Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gościnnaona

Mamy na Maj 2016

Polecane posty

majowamama24 gratulacje :) czytałąm o tobie jak o sobie :) tez mam dziecko z maja 2013 i tez w marcu poroniłam i MAM NADZIEJE ze teraz też jestem w ciązy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowamama24
Anka32 będę trzymać za Ciebie kciuki. Mam nadzieję że tobie też się uda. Masz synka czy córkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze maj
czesc dziewuszki, kasiapro niestety nie znam sie jak to jest z ta luteina.. majowamama gratuluje serdecznie! Anka, ja tez mialam zaraz po owulacji bole i ciagniecia jajnika..wczoraj i przedwczoraj brzuch mnie tak bolal, ze myslalam, ze zaraz @ nadejdzie przedwczesnie...dzis mnie troche przestal bolec brzuch..a do @ jeszcze jakies 4-5 dni..Dzis bedac w sklepie patrzylam na testy...ale potem stwierdzilam, ze nie kupie, jakies mam negatywne przeczucia ;) no ale nadzieja jeszcze jest ;) A moj katar sie jeszcze bardziej rozpedzil i czuje sie jakos slabo. Ale poki co temp. nie mam i mam nadzieje, ze przeziebienie mi szybko przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może maj do łóżka się wygrzewac, zdrówka kochana :-) ja miałam dostac @ 5.09 w sobote i nic nie było więc w poniedziałek zrobiłam test, a tu jedna krecha, troche doła miałam ale i nadzieje bo @ nie było, myślałam że może za wcześnie test zrobiłam... ale wczoraj wieczorem dostałam @, aż się popłakałam przez to wszystko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowamama24
Agaaa133 na pewno w końcu Wam się uda. U Nas znowu udało się za 1 razem. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Wam dziewczyny tez życzę owocnych starań i trzymam za Was.kciuki. Oby było nas jak najwięcej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie przejmuj sie ale wiem co to znaczy... ja jakies 32miesiace temu mialam podobnie. Mimo ze sie nie staralismy ale uprawiamy seks bez zabezpieczenia wiec... i okres mi sie spoznial 4 dni i tez myslalam ze może ciąz az nagle przyszedł. Kurde ja w dwie ciaże zaszłam w 1 cyklu starań wiec mam nadzieje, że ta trzecia bedzie taka sama :) gin mi powiedziala, że jestem w 15 % szczęśliwych kobiet które zaszły w ciąze za pierwszy podejsciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjav200
Aga :/ No szkoda bardzo. Ale zostan pozytywna! Bedzie czerwcowe w takim razie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż w takim razie żegnam się z wami przechodze miesiąc do przodu, wszystkiego dobrego dziewczyny, dużo zdrówka dla was i waszych maluszków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) również spodziewam się dzidziusia!:))))) Nie zdążyłam przeczytać całego wątku, ale gratuluję wszystkim którym się udało! ile nas jest dziewczyny? To moja druga ciąża. Mam pewne obawy, bo w 1szej ciąży zachorowałam na gestozę i urodziłam w 34tyg. Mam nadzieję, że tym razem dotrwam do końca!!! Nie mam jeszcze wyznaczonego dokładnego terminu, ale serduszko Maluszka już bije:) Któraś w Was pisała o plamieniu. Ja również je miałam przy tej ciąży. Lekarz zalecił mi duphaston i po kilku dniach przeszło. W poprzedniej ciąży też to brałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjav200
Czesc Dark Paradise! Spoko Spoko z nami dotrwasz do konca. Ale z pierwszym dzieckiem wszystko dobrze? Zazdroszcze Ci tego serduszka bo ja dopiero w srode zobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjav200
* w sobote! a nie w srode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny,mam 33l to moj drugi cykl staran..w sobote sie okaze..czy sie udalo..Nie mam zadnych objawow,zadnego plamienia implantacyjnego,czy to mozliwe?Kiedy mialyscie pierwsze objawy?pozdrawiam i gratuluje przyszlym mamom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mjav witaj:) to trzymam mocno kciuki w sobotę! na pewno zobaczysz piękne serduszko! Z moją córeczką wszystko dobrze! Na szczęście! ale stresu było spoooro...Urodziła się maleńka 1700g i 43cm. Teraz by zapobiec gestozie (zatruciu ciążowemu) od momentu jak zaczęło bić serduszko biorę acard. Oby pomogło! A to Twoja pierwsza ciąża? Jak się czujesz? U mnie poza lekką bolesnością piersi w sumie nic. Ale w poprzedniej ciąży nudności zaczęły się dopiero ok. 9/10tc, takze wszystko przede mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc - ja nie miałam plamienia implementacyjnego. Pierwszym objawem była zawsze bolesność piersi. W tej ciąży pozytywny test wyszedł mi dopiero 4 dni po spodziewanej miesiączce! i nawet beta z krwi dzień przed miesiączką nie wyszła. Także ewidentnie owulacja była później, albo się długo jajeczko zagnieżdżało. Już byłam pewna, że w ciąży nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość321 ja tez nie miałam plamień przy żadnej ciąży, a iine objawy to w pierwszej to oprocz żył na piersi i krwawienia z dziaseł to nie pamietam bo aż tak nie byłam nakrecona, natomiast przy drugiej ciązy miałam chyba wszystkie z czego większośc urojona hehehe a;e to co zapamietałam to ciągłe siku i uderzenia gorąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Dark_paradise i Anka_32 dziekuje za odpowiedzi,czekam z niecierpliwoscia na sobote...choc cos nie mam nadziei..:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Gracjana a co u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze maj
czesc Agaaa, bardzo mi przykro, ze sie nie udalo :( Ale trzymam mocno kciuki, zeby nastepne starania okazaly sie owocne :) dark-paradise, gratulacje :) mjav ..moze nawet dostaniesz wsrode jakies zdjecie z usg :D gosc321, trzymam kciuki, za pozytywny test weekendowy. Ja nadal zakatarzona, ale temp. nie przekracza 37,2. stopni..czuje sie tylko troche slabo. Wlasnie zrobilam balkazana zapiekanego z mozarella z kurczaczkiem, zeby mi sil przybylo ;) I brzuch zaczal znow bolec. Dzis mnie porzadnie pociagnelo w obu jajnikach na raz. A teraz znow bole jak na @ :/ A jesli chodzi o plamienie implantacyjne, to nie wszystkie kobiety je maja. Ja w pierwszej ciazy nie zauwazylam nic..tylko piersi mialam wieksze.. jak zwykle przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomincia
Witajcie! Jestem tu nowa:) Kilka dni temu zrobiłam test ciążowy, później dla potwierdzenia kolejny-oba wyszły pozytywne. Byłam u ginekologa jednak nie zobaczył pęcherzyka i kazał wrócić w następny poniedziałek. Generalnie ostatni okres zaczął mi się 5.08, owulacje Miałam opóźnioną (ok 23.08) dzień wcześniej kochaliśmy się z moim chłopakiem kończąc w środku. Teraz strasznie się boję że coś jest nie tak, że jajeczko okaże się puste albo ciąża będzie źle umiejscowiona. Czy da się to jakoś przewidzieć? :( Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze maj
gosc321-- ja nadzieje mam..ale przeczucie, ze w tym miesiacu sie nie udalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjav200
Czesc Naomincia :) eh nie da sie przewidziec. Ja tez mialam owulacj***ardzo pozno i tez nie bylo nic widac jak bylam u lekarza tydzien temu. Tez sie martwie oj martwie. Ide w sobote jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze_maj ty fatycznie!!!! Wow pierwsze zdjecie. Ale im blizej tym bardziej sie martwie :D:D To chyba nie jest zadna "kobieca intuicja" ani nic takiego, to chyba normalne. Kiedy Ty bedziesz ten test robic?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze maj
nietstety, przewidziec sie nic nie da... Mozna sprawdzic tylko przyrost bety...zeby sprawdzic, czy wszystko przebiega pomyslnie... I nie martwcie sie na zapas...bo zamartwianiem nic nie zmienimy :) Trzeba byc dobrej mysli. W sumie to test kupie dopiero wtedy, jesli @ sie spozni. To znaczy, jesli w poniedzialek nie przyjdzie, to wieczorem kupie test ..i zrobie go we wtorek. Dzis dopiero 24dc. Ale brzuch juz boli :/ Nie napalam sie, staram sie mocno stapac po ziemi, zeby sie nie rozczarowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Naomincia! to prawda, niestety nie da się przewidzieć czy i jak się umiejscowiło jajeczko, dopoki nie bedzie go widac na usg. Na nastepnej wizycie na pewno już zobaczysz swoją fasolkę:) jak nie ma okresu, a beta rosnie, to nie ma się co stresować, po co szkodzic dziecku. gość321 - długo się starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomincia
Kurcze szkoda:( Bety nie robiłam... teraz już nawet nie ma sensu: ) w poniedziałek się dowiem co i jak. Oby♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dark_paradise moja corka skonczyla 2 lat a i 4 miesiące Xxxxx Dziewczyny nie biegajcie tak wcześnie na usg bo szkoda nerwow. Teraz to ja tez pobiegne zaraz po tescie po leki na podtrzymanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×