Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość Gracjana090515
Cześć dziewczyny! :) Ale tu cisza straszna... Ja sie nie odzywałam bo od niedzieli umieram. Zawiało mi plecy i nie moge sie ruszać. Obrócenie sie z prawej na lewa stronę to mega ból z placzem a co dopiero robienie czego kolwiek. Czy któraś tez miała taki problem? Nie wiem czym sie smarowac? Bo nic nie wolno. W aptece pani podała mi balsam z sadła światka, ale nie widzę poprawy, a wizytę u lekarza mam dopiero 09.11. Masakra... Mam nadzieje ze dzidzia sie mocno trzyma i nic jej sie nie stanie.??? U mnie w rodzinie wszyscy o niej juz wiedza i wszyscy sie strasznie cieszą :) piekne uczucie!!! Pozdrawiam was! A wy jak sie czujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam! U mnie wymioty wymioty spanie wymioty... i tak w kółko ale już dziś duzo lepiej jest. Mam do Was pytanie -będziecie robić badania prenatalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałabym prośbę do tych, które znają się trochę na wynikach bety. Mój wynik to 3638 z dnia 23.10.15. Ostatnia @ 17.09.15. Dobrze rośnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga2016
Witajcie, u mnie ostatnio intensywne dni...ale postaram sie nadrobić: ) Dzisiaj bylam u lekarza z wynikami i akurat wizyte mialam w gabinecie gdzie jest sprzet usg...wiec pan dr podgladnal okruszka. Serduszko bije, cudowne uczucie: ) tak sie ciesze bo mialam iść już prywatnie. Teraz przynajmniej bede mogla spac spokojnie: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Dziewczyny trzymajcie się dzielnie - wszystko minie (najpewniej już po I trymestrze będzie dużo lepiej) i już niedługo będziecie trzymać w ramionach wasze maleństwa :) Trzymam za was wszystkie mocno kciuki :) Miałam tu nie zaglądać, ale nie mogę się powstrzymać, żeby wam nie pokibicować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia jezeli chodzi o bad prenatalne to ja bede robila tylko usg... Mimo, ze mam 33 lata. Alex dzieki! Ściskam Cie mocno! Zagladaj do nas zaglądaj: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracjanko współczuję strasznie!!mam nadzieje, ze szybko przejdzie...moze warto wcześniej udac sie do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agora, wypróbuję Twoja metodę, ja też nawet wody nie mogę pić a jedzenie to po prostu tragedia, na nic nie mam chęci a czuje glod. Gracjana może rozgrzewaj jakimiś żelkami. Nikita, bo to może być różnie, moja sąsiadka tez w tym czasie jeszcze nie slyszala serduszka a jest już w 17 tyg i wszystko jest ok. Moja ciąża została określona jako starsza o 5 dni... nie wiem dlaczego, i co o tym myśleć... pisałam Wam też ze mi bardzo wcześnie wyszedł wyraźnie test, okresy miałam bardzo regularne, kompletnie nie wiem co o tym myśleć. Wiem, że ok 11 tyg takie przesunięcia się zdążają ale na początku ciąży. .. Gusia, ja mam 34 lata i nie myślę o badaniach prenatalnych, chyba, że mnie lekarz wyślę. .. Zetka ja kompletnie się nie znam na tych wynikach, nigdy nie robiłam badań na bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Jaga2016 kochana gratuluje sobie serduszka!!!! Wspaniale jest to uczucie ze ktoś sie w tobie rozwija :) :) Poczekam do jutra, jeśli chociaż troszkę nie puści, jednak bede musiała iść do lekarza. Najważniejsze ze brzuch ńie boli, bo to byłby problem. Alex35 kochana zaglądają do nas!!! Całuje cie!!! Sylwia29czerwiec wszystkie maści są od III trymestru, byłam w aptece pytałam. Narazie smaruje sie tym sadłem światka. Zobaczę czy ulży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, Jaga bardzo się cieszę że serduszka biją i rosną :) Ja dzisiaj po 18- tej mam wizytę. Dzis 6 tydz. 5 dzien, mam nadzieję że też zobacze moje maleństwo. . :) miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Mam taki problem. 21go czerwca dostałam zwolnienie lekarskie bo zaszlam w.ciążę później doszło do poronienia. Do 30 go września gin leczył mnie na jakąś nieokreslona chorobę gdyż nie chciałam wracać do pracy i właśnie 30go okazało się.że jestem w ciąży i dalej mam zwolnienie. Mam pytanie czy mogą mi zabronić wydawania zwolnienia po upływie 270 dni ( to byłby 7miesiac ciąży)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma_rka
Gościu moim zdaniem skoro to było zwolnienie ze względu na chorobę, a teraz dostałaś ze względu na ciąże to nie mają takiego prawa. Ale ja się na tym nie znam. Najlepiej zadzwoń do zusu i zapytaj. A ja w pon byłam u gina. Moja lekarka na urlopie, więc musiałam iść do innego. Łazienki brak, a wymioty tragiczne, więc godzina czekania na swoją kolej była męką. Ale dostałam czopki na wymioty, plamienia ustały i lekarz mówił, że to szyjka przekrwiona i ona mogła trochę zabarwić wydzielinę. Serduszko bije, dziecko ma 1,43 cm, a ciałko żółte 6 cm. Wg. usg termin na 18.06.16. Wczoraj zaczęłam wg OM 8 tydzień. Za to pół niedzieli, cały pon wymioty i praktycznie nic nie jadłam. Wieczorem przyszła koleżanka pielęgniarka podłączyć glukozę i elektrolity to nie mogła wbić się w żyłę tak odwodniona byłam. Ale po tych kroplówkach i czopku jak nowo narodzona. Kolejną wizytę mam 11 listopada u swojej ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita 1244
Zetkaaaaa a po 48 h jaka była betą ? Trzeba zawsze powtórzyć bo przyrost jest wazny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta199107
Hej dziewczyny. U mnie wygląda to tak. Ostatnia @ 31.08.15 ostatnio byłam na usg 21.10 serduszko bije i dzidzius mierzył całe 0.66cm. ( wg usg 6tydzien 2 dzień) Dzisiaj byłam na usg u innego lekarza i mierzy 1.6 cm. ( wg usg 7 tydzień). I obie gin mają problem bo wg miesiaczki powinnam być w 8,5 tyg ciąży czyli wg usg jakby tydzień za mało:/ trochę się denerwuje. Jedno usg ustaliło termin porodu na 13.06 a drugie na 17.06:/ sama nie wiem co myśleć. Zrobiłam podstawowe badania wyniki są dobre ale czeka mnie jeszcze druga część drogich badań. Robilyscie badanie na HIV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta199107
Jaga2016 a lekarz mówił Ci od czego może być mniejsze? Bo ją tylko slysze że podrosnie dajmy mu czas. Odzywiam się zdrowo ale nie wiem bo zanim się dowiedziałam że jestem w ciąży to palilam fajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita niestety nie miałam kiedy zrobić drugiej, ale jutro idę do lekarza na pierwszą wizytę. Już się nie mogę doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny melduje sie danwo mnie nie bylo ale mama przyjechała i nie mam na nic czasu u mnie narazie bez zmian wymioty codziennie rano mdłosci a pozniej juz jest ok u mnie 7 tydzien sie konczy za tydzien w piatek mam kolejna wizyte i badania musze zrobic a tak to jest dobrze ciesze sie bo juz najblizsza rodzina wie ;)wiec jest radosc a wy kochane jak sie czujecie odzywac sie alexco tam u ciebie kochana gosc 321 jak tam staranka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracjana pisząc o żelkach miałam na myśli te rozgrzewające żele typu hotcold te do przekładania, nie smarowania. U nas w domu zawsze to stosujemy na takie bolączki. Badania na HIV chyba są obowiązkowe teraz. .. nie jestem pewna. W poprzedniej ciąży nie robiłam teraz dostałam zlecenie... Ja dziś czuje się wyjątkowo dobrze, nawet coś porobiłam pożytecznego. Bez drzemek i wymiotów- powiedziałabym sukces :) Za to wczoraj tragedia, nie wiem od czego to zależy. .. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta podejrzewam, ze ma to zwiazek z pozniejsza owulacja ok 20 dc wiec jakby nie bylo prawie tydzień roznicy. Zreszta jak robilam test w terminie @ nie wyszedl od razu a w pierwszej ciazy mialam w terminie @ dwie wyraźne krechy...ale wtedy owulke mialam w 13/14 d cyklu. Tak ze glowa do gory nie ma co sie martwic! A jezeli chodzi o test na hiv to ja robilam. Ja mam pakiet w centrum medycznym i te wszystkie badania mam w pakiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj jakis kiepski mam dzien...ogolnie nudności w miare ustąpiły ale taka jakas dzisiaj bezsilna jestem...i troche mnie brzuch pobolewa....pewnie przez to, ze zrobilam za ciezkie zakupy: ( eh poza tym wszyscy wkoło chorzy, boje sie zebym czegos nie złapała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita1244
Ja już tydzień przeziębiona. Mdłości sa ale apetyt mam. Po jedzeniu zawsze sie mecze bo mi niedobrze. Wizyta za 2tyg a ja sie tak martwię czy wszystko ok. Dźwigam sporo moje dziecko i w tym tyg przeżyłam duży stres. Brzuch po tym bolał okrutnie i boje sie czy to nie zaszkodziło maluszkowi. U mnie 9 tydzień. wysypalo mnie na twarzy drobnymi krostkami. Jakie kosmetyki stosujecie na twarz teraz w ciąży? Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! U mnie też różne dni. Czasem mdli strasznie, czasem w miarę ok. Tylko spać się chce mega. Z tym, ze przy moim 3latku nie ma opcji spania. Mnie też wywalilo na brodzie. Ja to smaruję punktowo spirytusem salicylowym i szybko obsycha. Czasem na sama brodę zrobię sobie delikatne kwasy. W pierwszej ciąży też miałam wysyp na brodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita zdrówka! marka ja tez jestem mega senna. Niestety przy kolejnej ciazy jest ten minus, ze nie zawsze uda nam sie odpocząć kiedy bysmy chciały : ( moja 4 latka jest tez bardzo absorbujaca...ja do pracy wstaje po 5 a o 21 juz leżę w lozku bo nie wyrabiam.. Ja ogolnie mam problemy skórne (lojotokowe zapalenie skory), ktore w ostatnich tygodniach sie bardzo nasiliło..zakupiłam wlasnie kremy ktore maja jak najmniej dodatków chemicznych...mam nadzieje, ze to troche zlagodzi stan zapalny... Pryszcze mialam jakis miesiac temu...na szczescie juz sie nie pojawiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beciulka81
hej!Przyłączę sie do Was. to moja 3 ciąża mam 34 lata -mam juz synka 12lat i córeczkę 7 lat i tu nagle bach szok!!!!!!!Tydzień temu byłam na usg dostałam skierowanie od gin.na fundusz zdrowia bo miesiaczka mi sie spózniała długo miałam 27.07.2015 testy robiłam i wychodziły negatywne-gin.stwierdziła ze nie widzi ciązy alenie da nic na wywołanie @ bo musi stwierdzic jaka przyczyna ze nie mam @.No i wyszło dziś mam7tydz.i 2 dzień. Dla nas to szok!-no ale życie....Juz sie z tym pogodziłam ze będę mamą!Od razu poszłam na zwolnienie -nawet sam kierownik mi kazał isć...nie ma sie co dziwić pracuję w BIEDRONCE wiec lepiej uwazać. Dla mnie ciaza to choroba swoje przeszłam 2 poronienia w tym jedno w 19 tyg.ciąży-dziecko miało wade cewy nerwowej i musiałam usunąć -miałam zabieg.W związku z ta sytuacją bede miała badania prenatalne z krwi i usg jakby takie lepsze genetyczne.Wierze ze bedzie dobrze!!!! Jak powiedziałam dzieciakom ze jestem w ciąży to syn ,który ma 12 lat mówi tak! -Mamo czy Ty nie wiesz jak trzeba sie zabezpieczyć????Czy może poszłaś z tata na żywiol?????Myślałam ze padne ....a do męża mówi tak -Tato no wiem,ze w szoku jesteś ale musisz przyjąć to na klate jak prawdziwy facet!!!Jakos damy radę!!! Dziecko mądrzejsze od starego dorosłego chłopa!!! Z objawów to tylko spać mi sie chce i tak ogólnie nie mam siły na nic. Ide teraz na zakupy pózniej po córke do szkoły.Trzymajcie sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia29czerwiec
Beciulka witaj :) jesteśmy w tym samym wieku! Straszny sen dziś miałam. .. ze dostałam krwawienia i skrzepy ... brrr natomiast tak się wkręciłam i wystraszyłam, że odpoczywam dziś ile mogę. .. hoduje ;) co prawda mam w planie zakupy, spacer z synem i wizytę u znajomych wieczorem, ale odpuściłam sprzątanie i nic nie robie w domu. Moje przerażenie potęguje fakt ze to właśnie w tym czasie ciąży dostałam plamienia 3,5 roku temu... Gdybym znowu straciła, już bym się raczej nie zdecydowała kolejny raz... boje się. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Dziewczyny byłam na USG dopochwowym... mimo ze mam miesiaczke, endometrium 5mm .. ginekolog mi powiedziała "no nic tam nie ma więc można starać się o ciaze" " i proszę brać jaki kolwiek kwas foliowy".. super podejście lekarki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebawem potrojna mama
witam. tez mam termin na czerwiec,ok 20.06. Mam juz 2 synkow i teraz jestem w 6tyg i 4dniu ciazy. wg usg w poniedzialek malenstwo mialo 5mm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×