Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiałaGurami

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku! grupa wsparcia

Polecane posty

Gość BiałaGurami
Czy regularne czy nieregularne cykle - i tu i tu dziewczyny albo zachodzą albo maja problem z zajściem :) ja mam super regularne z owulacjami a w ciąży od 2 lat nie jestem. AAA jestem trochę poirytowana bo póki co mam mega skąpo i nie wiem czy to juz okres czy dopiero plamienia przed nim :/ przez to mam problem z wyznaczeniem 1 DC. Zobacze jak będzie dziś :) zaczynam od nowa tj. Ziola, castagnus, oeparol i testy owu ;) pelna na dzięki jestem. Tylko zadtanawiam sie jak będzie z ewentualnym bólem piersi skoro castagnus go eliminuje. Obym się przekonala :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
Za nas wszystkie mocno 3mam kciuku! Niech Moc bedzie z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
Może na piszemy chociaż ile mamy lat i staż starań? Ja 29, za mną 4 lata w tym 2 poronienia. Od 2 lat cisza..... chcialabym zajść w ciążę jeszcze w tym roku, i ci z tego ze 2 lata się nie udawlo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka202
30 lat pierwsza ciaza w 2012r. Poród luty 2013. Zdrowy synek. Dwa Aniolki Czerwiec 2014 i Kwiecień 2015.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 lat. W 6 cyklu ciąża pozamaciczna. Teraz 3 cykl staran i nic. W sumie trwa to rok z przerwami. AAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
Ehhh dziewczyny nie wiem co się dzieje :( mam meega skapy okres chyba jednak ziola mi zaszkodzily :( prawie nie mam go wcale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczęta kochane, powiedzcie co mi moze być. Staram sie tak jak wy, bez skutku od kilku miesięcy. Miesiąc temu dostałam od giną cycllodynon który ma mi zlagodzic objawy pms i wyregulować okres bo mam z nim wariacje. Teraz pierwszy raz czułam jakbym miała owulacje, bolal mnie prawy jajnik no i ten śluz. Dzień przed i dzień po kochałam sie z mężem. Miałam ten bol w niedziele, od wczoraj strasznie boli mnie podbrzusze przez caly czas, nie mogłam spać przez to.na chwile odpuszcza a potem dalej kluje. Chwilami nie moge wytrzymać. A przy okresie brzuch tylko triche mnie boli w chwili dostania okresu, tylko inne objawy pms mam, brzuch nigdy tak nie boli. Nie wiem co zrobić, bo do lekarza za kilka dni moge pójść a nie wiem czy nie odsrawic tego leku, moze to po nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
Dopóki nie dostane okresu od stawiam ziolka! A pokladalam w nich nadzieje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
Pewnie od leku :) widać ze dziala, a może cos juz w brzuchu kiełkuje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biała a test robiłaś? Jak tak to może powtórz. AAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biala, bardzo bym chciała, zeby cos kielkowalo, ale nawet nie robię sobie nadziei, bo pewnie będzie jak zwykle :( pewnie okres niedługo dostane. Najgorzej, ze mąż sobie nadziei narobil, jak mu powiedziałam o tym bólu bo nasza znajoma tak miała na początku ciąży. A znów sie rozczaruje :( ja juz straciłam zupełnie nadzieje po kilku miesiącach. Podziwiam dziewczyny które starają sie latami, skąd macie tyle cierpliwości? Zazdroszcze :) ale fajnie, ze się tu odezwałam jakos tak raźniej z wami :) moje koleżanki tego nie zrozumieją, są w moim wieku, ale kariera im w glowie itd i pewnie powiedzialyby, ze głupia jestem, ze chce dziecko juz, przeciez mam dopiero 24 lata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie cierpliwosc. To nadzieja. AAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, nadzieja, ale nie macie tak, ze z każdym miesiącem starań, gdy przychodzi okres to jesteście tak rozczarowane, ze macie chęć to wszystko odpuścić i pogodzić sie z tym, ze nie będzie dziecka? Ja juz się poddaje, jak tyle czasu nic to chyba tylko cud mógłby to zmienić, a cuda to wiecie...a my po ślubu specjalnie dwa pokoje zrobilismy, drugiego jeszcze nie remontujemy, miał być dla dziecka, wykończony zależnie od plci. I tak stoi pusty juz tyle czasu... W sumie nie wyobrażam sobie, żebyśmy do końca zycia mieli tu być sami ;( wszystko robimy z mysla o dziecku albo dzieciach. A tu nic :( a jak słyszę, ze któraś"wpadła" i jest załamana to ryczec mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a jak wygląda wasza sytuacja, chodzi o prace itd. Czy jesteście tak w zupełności gotowe na dziecko? Czyli czy poradzicie sobie z mezem/partnerem finansowo? Ja jestem w takiej sytuacji, ze skonczylam w tym roku studia, w lipcu mieliśmy ślub no i pojawił sie ten instynkt... Postanowiliśmy, z najpierw dzieciaczek a potem sobie na spokojnie pójdę do pracy, a mąż sporo zarabia wiec na pewno damy sobie rade. Wiem, ze zaraz niektóre z was pomyślą,ze najpierw powinnam pójść do pracy a potem dziecko, ale my oboje juz tak bardzo chcemy je miec.... A moze to, ze się nie udaje, to jest znak... Ze może naprawde powinnam doświadczenie zdobyć a potem dzieciaczek. Juz sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32 lata, pięć lat starań, jedna ciąża-pozamaciczna. Gościu, ból w podbrzuszu tydzień po owulacji może świadczyć o zagnieżdżaniu się zarodka:) trzymam kciuki żeby tak było. Ja wczoraj byłam na wykopkach i dziś wszystko mi boli. Dziś 22 dzień cyklu, bolą mnie sutki i to bardzo, poza tym wczoraj cały dzień bolał mnie prawy bok, chyba od wysiłku.Biała, ja miałam jeden dzień mocno skąpego okresu jak byłam w ciąży, na drugi i trzeci dzień tylko plamienie i wtedy test zrobiłam. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" bol w podbrzuszu tydzień po owulacji moze świadczyć o zagnieżdżaniu sie zarodka " Klara, poprawilas mi humor z samego rana :) niby wiem o tym, ze to moze to oznaczac, ale im wiecej osob to mowi, tym wieksza mam nadzieje :) maz mi wczoraj powiedzial, ze czuje teraz ze sie udalo, nawet piwa mi zabronil wypic jak znajomu do nas przyszedl :D widze, ze bardziej sie nakreca niz ja, jakby to on mial być w ciąży :D jak ja bym chciała juz w koncu w tym miesiącu powiedziec mu coś innego, niz to ze dostałam okres. No nic, zajmę się teraz innymi rzeczami, a za kilka dni moze test zrobie, dam znac :) Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeważnie jak dostanę okres to się kończy na płaczu, a potem od nowa myśl, że trzeba się dalej starać. Ja dopiero zaczęłam się badać, żeby znaleźć jakąś przyczynę. AAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
Ufff chyba dostalam okres oby byl normalny! To yyy chyba dziś jest mój 1 DC :) jak będzie normalny to znowu pije ziolka i te wszystkie moje suplementacje. Powiem Wam ze mój cykl juz jest nieźle zmieszany :/ organizm wariuje. Klara a Ty który to juz dzień cyklu? Bierzesz cos? Ile jesteście lat po ślubie. My 5 i ludzie dziwnie na bezdzietnosc patrzą. Do 2 lat to pewnie nie chcą ale później to juz nie mogą... mam kuzynkę 8 lat po ślubie, 31 lat i samej mi się nasuwa ze chyba nie mogą.. to jak ja bezdzietna mam takie myśli to co dopiero inni :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
Klara a jak jest wśród Twoich znajomych? Masz jeszcze kogoś bezdzietnego? Bo ja juz prawie nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nie mamy ślubu jeszcze a jesteśmy ze sobą już 9 lat. Wokół siebie mam dwie koleżanki i szwagierkę, które nie mogą też zajść w ciążę, reszta ma dzieci, najczęściej już dwoje. Znajomi często pytają, "a czemu wy jeszcze się nie staracie?", niektórzy wiedzą, że się staramy bezskutecznie a innym nawet już tego nie komentuję. Dziś 22 dc. czy Wam bolą sutki w trakcie owulacji czy raczej po owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
Mnie raczej bola piersi nie sutki. I różnie, czasem od owulacji, czasem przed samym okresem. No ja mam dylemat od kiedy mam liczyć 1 DC, czy to juz dziś czy to wciąż splamienia :( nie wiem co się stalo. Cos z hormonami, może przez to nie mogę zajść w ciążę? Bo to nienormalne zastanawiać się kiedy nadejd,ie okres i czy juz nadszedl. U nas nikt nie wie ze się staramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli Ci się nie rozkręci ten okres do jutra to test zrób. Ja jak dostanę okres to umawiam się na wizytę w klinice, bo w tamtym miesiącu się nie udało. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie najpierw bolą sutki, pozniej piersi. Klara masz już na oku jakaś klinikę? AAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i bolą około tydzień przed okresem. AAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Kliniki Bocian w Białymstoku wybieram się. Muszę jutro zadzwonić i umówić się na konkretny termin, ale nie wiem kiedy @ przyjdzie ( a wizyta musi być między 2-5 dniem cyklu). w tamtym miesiącu miałam opóźnioną @ dlatego wizyta nam przepadła. muszę zamówić sobie testy ciążowe, jakich używacie? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używałam takich z allegro. W aptece też raz kupiłam, ale nazwy Ci nie powiem, bo wzięłam co mi dała :-) AAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja juz pisałam wczesniej, o tym ze tydzień po owulacji bolalo mnie podbrzusze. Bolalo przez dobę i przestalo. Powiedzcie kiedy najwcześniej moge zrobic test? Wiem ze w dzień spodziewanej miesiączki, ale ja mam nieregularne cykle, wiec nie wiem kiedy się jej spodziewać nawet. Dzis jest 23 dzień cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób jakieś dwa tygodnie po owulacji. AAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, najlepiej 14-16 dni po owulacji robić test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×