Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KKKM

dać szansę?

Polecane posty

Gość gość
oho lena już ma chcicę :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki65g
Za pewne zrobiła to z głupoty. Pod wpływem alkoholu puściły hamulce, 4 lata była z Tobą wiec chciała posmakować nowości. To nie znaczy, że byłeś kiepski czy ze się znudziła Tobą. Alkohol to gowno, wiele rzeczy człowiek zrobił pod wpływem czego nigdy w życiu nie zrobiłby na trzeźwo. Nie obwiniaj się. Boli i jeszcze bardzo długo będzie bolało, ale przecież sam dobrze wiesz, że w końcu przejdzie, że się ułoży. Byłam kiedyś w podobnej sytuacji, wiem co to za bol, myślę że większość z nas wie dlatego doskonale Cię rozumiemy. Gościu powiem Ci, że tyle zawiści dawno nie slyszalam/ czytałam. Musisz mieć straszne życie, naprawdę. Wspolczuje Ci bardziej niż Marcinowi. W osobach szczęśliwych i zadowolonych z życia nie ma tyle zawiści, złości, nienawiści. Nie oceniaj drugiego. Ta dziewczyna i tak już sobie zmarnowała życie. Nie ma nic gorszego niż utrata takiego fajnego faceta i przeżywanie ciąży w samotności. 99% jej koleżanek będzie się chwalilo jak tatuś całuje brzuszek, gada do brzucha. Ona tego nie doświadczy. Przynajmniej narazie. Marcin trzymaj się i nie poddawaj. Może za jakiś czas będziesz w stanie jej wybaczyć, ona zrobi coś co utwierdzi cie w przekonaniu, że cholernie tego żałuję i będzie happy end. A może spotkasz cudowna miłość, wspaniała kobietę. Nigdy niewiadomo. Życzę Ci jak najlepiej. Nie trać nadziei na lepsze jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mogę :-( to przecież tylko nienormalni ludzie wyrzucają kogoś jak śmiecia,wyzywają i nie okazują szacunku. mam ci wręczyć nobla czy oskara za to że się nią zajmiesz i pomożesz :-O tak powinien zachować się każdy przyzwoity i porządny facet,więc nie wiem dlaczego piszesz jakby to był jakiś nadludzki wyczyn. ludzie na poziomie mają właśnie klasę i potrafią się zachować, to powinien być naturalny,ludzki odr******ie wiem dlaczego piszesz jakbyś nie wiadomo co zrobił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nadal uważam że koleś ściemnia,ktoś kto traci miłość nie jest w stanie siedzieć na kafe i pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu się zacięło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, Lena nie ma chcicy. A mój ostatni komentarz, NIE BYŁ komplementem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Gościu dla twojej informacji nie wiem jaką musiałbym mieć wyobraźnię żeby wymyślić tą sytuację. i po co? dla zabawy? aż tak bym się nudził? może to moja terapia? jeśli tak Cię to męczy to nie czytaj i nie udzielaj się...dobrowolne to jest.. a ja jestem informatykiem, testerem oprogramowania i programistą. cały dzień i tak siedzę przy komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Lena akurat ja domyśliłem się, że to nie było komentarz. więc proszę sprecyzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
KOMPLEMENT miało być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś porządnym facetem. Będzie dobrze. Nie ma usprawiedliwienia na zdradę. Laska nie chce Cię wypuścić z rąk bo panna z dzieckiem mimo wszystko ma trochę utrudnione życie towarzyskie. Kiedy będziecie robić test na ojcostwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie myślałeś o tym, że jak się kocha, to się wybacza?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no proszę,uderz w stół a nożyce się odezwą :-O tym ostatnim postem utwierdzasz mnie że to ściema. sam najlepiej wiesz dlaczego , są ludzie których bawi jak inni wczuwają się w jego sytuacje starając się pomóc a on po drugiej stronie boki zrywa :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Zdradził Cię ktoś kiedyś? Czułeś się kiedyś jak ścierwo przez swoje partnera, przez osobę Ci najbliższą? Czułeś sie kiedyś nic niewartym człowiekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, tylko prawdziwa miłość dźwignie wszystko. to nie była miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ma wybaczyć zdradę swojej dziewczyny z jego kumplem? Jak się kocha to się nie zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lena jak ścierwo i nic nie warty człowiek to czuję się właśnie jego narzeczona-była narzeczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo powinien pokazać im obojgu że jest kimś lepszym niż oni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i pamiętaj ,że dobro powraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jasne. On jej wybaczy, ona znowu zdradzi. Nawet nie wiadomo czy to nie było więcej niż raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o Marcin to przy okazji mam pytanko,skoro jesteś informatykiem :-D napisz mi proszę jak skutecznie zablokować te okropne reklamy :-D pomożesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnien pokazać bo co? Bo Ty tak piszesz? Dlaczego on ma płacić za jej błędy? Dlaczego on ma żyć w tym g*****e, które ONA zgotowała? Ludzie, co wy piszecie za głupoty? On ma ją kochac bezgranicznie, wszytsko jej wybaczyć, bo biedna jest w ciąży? A ona co? Może sypiać z jego kumplami, wrabiać go w dziecko(nie planowali go teraz), świadomie pić w ciązy(niech się modli żeby dziecko było zdrowe, bo przez jej głupote, może sie urodzić z poważnymi wadami rozwojowymi). Związek to dwie osoby, nie jedna. Żeby był stabilny, to oboje muszą się starać. A ona niech się czuje jak czuje, jest dorosła, chyba wykształcona i dojrzała, więc niech teraz płaci za swoją głupote. Każdy niech ponosi konsekwencje swoich wyborów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
skoro mam tak bujną wyobraźnię to powinienem powieści pisać..chociaż bym na tym zarobił. żenujące.. ale nie będę się dalej tłumaczył. wierz sobie w co chcesz.. nie zakładam, że kiedyś nie wybaczę . narazie nie jestem w stanie. drogi gości obrońco mojej byłej kobiety - a czy ona okazała mi miłość i szacunek zdradzając mnie? piszcząc z rozkoszy jak się z nim pieprzyła? wtedy też mnie kochała? pamiętała o tym, że siedzę w domu i równie dobrze mogłaby to robić ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego napisałam że najpierw niech zrobi test na ojcostwo. i dopiero gdy się okaże że to jego dzidzia niech pozwoli zrobić swoje czasowi. opadną emocje,pozbiera myśli,ochłonie...wtedy przekona się czy jego dziewczyna szczerze żałuje,czy dać jej szansę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkohol ma ją usprawiedliwić? Mogła przerwać to w każdym momencie, ale najwidoczniej było jej tak dobrze, że zapomniałam iż nie jest sama, tylko ma faceta. JA nie wiem ile musiałabym wypić, żeby przestać myślec racjonalnie, chyba do zgonu. Zamiast iśc wyżalić się do kolezanki/matki/sasiadki, to ta pobiegła do jego przyjaciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie. Zresztą on zdaje się że na początku chciał wybaczyć. Pewnych rzeczy się nie powinno. Po prostu. Czy ona gdyby go kochała to by go zdradziła? Szaleje bo będzie wstyd na całą okolicę. Większość będzie wiedziała że się puściła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli dziecko jest jego niech weźmie odpowiedzialność za dziecko. Da się zapewnić odpowiednie wychowanie nie będąc razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lena i co tak sapiesz ? to jest forum,każdy wyraża swoje zdanie . ja mam takie,ty masz inne a Marcin może mieć jeszcze inne. bo każdy jest inny. i tyle. więc wyluzuj trochę bo ci żyłka pęknie :-p nie Marcin, nie okazała Ci miłości takim wyczynem,zrobisz co Ci serce podpowiada. tylko pytanie,dlaczego nie była wtedy przy Tobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, pęknie mi zaraz żyłka, bo jak czytam takie głupoty, to głowa boli. Zwalacie wine na niego, czytajcie ze zrozumieniem cały wątek. Jesli dziecko będzie jego, to je uzna, nie unika odpowiedzialności. Wybaczaj, wybaczaj, wybaczaj, bo miłości wsyztsko przezwycięży! Szkoda, że jej miłość nie wygrała z chcicą i dojrzałością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×