Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćAlka

teściowa nie pracuje a nie chce zająć się dzieckiem

Polecane posty

Gość gość
Wow,idzcie bodaj pranie nastawic,bo juz bredzic zaczynacie,naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka32
Gderanie??? Siedzę sobie w pracy i zabijam czas do 16tej czytaniem jak kobiety są beznadziejne :D i jak lubią każdą sytuację rozdmuchać do granic możliwości. Prosta, krótka zasada - odmówiła to odmówiła, na chuj drążyć. Sprawdza się zawsze i wszędzie. I faktycznie, zemściłaś się strasznie. Teściowa i tak sobie pójdzie do lekarza - czekanie w kolejkach to przecież cały smaczek tego wszystkiego, a dodatkowo obgada Cię do znajomych, bo wie, że Ciebie to boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ła zła synowa dziś gość dziś zgadza się teściowa nie miała żadnych obowiązków wobec wnuka, masz rację takie jej prawo ale teraz ja nie mam żadnych obowiązków czy ciepłych uczuć do niej i teraz sobie siedzi w wielogodzinnych kolejkach w przychodniach, a do specjalisty czeka po dwa lata podczas gdy ja mam możliwość załatwiania wizyt bez kolejek i bez czekania po 2 lata na NFZ po prostu lekarze z mojej przychodni dla pracowników i najbliższych członków rodzin pracowników mają takie coś, że przyjmują ich prywatnie nieodpłatnie, na umówiona godzinę bez kolejki oraz jak trzeba to załatwiają najlepsze sanatoria na NFZ. Masz rację NIKT NIC NIE MUSI ale i JA NIC NIE MUSZĘ usmiech.gif każdy kij ma dwa końce usmiech.gif xx Ciekawe czy twoj mąz widzi jaka ma podła , głupia zone.. Na szczęscie choroba nie wybiera i moze sie trafic tobie, twojej matce czy dziecku.. I wtedy moga nie pomóc nawet znajomosci u lekarzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka32
Nie opublikowali mi posta ;> Jakie gderanie, moja droga, siedzę w pracy, zabijam czas do 16tej i przekonuję się, że kobiety są po prostu głupie :D :D :D Uwielbiacie każdy problem rozdmuchać do granic możliwości, a zasada jest prosta: nie zgodziła się to się nie zgodziła, na ch... drążyć temat. I tak, mówię o Twojej ambicji, bo ja w życiu nie poszłam do osoby, która mnie "obgadywała" i prosiła o pomoc, czy nawet proponowała "opłatę" za pomoc. I dodatkowo co Was obchodzi co inni robią z wolnym czasem, co robią z pieniędzmi, czy pracowali czy nie i skąd mają na swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tych co uważają, że teściowe się napracowały i mają schorowane kregosłupy: jakoś latać po marketach i po galeriach to mają siłę, ZUS tam powinien wysłac inspektorów incognito, o jedna z druga by rentę straciła... ja byłam w obuwniczym centro 2 lata temu na wyprzedazy wszystkie letnie za 9,99 zł , wzięłam do ręki buty na koturnie-ostatnia para, kolor czerwony i chciałam zmierzyć, aż tu podbiegła do mnie taka teściówka z koleżaneczką obie po 60. i wyrwała mi te buty z ręki a ta koleżanka do niej "no co ty, będziesz chodzić w takich butach?", a ona "w latach 70 miałam takie i fajnie się chodziło, a jak mi nie spasują to SPRZEDAM synowej", chciałam dodać,że kojarze tą babę z widzenia, moja teściowa robi u jej synowej za niańkę, bo jej się nie chciało, niby schorowana ale po galeriach lata aż jej łeb odskakuje!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy leci z nami pilot lub jakis psychiatra?pilnie potrzebny dla na tym watku dla niektorych mlodych mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15"22,alez plotkara z ciebie!! nie masz co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha zaprawiła sie w boju o towar za komuny i energia ją roznosi, faktycznie le[piej by było, jakby ją spożytkowała na zabawe z wnukiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majac ponad 60 lat nie jest sie na rencie wiec na kogo chcesz nasylac inspekcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby mi takie stare pudło buty wyrwało to zarobiłoby z liścia i w dekiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Rozumiem ze nie bedziecie tez zle oceniac autorki jak nie będzie chciała się zajac teściowa na starosc? przecież nie ma obowiązku, tak samo jak teściowa bawić wnuka xx Oczywiscie, ze nie . Autorka nie musi zajmowac sie swoja teściowa , ona powinna zając sie swoimi rodzicami . Czy ich tez zostawi samopas, bo" nie ma takiego obowiazku" ? Tesciowa powinien zająć sie jej mąz :) To jego matka i wraz z rodzenstwem, jesli je ma, zapewnic jej opieke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majac ponad 60 lat nie jest sie na rencie wiec na kogo chcesz nasylac inspekcje? xx ma rente po męzu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie ma obowiązku się nikim zajmować. Opieka czy nad dzieckiem czy nad starszą osobą to jest przede wszystkim odpowiedzialność. Jedynie miejmy świadomość że dobro powraca (choć niekoniecznie z tej strony z której go oczekujemy). Ja bym po prostu olała, skoro teściowa odmówiła to nie ma czego drążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie renta .Skad tak wszystko wiesz z detalami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jezxeli sąd uznałby minimalną emeryture za niedostatek to byłby precedens, wiec nie dojdzie do tego xx ok 880 zł miesięcznie.. Jestes tego pewna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym poszła i narobiła tesciowej siary u proboszcza, niech dobrodziej wie jaką wielką miłosierną i dobrą katoliczkę ma wśród swoich parafianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu nie mowi sie o wyborze tylko o obowiazku tesciowej wobec wnuka czy wnukow!!! Paranoja roszczeniowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwie sie,ze wam tesciowe nie chca pomoc(sorry,wyreczyc),jesli wasze dzieci z charakterku i wygladu sa podobne do was-synowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezxeli sąd uznałby minimalną emeryture za niedostatek to byłby precedens, wiec nie dojdzie do tego xx ok 880 zł miesięcznie.. Jestes tego pewna ? xxxxxxxx gdyby 880 na 1 emeryta sąd uznałby za niedostatek to byłoby sprzeczne z zasadami współżycia sopolecznego, bo co mają powiedzieć rodziny gdzie ojciec ma minimalną krajową (1200 na rękę), niepracującą żonę i 2 dzieci na utrzymaniu, a są takie rodziny w tym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś w normalnych rodzinach nie ma tego problemu.Kochających , ludzie sobie po prostu pomagają.Ale jak czytam te teściowe, i mądrości typu, odrabianie spadku , alimenty od dzieci, to życzę wam , abyście szybko kitę odwaliły, od tego jadu.Nie wiem skąd tacy głupi sie rodzą, komuna wam dała i ryja w kubeł.Prawie wszystko miałyście za free a teraz dzieci pozywać.Wstydu nie macie xx Faktycznie, komuna dała za free:D Dobre ! Twoim starym tęz komuna dała za free ? :) Słusznie, nie wiadomo skąd takie głupie sie rodzą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka32
Łapcie dowcip na rozluźnienie pośladków :D Trzy dziewczyny giną w wypadku i idą do nieba. Święty Piotr standardowo wita je w niebie ale przestrzega przed jedną ważna zasadą: - Uważajcie, bo tu w niebie mamy bardzo dużo kaczek, jeśli nadepniecie na jedną z nich, zostaniecie surowo ukarane. Dziewczyny przechodzą przez bramę i niestety pierwsza już po chwili wchodzi na kaczkę, po chwili zostaje ona skuta razem z najbrzydszym facetem na świecie już na zawsze. Druga laska, wiedząc co ją czeka była ostrożniejsza jednak po paru tygodniach i ta weszła na kaczkę, i jeszcze bardziej brzydki menel został do niej przykuty na zawsze. Trzecia dziewczyna jest bardzo ostrożna i nigdy nie rozdeptuje żadnej kaczki po czym najprzystojniejszy facet jakiegokolwiek widziała zostaje do niej przykuty na wieczność. Zdziwiona pyta Boga: - Cóż takiego się stało że zasłużyłam na tak cudowną rzecz? A Bóg na to: - Rozdeptał kaczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:34 no właśnie, mnie też wkurza to gadanie, ze emeryci tacy biedni, że niby na leki wydają, a rodziny z małymi dziećmi to niby nie- co chwilę antybiotyk, osłona, syrop, witaminy do tego zarobki dzielimy na 4 os. a nie dla 1, przy minimalnej krajowej to faktycznie masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty tak powaznie te 1200 zlotych,dwoje dzieci i babsko na utrzymaniu?a co,raczki bola,zeby nie pojsc do pracy?skrajne przypadki wybierasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak, tak jak teściowa się wypina to ma prawo, a jak synowa się wypina w odwecie to jest głupia i podła :o wypij sobie waleriany babciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli 1200 to skrajność, to co powiesz na to: 880x4=3520 netto tyle w polszy powinna miec 4 os. rodzina minimalnie , aby mieć tyle samo na osobę co najbiedniejszy emeryt... niech mąż zarobi 2 tys, żona 1000 (np na pół etatu) i 2 dzieci a i tak mają mniej takich rodzin jest multum ale nie, bo i tak BIEDNI EMERYCI SĄ WAŻNIEJSI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze pora zamknac ten marny teatrzyk o tesciowych i zajac sie soba i swoim przychowkiem?znudzone mamusie klepia, az dziw bierze skad tyle czasu i braku kultury slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W cywilizowanych krajach ludzie zarabiają tyle że stać ich na opiekunki czy prywatne przedszkola. A w Polsce jest taką sytuacja a nie inna nasze matki czy tesciowe wiedzą jak jest i mogły by pomagac. Najpierw cieszą się bo w końcu zostaną babcia a potem radzcie sobie sami mam was gdzieś ja już swoje przezylam ale pomóż mi na starość. xx Stac ich ? To sie najpierw zorientuj ile kosztuje złobek czy przedszkole w tych cywilizowanych krajach. W jakich godzinah działa i jakia oferuje opieke.. Czasem trzeba wybulic i połowe wypłaty , a nie masz zapewnionej opieki na caly czas jaki potrzebujesz ! A jednak babcie nie maja obowiązku pilnowania wnuków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dzieci mają większe potrzeby niż emeryci, muszą lepiej zjeść, nowe ubrania, buty... ja parę lat temu jak spłacałam kredyt mieszkaniowy 1200 i studencki 600, to żyłam za 300 zł z mężem, miałam prawie 3 razy gorzej niz takie emerytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to tu o emerytach topik?! czy o roszczeniowych synowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mam-polowe wyplaty(bez doplat)za opiekunke,singiel (po rozwodzie)od jakiegos czasu,bez alimentow,z dala od kraju(moj wybor) i bez trudu daje rade.To do was mamuski roszczeniowe.Typowe Polki jestescie,niestety. www.zal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×