Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiałaGurami

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku! grupa wsparcia

Polecane posty

Monia Ściskam Cię bardzo !!! :( nie będę pisać że może jeszcze się kreska pojawi itp bo wiem jak to wnerwia ! uwierz wiem co czujesz ja też jak pomyśle o wigilij z ciężarną szwagierką to też mi się odechciewa świąt !!! ;( ;( a zawsze je tak uwielbiałam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym czytala o sobie :(:( trzymajcie się dziewczyny Klara jak tam laparoskopia mi przełożyli na styczeń :( andzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja nie dam rady przeżyć normalnie tych świąt :( starałam się caly rok, zeby na święta być w ciąży, a widzicie.... Strasznie mi smutno:( i mnie tez czeka spotkanie z ciężarna koleżanka :( i siostra z małym dzieckiem. Jak słyszę jak on ładnie juz mówi: Tatuś, mamuś.... Ryczec mi sie chce wtedy...nawet teraz ryczę, jak to pisze .... Monia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, dziś 35 dzień cyklu, dzwonie do szpitala od piątku i próbuje złapać lekarza żeby zmienić termin ale mi się nie udało. Jeśli dziś się nie uda mi dodzwonić to w środę pojadę tam. Andzka czemu masz przełożony termin? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, to ja AAA. Bardzo długo się nie odzywałam, bo nie chciałam zapeszyć. Dziś wróciłam od gina, któraś z kolei wizyta. Jestem na początku 9tc. Udało się. Jestem ogromnie szczęśliwa:) Mam nadzieję, że przez moje szczęście mnie nie znienawidzicie. Chciałam Wam dodać otuchy. Mimo endometriozy II stopnia i ciąży pozamacicznej udało się. Nowe osoby mnie na pewno nie kojarzą, bo udzielałam się na początku wątku, a od dłuższego czasu nic nie pisałam, ale Was czytam. Badajcie się, umówcie się na monitoring owulacji- to naprawdę podbudowuje, gdy słyszysz, że jest piękny pęcherzyk. U mnie we wcześniejszym cyklu nie było owulacji i byłam załamana. Nie poddałam się i postanowiłam w następnym cyklu iść jeszcze raz. Wiem, że to wszystko kosztuje, zwłaszcza prywatne wizyty- sama ciężko pracuję i szlag mnie trafia, że nie można korzystać spokojnie z wizyt na NFZ. Do tego polecam żel Conceive Plus jeśli macie mało śluzu. Nie wiem co Wam mogę jeszcze powiedzieć. Każda z nas musi wierzyć, że się uda. Trzymam za Was mocno kciuki. Powodzenia! AAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AAA super! Ja się bardzo cieszę z tego, to naprawdę dodaje wiary w to, że zajście w ciążę to tylko kwestia czasu. Moja laparoskopii w niedzielę. Potem monitoring o napewno się uda. Gratulacje.!!! Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz jak do tego doszło ze się udało, co robiłaś? Jakieś badania, leki no i pierwsze objawy jakie byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedemcztery
AAA, gratulacje i życzę by wszystko przebiegało książkowo :-) no i oczywiście pisz jak to zrobiłaś :-) może masz jakieś tajne triki którymi możesz się jeszcze podzielić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dziewczyny. Badania miałam robione typu progesteron, tsh, estradiol. Tylko takie. Monitoring i żel wspomagający plemniki bo u mnie sucho. Nie wiem czy to miało wpływ ale wcześniej około 3 tygodni bez stosunku (akurat przymusowy celibat). No i trochę już za sobą tesknilismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ucielo mi pół wypowiedzi.... Jeśli chodzi o objawy to senność i to jakoś kilka dni po owulacji. Mogłam chodzić spać o 19 czy 20. Zaraz po owulacji miałam też "mokro" nie nastały suche dni. AAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test tak naprawdę zrobiłam 3 dni przed terminem okresu, bo miałam już jakieś przeczucia. Kreska była już widoczna. Trzymam za Was mocno kciuki, idźcie na monitoring, niech gin sprawdzi jak u Was z jajeczkiem. AAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
AAA gratulacje!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
AAA powiedz jeszcze jak byli u Ciebie na poczatku z piersiami?? Objawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam naprawdę porządnie boleć zwłaszcza sutki zaczęły trochę później, jak już wiedziałam. Później była masakra, a teraz jest już znowu lepiej. Piersi są pełniejsze ale już tak nie bolą. Jeśli chodzi o mdłości to i mnie od około 6 tygodnia. Nie wymiotuje Ale jest mi ciągle niedobrze. AAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, dostałam okres. Przed zrobieniem testu... Nie mam juz sily. Boje sie tych świąt. Pewnie wiecie o czym mowie... Mam w styczniu wizytę u endokrynologa, myślicie ze zrobic wczesniej badania podstawowych hormonów i iść z wynikami, czy najpierw na wizytę i zobaczyć co powie? A jak jutro poleciało trochę krwi, a dziś sie rozkręciło to który jest pierwszy dzień cyklu wczoraj czy dzis? W ogóle strasznie mi ciężko...nie wiedziałam, ze aż tak bede to przeżywać, skoro nastawialam sie na okres. Tracę juz nadzieje, nie wiem co ze sobą zrobić... Monia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*wczoraj poleciało trochę krwi*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
Monia pamiętaj ze nie jesteś jedyna! To forum to dowód na to ze jest nas dużo, ze wszystkie się boimy, wszystkie przeżywamy, unikamy niektórych osób, skrywamy się. W calej beznadzi sytuacji jest plus - mamy cel w życiu który nas motywuje i napędza. Nawet jak juz sue uda, zawsze będziemy "staraczkam" to jak z tym ze choc się już nie pije to zawsze się jest AA :) ktoś podzielili nas na 3 grupy - tych co się im udaje, tych co się nie udaje, i tych którzy się starają :) glowa do gory! Nie jesteśmy w niczym gorsze a nasze życie jest równie wartościowe ! A święta i Sylwester będzie sielankowy i szampanski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biała dziękuję za motywujące słowa:* ja o tym wszystkim wiem, a jednak sa takie beznadziejne dni, jak dzis.. No ale czas leczy rany... Jedyne z czym nie umiem sobie poradzić to z zazdrością. Nie mam juz koleżanek, które nie mają dzieci albo nie sa w ciąży. Wszystkim wokół sie udaje, nie moge się z tym pogodzić. Latwiej by mi bylo gdybym byla otoczona ludźmi bez dzieci i nie myślącymi o dzieciach, ale tak sie nie da. I przeraza mnie to, jak dużo dziewczyn nie może zajść w ciążę mimo ze tego pragną, a malolaty wpadają i płaczą, ze życie zmarnowane, albo patologia to juz o tym nie wspomnę. Monia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siedemcztery
Trzymaj sie Monia, trzeba próbować dalej W tym cyklu czeka mnie to samo, od 19 dnia cyklu mam takie dziwne plamienia, żółtawo brązowe a dziś już śluz podbarwiony krwią,dzisiaj 23 dc Nie wiem co o tym myślec ale wyglada na to ze już kilka dni po owulacji jakby kończyła mi sie faza literalna, od 3 cykli biorę castagnus, pewnie bez niego cyklu był 21 dni a tak dociągam do 25, 26 dni, ale co z tego skoro nic sie nie chce zagnieździć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA moje gratulacje :* dajesz nadzieję :) kendra balwanera- opowiadaj jak u Ciebie sprawy się mają ?? Monia ja miałam ten sam dylemat czy ciemny śluz to już okres czy jeszcze nie i gin mi powiedziała że jak jest czysta krew to jest pierwszy dzień cyklu! mnie czeka 3 dni świąteczne z ciężarną i w tym dwie wielkie imprezy gdzie wiadomo wszyscy się ją pytają jak się czuje itp a że moja szwagierka lubi być w centrum uwagi więc głośno i dobitnie ciąża jest komentowana :( ja też mam doła idą święta przypomina mi się że poroniłam ;( i jeszcze po ostatniej @ jak dostałam 3 dni wcześniej to terasz nie mam śluzu płodnego gdzie w zeszłym cyklu gin mnie badała i powiedziała że jest śluz książkowy i aby działać niby teraz też działamy ale nastawiam się już psychicznie że nic z tego :( a już planowałam, że mężowi zapakuje pod choinkę teścik z II kreseczkami ;( ale wierzę ciągle wierzę że się uda !!!! musi się nam udać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neverfull jak ja cie rozumiem.... Tez chciałam mężowi taki prezent zrobic... To bylo moje największe marzenie, zeby w te święta bylo cudownie i dzidziuś byl w brzuszku... Ale co tu teraz poradzić... Może zrobie mu prezent w nowym roku... Teraz jakos trzeba te święta przeżyć...a wiesz, ze ja czasem mam myśli, ze powinnam go zostawić zeby miał dzieci z inną, bo ze mną to nie wiadomo czy bedzie miał. Nawet mu o tym powiedziałam to twierdzi, ze chce być ze mną nawet jakbyśmy mieli nie miec dzieci. Ja wiem ze on tal mówi, bo jest młody, ale czy po 30 nagle sie nie obudzi, ze nie jest ojcem.... Powiedzial, ze panikuje za bardzo, jak zwykle a potem zawsze wszystko się udaje i obiecuje, ze będziemy muec dzieci aż bede ich miala dość w końcu bo tyle ich bedzie :) jest kochany. Jak myślicie, zrobic wczesniej badania hormonów czy poczekać na pierwsza wizytę u endokrynologa? Dziewczyny ja będę walczyc, maz daje mi sile i wy tez :* szkoda, ze sie nie znamy osobiście. Monia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedemcztery a ten śluz pod koniec cyklu nie świadczy o zaburzeniach w produkcji progesteronu lub prolaktyny ?? zaraz coś pokręce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ściskam damy radę jak nie teraz to za miesiąc i tak będę sobie powtarzać ;) dobrze że masz męża przyjaciela i oparcie w nim :* co do badań ja bym zrobiła podstawowe tarczycowe tsh, ft3, ft4 i przeciwciała zawsze to z miejsca będzie mógł lekarz zobaczyć i już coś powiedzieć a tak czekać na kolejną wizytę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez myślałam zeby sprawdzić tarczyce, a nieważne w który dzień cyklu? Ja tez tal sobie bede powtarzać, jak nie dzis to za miesiąc :) chciałabym ogólnie wyluzować, wtedy byłoby łatwiej, ale czasem mam takie dni, ze nie m na nic sily, np rano plakalam jak mi sie okres rozkręcił. Teraz tak mi się przypomniało ze jak test owu wyszedł pozytywny pierwszy dzień to od razu się kochaliśmy a potem juz nic, bo bylismy zmęczeni. Moze trzeba bylo następnego dnia i jeszcze następnego... A moze trzeba jednak oszczędzać plemniki... Nie wiem juz sama. Monia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monia jak pójdziesz bez wyników to płacisz za dwie wizyty, proste. Jak chcesz załatwić wszystko za jednym razem to Tsh, ft4, ft3 Prolaktyna z obciążeniem Lh fsh estradiol To wszystko możesz w 3-5 dc Jak tsh wyjdzie >2.5 to na drugi dzień jeszcze atg i atpo. Jak nie uda się zdobyć metoklopramidu to prolaktynę bez obciążenia. I to są tylko podstawowe ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
Ja tez już w swoim otoczeniu nie mam dziecuatych / ciężarnych. I tez zaluje ze nie znamy się osobiście. Nie ma z kim pigadac. Ale z tego co pisze cię np. o wymarzonym prezencie.... jesteśmy takie same. Takie bliźniacze dusze rozrzucone po świecie :) musimy się wzajemnie wspierać! Będzie dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
U mnie 11 dpo. I czekam... w pt standard test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
Ps przepraszam za bledy ale slownik w telefonie obsesyjnie zmienia mi slowa na jakieś absurdalne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny :) biała, bardzo mocno trzymam kciuki, zeby teraz ci się udalo! Dziewczyny ja jutro bede miala czas na zakupy i tak sobie pomyślałam, ze skoro to początek cyklu to moze zakupie jakie ziola czy cos w tym stylu. Czytałam kiedys o wiesiolku, ale nie wiem czy kupić i gdzie. Jakie macie doświadczenia z takimi rzeczami? Co byście radzily kupic? Kiedys bralam cyclodynon ale zbyt wiele nie pomógł. Póki nie mam wizyty u endo to moge poeksperymentować. Caly czas mysle o tym oleju z wiesiołka. Pilyscie/bralyscie go? Monia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×