Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiałaGurami

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku! grupa wsparcia

Polecane posty

Gość gość
No witajcie dziewczynki :) Tu Paula :) Jakiś czas temu udzielałam się na forum, potem w nadmiarze spraw i obowiązków przestałam... Ja i mąż mimo rewelacyjnych wyników, monitoringu, owulacji-nie zostajemy rodzicami... Trudno, zaczęliśmy już luzować. Cykle mam długie do 40 dni, biorę luteinę żeby się uregulowały. Owulacja zawsze jest w 17,18 dc. No i wiece co, dziś jest 6 dzień po skończeniu brania luteiny. 2x po jednej tabletce dopochwowo przez 5 dni. Już biegam od paru dni do łazienki bo myślę że to okres... a tu nic..suchość pochwy, bolące piersi, trądzik jak na okres. Zawsze po luteinie miałam okres 3-5 dni po odstawieniu. Objawy totalnie okresowe-już nie mam siły, tak "Szarpie" mnie brzuch i macica-sorry za dosadność. Jest jakaś szansa...? Boję się testować. Zawsze gdy widzę 1 kreskę mam zepsuty cały dzień... Ale chyba jakby ciąża była to objawów okresowych by nie było, nie byłoby pryszczy i suchości w pochwie-którą mam zawsze przed okresem...? Nic sobie nie wkręcam, piszę jakie są fakty. Jak już, to kiedy testować dziewczyny....? Pozdrawiam Was serdecznie... I sorry za chaos wypowiedzi...... Od dłuższego czasu z nikim nie rozmawiam o swoim problemie bo meczy mnie to, że jesteśmy zdrowi a nie mogę zajść.... Ściskam!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny witam się w nowym roku i życzę samych cudowności :* mi święta minęły w miarę, najgorzej było w wigilie przeryczałam jak zobaczyłam ciężarną szwagierkę to pękłam ;( dół taki że szok no ale potem było tylko lepiej ! mi się zaczynają dni płodne nie nakręcam się zamówiłam testy owulacyjne i zobaczymy ;) jak nie wyjdzie to nie i tyle .... dziewczyny powiedzcie jak się robi dokładnie te testy kiedy zacząć ??? głupie pytanie ale kiedyś używałam i nigdy mi nie wyszły II kreski ale to było zaraz po poronieniu więc pewnie i owulacji nie było ! i jeszcze pytanie do doświadczonych w sprawie progesteronu czy wynik 10,51 w 22 dc jest ok czy raczej za nisko ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
testy owu rób najlepiej 2 x dziennie zeby nie przegapic momentu :) ok 15-16 i ok 19-20 drugi. no i znowu poniedzialek... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w 21 dniu miałam progesteron 5.36 o tez nie wiem jaki powinien być naprawdę, ale chyba za niski trochę był. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
dziewczyny, 18 stycznia ide do kliniki nieplodnosci :D zapisalam sie to bedzie moj ok 10 dc teraz po tym okresie (ktorego jeszcze nie mam bo go planuje na sobote a z luteina mozna planowac okres ;)) ciesze sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biala, to super, w takich klinikach naprawdę pomagają, więc szanse macie duże:) a może akurat już się udało:) masz jakieś objawy? Ja jestem po owu 3 dni, bola mnie piersi, ale objawów juz nie bede się doszukiwać i nakręcać, tylko poczekam do okresu. Monia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.S. Jak to będzie wyglądało jesli chodzi o koszty? Ile na początek płacicie? Monia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
monia pierwsza wizyta partnerska 200 zl a kolejne 80 zl wiec naprawde nie duzo, inseminacja np 750 zl, hsg 500 zl wiec wydaje mi sie ze nieduzo. klinika gyncentrum katowice :D no ja juz cała chodze i nie moge sie doczekac!!!! nie w tym cyklu na pewno sie nie udalo, ale chce przeciagnac okres do soboty.. wole sie w weekend pomeczyc bo teraz w pracy mam niezły kocioł :) i nie potrzebuje okresu no i czekamy teraz :) ciekawa jestem co tacy specjalisci nam powiedza. ja nawet nie testuje w tym cyklu, odstawiam luteine w srode i w sob dostaje okres. spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biała zatestuj może lepiej. No ja mysle, ze oni wam pomogą, przeciez znają sie na tym dużo lepiej niż zwykły ginekolog. A kasa faktycznie nie jest aż tak duza, najważniejsze, ze jest praca, jest z czego zapłacić a to juz wiele. Takze wszystko powoli sie ulozy i ten rok będzie dla ciebie szczęśliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się wydaje że ten mój wynik 10 powinie być troszkę lepszy ale ginekolodzy nic nie komentowali ;( masakra dziewczyny ja też coraz częściej myślę o takiej klinice ale daje sobie jeszcze kilka miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
dziewczyny mnie ta wizyta wręcz uskrzydla :D byc moze brutalnie po niej spadnę w dół ale póki co leeecę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrazenie, ze na tym forum prym wiecie Biala Gurami. A przydaloby jej sie troche luzu. Sa tez tutaj inne kobiety. To ma byc forum dla wszystkich kobiet a nie tylko Bialej Gurami co nonstop tu siedzi od rana do nocy.. Moze jakby wyluzowala to by zaciazyla? Tobie potrzebna jest kumpela od serca a nie forum. Pozdro i zdystansuj sie a zajdziesz. Forum to nie zycie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo to że trafisz pod opiekę specjalistów już dużo da :) oby upragnione grube krechy II :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkolorowaaaaa
Faktycznie, inne dziewczyny tez piszą o swoich problemach, domysłach i to nie jest komentowane. Jest wiele innych topikow, gdzie dziewczyny nawzajem się wspierają, kazda kazdej stara się pomoc, doradzić, podzielić się swoją wiedzą. Ktos tu u was pisze o małym progesteronie, myślę, ze to za malo, o owulacji świadczy podobno wynik powyżej 15, jesli tydzień minął od niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, jak komuś się coś nie podoba, to niech wchodzi na inne tematy. Neverfull ja też daje sobie jeszcze kilka miesięcy, bo dopiero niedawno zaczęłam lepiej poznawać swój organizm, a testy owulacyjne wychodzą pozytywne w takich dniach, kiedy wczesniej nie staraliśmy się, bo myślałam, ze juz po owu. Także zobaczę czy z tymi testami się uda, jak nie, to klinikach i niestety wydatki. W ogóle przerażona jestem, ze tyle jest kobiet, którym długo nie udaje się zajść :( nie zdawałam sobie z tego sprawy, dopóki nie weszłam na to forum. Monia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda najgorsze że co lekarz to inna opinia ;( to mnie załamuje i dlatego mam w tym miesiącu olewkę nawet teraz w dni około owu nie chce mi się starć ;) mi moja gin przepisała acard aby jajeczko miało się lepiej zagnieździć niby przez chorobe tarczycy i wcześniejsze poronienie i przez to że syn sie urodził z hipotrofią a endokrynolog twierdzi że nie brać dopiero po zajściu w ciąże !! to samo z luteiną jeden idiota kazał mi brać cały cyk i sobie zablokowałam owulację !! no koszmar ;) ale jedna znajoma mi powiedział " im bardziej mamy wyj****e tym bardziej będzie nam dane " i chyba się do tego zastosuje !! ;) teraz jeszcze czytam że progesteron powinien być co najmniej 15 ja miałam 10 z haczkiem i nikt nie widział problemu no cyrk monia widzisz ja mam cykle jak w zegarku co 30-31 dni śluz w czasie owu rewelacja i dupa z tego już to obserwowanie mnie męczy :( a Ty piszesz że masz długie nieregularne cykle to u ciebie to też jazda aby utrafić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, dlatego z ciekawości robię te testy owulacyjne. Ja to w ogóle się obawiam, że nie udaje sie właśnie przez takie cykle. Ale szczerze juz nie chce mi sie czytać, sprawdzać, lykac ziola czy co innego, jestem tym zmeczona i tez juz postanowiłam miec wyj****e. Mize to pomoże:) bo juz serio jestem tym zmęczona :o dość juz, teraz pelen luz, id nowego cyklu odpuszczam starania, a seks będzie jak bedzie ochota, a nie pozytywny owulacyjny... Monia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
Mnie się wydaje czy Klara ma dziś testować? :D z tym progesteronem to sama poczytalam i normy są w zależności od labolatorium nawet ze ok 30 a w innych ze 15 :/ co do luzowanua... probowalam wiele razy po czym dowiadywalam się o czyjejś ciąży i znowu czadowalam ;) ale luzu życzę wszystkim :) w szczególności spiętemu gościowi z kompleksem "braku prymu na jakimś forum" :D wyluzuj a na pewno się na jakimś forum odnajdziesz. Klara daj znać! A Wy dziewczyny, kiedy testowanie? Mnie kurcze od wczoraj bol jak na okres pomimo luteiny i boje się go dostać wczesniej :/ to pokrzyzowalo by moje niecne kliniczne plany :) pomimo kliniki ziola będę pila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziewczyny testować niech wreszcie którejś się uda :) !!! ja to testować mogę ale testy owu hahahahah zgadza się każde laboratorium ma inne normy ja miałam w fazie lutealnej (22dc) 10,51 a norma od 1,70-27,0 i ciekawi mnie czy przy cyklu 30 dniowym wynik jest ok niby lekarka się nie przyczepiła ale już sama nie wiem czy ufam :( miłego dzionka dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za pierwszą wizytę w klinice zapłaciłam 600 zł. Miałam dziś iść na betę ale nie poszłam bo wczoraj zrobiłam test i był negatywny i tak jakoś mi się odechciało wszystkiego. Czekam na okres. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaż dziś dopiero 8 dzień brania luteiny wiec jeszcze dwa dni i kolejny test zrobię i jak negatyw to ja odstawię. Z tym wczorajszym testem to się trochę wyglupilam bo za wcześnie ale nie mogłam się powstrzymać tylko sobie humor zepsułam. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaż dziś dopiero 8 dzień brania luteiny wiec jeszcze dwa dni i kolejny test zrobię i jak negatyw to ja odstawię. Z tym wczorajszym testem to się trochę wyglupilam bo za wcześnie ale nie mogłam się powstrzymać tylko sobie humor zepsułam. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askkka
Ja testuje w czwartek :) I tym razem będą 2 krechy :) nie może być inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja za jakies 10 dni. Monia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
A ja za 40 dni :p Klara to za wcześnie, najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki :)Aska nie może być inaczej! Jakieś objawy??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buu a ja zamówiłam sobie testy owu przez net z odbiorem u siebie w aptece i nie doszły na dziś miałam nadzieję ze jeszcze paczka dojdzie :( no nic może zechce mi się działać bez testów a test zrobie w piątek ;) jak mam wyluzowane askkka trzymam kciuki oby się zaczęło od ciebie i przeszło na resztę towarzystwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klara za wcześnie będzie dobrze;) ja też chodzę do kliniki zaczynam od laparoskopi ...andzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×