Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość Iwonqa
Witam, chciałabym się dołączyć do Was. Okresu spodziewam się 25.10, oczywiście liczę na to że nie przyjdzie, ale na razie zero objawów na to by tak się stało. Pierwszym razem gdy zaszłam w ciąże, dokładnie jak teraz w piątek spodziewałam się okresu a we wtorek dostałam krwawienia (gdy zarodek się zagnieżdżał) i już w czwartek test pokazał II kreseczki. Niestety ciąża nie utrzymała się ale mam nadzieje że znowu się uda.... Miamaaaa, Dziki gon baaaardzo Wam gratuluje!!!! :) Gościu89 mam nadziję, że Tobie również mogę już pogratulować :) Justynka1986 jutro od rana trzymam kciuki za Ciebie baaardzo mocno!! :) Magsza86,Gracjana090515 z niecierpliwością czekam na II kreseczki! Alex35 ściskam mocno!!! :* Może jeszcze sytuacja w życiu odmieni się u Was i będziecie mieć szczęcie i kolejne dzieciątko pojawi się w Waszej rodzinie! Gościu 321, promyczkowa24, Kasiula2015, agulek900, Anka32, mirti, gościu - trzymam kciuki za owocne staranka!!! Gościu z daleka najważniejsze i za razem najtrudniejsze jest to aby mimo przeciwności losu myśleć że w końcu i tak będzie dobrze, nie możemy się poddawać!! Pozdrawiam Was ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny jestescie kochane gosc321 dziekuje alex35 nie załamuj sie napewno ci sie uda musisz uwierzyc w to i jak bedziecie sie starac wymyslcie jakies romantyczne gry wstepne jedz duzo lubczyku podobno kobieta wtedy zachodzi jak jest po naprawde dobrym s..... i jak mąz ma porzadnego i długo czasu nie robiliscie np 14 dni wtedy plemniki sa sline i szybciej trafiaja u mnie sie to sprawdza jest bym teraz była w ciazy to mieslimy 1m przerwy bo z cork zostalismy na wakacjach a maz pojechał do pracy było tylko raz w dni płodne na drugi dzien kłuł mnie jajnik a potem tyle i do dzisiaj nie mam okrsiku a jutro zobaczymy ale czuje sie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracjana090515 jestem właśnie w trakcie "intensywnego starania", mam właśnie owulacje, a @ według mojego normalnego cyklu (28 dni) powinien mi wypadac 8 pażdziernika, ale we wrześniu powinnam dostac 5-6 a dostałam 10, może to ze stresu związanego ze ślubem i przygotowaniami do wesela, jeszcze dopinamy to na ostatni guzik :-) Byłam na badaniach i pani ginekolog w styczniu, ponieważ odczuwałam ból w lewym boku i pani gin stwierdziła, że to spowodowane owulacją :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowa24
6 dni do @, 2 dni do pierwszego testu, sprawdze w czwartek rano może już coś pokaże. Ja oprócz bólu piersi i czasem jakiegoś bólu w podbrzuszu nic nowego nie doszło. Wcześniej już tydzień przed lub 10 dni przed czułam mocne skurcze na @ i miałam twarz w pryszczach teraz nic. Ja z tel tabelki nie widze wiec narazie się nie wpisuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonaqa
Promyczkowa24 dopiero zobaczyłam, ze tez testujesz w tym tyg! W takim razie trzymam kciuki! Mnie korci żeby już w czwartek zrobić test ale na razie nie mam żadnych "nowych" objawów więc czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witaj Iwonqa:-)chyba 25.09 by byla u Ciebie,a nie 25.10?ale mam nadzieje,ze nie przyjdzie.3mam mocno kciuki,fajnie ze do nas dolaczylas:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Gosc89 oby wynik byl pozytywny,3mam mocno kciuki!:-)ja nie bylam w kinie na tym filmie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promyczkowa 24 ja robiłam tescik 3 dni przed i wyszedł negatywny wiec proboj tez w dzien @ a zycze zeby ci pokazałowyszedł ja dziewczyny poczekam do testowania do piatku soboty chciałabym na weekendzik zeby mezowi niespodzianke zrobic a pozatym boje sie ze moze dalej nie pokazac czasami 3 dni po terminie pokaze juz poczekam jak tyle czekałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonqa witamy i trzymamy kciuczki z całego serduszka! :) Agaaa133 w takim razie działaj intensywinie :) Justynka1986 trzymam kciuki!!!! :) Dziewczynki ja niestety chyba odpadne :( Na twarzy wyszło mi kilka malutkich pryszczykow, jak przed @ ale nie to najważniejsze, będąc w toalecie dostrzegłem ze mój śluz jest zabarwiony krwią. Chyba @ sie zbliża.... :( ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Ja tez bym poczekala,jak sie udalo to i tak sie dowiemy:-)w niedlugim czasie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Gracjana ale sluz to raczej chyba nie okres?hmm a moze to implantacja??:-*jestem z Toba:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Gosc321 dziękuje ze wsparcie... Chciałabym w to wierzyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynkaa1986
gracjana a na kiedy masz miec @ moze to nie okres trzymam kciuki za ciebie mam nadzieje ze bedzie dobrze kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick....wiek...cykl...ktora ciąża...data test...data porodu anka32,,,,,,,,,,,,,,,.,,33.,,,2.,,.3.....----,,,,,,----- justynkaa1986......29...2.,.,.. 2....-----,,,,,,----- gracjana090515 ... 23...5 ...... 1 ....-----.....----- kasiula2015........... 31...9 .....--.....-----.....----- gość321 ........,,,,,,,, 33 ... 3...... 1... 8/9.10..---- Agaaa133 ........ .25 ....2.....1.....---.....----- gosc89 .. . ..........26.......1......1......26.09.....---- Iwonqa .......,,........ 29 . .,.... 15 ..,... 1..,..----,,.....-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Justynka1986 ja mam mieć @ 28.09 czyli w poniedziałek. Dzięki za kciuczki, przydadzą sie bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis mam 6dc a czuje sie fatalnie....boli mnie w pachwinach i czasami jajniki, śpie na stojąco (jak chociaz na chwile usiąde to odpływam) i ogólnie jestem taka płaczliwa że szok hehehe w tym miesiacu nie brałam clo, żeby zobaczyć czy owu sama przyjdzie i może to przez to że ich nie biore...nie wiem.... ale w sobote wizyta u ginki, niech zobaczy czy pecherzyk rosnie i za 8 dni zaczynamy sie starać intensywnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Justynkaa1986 ja testuje najwczesniej 9.10dopiero..wiec chyba najpozniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Milego wieczorku dziewczyny,ja jeszcze w pracy:-(dzis 3test owu..ciekawa jestem jaki wyjdzie,bo śluz ciagnacy,przezroczysty..Napisze jutro,buziaki,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam takiego lenia że dziś nawet nie ugotowałam obiadu i zwaliłam to na chorobę córki.... (spokojnie mogłabym przy niej zrobić 3 obiady...) więc o 16 stwierdziłam że zrobie fajną kolacje, mąż został na dole z córką a ja poszłam "robić kolacje" i co robie? siedze przy komputerze a w garnku gotują sie jajka ot to cała kolacja będzie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
To niezle;-)ale jaja jeszcze w majonezie sa pycha:-)mozna posypac groszkiem:-)polecam,smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
321 gosc to mam nadzieje ze sie tobie uda ;) za to oczekiwanie i wspieranie naszego temaciku kochana dziewczyny trzymajcie sie cieplutko kolejna noc przed nami i byle do wekendziku ja to jak by test mi wyszedł pozytywn to chyba oszaleje z radosci i cos upichce z piatku na sobote mojemu mezulkowi;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasz wielki dzień 3.10.15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Dziewczyny,test owu dzis pozytywny:-)!wiec cos w nich jest..mam nadzieje,ze pomoga wiec..zaraz starania..dzis i jutro:-)buziaki,milej nocki:-)do jutra;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
He he gosc321 jakiej nocy?? Do roboty juz!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje,ze nie czekacie tylko na owu..i te dni płodne?? Nie wiem co prawda jak to jest "starać się.."i kiedy tak naprawdę występuje u mnie owulacja(różne cykle od 24dni do 30),ale dwoje dzieci udało się mi za "pierwszym razem". Jednak jeśli mogę zdradzić swój "przepis",to gdy planowaliśmy z mężem ciąże...to przez cały miesiąc kochaliśmy się do końca co drugi dzień. Udało się za 1x i 3lata później znów za 1x. życzę powodzenia i jak najszybszego spełnienia marzeń o posiadaniu dziecka, pozdrawiam. Ilona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×