Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiałaGurami

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku! grupa wsparcia

Polecane posty

Gość gość
Dziękuję:) no to jeszcze tydzień sobie poczekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
Czekanie i cierpliwość to nasz chleb powszedni ;) dzień dobry i miłego dnia życzę Dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biała, jak @, rozkreciło się? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
Tak :) a jak u Ciebie? Jakieś objawy????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie dziś 23 dc, jak narazie tylko sutki bolą i od czasu do czasu jajnik zakłuje...nie nastawiam się na pozytywny efekt w tym miesiącu, bo najbardziej płodny czas spędzaliśmy oddzielnie:( Umawiasz się na HSG? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę się zaniepokoiłam, bo dziś podczas kąpieli wyczułam na szyjce macicy coś jakby takie malutkie, twarde ziarenko piasku, nie boli mnie to ale nigdy czegoś takiego nie wyczułam. Co to może być? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety nie pomogę. Akurat w obserwowaniu i "macaniu" szyjki jestem noga... U mnie dziś 7dc i czuję kłucie w prawym jajniku. AAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę , ze tez macie tak, że każde zaklucie każdy bol, zle samopoczucie, wszystko wam wskazuje na ciążę.tez tak mam, zaraz czytam w necie co to może być, czy może to wczesny objaw ciąży.zwariowac można :) w poprzednim miesiącu miałam wszystko prawie co moglo wskazywać na ciążę, ogólnie słabo sie czułam, mdlilo mnie, często sikalam, bolala mnie glowa, miałam delikatne brązowe plamienie dosłownie dwie krople, myślałam ze to implantacja. Tak czytałam na necie, nakrecakam sie ze może juz się udalo a tu za kilka dni okres... Ehhh ile my musimy miec cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
Klara nie mam pojęcia tez na szyjce się nie znam :/ u mnie dziś 3 DC, i póki co chce przetrwać bez zalania w jakimś publicznym miejscu :p póki co jest spokoju :) kurde jeszcze mi się okres nie skonczyl a ja juz stracilam nadzieje ze w tym cyklu się uda, masakra :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klara w tym roku 30 lat kończę, przepraszam, że tak późno odpisuje, ale złapało mnie jakies choróbsko, a do tego brak netu :/ mam nadzieję, że teraz będę z Wami na bieżąco ;) u mnie dziś 28 dc, ale juz wiem, że w tym cyklu lipa, bo mam monitoring owulki i lekarz stwierdził, cykl bezowulacyjny, niestety pechęrzyk nie pękł;/ zwiększył mi dawkę luteiny do dwóch na dobę i Bromergony z połowki na całą, zobaczymy co będzie w przyszłym cyklu ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się dziś umówiłam na 3 października na wizytę w Klinice, mam nadzieję, że okres się nie opóźni. Już nie mogę się doczekać, może w końcu mi ktoś powie co Nam dolega. Póki co, 24 dc , nadal tylko bolące sutki Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie dziś 25 dzień cyklu, troszkę mnie brzuch pobolewal, jak na okres. Nie wiem w sumie czy w ogóle powinnam sobie robic jakiekolwiek nadzieje skoro mam nieregularne cykle. Nawet nie wiem kiedy teraz będzie okres. Może powinnam najpierw jakies badania zrobic zeby ustalić skąd te nieregularne cykle. Bo póki co każdy gin leczy mnie metodą prób i błędów , jak to nie zadziała to może to.... Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i dodam jeszcze, ze ostatnio stwierdził, ze mam mala macicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nazikowska
kochane witam! Super, że powstają takie tematy, bo stare są ok., ale cieżko się przebić. Moja historia taka: 4 lata starań, jedna ciąża niestety po 3 miesiąca poroniona, roczna depresja i nowa nadzieja. Podchodzę własnie do transferu, mój cudowny lekarz dr Rokicki jest pozytywnie nastawiony i mówi, że mamy duże szanse!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 lata :o jak słyszę, ze dziewczyny starają się latami, to jestem pelna podziwu, ile one maja cierpliwości.ja po po kilku miesiącach juz tracę nadzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o ci chodzi z tym transferem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klara trzymamy dalej kciuki. Nazikowska skąd jesteś, gdzie się leczysz? AAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biała co z twoją szyjka. Idziesz do lekarza? AAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się zakrecilam hihi. Nie Biała tylko Klara co z szyjka? AAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, dziś wyczułam to samo, nie wiem co to może być, jutro jeszcze raz sprawdzę i pomyślę o wcześniejszej wizycie u lekarza bo najbliższą mam 3 pażdziernika, nie wiem czy czekać do tej pory czy wcześniej isć. Nie czytałam waszych wpisów dzisiejszych bo miałam ciężki dzień i padam z nóg. Jutro nadrobię i się odezwę. Buziaki i miłych snów. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola mi kiedyś lekarz też powiedział, że mam małą macicy. Ale to w niczym nie przeszkadza :) dziwi mnie masz nieregularne miesiączki to lekarz nie próbuje Ci wyregulować lekami? Agnezz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A badałas prolaktyne, często ona odpowiada za nieregularne cykle Agnezz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.09.21 to ty Ola, bo sie pogubiłam, podpisujcie sie dziewczyny. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nazikowa witamy:) opowiedz jak udało Ci się zajść w pierwszą ciążę i jaka potem była diagnoza skoro czeka Was transfer. Ola kiedy testujesz? AAA jak tam Afrodyta, radzisz sobie? wogóle który dzień cyklu masz? Załamana staraczka, Smerfetka jesteście? odzywajcie się, jakie plany na kolejne cykle? Biała jak @? Niedługo dni płodne i nowe nadzieje, trzymam kciuki:) U mnie nic nowego:) Klara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominisiaUK
Witajcie, mam ten sam problem, a wlasciwie dramat!!! Od 5 lat sie staramy i nic, wyc mi sie chce! W dodatku szfagierka zaciazyla i jak zobaczylam serduszko na zdjeciu to uwierzcie mi nie cieszylam sie tylko zaczelam wyc ;-( tak wiem jestem zolza, ale nic na to nie poradze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dziś mam 9 dzień cyklu czyli w weekend intensywne starania. Z Afrodyta wczoraj zaczęłam. Niby na razie tylko plamki, zobaczymy czy obraz się zmieni w dni płodne. Tylko ze ja mam problem z sluzem, bo jak potrzebuje to co nie ma. W pon lekarz więc zobaczę czy była owulacja- na jakim to jest wszystko etapie. AAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a jeśli chodzi o wasze starania to jaką macie metode? Kochacie się książkowo co dwa dni czy jak najczęściej? ( chodzi mi tylko o czas okoloowulacyjny). AAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja staram się uprawiać seks codziennie w płodnym okresie no ale mam problem z nawilżeniem i się okazało że lubrykant którego używałam może mieć wpływ na żywotność plemników więc zamówiłam już specjalistyczny, który nie utrudnia zapłodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też już mam taki. W tym cyklu będę próbować pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używałam conceive plus wspomagający plemniki ale tylko kilka razy bo dostałam część od koleżanki która po tym zaciążyła:) U mnie jednak nie pomógł, ale myślę nad kupnem jego raz jeszcze. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×