Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiałaGurami

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku! grupa wsparcia

Polecane posty

Gość BiałaGurami
Klara również mocno trzymam za Ciebie kciuki!! pewnie ze bede piła bo żartowałam z tymi objawami ;) jak co miesiąć przestają już boleć piersi, no i naprawdę to nie mam zadnych objawow :) bylam juz 2 razy w ciazy i mysle ze bym na tym etapie poznala. ja w tym kolejnym cyklu ide do gina po kolejne wspomagacze :D jak cos da... no i tak rok minął...Dziewczyny życzę nam Wszystkim zajścia w ciążę w 2016 roku, urodzenia zdrowych dzieci :) w końcu się uda, pewnie wtedy kiedy będziemy tego się najmniej spodziewały :) troche mi smutno że u mnie "nic sie nie dzieje", tak z miesiaca na miesiac... ale samo zycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie objawy mi dziś przeszły, więc imprezować będę. Udanej zabawy dziewczyny Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klara czy wiesz może dlaczego laparo robi się przed owulacja?okres dostałam 5 dni wcześniej i zabieg wypadnie mi akurat w owulacji juz mam stresa ze znowu przeloza mi laparo..wtedy już chyba się zalamie. .daruje sobie wydzwanianie po lekarzach w sylwka ..ja to mam szczęście :(a ile dni po laparo można już się starać? Andzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi mówili że laparo robi się między 5a 10 dniem cyklu. Później już jak jest owulacją to się raczej nie robi. Na wpisie miałam zakaz współżycia przez 4 tyg. Ale gin kazał juz w tym samym cyklu działać. Czyli ja zaczęłam gdzieś tydzień po laparo. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym na twoim miejscu dzwoniła dziś, jeszcze zastaniesz lekarza . Ja tez wydzwanialam tam bo dostałam później okres. Ale udalo mi się przełożyć termin. Klara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwonilam tylko do mojego lekarza...powiedział żebym juz dzwoniła w poniedziałek. .jestem teraz za granicą wracam w sobotę i nie mam numeru tel do lekarki która ma robić zabieg ..mam zapisany w kalendarzu durna nie wpisałam do telefonu..myślisz żeby dzwonić do niej w niedzielę ? Chyba już w pn zadzwonię. .bbędzie co będzie .takie moje szczęście andzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to juz sie zestresowalam jak napisalas ze do 10 dnia:(A kto Cię operowal? A tak w ogóle to wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Dziewczynki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba raczej chodzi o to ze zabiegi w pierwszej fazie cyklu by wykluczyc eventual a Ciara I zdazyc prized miesiaczka Ja man miec hsg i tez mi wypadnie 15 dc bo mi miesiaczka szybciej wypadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykluczyc ciaze Oszalejez tym autokorektem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo mi inny lekarz powiedział ze to o ciaze chodzi temu 1 faza cyklu ...oby dodałas mi otuchy dziekuje;);)ale będę dzwonić pytać zobaczymy;)tak się zaczął nowy rok hehe nadal wszystko się kręci wokół dziecka;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w niedzielę dzwoniłam też, tam nie tak łatwo się dodzwonić bo nie mogłam na lekarza trafić. nie pamiętam nazwiska lekarza który mnie operował i nie mogę znaleźć swoich papierów ze szpitala. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję będę dzwonić jutro i pytać poprostu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwonilam..zrobią zabieg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super, będziesz już miała to za sobą! Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
witam w nowym roku :) no u mnie też ostre imprezowanie (a co sobie będę żałować) chociaz tyle mi zostało. jak sie nie uda do marca to zdecydowalam z moim m o udaniu sie do kliniki nieplodnosci, i wiecie jak mi sie humor poprawił :) bo wiem ze moze tam pomoga, ze sie na tym znaja itd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak trzymaj biala;) ja też jestem pełna nadzieji w tym roku w końcu to kolejne 12 miesięcy w 2016;);) haha andzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biała, my za pól roku tam się wybieramy :) na razie jeszcze próbujemy, bo zauwazylam, ze coraz lepiej poznaje swój organizm i czas owulacji. Jak się nie uda przez kilka miesięcy to idziemy. Boje się tylko tych kosztów :/ jak nie pomogą, to tylko wyrzucimy je w błoto, no ale trzeba wszystkiego spróbować. Ja jestem po podejrzewanej owulacji, czyli przede mną 2 tygodnie nakręcania sie:) Monia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi od kilku dni brzuch boli jak na @. Dziś kłuje mnie w prawym boku bardzo mocno i czuje jakby miała @ za chwilę przyjść a dziś dopiero 27 dc więc stanowczo za wcześnie na okres. Nie mam nawet nospy i tak leżę i się zastanawiam. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klara a jak długie masz cykle? Monia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30-40 dni mniej więcej Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio tak 34-35 dni trwały. Jestem 7-8 dni po owulacji dopiero więc to nie może być ból na okres. Biorę luteinę 6 dzień, może to od niej, nie wiem. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askkka
Cześć, wczoraj wieczorem dopadł mnie ból brzucha, potem zaczęłam wymiotować. Dzisiaj brzuch nadal boli ale już mniej. Ogólnie jestem bardzo zmęczona i osłabiona. I cały dzień leżę w łóżku. Dziś jest 25 dzień cyklu, czy możliwe żeby to były objawy ciąży? Czy to zwykła grypa żołądkowa? Jak myślicie? Możliwe żeby tak szybko były objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skkka a kiedy miałaś owulację? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askkka
Owulacje miałam 24 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askkka
Owulacje miałam 24 grudnia, Cykle mam 28-29 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, tak sobie weszłam tu z ciekawości. Myślę o tym żeby zajść w tym roku choć trochę się boję. Mam za sobą dwie ciąże obumarłe. Ta druga stracona ciąża bardzo na mnie źle wpłyneła szczególnie że zrezygnowałam wtedy z pracy ( pracowałam w promieniowaniu). Podobnie ciężko mi przebywać wśród ciężanych i matek. Nikt oprocz najblizszych nie wie co nas spotkało i zdarzaja sie pytania kiedy w koncu bedziemy mieli dziecko. To boli, ale nie mamy ochoty mowic nikomu o naszych problemach. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość współczuję ci :/ :* ja co prawda nie bylam jeszcze w ciąży, nie poroniłam,, ale staram się bez skutku i tez mi ciężko patrzeć na matki i ciężarne :/ tak strasznie im zazdroszczę i jestem zła, że mnie to nie może spotkać :/ kompletnie nie umiem sobie z tym poradzić. Jesli juz zaszłaś to znaczy, ze znajdziesz znowu, wiec nie boj się i próbuj. Monia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Askkka myślę, że to za wcześnie na takie objawy. Test robiłaś już? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askkka
Testu nie robiłam, jeszcze chyba za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie i zajde, ale nie znam przyczyny tych strat wiec gdybym teraz zaszla znow bym poronila. Najgorsze w tym wszystkim dla mnie jest gdy leze w szpitalu bo za kazdym razem mam lyzeczkowanie i chodze po korytarzu a tam oddzial ginekologiczny jest przy porodowce i widze te wszystkie kobiety z brzuszkami juz na wyjsciu kiedy ja czekam na lyzeczkowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×