Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gościnnaona

Mamy na Maj 2016

Polecane posty

dark_paradise w pierwszej ciąży w 12 tygodniu zaczelam plamic a druga ciążę poronilam w 10tc dlatego teraz zaraz po pozytywnym tescie mam jechac po leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka_32 - bardzo mi przykro z powodu poronienia:( teraz na pewno wszystko będzie dobrze! Ja w poprzedniej ciąży miałam krwiaka i teraz też mam i jadę na duphastonie (od dnia testu). Nawet nie dopuszczam mysli, że krwiak miałby się nie wchłonąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie u mnie tez byl krwiak ktory pociagnal za soba zarodek... Najgorsze jest to ze na dniach bym rodzila....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ze post pod postem, ale w poprzednim wcięło mi tekst :/ W tym miesiącu kupiłam testy owulacyjne bardziej z ciekawości i jutro zamierzam sprawdzić efekty. Mam pewne objawy sugerujące ciąże zwłaszcza, ze to byłaby druga i niektóre z nich sie powtarzają. Jutro rano bede testować :) nie czytałam wątku zatem gratuluje wszystkim przyszłym mamuskom, pozdrawiam i do rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka ja jestem roztrzepana, oczywiście testy kupiłam w sierpniu a pod koniec były intensywne działania, no nic rano sie okaże czy sie udało,. Wybaczcie raz jeszcze, ostatnio sporo na głowie a do tego moja pociecha niedawno poszła do przedszkola i ja sie jeszcze nie pozbierałam z tego faktu...dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka_32 - całe szczęście, że jesteś teraz w ciąży, na pewno to pomaga na traumę poronienia...Musimy o siebie mocno dbać, choć niestety nie na wszystko mamy wpływ;/ Fastryga - donoś szybko jak tam poranne testowanie! Trzymam kciuki za dwie kreseczki! Też przy pierwszej ciąży robiłam testy owulacyjne:) sprawdzały się nawet (robiłam równolegle z monitoringiem usg). Jest tu jeszcze jakaś mama wcześniaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny:-)Dark_paradise i Moze maj,dziekuje Wam za kciuki przydadza sie!Co do objawow,dalej ich nie mam...jutro sie okaze..Naomincia ,glowa do gory nie martw sie na zapas,na pewno wszystko sie wyjasni pozytywnie,3mam mocno kciuki:-*! Moze maj,tez mam nadzieje caly czas..dopoki nie ma @..Mjav200 tez 3mam kciuki w sobote za Twoja wizyte u lekarza. Dark_paradise ,tak to moj 2gi cykl staran,tyle ze w 1wszym cyklu bylo przytulanko tylko jeden raz..,wiec moze za male szanse,by sie udalo..a teraz 4dni z rzedu..wiec szanse chyba wieksze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja tak na szybko donoszę ze jest blada druga krecha, za kilka dni powtórzę dla pewności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dark_paradise ja jeszcze nie jestem w ciązy...mam nadzieje, że za tydzien już bede bo tedy mam termin@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Fastryga:-)gratulacje:-)!oby na drugim tescie krecha grubsza!3mam kciuki!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Fastryga ,jesli moge zapytac ile masz lat?i jakie mialas objawy?i od kiedy?pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam dzis straszne popołudnie. Mogłabym zasnac na stojąco a do tego zimno mi i mam rozwolnienie.... mam nadzieje że ten tydzień szybko minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fastryga wielkie gratulacje;D;D;D!!!! cieszę się bardzo, że do nas dołączasz! dbaj o siebie, o Was!:) Anka_32 o kurcze ja myslalam, że Ty juz wiesz, że dzidziuś w drodze...z calego serca Ci tego życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem " majowa" mama ,ale z roku 2000 ( zaplanowalam miec dziecko w roku 2000).Dziewczyny lepszego mca na narodziny dziecka nie moglyscie wybrac .Bardzo milo wspominam ten czas ,piekne dlugie spacery,pranie szybko wysuszone,mieszkanie wywietrzone .....Drugie dziecko urodzilam we wrzesniu i bylo cholernie zimno...Gratuluje tym co juz SA i trzymam kciuki za te co Beda ,pozdrawiam....-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwila zerwalam się z łóżka i zarwalo mnie na srodku podbrzusza, jakby pomiedzy jajnikami. Ostatni raz mialam tak w styczniu w 5tc.... Jejku Anka nie wkrecaj sobie!!!!!!!!! Tak sobie powtarzam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Gosc321 dziękuje za zainteresowanie :) no niestety u mnie znowu sie nie udało :(. Miałam dostać @ 09.09.2015 a dostałam wcześniej bo 04.09.2015 i trwa do dziś :( jest to moj pierwszy nieregularny @ bo w 24 dniu a zawsze mialam w 28. no niestety... A myślałam ze maj to mój szczęśliwy miesiąc. :(. A jak kochana u ciebie? Trzymam za ciebie kciuczki z całego serducha!! Gratuluje za to wszystkim majowym mamusia którym sie udało! Jestem z wami i trzymam za was kciuki!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witaj Gracjana,szkoda ze sie nie udalo:-(,ale trzeba dalej dzialac i glowa do gory.Ja tez przeszlam jak Ty z Mam Kwietniowych..dzis powinnam dostac,bo mam regularnie,ale poki co nie ma..,wiec mam mala nadzieje,ale nie robie jeszcze testu..poczekam pare dni..moze to przez stres..choc mam nadzieje,ze nie..;-)Trzymaj sie cieplutko:-*3mam kciuki,by nastepnym razem sie udalo.Pozdrawiam Ciebie i Dziewczyny z forum,milego weekendu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Anka_32 mam nadzieje,ze lepiej sie czujesz a co do dnia wczorajszego,tez mi bylo zimno..,oby pogoda sie poprawila od razu czlowiek ma lepsze nastawienie i samopoczucie,pozdrawiam Cie serdecznie i zycze duzo zdrowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Dziewczyny chyba za wczesnie sie cieszylam:-(widze,ze mam plamki brazowe jak zawsze,gdy zaczyna sie okres:-(:-(,wiec juz nie mam nadziei;-(;-(;-(dziekuje za kciuki,3majcie sie cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luthien1111
Hej:) można się przyłączyć? :) termin porodu mam na początek maja 2016 :) Słuchajcie wczoraj zaliczyłam upadek. Mam nadzieję że Maleństwu nie zaszkodziło. Trzymajcie kciuki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, piszę, bo chcę się przyłączyć i znaleźć wsparcie. We wtorek zrobiłam test i wyszedł pozytywny. Tego samego dnia beta hcg dała wynik 100, a następnego USG, ale widać tylko ciałko żółte. Licząc od ostatniej miesiączki byłby to może nawet 6 tydzień (5+2 dni), ale ja mam długie cykle, więc według mnie to 4 lub 5tc. Nie mam żadnych objawów, co mnie bardzo stresuje... To moja pierwsza ciąża, a staraliśmy się o nią od 1,5 roku. Trochę widzę ją jako swoją "jedyną szansę" na dziecko... Tyle, chciałam się tylko przywitać, wiem, że nie rozwiejecie moich lęków, ale razem raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luthien1111, clarice05 gratulacje!!! i witamy wśród przyszłych mamusiek:) clarice05 przy becie 100 to normalne, że niewiele widać:) będzie dobrze, zobaczysz:) o 1szą ciążę też staraliśmy się prawie 1,5 roku także wyobrazam sobie co teraz czujesz. Pocieszę Cię, że z drugą ciążą udało nam się za 1szym razem. Luthien1111 mam nadzieję, że upadek nie był mocny, nie martw się na zapas, dzieciątko pewnie mocno się trzyma! gosc321 - ja przy tej ciąży na początku plamiłam, więc mam nadzieję, że jednak szansa jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy pierwszej ciąży i teraz mam te same objawy czyli senność, usypiam po prostu wszędzie, wczoraj czekałam na córkę aż ja wypuszcza z sali i kima na krzesełku, przy pierwszej ciąży usypiałem w pracy nad klawiatura, nie jestem w stanie tego opanować..bóle podbrzusza a dzis w nocy czułam sie bardzo zle, tak mnie rwało od środka, ze idąc do łazienki juz myślałam, ze @ a jednak nie, i to samo uczucie towarzyszyło mi za pierwszym razem i moze to śmieszne ale przez kilka dni zakładałam podpaske i odparzalam sobie tyłek bo miałam wrażenie ze zaraz dostanę :) poza tym bole glowy, zawroty, bardzo dużo mlecznego śluzu i podwyższona temp w pochwie waha sie pomiędzy 37,5-37,8, w ostatnich cyklach nie mierzyłam ale mierzyłam starając sie przy pierwszej ciąży a w sumie zajęło nam to prawie 4 lata także długo dlatego teraz wg sie nie nastawiam bo przez te kilka lat rożne miałam cykle i moj organizm nie raz mnie oszukał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark_paradise dziękuję za wsparcie. Ogólnie nic nie boli (oprócz zwichniętej kostki- ale to najmniej ważne) więc mam nadzieję, że wszystko jest w porządku. Wczoraj miałam zawroty głowy więc stąd ten upadek. To moja pierwsza ciąża więc wszystkie tego typu objawy to nowość dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjav200
Dziewczyny! Ja wasz wszystkie zaraz bede czytac tylko tak szybko!!! POszlam do tego lekarza dzis, serduszka jeszcze nie bylo, dzis 5 tygodni dokladnie mija. Ale widac wyraznie pecherzyk ciazowy i w srodku pecherzyk zarodkowy! Wszystko jest ok!!!! Ksiazkowo. Jakies mikrkrwawienie tam obok zobaczyl ale powiedzial ze to nic wielkiego dal mi progesteron i powiedzial ze nie bedzie problemu. Boze jaka ulga. Ja sie tak balam ze znow nic nie bedzie!!!!!!!!! Mam termin na 12 maja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majav200 gratulacje :) ja ledwo sie poruszam, tak mnie wszystko boli a moja córa nie da odpocząć na dodatek maz cały dzien w pracy, chyba ducha wyzione, piękny czas kiedy jest sie w pierwszej ciąży, trzeba celebrować każda wolna chwile :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze maj
czesc, wpadlam na chwile, zobaczyc, czy pojawily sie u kogos dwie kreseczki oraz zapytac jak czuja sie przyszle mamy? fastryga, gratuluje! clarice rowniez gratuluje! Anka..czujesz sie dzis lepiej? moje przieziebienie przechodzi..ale nos zatkany na opor..dobrze, ze istnieja krople na katar..boze..bez nich to chyba w ogole bym nie spala.. A z kroplami budzilam sie dzis w nocy 3 razy...bo i tak oddychac nie moglam. Ale dzis juz lepiej. Gracjana, bardzo mi przykro, ze w tym miesiacu sie nie udalo...ale trzeba widziec plusy- dziecie przyjdzie na pewno w czerwcu... to i nawet jeszcze cieplej bedzie ;) gosc321--a jak u ciebie? nadal plamienia? luthien- nie martw sie..na takim etapie ciazy malenstwu nie powinno sie nic stac..zarodek jest dobrze chroniony :) mjav, przynajmniej juz masz date wyznaczona.. Mam nadzieje, ze nikogo nie pominelam ;) A mnie zaczyna bolec brzuch..czyli co...nie nastawiam sie za bardzo na dwie kreski ;) nawet nie moge za bardzo na temp. patrzec...bo mam od wtorku podwyzszona...dzis dopiero 26 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to w ogóle jakos taka bez sil jestem. A spac mi się chce strasznie. Czasami boli mnie podbrzusze i moj maz się smieje ze maluch robi sobie miejsce ale ja mu tlumacze zeby sie nie nastawial. Dziewcyny nie pamietam waszych nickow ale za wszystkie was trzymam kciuki ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×