Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość gość
cześć dziewczyny! powiedzcie mi kiedy zrobić można najwcześniej test, bo też zaczęliśmy się starać z mężem o dzidka i tak bardzo liczyłam na to że będę czerwcową mamą ale chyba nici z tego będzie bo zrobiłam test 6 dni po owulacji i była tylko jedna kreseczka:-( czekacie na testy dopiero do planowanej miesiączki czy robicie wcześniej test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc ja zrobiłam test 3 dni przed i tez miałam kreseczke teraz czekam do testowania 3 po narazie nie przyszła poczekaj do dnia planowanej miesiaczki bo testy moga tak wczesnie nie wykryc nic straconego!!!!!!!powodzenia u mnie narazie cisza piersi nadal bola dziewczyny temperatura 37 .0 czekam do piatku a jak tam nasza tabelka staraczek jest nas wiecej???? piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robienie testu przed spodziewaną miesiączką to bardzo głupi pomysł! Dziewczyny nie róbcie tego,rzadko się zdradza,aby test był wiarygodny!!Jak byłam w drugiej ciąży zrobiłam 2 dni przed okresem,bo już nie mogłam się doczekać i co?jedna kreska. Dopiero w dniu spodziewanej miesiaczki 2 leciutka kreska!! A pierwsza ciąża wyszła mi dopiero 2 dni po okresie! Wstrzymajcie się,bo tylko was zmylą te testy. Najwcześniej róbcie w dniu spodziewanej miesiaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaTeżChce
Cześć Dziewczyny, z mężem również staramy się o dzidzie. To będzie nasz 5 cykl starań i powiem szczerze, że jest to trochę frustrujące, ponieważ pierwsze dziecko pojawiło się można powiedzieć bez żadnych specjalnych starań. Trzymam kciuki za Was wszystkie. Mam nadzieję, że będzie to dla nas szczęśliwy miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonqa
Iwonqa.......29......15.....1....----.....----- Gość321 racja, 25.09 ;) Nie skąd wzięłam w tym miesiącu październik :) Gracjana090515 to że masz pryszczyki to nic nie znaczy, ja też miałam w styczniu wszystkie objawy na okres, gdyby nie krew ze śluzem 3 dni przed okresem to bym nawet nie pomyślała, że jestem w ciąży... Także 3mam mocno kciuki!! Anka_32 to starajcie się intensywnie, zadbaj o nastrój, niech będzie przyjemnie i pożytecznie ;) Dziewczynki a ja dziś zrobiłam przeterminowany o miesiąc test(2szt/op) i jeden był błędny a drugi negatywny. Ale wiem, że i tak jest za wcześnie na testowanie więc nawet nie biorę tego do głowy... chociaż jakoś nie czuje nic co by zapowiadało ciąże :/ Najwcześniej test mogę zrobić w piątek o ile dotrwam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Jatezchce nie przejmuj sie nie jestes sama. Mnie tez to frustruje... Jestes w tej samej sytuacji co ja bo jesteśmy 5 cyklu starań. Trzymam za ciebie mocno kciuki zeby sie udało. :) Justynkaaa1986 a ty nie miałaś dzisiaj testować kochana? Iwonqa dziękuje kochana, kciuki sie jak najbardziej przydadzą. Nie podawaj sie, jesteśmy z tobą i trzymamy mocno kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gracjana ja testuje w piatek poczekam 2 dni dluzej a dzis dalej nie ma wiec jest szansa ale jakos nie wierze Zeby sie udalo w 2 cyklu tym bardzi ej pierwszych test NEGATYWNY mnie troche wystraszyl wiec czekam do piatku trzymajcie kciuki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Dziewczyny, dostaliśmy jeszcze jedną szansę od losu - leczenie męża się przesunęło w czasie, bo musi zrobić jeszcze jedne badania i on stwierdził, że w takim razie jeszcze jeden miesiąc starań przed nami :) To będzie już 4 cykl po poronieniu, ale tym razem to już na pewno musi się nam udać :) Z moich obliczeń wynika, że termin wypadnie na koniec czerwca - więc zostaję z wami :D Przynajmniej na miesiąc - oby na całe 9 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonqa
Alex35 to cudownie! Mówiłam, ze wszystko jest możliwe :) :) Cudownie czekamy na II kreseczki za miesiąc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witajcie Dziewczyny:-)!Dzieki Gracjana i Justynka1986:-)staranka byly..mam nadzieje,ze owocne;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Gosc b.dziekuje za "przepis"na dzidziusia,na pewno sie przyda,wiec sprobujemy do konca cyklu czesciej,jak sie uda co 2dzien:-).A mam pyt. ILONKO, jakiej plci macie dzieci i czy tez ja planowaliscie?i czy to Wam sie tez udalo?Pozdrawiam Cie serdecznie:-*!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Gość22:35 mysle,ze 6dni to za wczesnie na test,conajmniej 10dni tak czyalam,a najlepiej w dniu kiedy ma byc okres.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witaj JaTezChce - 3mam mocno kciuki,by teraz sie udalo!!! JUSTYNKAA 1986 Tez 3mam b.mocno,musi sie udac!Alex35 no to SUPER!!!Ale fajnie,ze jest taka mozliwosc,wiec musi sie teraz udac!Witaj ponownie i mam nadzieje.,ze juz wszystkie tu zostaniemy na 9mcz:-)! POZDRAWIAM WAS DZIEWCZYNY MIŁEGO DNIA!B-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc 321` kochana teraz tylko czekanie na efekty nocki ;)))))))dbaj o siebie bo teraz sie zaczynaja chorobska ja łykam witaminki a mam pytanko dziewczyny łuykacie kwas foliowy juz ja juz 2 miesiace biore ponoc to dobrze jak sie planuje ciaze nie chce chorowac bo wiadomo pierwsze poczatki ciazy sa bardzo wazne buzki miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracjana090515 wielki dzień 3 października, wczoraj chciałam do was napisac, ale mi w domu słabo internet działa :-( gosc z 20:42 to ja Wczoraj mój narzeczony był bardzo zmęczony więc mu odpuściłam, ale dzisiaj go pomęcze, póki są największe szanse :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Dzięki dziewczyny :) Nawet nie wiecie, jak się cieszę :D Ale teraz muszę wyluzować na maxa, żeby się udało :) Ja łykam już kwas foliowy od początku marca , ale żadnych innych witamin nie biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Justynka1986 tak,oby nocki dały dobre efekty;-).Ja kwas foliowy jak pisalam wczesniej biore od stycznia.,poza tym staram sie zdrowo odzywiac.Agaaa133 3pazdziernika testujesz?to nie tylko ja jestem w pazdzierniku,oby Ci sie udalo!Milej nocki dzis:-),mam nadzieje,ze moja tez bedzie mila;-).Wczoraj byl pozytywny test owu..ciekawe czy dzis tez bedzie..mysle,ze moze tak byc..a Wy dziewczyny jak sadzicie? ALEX35 super,ze z nami jestes!:-*:-*pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośc321 ślub biore i test będę mogła już zrobic, ale @ ma byc 8 października, więc nie wiem czy wytrzymam do 8ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Aaa rozumiem!to super!Wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Zycia:-) a za testy 3mam kciuki!ja tez 8pazdziernika mialabym dostac,ale mam nadzieje,ze nie dostane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże dopiero robilam test na luty a tu już wkrótce będzie czerwiec! Powodzenia dziewczyny! Życzę wamtego szczęścia które teraz daje mi kopniaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieczyny jak tam, nasza tabelka jestem ciekawa ile nas ju jest no ile jest juz w ciazy niech ten tydzxien sie juz konczy piszcie jak sie czujecie u mnie ogonie ok ale dzis pojawiłlo sie duzo sluzu myslalam ze to okres a tu nic pappaap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick....wiek...cykl...ktora ciąża...data test...data porodu anka32,,,,,,,,,,,,,,,.,,33.,,,2....,,.3.....----,,,,,,----- justynkaa1986......29....2.,..,.. 2....-----,,,,,,----- gracjana090515 ... 23....5 ...... 1 ....-----.....----- kasiula2015........... 31....9 .....--.....-----.....----- gość321 ........,,,,,,,, 33 ... 3...... 1... 8/9.10..---- Agaaa133 .......... .25 ......2.......1.....---.....----- gosc89 .. . ............26.......1......1......26.09.....---- Iwonqa .......,,...... 29 ..... 15 .... 1..,..----,,.....-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracjana albo justynka Wy na 1 stronie macie zarezerowane nicki wiec może wkleicie w swój post ta tabelke (trzeba edytowac) żeby zawsze była na 1 stronie i bedziecie dopisywały, bo mi ciągle sie pokazuje spam i musze kobminowac.... no i ginie ta tabelka a tak bedzie na 1 stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick....wiek...cykl...ktora ciąża...data test...data porodu anka32,,,,,,,,,,,,,,,.,,33.,,,2....,,.3.....----,,,,,,--- -- justynkaa1986......29....2.,..,.. 2....-----,,,,,,----- gracjana090515 ... 23....5 ...... 1 ....-----.....----- kasiula2015........... 31....9 .....--.....-----.....----- gość321 ........,,,,,,,, 33 ... 3...... 1... 8/9.10..---- Agaaa133 .......... .25 ......2.......1.....---.....----- gosc89 .. . ............26.......1......1......26.09.....---- Iwonqa .......,,...... 29 ..... 15 .... 1..,..----,,.....----- mirti .................31......----'.....2.....-----'.....---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Justynkaaa1986 ja czuje sie ok:-)normalnie..ciekawa jestem tego testu owu dzis..Milego wieczorku dziewczyny ja jeszcze w pracy..do jutra.papa:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc321 mam nadzieje ze zadziałacie i bedziesz wkrótce testowac juz niedługo zleci ja do piatku wytrzymam bo wiem ze bede chodzic rozkojarzona jesli nie bede tez nie bede funkcjonowac wiec lepiej na weekendzie jak w srodku tygodnia pozdrawiam trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×