Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lejlaj

Mój partner poznał inną dziewczynę na obozie

Polecane posty

Kto by pomyślał że ludzie mają takie pasje jak chodzenie. Strasznie nudne to musi być, nie dziwię Ci się ze stroniłaś od tego smiech.gif xxxxx Chodzenie, odkrywanie, fotografia natury. Przyjemność spędzenia czasu w lesie z dala od ludzi:) no ale lepiej walnąć browara i obejrzeć lige " miszczów" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyroda jest cudowna!Ja i mąż uwielbiamy góry i zaszczepiliśmy to naszym dzieciom.Chodzimy nawet zimą na piesze wędrówki po górach.Dzieci już jako tygodniowe noworodki były w górach.Kocham nature,las to coś pięknego!Pełen szacunek dla Twojego chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry poprzedniczko, ale żeby brać tygodniowe noworodki w góry, to trzeba być nie dość, że skrajnie nieodpowiedzialnym, ale wręcz głupim. I jeżeli wzięłaś je dlatego, żeby on od Ciebie nie odszedł, to ja juz nie mam słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Co Ty dajesz od siebie? Co robisz w tym związku by go zachować. " A to tylko ona ma sie starac? Zwiazek to dwie osoby. Jemu tez powinno zalezec. Dlaczego wina za zly zwiazek obarczasz autorke? Rownie dobrze mozna powiedziec, ze on wiedzial doskonale jaka jest i czego nie lubi, a mimo to ciagnal ten zwiazek dalej. Dlaczego on np. nie moze sie postarac byc inny dla niej, tylko caly czas kobieta ma sie starac zatrzymac faceta? Bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego wszyscy twierdzą że autorka jest na przegranej Pozycji? Przecież to ona jest jego stałą partnerką i to ona zna go najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to jest zwiazek na odleglosc! Wiec wiecej go nie ma jak jest. Niestety ich drogi sie rozchodza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23;01,beznadziejny wpis.Nic nie wiesz o dzieciach,to proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już wrócił. Mamy spędzić razem weekend, a potem jedzie na poprawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejlaj
to mój wpis: Już wrócił. Mamy spędzić razem weekend, a potem jedzie na poprawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kiedy do ciebie przyjedzie?i naprawde sie z toba nie kontaktowal przez ten tydzien ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może porozmawiaj z nim szczerze? Chyba, ze obecna sytuacja Ci nie przeszkadza ale mi to wygląda tak, ze Ty jesteś bo jesteś ale jednak to kwestia czasu aż wybierze tamta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ala
kobieto czy ty jesteś mądra żeby brać tygodniowego noworodka w góry.Można wziąść półroczne dziecko ale nie wchodzić z nim za wysoko bo mogą wystąpić różne nie pożądane objawy jak np.wzrost ciśnienia śródczaszkowego,wymioty utrata przytomności.Najlepiej o tym poczytaj .Dziwi mnie skąd ty miałaś siły tydzień po porodzie łażić po górach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość ala wczoraj Co ty, tamta sobie pokoloryzowała, chciała zabłysnąć na kafe a tu fala hejtu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jadąc z Tobą na weekend bedzie próbował zrobić wszystko żeby było jak dawniej,żeby nie myśleć o tamtej.Ja tak to rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejlaj
Nie wiem, cieszyłam się na to spotkanie. Myślałam, że wszystko będzie ok. Patrzę teraz jednak na jej fb i jakiś chłopak wstawił sobie z nią zdjęcie z podpisem, że dziękuje za miłe popołudnie. I wstawił to kilka godzin przed tym, jak mój chłopak mi zaproponował wspólny weekend. Nabrałam wątpliwości, czy nie robi tego w odwecie. Czy to przypadek, czy zobaczył, to i się wkurzył! Ten związek już chyba nie ma sensu. Nie ufam mu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecinada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko,idz ty do nauki a nie sledzisz cudze FB.Zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko! Zaczynasz żyć życiem swojej konkurentki! Opamiętaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E? To niezły przypał z tym fb. Mnie też wygląda na to, że laska zabawiła się facetem autorki, on poczuł że z nią może nie wypalić, to wrócił na "stare śmieci".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może oboje robią sobie na zlość? Ciekawe jak to wszystko wygląda z jej strony. Koleś z fb może być jej kumplem, a może to jej przyszły facet. Jedna wielka zagadka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mlodka nie umie podjac decyzji tylko zyje czyims zyciem.Porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejlaj
Myślicie, że ten fb to przypadek? Wiem, że to straszne, że nie umiem się zebtać i porozmawiać, ale chyba się boję tego, że mogę usłyszeć coś, co nie będzie po mojej myśli :( Od wczorajszego wieczoru spędzamy razem czas. Jest całkiem miło, ale jakoś inaczej. Może sobie uroiłam, ale czuję, że jakoś koleżeńsko. Teraz wyszedł do sklepu, żeby kupić nam piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybaj dalej i ciagnij to jak temat prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego poszedl sam do tego sklepu? Pewnie musi do niej zadzwonic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość inna
Czy on zmienił nastawienie do Ciebie? Mniej Cie przytula? Jest momentami zamyślony,jakby nieobecny? Często zerka na telefon ZNASZ GO 4 LATA!WIĘC POWINNAŚ ODRAZU ZAUWAŻYĆ ZMIANĘ W JEGO ZACHOWANIU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejlaj
Tak. Wydaje mi się, że mniej mnie przytula. Noc spędził w lesie., wrócił nad ranem. Jesteśmy teraz na wsi na jego działce. On dużo fotografuje, ja pod altanką czytam książkę. Nie zerka raczej na telefon, przynajmniej tego nie zauważyłam. W ogóle też nie loguje się na fb, jak wcześniej zwykł robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze wiesz co jest? To,że on studiuje w tym mieście co ona mieszka.Wtedy będzie z dala od Ciebie i na nic nie będziesz miała wpływu-chodzi mi o to,że oni być może zaczną wtedy ze sobą sypiać.Wiadomo-tam Ciebie nie bedzie,a facet ma swoje potrzeby.Ale uważam,że oni nie będą razem,nie zostawi Ciebie bo ona jest 3 lata starsza no i przewyższa go wykształceniem więc nie zwiąże się z nim.Tylko sex i przyjaźn może z tego być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast porozmawiac otwarcie z facetem to ona rozkminia 5 stron na anonimowym forum. Pokaz mu to,szybko odejdzie,bo jestes nieszczera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×