myjąc tyłki dziadkom w przytulku, mopsiaro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I'm sleppy beauty if you're right XXXXX Sleepy beauty to śpiąca królewna xxxxxxxxxxxxxxxxx Powtarzam jeszcze raz: SLEEPING beauty, głąbie. Weź juz przestan sie kompromitować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×