Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lejlaj

Mój partner poznał inną dziewczynę na obozie

Polecane posty

Gość gość
Dlaczego to ona jest nieszczera a nie on?Dziewczyna nie chce otwarcie z nim porozmawiać,bo sie boi usłyszeć coś czego nie chciałaby..Tak napisała wcześniej.Ona sie boi odrzucenia,więc to ciągnie bez rozmowy z nim.Zresztą podejrzewam,że on by ją zbył,albo wkurzył sie.Tacy są właśnie faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha! czyli lepiej nie rozmawiać, żeby nie powiedział głośno tego czego ona nie chce usłyszeć, ciągnąć to dalej bez rozmowy z nim - może uda się to ciągnąć przez najbliższe 20 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kurde ja jestem z facetem 2 lata spotykamy się w weekendy bo mieszka w innym mieście i mam jakieś wątpliwości to walę prosto z mostu. Mi tam szkoda czasu i zycia na tkwienie w czymś co moze nie mieć przyszłości, i tak nigdy nie ma gwarancji ale to? A może spróbój autorko skoro nie chcesz rozmawiać jakoś podkręcic atmosferę tak aby sobie przypomniał dklaczego jesteście razem? Co on w tobie lubi? JKakie twoje cechy? Bądx radosna, ciesz się chwila z nim, uśmiechaj się zartuj. Mam nadzieję, że nie siedzisz tam smutna zamyślona w oczekiwaniu az on Cię przytuli, nie snujesz sie po domu bez życia próbując wywołać w nim poczucie winy ze on niewdzięcznik, oszust poznał koleżankę bla bla bla w oczekiwaniu na jakieś jego przeprosiny, deklaracje, czy cos tam. Albo z nim siadasz i rozmawiasz albo przestań marudzić i zabaw się z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bym zrobil tak, jesli on by powiedzial ze gdzies sie wybiera a nie zaprasza ciebie to ja bym poszla cichaczem w t6o miejsce, i bym zobaczyla czy czasem nie ma przytulania jakiegos na boku. on moze ci mowic ze idzie tu i tu, bo wie ze ty nie pojdziesz,a tam on bedzie z nia.jestem facetem i sam tak robie, moja dziewczyna nic niew wie, bo ufa mi , a ja jestem z kolezanka (miejsce neutralne ale wiadomo ze chcialem sie spotkac z ta inna). musisz go wysledzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze laski na hashnaked.com ! Faceci z #naked robią cuda! Wszystko całkowicie ZA DARMO! A przy tym brak reklam i spamu :) Nic tylko się rejestrować Kochani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18'56.ciolku czytac umiesz,ze on studiuje w innym miescie? Uczysz dziewczyne oszukiwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejlaj
Nie będę go śledzić. Nie potrafię tak. Pisze na tym forum, bo szukam pocieszenia. Odwiózł mnie do domu i pojechał. Jutro nad ranem wyjeżdża. Mam nadzieję, że nie bezpośrednio do niej. Zapytałam o nią. Powiedział, że to tylko koleżanka i kontakt się im urwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jakiego pocieszenia szukasz?kto ci podpowie jak jego nie zna,ani ciebie?tworzysz chora historie,wkrecilas sie raczej w urojenia i z tego nic nie bedzie,bo nie jestes z nim szczera.Pokaz mu swoje wpisy to nie zdarzysz drzwi za nim zamknac.Jakby o mnie pisala dziewczyna zamiast byc blisko i szczerze to bym kopnal w cztery litery i poszedl od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może faktycznie za bardzo sie przejelas a ich nic nie łączy ? Powiedział,że kontakt im sie urwał a przecież niedawno mówił,że spotka sie z nią na tym wyjeździe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jak sie pisze prowo to czasem zapomina sie co sie zmyslalo i bzdety wychodza,jak tu wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejlaj
Okłamał mnie w żywe oczy :( Spotka się z nią. Jego kolega mi powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to już po waszym związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale cie nie oklamal mowiac,ze kontakt im sie urwal. Sama mowilas,ze dawno mowil ci,ze sie z nia zobaczy kiedys tam,przy jakiejs okazji,nie chce mi sie przewijac,zeby szukac i ci to wkleic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty mloda zyjesz juz w urojonym swiecie:kolega powiedzial/sledzenie fb,/kolega nie powiedzial/,facet powiedzial,etc. Masz ty swoj rozum??!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz manie przesladowcza albo to prowo.Inaczej byc nie moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lejlaj wczoraj Nie będę go śledzić. Nie potrafię tak. xxx nie potrafisz? ją śledzisz na fb cały czas! a może po prostu nie chcesz, bo boisz się prawdy i lepiej żyć złudzeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelove_com_pl
Najlepsze kosmetyki w najlepszych cenach na www.morelove.com.pl ! Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak Wy byscie postepowały,czasami człowiek postępuje nieracjonalnie gdy ktoś chce im rozwalić związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez poza autorka nikt nikomu zwiazku nie rozwala!!no czytaj ty ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"tworzysz chora historie,wkrecilas sie raczej w urojenia" nie sadze, zeby to byly jej urojenia, ewidentnie cos jest na rzeczy; on i maja ze soba nic porozumienia, ktorej brakuje w zwiazku autorki odpowiedz szczerze: wierzysz w przyjazn damsko-meska? bo ja nie, za wyjatkiem, kiedy ludzie sa dla siebie ewidentnie nie atrakcyjni - tutaj raczej jasno wynika, ze ona mu sie podoba (jego cytowane wypowiedzi); wczesniej czy pozniej pojda ze soba do lozka, chyba ze on jest zupelnie nie w jej typie, ale czy to dla autorki jakakolwiek pociecha? ja bym nie chciala faceta, ktory marzy innej i jest ze mna bo inna go nie chce :( poczytaj dokladnie jej wpisy, i jeszcze to okreslenie u niego "skolowany" - dla mnie jest wszytko jasne, moim zdaniem jest po zwiazku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sledzi jej fb,pyta jego kolegow,itd.Nie wkreca sie sama?to chore,urojeniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby mnie dziewczyna tak opisywala zamiast ze mna o tym rozmawiac,to by drzwi nie zdazyla za soba zamknac.Jej opisy to wymysly,dopowiedzenia.O sprawach gada sie z zainteresowanym a nie tworzy historii na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest prowo bo powiedziała wcześniej ,że koles wraca 7.wtopa.Wczoraj sie nagle pojawił , bo za nudno w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21,06 Pisała, że jedzie 7 na poprawkę. Czytaj ze zrozumieniem. Myślę, że chłopaka ciągnie do tej drugiej, ale nie widzi u niej szans. Taka jest moja teoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też myślę,że on myślami jest przy tamtej. Sądze tez,ze nie mógł sie doczekać kiedy pojedzie.Od października znowu wróci na studia,więc wtedy nawiążą konkretny romans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslcie lepiej o sobie a nie durnych prowo maloalaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj znać autorko co nowego ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co podbijasz prowo?tak cie interesuja chore wynurzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty po co tu zaglądasz skoro ciągle twierdzisz że to prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo widze jak mloda sie placze w kolejnych postach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×