Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dylematy socjopaty

Z czego wynika pogarda dla kobiet na tym forum?

Polecane posty

Gość gość
Myślisz, ze ta "pogarda" to zjawisko powszechne ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem tego samego zdania. faceci sa teraz strasznie zakompleksieni. a to nie maja kaloryfera na brzuchu, a to k***s nie spelnia norm europejskich, a to w pracy z niewiadomego powodu szefem zostala kobieta, itd. przyklady mozna mnozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio przeczytałam tekst " spuściłem swoje drugie ja ze smyczy" w kontekście nawkladalem kobiecie ile wlazło może to jest odp na twoje pytanie - anonimowość i frustracja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...moim zdaniem pogarda w stosunku do kobiet jest reakcją obronną, coraz bardziej zniewieściałego pokolenia facetów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dzieje się to za waszym cichym przyzwoleniem? Jakby teksty, które przeczytałem tutaj były skierowane do jakiejkolwiek kobiety w moim towarzystwie to koleś nie wyszedłby o własnych siłach. A wasza reakcja to często haha hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie wszystkich kobiet to dotyczy ... są takie które potrafią jedną ciętą ripostą spuścić kogoś po brzytwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kopanie się z koniem bywa trudne a czasem szkodliwe...lekceważenie wydaje się najlepszym rozwiązaniem. Może hihihi hahahaha to reakcja obronna bo jakich argumentów możesz użyć w rozmowie z kołkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ha ha hi hi" moze nie koniecznie, ale jak na taka glupote reagowac?palcem w czolo sie popukac? pokazac mu srodkowy palec? przeciez inteligent tego nie zobaczy. obrazic sie i przestac pisac. on i tak nie zrezygnuje. frustrat zawsze pluje jadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie szanują sie, zdradzają małżonków, szukają kochanków i to w głównej mierze powoduje pojazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha matu już podlizuje sie kobietom hipokryta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzę sensu odpowiadania na każdą obelgę. W realu ktos taki dostałby w pysk, ale szanse, że by się odważył tak odezwać są bliskie zeru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie wiem czy autorowi o to chodziło, ale nawet na ulicy widać że coś się porobiło i faceci a w zasadzie chłopcy traktują dziewczyny hmmm dość "swobodnie" a one zamiast na niewłaściwe traktowanie reagować hihotają... ...dlaczego mnie uderzyłeś, ...jebłem Cie, to jebłem, czego drążysz temat"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a do czego tu odwagi potrzeba ? Żeby dopiec jakiejś lali ? Ha ha niech by mnie dotkla tylko to bym jej oddał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojęcia, bo nigdy nie gardziłem kobietami. Racze bym powiedział, że kocham wszytkie i spotykam się z podobną reakcją ze strony kobiet. Owszem nie wszystkie są w moim typie, ale to nie powód aby nimi gardzić. Najgorsze jest kiedy spotykam piękną kobiete a ona robi maślane oczy próbując uwodzić a ja jestem zajety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gardzić nią z automatu? Za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no coz. coraz czesciej mezczyznom brakuje arumentow w rozmowie. wlasnie wtedy atakuja obelgami i rekoczynami. nie tykam pierwsza, ale ruszyc sie nie dam. bez wzgledu na rodzaj ataku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z powodu bycia falszywymi d******i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matu po jakich ty ulicach chodzisz ;) a tak na serio każdy żyje jak lubi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadera69
To, ze ktoś nie zasługuje na szacunek nie oznacza, ze zasługuje na pogardę. Trzeba się najpierw zająć swoją belka w oku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteście tylko workami na sperme !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a chodzisz z nadrukiem na czole "jestem zajęty" ...próbować wolno każdemu, jesteś zajęty to nie przyjmuj zalotów :) ...bądź w porządku i nie myśl o moralności innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kręcę na kilku frontach, to może się zemścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dylematy socjopaty dziś Kobieta, która się nie szanuje, zasługuje na szacunek z automatu? X Nie, ale na szeroko pojęte współczucie już tak. I uogólniasz, potrafią bronić i to zaciekle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×