Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

to czekanie te dni sie tak dłuza ale jak sie nam juz uda to bedzie leciało ja sie troche boje jak to bedzie czy dam rady ja pierwsza ciaze miałam okropna wymiotowałam do 6 miesiaca z corka moze druga nie koniecznie bedzie taka ponoc kazda kolejna ciaza jest inna jak bym była w ciazy to data porodu to 6 .06.2016 a corcia bedzie miec juz wtedy 5 lat wiec najwyzszy czas na rodzenstwo a u was jak to wasze pierwsze dzidziusie planowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Nie martw sie na zapas,moze tym razem Twoja ciaza bedzie lagodniej przebiegac.Ja staram sie o 1go dzidziusia,mam 33lata i jestem 6lat po slubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka ma prawie 2,5 i została poczeta w pierwszym cyklu staran, tak samo jak druga ciaza ale poronilam w 10 tc i na dniach bym rodzila.... Jakby udalo sie zajsc teraz w ciaze to akurat corka mialaby 3 lata jakby bobo sie urodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirti
Witajcie u nas juz jest 3 letnia coreczka, ostatni okres 3 wrzesień pierwszy cykl staran trzymam kciuki za Was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
Witajcie nieśmiało zapytam czy można dołączyć bardzo chciałabym zostać mamą w czerwcu to miesiąc moich urodzin , miałam być mamą po raz 3 w styczniu tego roku ale w 15tc serduszko naszego synka przestało bić i skończyło się zabiegiem . Teraz walczymy już rok i nic ciąży nie ma ale nie tracę nadzieji w końcu mam w domu 2 dziec***arkę córka 17 lat i syn 9 a ja mam 37lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nie tylko ja sie staram o drugie to fajnie 321 gosc jak masz na imie dziewczyny napiszcie imionka bedziemy sobie pisac po imieniu chyba ze sie powtarzaja ja jestem po slubie 7 latek corcia udała sie za 1 cyklem ale miałam torbiel na jajniku na szczescie sie wchłoneła po 2 miesiacacch czyli w 6 tygodniu ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze zrobmy jakas tabelke ? Moze taka: NICK...WIEK...CYKL...KTORA CIĄŻA...DATA TEST...DATA PORODU Anka32...33..2...3...----.....----- To taka moja propozycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....WIEK...CYKL...KTORA CIĄŻA...DATA TEST...DATA PORODU Anka32,,,,,,,,,,,,,,,,,33.,,,2.,,.3.....----,,,,,,----- justynkaa1986.....29...2.,,..2....-----,,,,,,----- później zobacze jak to wyglada na telefonie bo pewnie wszystko sie poprzestawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny robilam test drugi owu wlasnie..i pierwsza kreska blada druga ciemna wiec jak w instrukcji wynik nadal negatywny jak myslalam..jutro kolejny test..Ja mam na imie Iwona,jesli chodzi o tabele powiem szczerze nie wiem jak sie je robi?ja czesto z telef.pisze,wiec pewnie nawet mi sie nie wyswietli..Milego wieczorku,do jutra:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Cześć dziewczyny! Gracjana090515 Lat 23, 1 ciąża, cykl 5 Co tam kobietki u was słychać? Mnie dzisiaj pobolewa dół brzucha. Czasem czuje takie dretwienie. Jestem przed @ więc ma prawo boleć. W głębi serca wierze ze sie udało, ale obawiam sie ze @ jednak przyjdzie :( pozdrawiam was dziewczynki!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Promyczkowa24 co tak zamilklas? Co tam u ciebie? Kasiula2015 dziękuje kochana :) jak tam u ciebie? Justynka1986 jak tam @ nie przyszła? Trzymam mocno kciuczki. Daj znać co i jak!!! Jak tam dziewczynki u was? Dziś zapowiada sie cieplejszy dzien. Mam nadzieje ze szybko minie jak i cały ten tydzień bo wolałabym juz wiedzieć na czym stoję. Miłego dnia wam kochane życzę!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny!:-) Gracjana 090515 mam nadzieje,ze jednak tym razem u Ciebie @nie przyjdzie,a jesli pobolewa Cie brzuch moze to jakis znak?wczesniej tez tak mialas?3mam mocno kciuki!!! A przypomnij ktorego testujesz?ja 8lub 9pazdziernika jakby nie przyszla@.Dziekuje i tez zycze Tobie i Wszystkim MIŁEGO DNIA:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witaj Justynkaa1986 to super,ze nie przyszla mam przeczucie,ze Ci sie udalo:-)!super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Gość321...33lata...3cykl...1ciąża..data testu 8lub9paźdz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc321 jeżeli patrząc na ostatni @, to ten " ma sie pojawić" 28.09 ale myślałam juz w sobotę zrobic test. ( chyba ze mojemu organizmowi znowu Cos sie poprzestawia i przyjdzie wcześniej albo pózniej). Z bólem brzucha to tak, jakiś tydzień przed @ mam boleści bo przechodzę @ bardzo cieżko, także na dwoj***abka włożyła ;) Justynka1986 bardzo ale to bardzo mocno trzymam kciuki i mam nadzieje ze jutro będzie dla ciebie szczęśliwy dzien i ze zobaczysz II kreseczki na teście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Dzięki dziewczyny za słowa pocieszenia :( Aktualnie mam mega depresję, ale czasem do was tu zaglądam, żeby zobaczyć, czy wam się udało - trzymam za was mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Alex35 kochana..... Przytulam cie mocno!!!!! Ne martw sie będzie dobrze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Gracjana to 28.09 niedaleko,niecaly tydzien..a no tak,bo mialas ostatnio te cykle troche rozne.Ciekawe czemu te gwiazdki sie wstawily:-D Alex35 dziekuje w swoim imieniu za kciuki.3maj sie cieplo,pozdrawiam:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick....wiek...cykl...ktora ciąża...data test...data porodu anka32,,,,,,,,,,,,,,,.,,33.,,,2.,,.3.....----,,,,,,----- justynkaa1986......29...2.,.,.. 2....-----,,,,,,----- gracjana090515 ... 23...5 ...... 1 ....-----.....----- kasiula2015........... 31...9 .....--.....-----.....----- gość321 ........,,,,,,,, 33 ... 3...... 1... 8/9.10..----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirti
Justynka powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Fajnie w sumie jak dziewczyny tak sa wypisane jak w tabeli:-)jest przejrzyscie.Niby ladna pogoda dzis,ale chlodno:-(a ja w pracy dzis od 9-19..a wieczorem 3ci test owu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :-) mogę dołączyc? My z narzeczonym właśnie zaczeliśmy intensywne starania :-) Agaaa133.........25....2.....1.....---.....-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Hej dziewczynki. Trochę sie dziwnie czuje bo jestem z was wszystkich najmłodsza.... Witaj agaaa133! Jak to wyglada u ciebie? Juz po owulacji? Kiedy data spodziewanej @? Ja sie dzisiaj wzięłam za sprzątanie. Małe porzadki a tyle radości :) Promyczkowa24 hop, hop!!!!! Co u ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość89
Czesc! Ja bede robic jutro Bhcg wiec juz bede wiedziec na 100% czy jestem w ciazy, a dzisiaj piersi mnie tak bola ze czuje kazdy ich ruch przy chodzeniu. Ide sie przespac na chewile, a potem idziemy na mount everest w 3 d. Bylyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość89
Nie moge calegoskopiowac, no uznaje to za spam gosc89.........26.......1......1......26.09.....----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×