Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

Właśnie nie wiem czy muszę mieć swoja, ale gdzieś czytałam ze tak, nie wiedziałam ze dają. A jeszcze nie wiem gdzie będę rodzic dowiem się co z moja położną dopiero za miesiąc (zmienia szpital akurat w lutym). Ola jak masz dojście do staników to pewnie ze bierz nie ma co przepłacać:) co do brzucha to jak trochę pochodzę albo po schodach wyjdę to tez mi twardnieje i jest tak nieprzyjemnie. Byłam dziś u gina i malutka wazy 970gr :) slodki kilogram nadwagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie wiem czy muszę mieć swoja, ale gdzieś czytałam ze tak, nie wiedziałam ze dają. A jeszcze nie wiem gdzie będę rodzic dowiem się co z moja położną dopiero za miesiąc (zmienia szpital akurat w lutym). Ola jak masz dojście do staników to pewnie ze bierz nie ma co przepłacać:) co do brzucha to jak trochę pochodzę albo po schodach wyjdę to tez mi twardnieje i jest tak nieprzyjemnie. Byłam dziś u gina i malutka wazy 970gr :) slodki kilogram nadwagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Domi brałam Monural do rozcieńczania. x Idę jutro na basen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Hej dziewczyny jak tam dzisiaj ja troche niewyspana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Hej. Ja znów nie spałam przez ten katar :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ja od 2 dni kolo 3 sie budze na siku i pozniej nie moge zasnac tak z 1,5 godz a do tego cos dzis bez chumoru jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Hej dziewczyny u mnie też noc do d**y:-( Nie mogłam spać a gdy już zasnełam po półtorej godziny wstałam na siku a potem tylko drzymałam. Poprostu padam na twarz ze zmeczenia:-(. Dziewczyny jak tam u was z upławami??? Ja znów od kilku dni mam tak że jak wstaje to sie ze mnie leje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, tez dobrze nie spalam miałam koszmary śniło mi się ze miałam zostać zamordowana przez psychopatę widziałam jak morduje innych i siedziałam pod stołem czekając aż mnie zauważy i cala sie trzęsłam. Obudziłam się prawie z płaczem. Takie niewyobrażalnie silne emocje przeżyłam serce mi kołatało, ale najbardziej zal mi było mojej małej bo dostała taka dawkę stresu i tak kopała biedna jakby miała zaraz wyskoczyć z brzucha:/ Ola może spróbuj na katar maść majerankowa mi sie lepiej spało przy katarze jak posmarowałam maścią pod nosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ola a może ten Twój katar wynika z ciąży. Poczytaj sobie o tym. W ciąży można mieć problemy ze śluzówką, katarem itd. x Ja przez ostatnie dwa dni miałam jakiś dziwny humor ale juz wyszłam na prosto. Mam dzisiaj w planach spacer, zajdę po drodze na kawę do znajomych a wieczorem, jak tylko mój maż się wyrobi z pracą, chcemy iść na ten basen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
A w ogóle to powinnam oznaczyć przeciwciała w krwi bo mam ujemną, mąż dodatnią i jest konflikt :( Dr miała mi dać na to skierowanie ale chyba zapomniała wypisać i nie wiem czy czekać do soboty i iść raz jeszcze robić grupę i przeciwciała w poniedziałek czy juz zapłacić te 35 zł i za jednym razem w piątek, jak bede robic zwykłą morfologię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym poczekała na skierowanie, bo to czy jest konflikt ma znaczenie przy porodzie bo muszą podać jakiś tam zastrzyk czy coś wiec chyba zdarzysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Niestety ja mam częste katary i bez ciąży :( Brakuje mi kawałka przegrody nosowej na dodatek ciągle mam problem z zatokami. Ostatnio jak byłam u diabetologa w szpitalu to mnie ktoś zaraził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Olu ja przed ciaza tez miewalam czeste katary szczegolnie jak wilgoc byla w powietrzu to juz koniec a teraz odpukac moze kilka razy pociagne nosem i koniec jakos moj maluszek mnie uodparnia Co do uplawow to zalezy czasem poleci wiecej pozniej cisza ze prawie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Kotulina wspolczuje koszmarow Aniu tez mi sie wydaje ze mozesz poczekac na skierowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Aniu ja właśnie idę to robić w piątek (poc), dodatkowo to lepiej się przebadać pod kątem paciorkowca bo ponoć połowa kobiet to ma a lekarze nie badają standardowo potem można dziecko przy porodzie zarazić a jak się wie, że się ma to podają antybiotyk dożylnie jak zaczyna się poród. Część lekarzy robi takie badanie na ostatnią chwilę koło 37 tyg a część wcale. U nas - 5 stopni i pełne słońce więc idzie się przegrzać i potem rozchorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Kotulina wymaz z pochwy i pobiera próbkę lekarz lub położna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałam ten film i strasznie sie poryczałam. Mojej kuzynki dziecko urodziło się z podobna wada z tym ze miało mozg a nie miało kości czaszki chroniącej mozg i tez żyło 3 godziny (bezmózgowie i bezczaszkowie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Z pochwy. Trzeba spytać swojego lekarza czy daje skierowanie bo niektóre kobiety nawet nie wiedzą że mają bo lekarze nie kierują na to. Najbardziej niebezpieczne jest nie wiedzieć, że się ma. A dużo kobiet ma bo o***t jest niedaleko przecież ;) a wystarczy podać odpowiedni lek przed porodem. Bywa i tak że nie wychodzi to w badaniu np w II trymestrze a w III już wychodzi że się ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja planuje zapytać się o to badanie na tej wizycie. Bo to lekarz moze pobrać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim przyszłym mamom :) Jestem studentką Psychologii i prowadzę badania dotyczące obrazu siebie i funkcjonowania zawodowego kobiet ciężarnych. Wszystkie mamy, które są w pierwszej ciąży, w 2 lub 3 trymestrze, które nie przebywają na zwolnieniu lekarskim a dalej są aktywne zawodowo proszę o pomoc. https://docs.google.com/forms/d/10_Tg8fS5zHs5Xu6Hy2FdwSVsn_CtgGs-ooUF4tiyAsY/viewform?c=0&w=1 Każda uzupełniona ankieta jest dla mnie na wagę złota. Z góry dziękuję! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Domi tak lekarz pobiera wymaz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam w końcu komodę dla malej o odpowiednich wymiarach:) jak już będzie komoda będę mogła kupować wszystko dla dziecka i chować do szuflad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Kotulina to fajnie z ta komoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia humor Ci już wrócił czy dalej kiepsko? Ewelinka ja tez ostatnio zauważyłam dosłownie 3-4 dni temu ze wydzielina jest wodnista strasznie, choć dziś już wydaje mi się ze się to kończy (u mnie to tak falami występuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Kotulina powiem ci ze nawet troche sie poprawil choc caly dzien spiaca chodzilam ale gdy chcialam sie przespac to nie moglam zasnac :/ zobaczymy jak ta noc minie Dziewczyny a miala moze ktoras tak : wczoraj na lewej piersi mialam doslownie jedna krople siary a dzis nic ani w jednej ani w drugiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula2602
Witajcie. Poradzcie mi. Jestem.w 27 tc wszystko ogolnie jest wporzadku jak cos robie czy chodze czy siedze problem.pojawia sie gdy juz sie klade. Wiadomo ze w ciazy ciezko znalesc wygodna pozycje i ja strasznie sie wierce i wlasnie gdy przekrecam sie z boku na bok okropnie boli mnie brzuch ... normalnie jakby mi sie w podbrzuszu cos urywalo tak mi gruchocze... to moja druga ciaza nie mialam tak przy pierwszej... co o tym.myslicie ? Przez to sie nie wysypiam i bol nie fajny jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×