Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KKKM

dać szansę?

Polecane posty

Gość gość
ojej ojej ojej ;-) ludzie to jest tak. z jej strony to nie była miłość,więc go zdradziła. z jego strony to również nie była miłość ponieważ nie potrafi wybaczyć. i już. wszystko jasne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lena czytać nie potrafisz a innym to zarzucasz. napisałam do Marcia w związku z reklamami czemu więc się wcinasz między wersy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg wystawia Was na próbę...niestety w tych czasach zło prawie zawsze wygrywa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Bo się pokłóciliśmy. Zdarza się. A czy to jest powód żeby wskakiwać do łóżka innemu? Ja tego nie zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic się nie wyświetla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musiało już być wcześniej źle między wami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Rozuemiem, ze to ona ma mu tą piosenke pod oknem zaśpiewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne ze go nie kochała, teraz wielce zrozpaczona bo będzie samotną matką. Nikt jej nie wpychał do łóżka. Ma jej wybaczyć? Po tygodniu czy dwóch? Nawet jeśli jest w stanie to na pewno nie po tak krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jesteś ateistka lena ? to pewnie nie wiesz że Bóg to miłość i przebaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie jestem ateistką. Ale Bóg za mnie życia nie przezyje. Religia-religią, wiara-wiarą, ale racjonalnie myśleć każdy powinien umieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie chodzi o to że gdybyś coś rozumiała to nie odpisywałabyś na posty skierowane nie do ciebie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
gościu między nami było dobrze. ostatnio bardzo dużo pracowałem ( pisałem kilka razy o tym) i owszem nie było z mojej strony tyle czasu i energii. owszem mówiła mi o tym. ja mówiłem żeby poczekała, że jak rozkręcę firmę to wszystko się ułoży. gdyby wtedy przyszła do mnie i powiedziała, ze chce się kochać nie odmówiłbym. nigdy nie odmawiałem. ale wolała iść gdzie indziej. owszem ja wierze w Boga i przebaczenie. i pewnie je dostanie.ale NIE TERAZ. jaką mam pewność, ze teraz nie jest z nim? ze nie smieja sie ze mnie za moimi plecami? jaką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
a czemu nie powiedziała mi wtedy o ciąży? czemu nie dowiedziałem się o tym od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg dał tobie szanse pożyć na tym świecie i za to powinnaś żyć wg.jego "zasad".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
to może ja też upadnę skoro mi wolno, prześpię się z jakąś pierwsza lepszą kobietą i będzie ok? przecież zasłużę na wybaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem ja Ty, ale mnie mama z tata spłodzili. A dlaczego ona nie żyje według zasad Boga? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jej powinieneś zadawać te wszystkie pytania ! a nie siedzieć na form ! rozmowa,dialog. to jest podstawa. a Ty na forum pytasz dlaczego nie przyszła do Ciebie ? z nią rozmawiaj. tutaj tylko namieszają Ci w głowie :-( i niech Twoje serce podejmie decyzję.a nie męska duma. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lena jesteś idiotką :-O skoro w ten sposób potrafisz pisać o Bogu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw musisz wypić butelke wina i wtedy bedziesz mógł powiedzieć ''tak wyszło, poniosło nas'' I git, remis! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcin,nie sztuką jest zdradzić.to żaden wyczyn. sztuką jest mieć serce i wybaczać. A NIE KAŻDEGO NA TO STAĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
podjęło ją i serce i rozum. na ten czas na tyle mnie stać. na poprawne stosunki z nią i życzliwość. wolę to niż oziębłość, obojętność i sztuczne podtrzymywanie relacji. powiedziałem jasno, że na tą chwilę mnie to przerosło. co ona z tym zrobi jej wybór. jestem 15 min drogi samochodem od niej. na każde skinienie i zawołanie. i ona o tym wie. tyle na dziś. za kilka miesięcy MOŻE stać mnie będzie na więcej. a może nie. myślę, że najważniejsze dla niej powinno być teraz mimo wszystko dziecko. niech o nim myśli i na nim się skupi. A pytania zadawałem jej i nie dostałem sensownej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie ma potrzebę się wygadac. A komu ma? Kumplowi z którym go zdradziła? Może ma nastawić drugi policzek? Może ma przyjąć ich pod dach niech sobie żyją w 3 razem, a potem w 4. Poczekaj i to przynajmniej do urodzenia dziecka bo możesz mieć rację, ona może teraz grać ze Cię chce że kocha itp, a jak zobaczy że się nie uda poleci do tamtego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, nie sztuką jest zdradzić. Sztuką jest NIE zdradzić, mimo tylu pokus, trwać w wierności, to jest SZTUKA, przez duże SZZZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg dał nam wszystkim życie,a ty piszesz jak dziewczynka : nie wiem jak ty ale mnie mama z tatą spłodzili. jakby Bóg nie chciał to by cie nie spłodzili. nie wiedziałaś o tym,dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobcie test na ojcostwo jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt, jakby nie chcieli, to by seksu nie uprawiali. Nie mieszajcie do tematu BOGA. 6. NIE CUDZOŁÓŻ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×