Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chrzestna prezent na chrzciny.

Polecane posty

Gość gość

W tym tyg mam zostać chrzestną siostrzenicy. Nie mam pojęcia co dać jako prezent ponieważ moje możliwości są bardzo ograniczone. Poproszona zostałam o to 1,5 tyg temu. Dopiero co skończyłam szkołę więc nie zarabiam, mam mały fundusz. - nie może to być coś dużego ponieważ po chrzcinach siostra wraca z małą do siebie do Irlandii a mają już napchany bagaż. - ubranka też odpadają ponieważ siostra co chwile jej kupuje coś nowego, nie brakuje im pieniędzy, i mała pełno podostawała od rodziny a siostra i tak tego nie bierze. Nie mam pojęcia co mogę dać/kupić. Na tą chwilę kupiłam już szatkę jako od chrzestnej i chciałam dać 100 zł w kopercie. Zastanawiam się czy to nie za biednie. Niby mam dopiero 18 lat i nie mam skąd wziąć pieniędzy ale nie mam pojęcia jakie są standardy takich prezentów. Jaki wy daliście prezent na chrzciny dziecka z waszej najbliższej rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniś82
Nie przejmuj się, każdy daje tyle ile może. Ja na chrzest kupiłam delikatne wbijane złote kolczyki i piękną szkatułkę z grawerem. Mogę polecić Ci stronkę pioro.co Mają bardzo duży wybór upominków na chrzest, a cenowo na pewno coś sobie znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siostrzenica dostala srebrny medalik z lancuszkiem i cos jeszcze, nie pamietam dokladnie, corka kuzyna tez srebrny medalik + lancuszek i do tego taki obrazek na drewnie posrebrzany ze sw rodziną. i starczylo. lacznie kolo 100-120 zl prezent, tez bylam zalezna od rodzicow, bo studiowalam wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny dobrze Ci piszą autorko. kup coś symbolicznego, że jak dziecko podrośnie to będzie Cię kojarzyć z tym upominkiem. masz tak naprawdę szczęście. mnie nie poproszono na chrzestną bo byłam za biedna...minęło już tyle lat a mnie boli do dziś :-( spędzam z tym dzieckiem 100 razy więcej czasu niż matka chrzestna , jestem na każdy telefon...nawet ktoś w żartach raz powiedział że powinnam była zostać jego chrzestną :-( a siostra mówi dziecku że ma dwie mamy chrzestne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emalia111
Generalnie to uważam, że z prezentami ZAWSZE jest problem, dlatego należy znaleźć natchnienie w odpowiednim miejscu:D ja np. w pioro.co znalazłam bardzo fajne pomysły na prezent i zdecydowałam się na dwa zamiast jednego;) wybrałam szkatułkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córcia dostała na chrzest od chrzestnej złote kolczyki w pięknym pudełeczku w kształcie wózka oraz sztućce Gerlach z wygrawerowanym jej imieniem na każdym sztućcu.Od chrzestnego dostała wózek zabawkowy z lalką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falafelka
Kup jakąś uroczą pozytywkę, ja brałam z pioro.co i zrobiła wrażenie nie tylko na mnie. Pamiątka na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieczysława
Fajne prezenty są na pioro.co, ja stamtąd kupowałam piękną bransoletkę srebrną z grawerem. Wszystkim spodobał się ten prezent:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowita098
U nas jest zwyczaj, że matka chrzestna ubiera dziecko do chrztu. Byłam wraz z siostrą chrzestną bliźniaków (dwóch chłopców) i kupiłyśmy im identyczne garniturki na chrzest. http://nadrexchrzest.pl/category/garniturki-do-chrztu Chłopcy wyglądali obłędnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dużo pomysłów na prezenty na chrzciny oraz porad odnośnie organizacji chrzcin widziałam na http://chrzcinyikomunie.pl/ W ogóle bardzo fajne miejsce i jeszcze można miejsce wybrać w przystępnych cenach! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała_liliana
my w tym roku postanowiliśmy dać na chrzciny jednak pieniążki a do tego żeby maleństwo miało śliczną pamiątkę na lata, kupiłam mini album na 4 zdjęcia w miękkiej eleganckiej oprawie. na limiq.pl mają takie albumiki za jakieś 26 zł więc dużo mnie to nie wyniosło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_waszka
Piękne te albumy, widziałam że na różne okazje je mają. Moja mama uwielbia zdjęcia. Może kupię go jej na imieniny w przyszłym miesiącu. Będzie mogła wyeksponować album gdzieś w salonie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale śliczne! I super że na allegro w końcu można te albumy dostać. Spora wygoda w zamawianiu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×