Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiałaGurami

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku! grupa wsparcia

Polecane posty

Gość gość
Kiedy ta laparoskopia? Ja dziś 30 dc. Brzuch przestał boleć i nic się nie dzieje. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pn rano z anestezjologiem i odrazu zostaje w szpitalu jutro spytam czy zabieg w pn czy wt? Klara sama lewatywe robiłaś?wypytam Cię hehe ale w necie każdy inaczej pisze;) Ja miałam dopiero 2 wizyty w klinice z czego druga to skierowanie na laparo :)nawet nie wiem czy hormony są ok ..dziś dzień wolny to się zainteresowałam w końcu poczytałam co brać ze sobą i jutro jeszcze badania bo oczywiście wszystkich nie mam ...andzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klara czytałam ze po laparo często okres się spóźnia. .będziesz robiła test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robią tam lewatywy tylko wieczorem przed zabiegiem dają czopek na przeczyszczenie. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba cierpliwie będę czekać na okres bo już dość mam oglądania na testach jednej kreski. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
Klara więcej wiary! No i w związku z luteina musisz zrobić test ;) ja dziś ja od stawiam bez testu bo i tak juz plamie :) ale za to szykuje się moj przelomowy cykl! :) andzka jak test!!!!!! Pisz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andzka i jak? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie starajace sie Panie. I ja chciałabym dołączyć do staraczek. Zaczelismy w tym cyklu i naszlo mnie pytanko, otoz 6lat temu usunieto mi lewy jajnik, zostala tylko niewielka część, czy z jajeczkowania z lewego jajnika moze cos wyjsc bo tak mi sie wydaje ze w tym cyklu nastapilo jajeczkowanie z lewej strony, czy moze czekac na cykl z prawego-zdrowego jajnika? Anila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopisze jeszcze ze mam 32lata i mam juz jednego syna, a dwa lata po jego urodzeniu usunieto mi większą czesc leweho jajnika a potem po kolejnym roku wykryto niedoczynnosc tarczycy- zeby bylo malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zjadlo mi polowe wypowiedzi, ehh.... W kazdym razie 1-sza proba za nami , teraz pozostalo czekanie (chyba to czekanie jest najgorsze) chcialabym o tym nie myslec ale sie nie da! Anila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anila witaj, ja bym na twoim miejscu monitorowała u lekarza dwa czy trzy cykle żeby mieć pewność czy owulacja występuje z tego częściowo usuniętego jajnika. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki lek i w jakiej dawce bierzesz na niedoczynność? Jakie są twoje wyniki tsh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biore euthyrox 88mikrogramow, w październiku mialam wyniki 7, 7 (prawie dwukrotnie przekroczona norma) wiec oczywiście nawet bie bylo staran, ale w grudniu tsh bylo 1, 3 wiec super wynik do staran i teraz pierwszy cykl starań za nami. Zobavzymy tylko jak ten jajnik sie spisze, owulacje odczuwam bardzo intensywnie, ale to pewnie nie na wiekszego znavzenia Anila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biore euthyrox 88mikrogramow, w październiku mialam wyniki 7, 7 (prawie dwukrotnie przekroczona norma) wiec oczywiście nawet bie bylo staran, ale w grudniu tsh bylo 1, 3 wiec super wynik do staran i teraz pierwszy cykl starań za nami. Zobavzymy tylko jak ten jajnik sie spisze, owulacje odczuwam bardzo intensywnie, ale to pewnie nie na wiekszego znavzenia Anila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To askka nie andzka ten test dziś miała robić:) Taakk????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askkka
Robiłam test, niestety jedna kreska.... Ale @ nadal nie ma, więc nie trace nadziei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Askka a który masz dziś dzień i masz jakieś objawy okresowe? ja jutro robię test bo luteinę muszę odstawić jak będzie negatyw. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
askka- nie trac nadzieji, zycze hednak zeby za kilka dni pokazala sie druga krecha Anila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klara w takim razie Tobie rowniez zycze dwóch kreseczek A powiedzcie mi jak sądzicie, skoro czuje silne objawy owulacji, potwierdzone nawetvtestem owulacyjnym to moze byc tak ze mimo wszystko tej owulacji nie ma? Moze głupie pytania zadaje, ale od tego myslenia ma sie naprawde głupie teorie i myśli Anila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owulacje można potwierdzić: testem LH usg (szukanie ciałka żółtego) lub badaniem progesteronu 7 dni po domniemanej owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test owulacyjny wyszedl pozytywny w 12dc, a przutulanko bylo w 10 i 13dc, moze sie uda, choć z tego co czytam na roznych forach niewiele kobiet ma to szczescie zajść w ciążę po 1-szym staraniowym cyklu. Z pierwszym dzieckiem udalo sie dopiero po roku czasu! Anila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askkka
Dzisiaj 29 dzień cyklu. Z objawów to lekkie pobolewanie brzucha i obrzmiałe piersi. Czyli szanse pół na pół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomieszało sie dziewczynki ja nie testuje narazie nawet nie mogę się starać. ..W pn zabieg.witam nowe staraczki. Znam dużo par którym udało się za pierwszym razem;)wiec wszystko mozliwe;) znam dziewczynę która też miała tylko części jajnika drugi cały usunięty ..kilka lat starań ale zaszła w ciążę; ) andzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askkka
Klara a Ty masz jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te objawy...z moich znajomych starających się dłużej każda mówi ze cykl kiedy urojonych objawów nie było wtedy były w ciazy;) różnie to bywa . Mam koleżankę która zrobiła test w 4 miesiącu ciąży bo brzuch urósł , a tak nic nie czuła, miesiączkowalą normalnie a tu niespodzianka. .andzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny prosze pomóżcie !!!!!!!! dorwałam dziś testy owu no i zrobiłam ok 16godz wynik tylko I kreska i to dość słaba !!! mam śluz płodny dużo jak białko jaja kurzego od 3 dni i teraz mam pytanie czy skoro test owu wyszedł negatywny to już po owulacji czy możliwe że dopiero będzie ?? generalnie chodzi mi czy wiecie jak wychodzi test po owulacji ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie dlatego wolę iść na monitoring bo testom nigdy nie wierzyłam, nigdy nie ma pewności czy ta owulacja to właśnie dziś czy może jutro, a może być też jej brak. A moje objawy to takie okresowe raczej, ból piersi, tylko ból brzucha mam w tym cyklu inny, zaczął mnie boleć trzy - cztery dni po owulacji i trwał jakiś tydzień, od trzech dni mi nie boli w ogóle, ale to może po laparoskopii takie dziwne bóle miałam. innych objawów nie mam. A któraś z Was mierzy może temperaturę? Biała jaką ty masz podczas brania luteiny? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na monitoringu byłam raz niby gin mi powiedziała że za 2 dni pęknie ale drugi raz nie poszłam i moim zdaniem nie pękł ! ja juz z tym zwariowałam i tyle ;) co do zajścia w ciąże za pierwszym razem to jestem tego przykładem pierwsza ciąża za pierwszym razem i byłam w szoku i wszystko ok druga ciąża też za pierwszym razem ale skończona poronieniem więc można za pierwszym razem ale niestety teraz kilka miesięcy i nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
Klara nie mierze temp ale to zależy jaka bierze sz luteine. Jak dowCipna to ona nie wplywa ani na bol piersi ani na temp, jak pod językowa to wplywaja. Ja mam dowCipna :) okresu się nie dostanie póki się nie odstawi wiec cos w tym jest i zamieszanie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Słuchajcie mi testy wychodzą negatywne,ale z beta hcg wychodzi że jestem w ciąży.Bylam u ginekologa wczoraj u stwierdził,że to wczesna ciąża.Czy to możliwe?Mam brać witaminy i luteinę dopochwowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×