Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Ja też jeszcze nie mam podkładów poporodowych, ani majtek siateczkowych. Patrzyłam na allegro i już chciałam zamawiać ale szczerze mówiąc nie znalazłam tych majtek odpowiednio dużych. Ja jestem spora kobieta, miałam zamówić XL ale moja znajoma która rodzi na dniach kupiła taki rozmiar i na nią są opięte a ona z tych szczupłych. Więc nie wiem... :/ Natomiast kupiliśmy już jedną paczkę pampersów 1 i jedną paczkę pieluch Dada z biedronki ale rozmiar 3 chyba. Akurat w promocji były. I mam dwie paczki mokrych chusteczek. Dzisiaj leżę i kanapuję od rana. Mój brzuch aż skacze, chyba bliźniaki robią jakąś imprezę :) Jutro mam wizytę, liczę na jakieś usg choć na chwilę :) Gośćczerwiec daj znać jak Twoje usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tydzień lub 2 tenu zaznaczyłam na stronie Hipp ze jestem w ciąży (zalogowana tam byłam jeszcze w pierwszej ciąży i czasami cos przysyłali) i dostałam dzisiaj kupony na produkty hipp - 20%, mini opakowanie chusteczek nawilżanych i książeczkę "w oczekiwaniu na cud natury". Zarejestrowałam sie tez na stronie bobovity i tam ponoc po porodzie mają coś przysłać. Niby reklama i guzik to warte ale miło czasami cos tak dostac i nawet poprzegladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Gość Czerwiec ja po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex ja jutro zaczynam 23 tydzien :) kopniaki czuje mocno :) my chyba mamy ten sam termin 30 czerwiec :) u mnie w otoczeniu wiecej dziewczynek :) kosza na pampersy niebmam i nie kupuje :) goscCzerwiec czekam na wiesci czy jest chlopczyk tak jak przeczuwalas :) ja mam jutro prenatalne na 10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Muszę to napisać. Zawiesiło się kafe, a co chwilę zaglądam, żeby dowiedzieć się co u Czerwcowego Gościa po wizycie.chyba wyczerpałam limit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Hey ho :))) sorki ze dopiero teraz pisze, ale troche mi zeszlo, ginka sie spoznila, potem jeszcze pare zakupów i jestem w trakcie zmian wody rybkom, a troche schodzi z tymi akwariami co mamy. Wizyta ze tak polece moim ginkiem "wszycho git", maluch ma wszystko co potrzeba i na swoim miejscu, łącznie z siurkiem :))) zdrowy i jak to babka powiedziala "bardzo ruc/hliwy berbeć" :) wazy 529g :) mega sie ciesze i na kilka dni myślę ze bede spac spokojniej :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje chłopczyka :-) super że wszystko git :-) teraz to już na pewno chłopaki prowadzą w rankingu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej w[isywac sie do tabelki jaka płec i nowe dziewczyny NICK........WIEK...CYKL...KTÓRA CIĄŻA...DATA PORODU...PŁEĆ Jaga........................33/1/ 2/04.06.2016/córeczka Asia...................................../07.06.2016/cór eczka justynkaa1986 ....... 29 /2 /2 /08.06.2016/ nikita1244................28/.../2/09.06.2016/synek gracjana090515 ..... 23 /5 /1 /11.06.2016/córeczka Dorcia436 ................26/1/2/11.06.2016/córeczka MadeleineP...............23/3/1/13.06.2015/córeczka sylwiaczerwiec29.... 34/2/2/17.06.2016/córeczka mam nadz.ze prz. mama/26/1/1/18.06.16/synek justek007.................28/36/1/21.06.2016/synek i ??? Różefi...................... 26/1 /1/23.06 .2016/synek bezzka......................31/3/1/1/25.06.2016/ Ewcia8505................30/../1/25.06.2016/ gośćCzerwiec27........28/3/1/27.06/synek Gosc 1987.................28/3/1/27.06./ kawusia4..................29/1/4/28.06.2016/synek i....? Alex95.......................20/ 1/1/30.06.2016/ Andzia30czerwiec.....25/ -/2/30.06.2016/ Mila 0256..................21 /1/1/ 3.07.2016/Synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawusi4 zdawalam i świat ma nowego pelnoprawnego kierowcę :) Ken kosz na pieluchy to jak dla mnie strata kasy siostra ma i rzeczywiście nie czuć ale wkłady cholernie drogie juz wole jednak zrobić każdego dnia kurs do kosza :) Wśród moich znajomych jeśli chodzi o płeć to raczej tak dziewczynki chyba ale niewielu mniej chłopców. Goscczerwiec27 gratulacje wielkie !!! To nie jest najaktualniejsza tabelka cos mi się wydaje,bo w ostatniej mój synuś juz był wpisany ,a nie mam jak tego edytować...pisze z telefonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej rozefi znalazłam tabelke na jakiejs stronie i nie patrzyłam czy to aktualna bo ciezko odnalezc daleko trzeba sie cofac do tabelek wiec ta trzeba aktualizowac daje sie kopjuj potem pisze tekst jakikolwiek i daje sie na forum a potem dajesz edytujswojego wpisu i dopiero wtedy wklej tabelka wtedy sie wkleji bo na pusto nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Gosc czerwiec27 gratulacje jednak chinski kalendarz sie sprawdzil;-) Ja dzisiaj bylam na wiekszych zakupach i teraz padam 4 godziny nie bylo mnie w domu pedze do kuchni bo umieram z glodu. Gosc czerwiec to moj synek 11 dni temu wazyl 500 gram teraz to juz pewnie ponad 600;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoscCzerwiec gratuluje!!!! jednak mialas przeczucie dobre! ciekawe czy moje sie sprawdzi! jutro moja kolej ! taka jestem podekscytowana ze nie bede mogla spac ! :D moja dzidzia jakas spokojna dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Dzięki dziewczyny :)) W końcu udalo mi sie dotrzec do łóżka :) Rozefi - grattttki prawka! Elegancko:))) Gosc1987 - no na to wychodzi ze sie sprawdzilo :))) chociaz powiem Ci ze ja mam date porodu ustalona usg, bo ciezko mi ostatnia miesiaczke okreslic... I na sprzęcie u babki wyszlo z parametrow malucha ze jednak porod 23.06., zobaczymy kiedy małym zechce przywitać się z tym światem :) Andzia - to nie tyle "przeczucia" co ja po prostu uznalam ze sie sprawdzi to co mi gin na prena w 13tc powiedzial:) Najważniejsze ze wszystko jest jak powinno i z narzadami i z przeplywami bo mialam troche pietra z tym... Mały sobie ziewał, machal, kopał, taka kochana kluseczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Andzia - powodzenia jutro!!! :) taaa spokojna... Wiesz mój na badaniach tez byl spokojny, ginka twierdzila ze *****iwy ale on tak to robil ze nie czulam, by sie zdziwiła jak sie wiercic i kopac potrafi... Bo zanim przyjechala to myslalam ze sie wykopie przez pępek na wylot :) Co do kosza na pieluchy... Hmm, to lepiej ewentualnie drugi zamykany zwykly kosz plus np worki na śmieci truskawkowe z biedry no i czestsze wywalanie... Nie wyobrazam sobie za smietnik dac 150zl :D jakis kosmos dla mnie... Za jakies buty ze skory jak będzie biegal to ok, mimo ze na sezon ale warto dla zdrowia ale za hasiok na kupy never :D hehe... Chwyty marketingowe dobre, ciekawe co jeszcze wymysla... Propo chusteczek nawilzanych to widzialam podgrzewacze do nich :D buahaha... Ja porodowych rzeczy jeszczs nie kupowalam mysle ze w kwietniu to zrobie:) za to chetnie polatam po ciuchach jeszcze, planuje we wtorek wyruszyc na łowy po 1zyl za sztukę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Rozefi świetna nowina. Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Rozefi gratuluje;-) Gosc czerwiec27 z parametrow ostatniego usg to termin wyszedł na 18 czerwca tak maly rosnie;-) No ale to wszystko moze sie zmienić na śląsku mówią hasiok;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozefi gratuluje prawka! :) Goscczerwiec a Tobie synka! Teraz juz możesz kupowac niebieskie ubranka w samochody ;) super ze z dzidkiem ok, juz duzy chlopak :) Macie rację z tyn koszem, tez mi sie to wydawalo zbedne, wole wydac te pieniadze na inne pożyteczne rzeczy dla małej. Tak w ogole studiuje te listę wyprawkowa i czytam o kosmetykach. Jakie kremy zamierzacie stosować od poczatku na letnie spacery? Takie z wysokim filtrem czy zwykle ochronne? Jakiej firmy sa dobre? Czytalam o Ziajce, tylko krem jest z niskim filtrem 6, a emulsja spf 30, tylko nie wiem czy ta emulsja sie nadaje do malenkiej twarzyczki noworodka. Niby jest czas na takie rzeczy ale teraz wole poszperac i miec gotowa listę zakupowa z konkretnymi produktami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam jeden krem z nivea na każdą pogodę a na upały tą ziaje 30 tylko ją mi się troszkę ciężko wcierało w taką malutką buźke, teraz może wypróbuję coś innego. A do ciała po kąpieli nivea nawilżający a jak przestałam to używać a córce robiła się suchą skóra to kupiłam zamiennik emolium "ciało" i po 2 uzyciach było git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Gosc1987 - tak hasiok po slasku.. Uwazam ze slask jeden z piękniejszych rejonow, mimo ze brudny... Ale ja jakos jak czasem tam jestem to czuje sie jak ryba w wodzie. Lubie bardzo! :) gware oczywiscie tez:) Co do kosmetyków to ja raczej bede inwestowac w ziajke... Jestem przekonana do tej firmy... Teraz mam i paste plukanke, szampon, tonik, odzywki do włosów i jestem mega zadowolona. Kolezanka uzywa tylko ziajek przy synku i bardzo sobie chwali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaMi85
Część dziewczyny. Podczytuje was od jakiegoś czasu i tak się zakręciłam że już nie wiem czy pisałam czy nie :P Więc się tak do Was doczepię. Dopiero teraz poszłam na zwolnienie więc będę miała czas na pogaduchy ;) Ja mam termin na 17 czerwca, ale na pewno rozwiązanie nastąpi wcześniej bo będę mieć cięcie cesarskie. Mam już córeczkę, Polę, która w maju skończy 2 latka. Teraz też będzie dziewczynka. Więc z wyprawkę mam z głowy, bo wszystko zostawiałam. Muszę dokupić tylko kilka drobiazgów. Jeśli chodzi o krem z filtrem... Ją używałam Pharmaceris 50. Trzeba się przygotować na ciężkie smarowanie. Te kremy niestety mają to do siebie że są takie...tępe. No i koszt też nie jest niski. Ale akurat kremy SPV 50 chodzą po ok 40 zł. Jeśli chodzi o inne kosmetyki to ja nie szalałabym z emolientami. Jeśli nie ma takiej potrzeby po co wywołać pieniądze? Używałam różnych serii dla dzieci. Od Ziajki, Nivea po Johnsona lawendowego (swoją drogą pachnie pięknie). Dopiero jak córkę wysyłało w wakacje od wody w basenie to kupiłam Emolium emulsję do kąpieli i pomogła. Teraz używam tylko w razie "awarii" :)) Z chusteczek polecam Nivea Soft&Cream. Są mięciutkie i nie ślizgają się na pupie tylko ładnie myją. Do pupy zdecydowanie Linomag w maści przeciw odparzeniom. Na już powstałe - Sudocrem. No coż. Tyle mogę powiedzieć z mojego krótkiego macierzyńskiego doświadczenia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM3
Hej,pamiętacie mnie jeszcze?? Gość Czerwiec 27-super,że wszystko dobrze u synusia i Ciebie i że jesteś spokojniejsza,tak trzymaj! Syla- witaj,wyobrażam sobie,co musiałaś przejść,marząc o dziecku,wspaniale,że się udało! Kawusia,tak sobie myślę,że musisz jakoś "wydrzeć "czas na odpoczynek w ciągu dnia,na tę książkę czy drzemkę...Z drugiej strony,jak jesteś w takim biegu,to później nie poczujesz przełomu,jaki pewnie mnie czeka.Moje dziewczyny w sumie zajmują się sobą,bawią razem,nawet chętnie zamykają przed nami w pokoju,żeby mieć spokój hehe,więc mam czas na odpoczynek czy jakieś czynności niezwiązane z opieka nad nimi.Za to pewnie po narodzeniu dziecka nie będę wiedziała,w co włożyć ręce. Kiwi 85-gratuluję synka! Rózefi-gratulacje Kierowco! Mam nadzieję że przyszła-jestem w takiej sytuacji jak Ty,od wielu lat już nie mam rodziców i też mam takie myśli,jak ktoś narzeka na swoich,ale sadzę,że te opisane tu przypadki sa naprawdę bolesne,a przecież bywają gorsze.Wolę moją sytuację,bo wiem,że rodzice mnie kochali niż mieć przez całe życie toksycznych i wyniszczających rodziców. Wczoraj miałam badanie,tak się bałam o te przepływy,że aż mi i tak moje wysokie ciśnienie skoczyło na badaniu-150/100.Ale na szczęście jest dobrze!Lewa tętnica maciczna super i pracuje za dwie,to ta ważniejsza przy łożysku,prawa też nieznacznie się poprawiła.Najważniejsze,że mała rośnie prawidłowo i jest dobrze dotleniona.Bardzo się cieszę! Jestem w 25 tygodniu,Helenka ma 720 g,ja przytyłam 5 kg. Żeby nie było za różowo,muszę brać żelazo-dwie tabletki na czczo z powodu pogorszonych wyników.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Asia! Pewnie ze Cie pamietamy... Mialam pisac ze cos milczysz dlugo, ale grunt ze jestes i z dobrymi info :) grunt ze przeplywy sa wporzo!!! :) ale Twoje malenstwo juz duze! Szok :)) super ze zdrowo rosnie :))) a zelazem sie nie przejmuj, tu chyba nie ma zadnej z nas ktora by czego nie musiala brac (nie mowiac o kwasie foliowym). Ja na szczescie cisnienie mam od poczatku ksiazkowe, a glukoza sie okaze pewnie gdzies za 5tygodni.. Fajnie masz z tymi swoimi dziewczynkami :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
TPM fajnie ze sie odezwalas i ze z przeplywami wszystko ok mozesz odetchnac z ulga;-) Ja zakupilam komplet kosmetykow z nivei. Co do ziajki to jestem uprzedzona bo mam uczulenie na wszystkie kosmetyki z tej firmy nawet na glupi balsam do ciala wiec dziecku tym bardziej nic z tej firmy nie kupie. Kolezanki i polozna polecily nivee mam nadzieje ze i u nas sie sprawdzi;-) Gosc czerwiec27 ja mam rodzinę w Katowicach lubie tam jezdzic ale nie wyobrazam sobie zebym miala tam mieszkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Rozefi gratki prawka!!! Gościu super ze facecik bedzie :-)))) Ja kosmetyki kupuje apteczne. Do kąpieli emolium a na dwór krę z filtrem może z avene albo biodermy , zobaczę później. Te z filtrem to od 6 miesiąca sa ale jak corka miała 1,5 miesiąca polecieliśmy na Kanary i uzywalam tych kremów i bylo wsio ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Aaa z tymi kosmetykami... Ponoc te hipp sa tez ok i te typowo rosmanowskie babydream bo ponoc bez zbednej chemii. Bedzie trzeba probowac tak zeby maluchom odpowiadalo i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie że z komarami moze być ciężko :-( w tamtym roku przyklejalam te "moskiterum" do wózka i łóżeczka ale nie wiele dawały, w ogóle one były reklamowane że niby od 1 dnia a po miesiącu zaczęli mówić że po roku życia :-/ teraz myślę kupić sadzonki eukaliptusa gunni - ponoć dobry na komary i muszki a pod altanką na pewno się przyda i mam jeszcze lawende w donicy. Niestety czytałam że w tym toku będzie deszczowe lato i martwię się na zapas. Asia super wieści :-) Rozefi gratki :-) ja to bym nie przeżyła egzaminu w ciąży za duży to byłby stres, a pamiętam że nogi mi się trzesly jak galareta jak zdawałam. Nowe dziewczyny wpisujcie się do tabelki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka1989 właśnie w tym sęk ,ze na telefonku tego z tabelka nie ogarne ;) dziękuje za korektę :* Wszystkim bardzo dziękuje ,jestem mega szczęśliwa :) stresu się najadlam aż po brzuchu jeździło :/ wzięłam dwie nospy ale dalam radę :) Goscczerwiec27 to obie mamy synkow i termin na ten sam dzień :) Dziewczyny polecam to co wrzucił gość o 19:42 ,wszystko tam jest fajnie opisywane i porownywane . TPM3 pewnie,ze pamiętamy :) ale twoja mała juz urosła <3 ja za tydzień będę miała wizytę to zobacze czy mój synus tez będzie mniej więcej tyle ważył bo dwa tygodnie temu było 450 g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Czerwiec - aa, Ty też chłopaczka masz! <3 gratulacje ;* @Różefi - zazdroszczę i gratuluję^^ ja się panicznie boję kierownicy. ; p @Andzia - tak, ja też mam na 30.go. Ja trzymam rachubę codzienną suwaczkiem - http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmjfmfiort.png - i wychodzi mi, że jutro 22. kończę. ;) ale u mnei te kopniaczki takie delikatne, na pewno nie bolesne. Do czasu, zapewne. ; D co do filtrów, to ja się zawsze smaruję bardzo mocnymi, co najmniej te powyżej 30, a maleństwo to nie wiem, 50 chyba trzeba będzie? najgorzej, że pewnie bd upały i słońce, jak sie tylko urodzi i strach będzie wyjść.. ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×