Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość gość321
Hej Dziewczyny,ja zostaje na forum:-)Ula05 nie znam tego dr.ja tez mam 26listopada pierwsza wizyte u pani dr.Gosc34 szkoda,ze dziewczyny przeszly na fb ale mam nadzieje,ze nie wszystkie??Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BO1984
Wszystkie nie;) Oj dziewczyny ja się też już nie mogę doczekać kolejnego badania. Ostatnio jak byłam to widoczny był tylko pęcherzyk ale teraz ma pewno juz zobaczę maleństwo. Ale muszę czekać do grudnia:( Dziewczyny chodzicie na badania same czy z ojcami Waszych maluszków? No nie wiem czy zaproponować taką "atrakcję" mężowi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witaj BO1984:-),to fajnie ze pare dziewczyn jednak tu zostaje:-).Ja pojade z mezem do pani dr,ale raczej sama wejde:-),chyba ze jak juz sie ubiore i bede miala pytania,to zaprosze meza by posluchal.A jak widzialas pecherzyk to w ktorym tygodniu bylas?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
I jak obliczacie dziewczyny ,w ktorym tygodniu ciazy jestescie?od terminu ostatniej @?bo ja owu mialam prawdopodob.20pazdziernika,wiec bym byla w 4tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość34
Hej, ja wizytę mam 24 listopada, też chciałabym ten czas przyspieszyć już nie mogę się doczekać:-). BO1984 ja na badanie wchodzę sama a na "oglądaniu" USG jest też tatauś. Leżę za parawanem, a monitor z obrazem, USG jest na ścianie obok. Gość321 tydzień ciąży obliczam na podstawie ostatniej miesiączki, lekarze też tak chyba robią, poźniej lepiej wiek ciąży precyzują badania USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimkaninka
ja też pozostaję na forum :) dziś mam 6 tydzień tj. 5 tygodni i 4 dni jutro pierwsze usg i mam ogromną nadzieję , że usłyszymy serduszko. 3majcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośc321 a jak się czujesz? Bardzo się ciesze, że ci się udało :-) ja w trakcie starań na sierpień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
póki co "mocnych" objawów dalej brak , beta ładnie rośnie ( w zeszła środę 14136,58) , piersi lekko nabrzmiałe, lekko rozdrażniona jestem i wieczorami mnie zmaga do wcześniejszego spania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Mimkaninka,to fajnie,ze z nami zostajesz na forum:-),to 3mam kciuki za jutro za 1wsze usg,napisz jak bylo.Agaaa133 witaj,fajnie ze do nas zagladasz,3mam kciuki za CiebieKochana:-*! DZiekuje,ja czuje sie w miare dobrze,tylko jakby troche zmeczona..i nie mam apetytu.Poza tym ok.Pozdrawiam:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtj
Dziewczyny fajnie bedzie jak kazda z nas bedzie miala swój nick.Bo nickow gość moze byc sporo,wiec latwo sie pogubic.Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
To wyżej ja pisalam.Sorki cos mi sie zle wpisało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BO1984
Gosc321 - pęcherzyk widziałam w połowie piątego tygodnia. Nie było jeszcze widac zarodka, ale lekarz powiedział, że za wcześnie. U mnie zaczynają się "poranne" mdłości, które trwają nieraz cały dzień. I piersi nadal bolą ale już ból jest mniejszy, wiec może minie zupełnie chociaż na jakiś czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
BO1984 dziekuje za odp.To ja za tydzien bylabym w 6tygodniu mam nadzieje,ze juz uda sie uslyszec serduszko dziecka.A to Twoja 1wsza ciaza?Ja w nocy budze sie czesto:-(,ale to ze stresu chyba:-(przezywam to wszystko,bo to moja 1wsza ciąźa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
I takie dziwne uczucie..jakby bylo mi niedobrze troche,ale nie wymiotuje..nie mam apetytu ,ale przeciez musze jesc jakies witaminy..Staram sie odzywiac zdrowo.Nigdy nie paliłam,jesli chodzi o alkohol tez sporadycznie winko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Ja jeszcze w pracy:-(od 9tej:-(a zejdzie do 19:-(.Milego wieczoru dziewczyny,do jutra,papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula05
ja byłam wczoraj na wizycie i dostałam duphaston i dzisiaj po nim dostałam brązowych plamień jestem przerażona teraz znowu w czwartek do gina kazał przyjść nie brałabym tego już ale gin kazał brać no zobaczymy w czw 5 tydz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagunia85
Witam, mi tez lekko niedobrze ale na szczęście obywa sie bez wymiotów. Tego sie najbardziej boje bo chciałabym pracować do kwietnia -maja ale o ciąży w pracy chciałabym powiedzieć po nowym roku. Jedli czułabym sie bardzo zle to niestety będę musiała powiedziec wczesniej. A jaka będzie reakcja na ciaze w waszych pracach? U mnie oficjalnie ok, ale nieoficjalnie pewnie nie będą zadowoleni. Ja pracuje w trybie dyzurowym 12h a jak powiem o ciąży to przechodzę na 7,35 od pon-pt. I tez mi to nie leży. Do kiedy dziewczyny chcecie pracować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagunia85
Ja tez nie przechodzę na fcb Wizyta u lek w czwartek:) ale jestem dobrej myśli, to mój druga ciąża:) Mój córunia ma 17m i jeszcze ja karmie. Musze porozmawiać z lekarzem jak to z tym karmieniem w ciazy. Dziewczyny jakie bierzecie witaminy? Ja tylko kwas foliowy i jod. No i kupiłam tran ale o tym tez pogadam z lekarzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BO1984
Gość321 moja pierwsza i też wszystko przeżywam. I niestety w nocy też źle sypiam. Zaczęłam na przykład chodzić do toalety, co wcześniej nigdy mi się nocą nie zdarzało. Gagunia85 - ja w pracy powiedziałam tylko szefowej i nieoficjalnie. Właśnie ona mi powiedziała, że jakby tylko coś się działo to mam uciekać na L4 a nie oglądać się na firmę. Tak też zamierzam uczynić:) Ja z witaminek to tylko kwas foliowy, owoce i warzywa - tyle zalecił lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula05
ja też biorę tylko folik tak mi gin powiedział, żeby ie brać zadnych witamin, dziewczyny napiszcie w którym tyg jesteście ja dopiero 4 tydz. i 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilia86
Dziś widzę ,że forum ożyło :) super ! Ja niestety mam te nudności przez 2 godziny rano i poznymi wieczorami, w nocy 2-3razy chodze siusiu. 8 tydzien a juz tyle problemow :( biore witaminy dla ciezarnych na 1 trymestr bo slabo u mnie z owocami i warzywami. Planuje pracowac do polowy-końca stycznia. Musze dotrwać :) poki co do lekarza chodze sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pierwszej ciazy maz wszedl ze mna do gabinetu w 13 tygodniu na usg :) wtedy tez poznalismy plec :) córcia :) Teraz pewnie tez pojdzie ze mna dopiero kolo 12-14 tygodnia :) moze dowiemy się co tam mam na swieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośc321 u mnie wypada na dzisiaj owulacja, a mam problem z pęcherzem, boli mnie podczas siusiania, muszę jechać do apteki coś sobie kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula05
Gagunia85 ja myślę pracować jak najdłużej się da, ale nie wiem jak to będzie, w zależności od samopoczucia u mnie doszły jeszcze te plamienia zobaczymy co gin zleci,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny ,Ula05 a od czego jest ten duphaston?ja liczac od owulacji jestem w 4tyg a od ostatniej @ w 6tym.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Gugunia85 ja tez bym chciala pracowac do maja,ciekawe ile wytrzymam..Ja szefa juz w maju uprzedzalam ,ze planujemy z mezem dziecko..przyjal to spokojnie,zrozumial..ale to okaze sie jesli bede miala gdzie wracac.Ja planuje w gabinecie prywatnym,wiec jestem sama...Biore folik i wit.D,ale wit.mi sie konczy,a 1wsza wizyta za tydzien,pewnie dr da mi inne wit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
BO1984 to mamy troche wspolnego 1wsza ciaza i objawy tez podobne.. WANILIA 86 juz w 13tym tygodniu poznaliscie plec dziecka??to b.szybko!:-)Agaaa133 3mam kciuki,by Wam sie udalo,wylecz pecherz,bo moze to miec wplyw jakis,ale jestem dobrej mysli.Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
BO1984 to mamy troche wspolnego,pierwsza ciaza,podobne objawy..:-) Wanilia86 juz w 13tym tyg poznaliscie plec dziecka?to b.szybko!:-)Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula05
Hej Gościu 321 duphaston jest to sztuczny progesteron, ja go dostałam na podtrzymanie ciąży, wczoraj trochę plamiłam ale dziś już nie plamie, zaczynają mi się mdłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagunia85
Dziewczyny na szkole rodzenia lekarz mówił żeby w ciąży suplementować kw foliowy, jod i żelazo. Ze witaminy te sztuczne sprawiają ze dzieci rodzą sie wielkie a nie o to chodzi;) ja też nie brałam witamin w pierwszej ciąży a potem miałam problemy z tarczyca tzn podejrzenie niedoczynności tarczycy z powodu niedoboru jodu. Jesli bierzecie witaminy koniecznie spr czy w składzie jest jod abyście się potem nie stresowały jak ja. Niedobór jodu jest bardzo niebezpieczny dla dzieciaczków :( moja córcia jest zdrowa i bardzo mądra ale bardzo sie bałam. Lekarze nie dają skierowania na tsh, ft3 i ft4 wiec dziewczyny zróbcie sobie nawet prywatnie. Ula to plamienie może jest z powodu krwiaka? Ja miałam krwiaki w pierwszej ciąży. One sie tak opróżniają taka starą krwią. Wanilia to bardzo szybko poznaliście plec:D u nas w 17tc miał być chłopiec a w 24tc okazało się ze jednak dziewczynka i tak juz zostało :D Fajnie ze macie ludzkie, wyrozumiale szefostwo:) ja we wrześniu wróciłam z macierzyńskiego a tu znow ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×