Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KKKM

dać szansę?

Polecane posty

Gość gość
mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale się zapchało......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Oczywiście, że szukam błędu w sobie. I pewnie kiedyś przestanę. to jest pierwsza faza , która zapewne zmieni sie niebawem w coś innego. Dla tego dziecka z pewnością lepiej żebym to ja był ojcem. Do mnie niekoniecznie z uwagi na relacje z jego matką. A nawet jeśli nie jest moje to nie odpowiada za głupotę ludzi., którzy go poczęli i oby było kochane najmocniej jak to tylko możliwe. Już mniej istotne przez kogo. Może i są kobiety które by mnie pokochały i nie odwalily podobnego numeru. Ale ciężko mi w to będzie uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka posrana ta kafeteria !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki65g
Mam nadzieje, ze to będzie Twoje dziecko. Jesteś super facetem, niespotykanie mądrym. Będziesz cudownym ojcem. Posiadanie dziecka to nie koniec świata. Dla niektorych ten swiat dopiero sie zaczyna, Ty rewelacyjnie zadbalbys o to zeby pokazac jak tu moze byc pieknie. Ten frajerzyna bez jader nie powinien sie rozmnazac. Nie jest odpowiednim przykladem do nasladowania i nie ma za grosz zasad. Równie dobrze możesz znaleźć prawdziwa miłość mając już dziecko. Twój brat nie patrzył na swoją żonę jak na 'wybrakowany' towar. Teraz oczywiście ciężko jest Ci uwierzyć, że znajdziesz miłość, szczęście i wspaniała kobietę, na tym etapie to naturalne, ale minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkalinka
autorze siedze sobie w wchu przed kom i czytam i czytam i mysle o tobie. bardzo ci wspolczuj****ardzo. tak jakby wiem co przezywasz bo moj facet ktorego bardzo kocham calowal sie kilka miesiecy temu po pijaku z kolezanka na integracyjnej. nie pamieta tego a ja przeczytalam smsy do tamtej ze to byl blad i ze nie pamieta bo tak sie spil. jednak jedziemy na tym samym wozku, mam tak samo zlamane serce. on mnie zapewnil ze nigdy to sie nie powtorzy, w ciszy znosi moje wyrzuty i powracajace co chwile jazdy. ale z kandydata na meza, czlowieka na cale zycie, spadl w otchlan. kocham go i sie ponizylam ze wybaczylam ale nie umiem bez niego byc. tak bardzo kocham. wspolczuje ci bardzo bardzo. seksu bym nie wybaczyla bo brzydzilby mnie. ale ja uwazam ze z nia bedziesz. bo kochasz ja iczy chcesz tego czy nie i tak wrocicie do siebie. ja uwazam ze ona tez cie kocha. zycze ci zebyscie za kilka tygodni posxli na terapie i tam naprawili przez kilka lat wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nie kocha. Całowanie po pijaku to co innego niż kilkumiesieczny romans! Żadna kobieta nie zdradzi kogoś kogo kocha. Zaslanianie się brakiem czasu ze strony partnera jest śmieszne. Facet zakladal firmę i jego kobieta powinna przy nim byc! Wspierać go, a nie zachowywać się jak dziecko. Bo ona się nudzi i poszuka nowej zabawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego co innego? myslisz ze jakby kochal to calowalby sie tylko dlatego ze sie spil?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednorazowe całowanie po pijaku można uznać że kogoś ponioslo(znam osoby które się nie kontrolują, nie wiem jak bo ja nawet na najwiekszym pijanstwie wiem co robię) , że nie zrobił tego świadomie tylko na spontana. Romans trwający kilka miesięcy to przemyslana decyzja. Dziewczyna nie byla niepoczytalna, wiedziała jakie są konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona byla na twoim utrzymaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego go uderzyłeś? W ten sposób nie załatwia się problemów. Postąpił nie fair, ale... nic Ci chyba nie obiecywał. Ona tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to nie dziwi. Kolega, wspólnik śpi z jego dziewczyną a potem jeszcze jest złośliwy i wredny. Gdyby miał odrobinę honoru przyjąłby na klatę a nie donosił na policję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrada.... odwieczny problem ludzkości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Nie, nie utrzymywałem jej. Ma swoje mieszkanie i dobrą pracę. A kolega jak pisałem wcześniej dostał w ryj za to, że mnie latami oszukiwał. Zgrywał super koleżkę a w rzeczywistości nienawidził i zazdrościł wszystkiego co możliwe . Za to oberwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Wiem, że pewnie zaraz zostanę zbrukany i zmieszany z błotem ale...przespałem sie z nią wczoraj. Przyszła na chwilę pogadać i stało się w sumie sam nie wiem jak. Wiem że fatalnie zrobiłem, ale cholernie za nią tęsknię i to jest silniejsze ode mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrych ludzi spotykają złe rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś Ty głupi, fuj. Jeszcze się zejdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha! a więc jednak, instynkt wygrał. ''stało się'' cóż, tak samo jak ona przespała się z kumplem ''stało się, nie wiem jak''. może jednak się pogodzicie i będziecie tworzyć szczęśliwy trójkącik? teraz zapewne będzie ci to wypominała, że przecież wybaczyłeś, bo z nią spałeś. serio jesteś takim chodzącym bóstwem, że nie można przy niej usiedzieć spokojnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmierdzi to na kilometr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I teraz banda kafeteryjnych hejterow da Ci popalić. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Żadne usprawiedliwienie, ale piłem. Jak codziennie od tygodnia. Nie odbierałem od niej telefonów więc przyjechała. Zaczęliśmy rozmawiać i skończyliśmy w łóżku. Powiedziałem jej że to był błąd i że jej nie wybaczyłem. Ale kurwa nie potrafię zapomnieć. Nie potrafię nie tęsknić . Jeszcze nie. a czy jest bóstwem? Nie. Ale jest bardzo atrakcyjna. Drobna, ale z długimi nogami. Czarne włosy i duże brązowe oczy. Ma bardzo naturalną urodę, niewulgarną i niewyzywającą jak to często dziś bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jednak. Potwierdziłeś moją tezę, że lepiej być samemu. Mimo wszystko nie chce Cię oceniać, bo przeżyłeś z tą kobietą dużo i kochasz ją. Więc, dalej życzę powodzenia. Lena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 80
Jak tylko to dziecko okaże się Twoje to zaraz do niej wrócisz jestem tego pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Narazie nie wrócę. Ale nie potrafię zapomnieć o 4 latach i różnych sytuacjach przeżytych razem w tydzień. Z dnia na dzień z osoby z którą chciałem spędzić cale życie ma mi się stać obojętna? Może nawet miesiąc nie wystarczy. Wiem, że jestem słaby i wczoraj to pokazałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak myślę. Niestety. Dlatego najlepiej by było gdybyś uciął z nią kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jesteś słaby. Ona teraz ma cię w garści bo handluje dupa, a ty na to idziesz. Nie brzydziles się jej? Mam nadzieje ze nie robiłeś jej minety bo pewnie byś chliptał sperme swojego koleżki. A jeśli to dziecko jest jednak kolegi, a ty ja stukales? Patologia! W sumie to jesteście do siebie podobni wszyscy troje. Ona spala z innym bo tak wyszło, ty teraz spales z nią bo też tak wyszło, kolega dyma ciężarną, ty dymasz ciężarną...no jedna wielka patologiczna rodzina. Wracaj sobie do tej kurwy. Chyba za mało Cię skrzywdziła. Nie zapomnij kupić jej nowego mieszkania żeby miała gdzie się podziac i zrób dodatkową parę kluczy dla swojego kumpla żeby mógł wpadać od czasu do czasu gdy ty nie Będziesz miał czasu bo będziesz jebal na nieswoje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinieneś ją trzymać w niepewności, dać się jej wykazać że żałuje i ze jej zależy i wtedy ewentualnie mogłaby wrócić NA TWOICH WARUNKACH, a teraz zjebałeś bo to ona cie robiła w chuja i to ty wrócisz na jej warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zjebałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×