Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość gość 1987
W odstepie kilku dni ginka zapytam na wizycie ostatnio krecil nosem na moj cukier wiec tak dla siebie powtorzylam. Ja upatrzylam sklep ze jak pani przynosi mi jakis rozmiar ubranek np body to tego jjest kilka stert i naprawdę jest w czym wybierać a wszystko takie sliczne;-) Poza tym w najblizszym miasteczku to w ciuchach nic ciekawego nie ma same sciery i jakos mnie zniechecilo wole nowe kupic. Gosc czerwiec27 wybralas imie dla synka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Tez o tych batonach slyszalam dobrze ze ich nie jadlam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila u nas ciuchland na każdym kroku , tak jak goscczerwiec27 czuje się jak ryba w wodzie na takich łowach ;) wszystko piore ,prasuje wiec nie widzę sensu przeplacania, kupuje tylko to co ładne i niezniszczone ,bo za szmate to nawet 0,50 zl szkoda zapłacić. Goscczerwiec27 huhu to powodzenia na łowach i nie zapomnij się pochwalić :D moja mamuska juz pytala czy jak cos jej się spodoba to czy może kupować - pewnie mi to na rękę ;) Gosc1987 wizytę mam w środę dlatego dziś byłam na badankach. Jeśli chodzi o te batony to wyprowadzają partie wyprodukowana w Holandii ,także patrzvie na opakowania ,gdzie zostały wyprodukowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM3
Cześć Dziewczyny! Andzia 30 czerwiec-robisz ten zastrzyk?Ja mam A Rh minus,lekarz poinformował mnie o zastrzyku przy poprzedniej wizycie,że jak chcę,to mogę zrobić,ale on szczególnej potrzeby nie widzi,więc zrezygnowałam.Przy ostatniej wizycie nie wracaliśmy do tematu.Nie wiem,czy dobrze zrobiłam,rezygnując,po prostu wyszłam z założenia ,że po porodzie w razie potrzeby podadzą mi immunoglobulinę. Kawusia,szok ,odbiło kobiecie,daj znać,jak to się skończyło wszystko. Bezzka,Twojego brata i jego i żonę można zrozumieć,skoro są na etapie starań. Nikita-a ja bym właśnie poszła,żeby jej nie dać satysfakcji i pokazała,że jestem ponad to.A jako że odzywa się we mnie na myśl o tej sytuacji mały złośliwy chochlik,to bym jej bardzo wylewnie pogratulowała i puściła ironiczny tekst w stylu,że "ciekawe jakie ma oczy,bo żabie to chyba u nas rodzinne..." lub "żaba już była ,to teraz czas na księżniczkę..." Jestem trochę dziś zła na siebie.U młodszej córki jest koleżanka,coś tam z roletą robiły,wciągnęły firankę i ja, chcąc to naprawić,wspinałam się do okna i czuję,jakbym się jakoś tak z boku naciągnęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
I oczywiscie strona znow nie dziala... Ciekawe kiedy ruszy.... Przejadlam sie jak dzika... Jeszcze troche to sie bede turlac a nie chodzic... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
TPM Ty to jestes niemozliwa oszczedzaj sie kobito! Masz teraz nauczke ze trzeba uwazac a nie po oknach skakać nie ma chyba kto Cie postraszyc;-) Cos sie kawusia nie odzywa mam nadzieje ze u niej wszystko dobrze . Oj i ja sie objadlam a teraz sie wyleguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TCM chyba nie bede robic :/ nie mam przeciwcial i nie jest musvto po co :/ gosc 1987 u mnie w lumpach tez nie ma fajnych rzeczy sa takie porozciagane ... juz sie kolezanka zaoferowala ze moge od niej po jej malej odkupic a rzeczy ma zadbane wiec zawsze kast mniej aydam bo z synem cala wyprawke nowki kupowalam wiec mniec4 tys gdzies uczynila, dobrze ze na raty robilam zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia436
Hej dziewczynki :-) I ja po obciążeniu glukoza, niestety wyniki dopiero we wtorek na wizycie. Jak wyjechalam z domu o 6:30 tak wróciłam o 12 :-/ najpierw glukoza później zakupy do lodówki w biedronce, później z mężem godzinę w kolejce do dermatologa. Po powrocie myślałam że padne na twarz ale ktoś musiał zrobić obiad. A więc zaczyna się kolejny tydzień wizyt, piszcie kiedy się wybieracie, ja idę 1.03 :-) ale dopiero po południu żeby mąż mógł się ze mną zabrać jak wróci z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Moja szwagierka odnalazła sie w Warszawie u jakiejś 80 -letniej kobiety, u której nocowała, gdy miała zjazdy ( ona wiecznie rozpoczyna nowe studia). Z tego co mówili teście to zaprowadziła ją do psychiatry a ten włączył leki. Tylko mnie się wierzyć nie chce, że ona tak spokorniała przy leciwej juz kobiecie. Mówiłam im, żeby tam pojechać zobaczyć co i jak, ale oni olali sprawę wierząc, że jak się unormuje to wróci. Bardziej rozmowa skupiła się na kwestii domu, że taki wielki a zostanie pusty niedługo. My jednak wiemy, że ta sytuacja może się powtórzyć. My szwagierkę pytaliśmy wielokrotnie, czy możemy tam pomieszkać jakiś czas. Zgodziła się. Gdy dziś zajeżdżaliśmy do teściów średni syn nie chciał, poplakal się, że tam będzie ciocia, że będzie krzyczeć i co mnie zdziwiło powiedział"ciotka wariatka" . Przy samym zajściu najmłodszy i najstarszy płakali przestraszeni, czym prędzej zabraliśmy ich do auta. Myślałam, że średni nie rozumiał tej sytuacji. Myliłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusia twoi chłopcy przeszli mała szkole zycia ja nie rozumiem czemu ona funduje wam takie emocjonalne sytuacje tyy musisz teraz odpoczywac i nabierac sił a nie myslec co nastepnyym razem wykreci trzymaj sie dzielnie i oby juz był spokoj kochsne miłego weekemdu i byle do wizyt bo tak ten czas leci juz za chwile marzec nieduzo juz nam zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
-Justynka-powodzenia na wizycie!!! :) daj znac jak bedziesz po :))) -Gosc1987 - oczywiscie ze nie mamy imienia... Haha. Najbardziej podoba mi sie Wojtek, Rafał, Mikolaj... Mąż poki co najmniej protestuje na wojtka... Inne imiona w ogole mi sie nie podobaja... Licze ze przystanie na Wojtka i zakonczymy te rozmowy :) nazwalabym Piotrek ale za duzo w bliskiej rodzinie... A Ty masz jakies na oku?????? -Mila-no u Ciebie to juz dawno babcia szalec zaczela to sie nie dziwie ze mało co zostanie do kupna -Rozefi-mamy farta z tymi lumpkami :) ja tez wszystko przegladam czy nie zniszczone, nie dziurawe i nie brudne no i jak mi sie podoba to biore :) -Tpm-oszczedzaj sie kobieto!!!!! -u mnie męża dalej w domu nie ma a Młody kopie jak szalonyyyy... Potrzebuje obcej reki, bo wtedy jakby poczul przez brzuch to by sie uspokoil... A kopie juz z godzine non stop w odstepach po pare sekund... Moje pelne flaki pewnie mu przeszkadzaja... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Kawusia no to masz wesolo.... Troche sie dziwie ze tescie tak lache na to klada i nie chca jechac po nia... Ehhh biedne chlopaki, no ale nic nie zrobisz... Maluchy czy nie a wszystko rozumieja... Watpie ze kilka tabletek zalatwi sprawę... Raczej jakas terapia bylaby wskazana dluzsza... Trzymaj sie jakos i staraj skupic wylacznie na swojej rodzinie, bo jest najwazniesza, a reszta niech robi co chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawusia szkoda tych Twoich chłopaków :-/ A tesciom się nie dziwię w końcu dorosła kobieta i powinna pomyśleć o swojej przyszłości a nie tylko hulaj dusza bo jedne studia, drugie a może by się tak zająć w końcu jakąś robotą a nie liczyć na rodziców. No ale wiadomo jak jakaś choroba to trzeba pomóc ale nikt na głowie stawał nie będzie jak ona będzie traktowała rodzinę w taki sposób jak Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Kawusia biedna masz sie ze swoją rodzinka Twoj synek trafnie opisał ciotke. Normalna to ona na pewno nie jest. Robilam kilka podchodow do ciucholandow i nigdy nic dla dziecka nie znalazlam ladnego i dalam sobie spokoj. U nas Piotr Bartek Milosz Filip ciezko sie zdecydowac. Moj maly lobuziak tez szaleje chyba pierniki mu przysmakowaly;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Gosc1987 - ladne imiona :) straszne jest to wybieranie :) mi sie np stare nie podobaja a teraz moda na nue ze ho ho... Nie wiem nie przemawiaja do mnie... Mamy jeszcze troche czasu to sie w koncu cos postanowi :) Mąż wrocil... Stan calkiem ciekawy, ale przynajmniej mam ubaw:) rzadko gdzies wychodzi ale porzadzily chlopaki z tego co widzę :) Maluszek sie uspokoil jak zjadlam jagodzianke!!! Widać glodny byl haha, chociaz kiedy on glodnieje nie wiem, przeciez ja ciagle jem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezuu, kawusia, Ty to wiecznie masz jakieś przeboje, współczuję ; / ja dzisiaj na nic siły nie mam. Rozwiesiłam pranie, odkurzyłam i brzuch mi stwardniał. Pierwszy raz w sumie. Polozyłam się do łóżka i zaraz przeszlo. Próbowałam się uczyć, ale nic mi nie wchodziło i taki dzień spisany na straty ; / jutro do fryzjera za to idę, może jakoś mnie to rozweseli.^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zojka123
Jejku dziewczyny Was nadrobić to nielada wyczyn. Po powrocie do pracy nie mam na nic czasu. Najgorsze, że chyba zarazilam się od synka bo wstalam z katarem i drapiacym gardłem, a dopiero co wyleczylam się z zatok no niech by to szlag. Kawusia niezazdroszcze przeżyć. Jesli chodzi o ciuszki to ja dzisiaj postawilam sobie za punkt honoru przeszukac kartony u tesciowej po chrzesniaczce mojego meza a jutro po malej mojej siostry. Musze w koncu sie ruszyc bo zostane z reka w nocniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny skad jestescie?wszystkie z wielkich miast?jest moze mama z okolic kalisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różefi u nas mało takich sklepów a jak coś jest to już widok niektorych z zewnatrz odpycha bo na wieszaku zamiast powiesic cos co by skusilo oko i klienta to wieszaja ubranie dla 80 latki co jak ktoras wybredna to by tego nie kupila ... I mamy wizyte tego samego dnia jak widze w środe bedziemy siedziec i podrozowac samolotem w dalekie kraje w odwiedziny do naszych maluszków :D gośćCzerwiec27 No Wojtusie maja branie w tym roku mi od razu on utkwił w głowie ale dałam jeeszcze tatusiowi inne możliwości ale powiedzial ze jak mi sie podoba to tak damy na imie no i jest Wojtuś poki co samotnik :-) No moja babcia to wgl momentami mi sie wydaje ze przesadza ma niska emeryture ale zakupy niektore rozklada w czasie malemu juz zapowiedziala ze na świeta kupuje hustawke a na roczek duzy samochod dziecko sie nie urodzilo a ona tak wybiega w przyszlosc ale nie mam sily sie z nia dochodzic bo jej sie nie wytlumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Snilo mi się ze wypilam 2 duże kufle piwa! :D ale się balam ze skrzywdzilam dziecko. Mudialo mnie nizle suszyć w nocy ;-) miłego weekendu dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różefi
Goscczerwiec27 mamy mega farta ,bo jak pomyśle o tych cenach w sklepach to mnie bierze przerażenie... Z imionami to masakra powiem wam,my od poczatku mieliśmy wybrane to znaczy ja miałam ,a mój R przystał na to w końcu to ja nosze to malenstwo . nie zmienia to faktu,ze nie wszystkim one pasowały hehe moja mama mówi nazywajcie jak chcecie to wasze dziecko a wszyscy się przyzwyczaja :) za to rodzice mojego R mówili,ze tak nie nazywajcie,nazwijcie Mikołaj. Mila u nas jeden sklep z dziecięcymi rzeczami to raki festyn ,ubranka są po prostu brzydkie z okropnymi nadrukami :/ drugi sklep jest fajny ale drogi - od wielkiego dzwonu trafi się za to fajna wyprzedaż , na pewno by się znalazlo cos jeszcze ale na szmatkach zwłaszcza w dniu dostawy mogę poszalec , niektóre rzeczy kupuje nowe a za grosze. Obudzilam się dziś z okropnym bólem głowy,kawa i postawiło mnie na nogi ,pogoda jest piękna więc chyba wybiore się chociaż na 15 minut na dwór ,faceta żargonie do sprzątania a sama będę odpoczywala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozefi u nas nie ma takich ciucholandow jak czasem weszlam z mamy siostra to ja tak nie lubie z grubsza ogladac i lecialam po kolei to szalu nie bylo i chyba juz lepiej dolozyc ze 2 zl i kupic to body w pepco co po jednym czy dwoch praniach sie skurczy czy cos bo tam wszysta porozciagane wyblakle bardzo obrazki poscierane ale jeszcze jak bede sama u lekarza to wejde tam gdzie szwagierka chodzi mowi ze tam sa czyszczone ubrania i wgl pachna itp cena troche wyzsza ale zobaczyc mozna :-) My to mielismy 3 typy imion zeby nie bylo za bardzo z czego wybierac bo pozniej to juz metlik w glowie i w nerwach bym wziela pierwsze lepsze bo jak sie zdenerwuje o cos to tak juz mam ... Ale nie bylo z tym wiekszego wyboru w rodzinie kazdy od razu zaakceptowal imie tylko znajomym sie nie podoba bo jakies sa historie z tym imieniem ale nie bede patrzyla na to zeby komus dogodzic bo to moje dziecko nikt na moje uwagi nie bedzie patrzyl i ja tez nie zamierzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybrałam imię Zoja. Podobało mi się od zawsze. Reakcje też były różne. Od zachwytow po wielkie oburzenie. Z tym że ja również mam to w nosir. Moją opinią nikt sie nie kierował przy wyborze imienia dla swojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z imiona nie taka prosta sprawa, ja mialam wymarzone 2 imiona: Hania i Bartuś ale mąż nie chciał sie zgodzic na zadne z nich. Stanęło kompromisowo na Zuzi ale mam gdzies z tylu glowy, że imie Zuzia jest straaaasznie popularne i gdzie sie nie obejrzec tam Zuzia hehe no coz ale ladne jest :) Chyba mąż jakiegoś wirusa przyniósł z pracy.. od 2 dni drapie w gardle, katar no i najgorsze wczoraj wieczorem dostalam biegunki i latalam przez całą noc.. żołądek mnie caly czas boli i znow na dietce lekkostrawnej. Mam nadzieję ze malej to nie zaszkodzi :( mielismy jechac dzis do tesciow, juz bylam spakowana ale gdzie tam pojade, kiedy strach ze do toalety nie zdążę, zreszta wole wygrzac sie pod kocem i nie ryzykować, dzieciatko najważniejsze. Mąż pojechal bo tesciowa juz byla przygotowana na nasz przyjazd, zreszta tez bym chętnie pojechala bo mam juz dosc leżenia w domu ale co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odzyskałam komputer! :) Teraz powoli nadrabiam co napisałyście. Co do imion to nasze typy to Mikołaj i Maciej, ale szczerze przyznam, że nie jestem przekonana na 100%. Ja ogólnie jestem osobą strasznie niezdecydowaną, a tu taka ważna decyzja do podjęcia :D Niby już byłam pewna tych imion, pochwaliliśmy się rodzicom i jednym i drugim i coś kręcili nosami. Niby powiedzieli, żebyśmy nazywali jak chcemy ale jak zobaczyłam te miny to już nie byłam taka pewna. Mi się większość imion kojarzy z poszczególnymi dziećmi, bo od lat pracuję z dzieciakami. Ciężko znaleźć coś co nie będzie mi się kojarzyło. Trochę Wam zazdroszczę tych ciuchlandów. U mnie w mieście niby jest ich sporo ale nie ma takich z takimi cenami jak piszecie. Mimo, że ciuchland to np mają cenę za body 10-15 zł. To ja już wolę iśc do sklepu kupić nowe. Rozważam też zakup na allegro, bo są fajne rzeczy i niektóre niedrogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
-Rozefi-no udalo nam sie :) ja to czasem sie zastanawiam czy ktoś kuouje w normaknycb sklepach bo co jestem w ciuchu to tlumy... Ostatnio az wyszlam bo wszystko po 4zl a czlowiek na człowieku... Zlapalam co mi sie podobalo i do kasy.. -Bezka-uwazaj na wirucha! Mnie dalej zatoki przytyka i czasem katar, co rano flegma... Ale trudno widać tak ma byc... -ja dzis o dziwo jestem żywa.... Spalam 2h...dosłownie... Najpierw krwotok potem sanitariuszka, sprzataczka i praczka bo jednak mąż nie utrzymal tego alkoholu w żołądku, tak to jest jak sie nie pije i idzie z kimś kto wprawiony... Wiec spac poszlam o 3 a od 5nie spie... Mlody chyba z nerw skopal mnie tak az brzuch boli. No ale ciesze sie ze nastal nowy dzien.. Pewnie w dzien odespie ta noc... W ogóle przypomnialo mi sie....!!! W jysk od wczoraj jest promocja na reczniki... Chyba sie przejdę i zakupie pare dla malucha bo żal nie skorzystać a i spacer mi sie przyda :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćant
Alexa95 ja Cię podziwiam z tymi studiami, ja mam taki problem z koncentracją w ciąży, że to jest jakiś szok. Wcześniej mogłam jednocześnie czytać książkę i oglądać film jednocześnie a teraz nie mogę doczytać artykułu bez rozproszenia. Wszystko muszę sobie zapisywać bo inaczej nie pamiętam. Dziewczyny kusicie tymi lumpkami, chociaż ja juz wszystko na 62 i 68 mam, ale może coś interesującego wypatrze. My wczoraj zaczęliśmy szkołę rodzenia i jestem bardzo zadowolona. Rozmawialiśmy o kształtowaniu więzi z nienarodzonym maluchem, cwiczylismy, sluchalismy serduszka maluszka i mogłam wymacac główkę, wg "macanek" położnej maluszek może już ważyć ok. kilograma, także kawał chlopa ;p Z imionami to u nas jakoś szybko poszło, tatuś wymyślił Mikolaja i tak zostało, z dziewczynką był mały spór, ale na szczęście imię dziewczęce nam niepotrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×