Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

witam dziewczyny beciulka dacie radee masz juz 2 fajnych zaradnych dzieci to 3 sama radosc bedzie ja sie czuje fatalnie mdli mnie rano wymiotuje i tak w kółko u mnie sie zaczał 8 tydzien nikitka jak cie wysypało na twarzy to moze dziewczynka mi wszyscy mowia ze wyładniałam na twarzy wiec moze bede miec synka jaga wiem jak sie czujesz mam to samo kochane reszta pisac gracjana jak tam sie czujesz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta199107
Hej. Ja nie mam żadnych mdłości na szczęście tylko ogólne rozdraznienie i niestety druga połowówka cierpi na tym ale mam nadzieję że rozumie. Sam się śmieje że jeszcze 1,5 miesiąca i powinno mi przejść:) dzisiaj miałam delikatne plamienie takie lekko brązowe ale pewnie dlatego że wczoraj umylam wszystkie okna i cały dom wysprzątalam. Trochę dostaje nerwów przez to siedzenie w domu od 4miesiecy. Ale będzie dobrze. U mnie też pojawiły się wypryski na twarzy i też czytałam że to na dziewczynkę a my właśnie na córkę celowalismy więc obyyy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w poprzedniej ciazy tak dobrze wyglądałam, ze wszyscy mówili ze bedzie chlopiec ;) a tu dziewczynka :) przy corci mialam w.ost trymestrze mega ochote na słodkie a teraz mam juz w pierwszym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marka moze warto to jeszcze skonsultować z innym lekarzem...albo podjechać do szpitala tam by Cie przebadali...a nie wypada ci teraz mniej wiecej termin @??? Wiele ciężarnych w terminie @ ma.plamienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe dziewczyny ktore zostana mamami jak sie ogolnie czujecie kiedy macie wizyte ja za tydzien mam wizyte musze porobic badania krwi i pare innych ale tak popoludniami jest ok gorzej rano mam nadzieje ze za miesiac skoncza sie meki juz prawie niedługo zaczne 3 miesiac ale ten czzaas leci kurcze zycze udanego weekendziku trzymajcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita1244
Justynka ja na twarzy w I ciąży wyladnialam i mam dziewczynkę :-) także ja nie wierze w takie teorie ;-) marże o 2 córce ale fajnie tez by było gdyby był chłopczyk :-) najważniejsze żeby było zdrowe maleństwo. Reszta nie ma znaczenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikitka witam wiadomo kazda z nas inaczej przechodi ciaze i objawy moga oznaczac co innego u mnie w ciazy z moja coka wysypało mi twarz i byłam nieco zmieniona a teraz jest zupełnie inaczej nie mam wysypek wiec taka mam nadzieje ze moze to chłopak ale bede sie cieszyc i z dziewczynki i z chłopaka najwazniejsze zeby było zdrowe a jak sie czujesz ktory masz tydzien ja 8 tydzien jeszcze 4 tygodnie i mam nadzieje ze wymioty mina kochane odzywajcie sie jak sie czujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Cześć dziewczyny! Wybaczcie ze nie mogłam wcześniej. Całe to zamieszanie, zawianie, codzienne sprawy itp. Justynka1986 kochana, dziękuje! Ja czuje sie odpukać bardzo dobrze. Nie mam mdłości, wymiotów i nawet zawianie mi juz przeszło, tak ze z plecami tez juz jest ok. Ja mam wizytę 09.11 zobaczymy co to bedzie, a w poniedziałek wybieram sie na badania. Bardzo współczuje ci tych wymiotów. Mama juz pojechała? Marta199107 ja rownież mam twarz wysypana. W sumie był to moj pierwszy oznak ciazy. A ja z tych co zawsze miały jeden pryszczyk na milion lat świetlnych. Oby sprawdziły sie twoje informacje dotyczące córki bo tez bym bardzo chciała dziewczynkę - niespełnione marzenia z dzieciństwa, ale chłopczyk tez byłby cudowny- najważniejsze zeby było zdrowe!!!! :) Sylwia29czerwiec kochana sny sie śniją na odwrót także spokojnie nie zamartwiaj sie na zapas! :) Dziewczyny sciskam was bardzo mocno, do spisania!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! U nas zaczyna sie jutro 8tydzien. Wizyte u gin mam we wtorek. Trochę sie denerwuje ale mam nadzieję, ze wszystko ok:) Od jakiegoś czasu doskwiera mi swiad okolic intymnych. Zawsze mialam z tym problem, ale teraz sie nasiliło. Dostałam juz wyniki podstawowych badan i w moczu wyszly nieliczne bakterie i drizdzaki. Mam nadzieję, ze gin da mi coś skutecznego na te dolegliwości, bo martwię się, ze moze to miec wpływ na Fasolke. Co do plci., to mialam bardzo silne przeczucie, ze jest chłopcem, czulam i juz. Ale wczoraj przewertowalam kalendarz i wychodzi, ze mocne bole ovu mialam 4dni po spodziewanej ovu. A do zbliżenia doszlo 4dni przed bolami ovu. Wiec... Sama nie wiem! Moze dziewczynka:) Kiedyś bardzo mi zależalo na dziewczynce, a teraz chce tylko zeby wszystko bylo ok:)))Buziaki dla Formumowiczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka współczuję Ci tych wymiotow. U mnie kryzyzowy byl 7 tydz. Teraz jest w miare. Musze tylko regularnie jesc bo chwila, ze sie zapomne i momentalnie robi mi sie niedobrze...Zaczęłam 9 tydz. Piersi tylko nadal bola okropnie! Gracjana to super, ze juz jest dobrze. agora calkiem mozliwe ze trafiliście w dziewczynkę: ) im blizej owulacji tym podobno wieksze szanse na chlopca... U nas to tak 50/50 ;) ale właściwie nam wszystko jedno, tak jak piszecie aby bylo zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gracjanka ciesze sie ze napisałas tak mama juz wyjechała radosna z wiesci o kolejnym wnuku czy wnuczce ja musze w poniedziałek porobic badania w piatek mam wizyte takze zoabczymy jak u mnie z badankami to dobrze dziewczyny ze sie czujecie dobrze oby tak dalej i kolejny miesiac juz za nami teraz listopad zobaczymy jak bedzie byle wszytsko ok z malenstwami kochane pozdrawiam swerdecznie i udanego weekendziku buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK...CYKL...KTÓRA CIĄŻA...DATA TEST...DATA PORODU justynkaa1986 ....... 29 /2 /2 / 25.09 /08.06.2016 gracjana090515 ..... 23 /5 /1 /04.10 /11.06.2016 Polinna .................. 26 /1 /1 /24.09 /01.06.201 6 ZeberkaSz ............ 26 / 1 /1 /5.10 / 15.06.2016 Jaga.......................33/1/ 2/ 30.09/4-8.06.2016 bezzka..................31/3/1/12.10/26.06.2016 Zetkaaa ....... .........19/4/1/16.10/26.06.2016 agora.....................25/3/1/8.10/20.06.2016 Gusia1910.............23/-/2/13.10/16.06.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita1244
Justynko u mnie leci 9tydzien. Agora ja tez czuje świąd, nigdy wcześniej sie nie zdarzało. Gin powiedział ze moge smarować c l o T r i m a z o l e m w kremie i czuje duża ulgę. Nigdy tak nie miałam, non stop na basen i w 1 ciąży to samo cały czas na basenie i mnie nic nie złapało a tu początek ciąży i juz cos jest ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agora
Nikita byłam w aptece i farmaceutka też poleciła mi Clotrimazol, którego mam cale zapasy w domu:) Ale miałam wątpliwości, czy można go stosować w ciąży. Pani w aptece powiedziała, że można go stosować w niewielkich ilościach i tylko na zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodać pytanie....tez wam się zdarza takie dziwne kłucie w pochwie i w brzuchu??? Poczytałam, że to częsty objaw wczesnej ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta199107
Hej. Dziewczyny mnie też zawsze mówili że sny się śnią na odwrót ale dwa razy przysnil mi się pozytywny test ciązowy zrobiłam i się sprawdziło. Mam nadzieję że w Twoim przypadku plamienia się nie sprawdzą:) głową do góry. Ją mam wizytę w środę, to powinien być już 8 tydzień. Dzisiaj byłam na badaniach toxo hiv i te inne ale wyniki dopiero w środę. Podstawowe badania wyszły dobrze ksiazkowo jak powiedziala dr:) aaaaa dzisiaj to mi się tak chciało placka drozdzowego że musiałam upiec:) trzymajcie się kobitki. Miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam jakiś chwilowy świąd ale przeszło. Qrcze a mi gin mówił, że nie można stosować clotrimazolum w tak wczesnej ciąży :( Agora zdarza się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita1244
Agora mi kazał tylko 2x dziennie i jest poprawa. Co do snów to tez mi sie śniły II kreski a pózniej jak córcia bawi sie z siostra. Pierwszy okazał sie proroczy i drugi pewnie tez będzie ;-) za to dzisiejsze to jakas porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny , witaj Justynka1986 - dziękuję ,że o mnie pamiętasz ,jednak raczej znowu się nie udało :((, bo małe plamki siępojawiły... tak że... jutro lub w poniedziałek na bank się zacznie @ :((( 10 listopada więc pójdę do ginka i niech ona coś poradzi :((( Trzymajcie się Dziewczyny, powodzenia ,papa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezzka
Hej, nie bylo mnie przez pare dni. Dzis zaczal sie 7 tydzien. Rano mialam sporo stresu bo zobaczyl zabarwiony krwia sluz, wiec panika i szybko do lekarza. Ale uspokoil nas, na szczescie wszystko dobrze. Male krwawienia z szyjki a nie z macicy. Dodatkowo dostalam luteine dopochwowo oprocz tej doustnie. Troche sie martwie.. Ale najwazniejsze ze z maluszkiem ok, ma 3mm serduszko bije jak szalone! :)) a ja staram sie wypoczywac ile sie da. Gosc, moze warto pojsc na obserwacje cyklu, pobrac clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny jak sie macie jak sie czujecie ja dzis robiłam wszystkie badania po 18 ide po wyniki mam nadzieje ze bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witaj Justynkaaa1986,dziekuje za pamięc..wiesz póki co nie ma @,więc chyba coś mi się wydawało tylko..czuje mały ból piersi ale jak dotykam tylko podbrzusze tak dziwnie..jakbym juz miala @,ale jej nie ma..Nie chce sie nakręcac..poczekam jeszcze.3mam kciuki za Twoje wyniki,buziaki!Miłego Dnia:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ńikita1244
Jaga ale pewnie gin miał na myśli clitromazolum w globulkach. Mi na szczęście sama maść pomogła :-) Dziewczyny jakas paranoja. Mam mdłości ale na śniadanie zjadłam od wczoraj ogórkowa a na II śniadanie kiszona kapustę bo mi wszędzie pachnie ;p ciekawe czy to ma związek z ciąża czy poprostu brak jakis witamin :-) generalnie to nie mam na nic siły, jestem apatyczna, najchętniej nie wychodziłabym z łóżka. Czyli powtórka z I ciąży pod tym względem. A Wy jak sie macie? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny odebrałam wczoraj wyniki i troche sie martwie bo tarczyca mi wyszła ze niby mam niedoczynnosc a nigdy nie mialam tarczycy ani w rodzinie nikt nie miała moze ktore z was miały tak ze wyniki wyszły i co dalej lekarz mi cos przepisze czy zleci jeszcze jakies badania prosze napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×