Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość Izulka2929
karolina_r22 a jak z pierwsza ciążą było? wszystko przebiegało dobrze? Ja do lekarza ide 6 listopada, ciekawe co mi powie, każdy inaczej chyba mówi jeżeli chodzi o następne staranie o dzidzie. Ile krwawiłaś po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwygość321
Aleksandra 26 , rozumiem jasne, idź do innego lekarza , by się uspokoić, skoro tamten dopiero za 2 tygodnie może Cię zbadać.Pozdrawiam serdecznie :*** Izulka2929 - musimy się wspierać Kochana :*** 3maj się ciepło , spokojnej nocki dziewczyny , do jutra :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka2015
Cześć dziewczynki ja od 2 dni czuje ze dostane okres ;( no szkoda. Popadam w paranoje. Przyznam się, chociaż pewnie większość z Was uzna mnie za wariatkę, że nawet z tego powodu poszłam wczoraj do wróżki. Także muszę się z Wami pożegnać i życzę powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwygość321
Witaj Zuzka2015 a kiedy masz dostac @?Podobno nieraz objawy ciazy sa takie jak na @..wiec poki nie ma,sa jakies szanse,tak mysle..Co do wróźki nigdy nie byłam,ale wierze Ci ze jestes ciekawa czy sie udało.A co powiedziała wróżka?Pozdrawiam,miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraSandrs
Hej. A u mnie 2 grube krechy na teście :)) Beta w czwartek 144 czyli ok. 4tc. Wizyta u gina za tydzień w czwartek. Trzymam kciuki za wszystkie staraczki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulka2929 - dzięki za miłe słowo :) faktycznie muszę się uspokoić i umówić do innego lekarza. karolina_r22 - ja również poroniłam w 10tc (tak twierdzi lekarz po ost. wizycie) ale w sumie nie wiadomo kiedy się to stało..... dziecko po prostu zniknęło :( nie miałam żadnego krwawienia , dobrze się czułam, poszłam z mężem na usg w 10tc a tu taka przykra wiadomość. Okazało się że to było poronienie chybione (nie ma dziecka ale ciąża trwa nadal). Ja zaszłam 4 miesiące po poronieniu. Ja miałam bardzo podwyższone tsh i lekarz mówił że to może być przyczyną bo dziecko na początku jak się rozwija nie wytwarza hormonów i pobiera je właśnie z tarczycy matki a jak matka nie ma tego hormonu albo ma go za dużo no to żle się rozwija i może dojść do poronienia. Ja miałam niedoczynność. Jestem teraz pod opieką endokrynologa i tsh mam w normie ale sporo kobiet ma taką chorobę tarczycy, która nazywa się Hashimoto (takie gózki , wole w tarczycy) i mimo że mają tsh w normie to może dojść do poronienia - tak mi tłumaczyła ta endokrynolog. Ja mam podejrzenie tej choroby :( SandraSandrs - GRATULACJE!!! Jakie masz objawy? Bo ja się obawiam moich..... :( jak u Cb wyglądają bóle podbrzusza??? Czy bolą Cię pachwiny, uda? Mi ból promieniuje do pachwin i ud, nogi mam jak z waty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejj. Izulka ja krwawilam okolo 10 dni tzn bylo to plamienie takie jak ostatnie dni okresu. Nie wiem czy udalo mi sie zajsc. Jak pisalam om mialam 1.10 cykl mialam przed poronieniem zawsze 26 dni... Dzis zrobilam test jedna kreska... Nie wiem co myslec. Poczekam. Bo okres trwal u mnie 12 dni... A zawsze byl kolo 7 dni... Kochalismy sie od 13 do 18dc codziennie. Moze za wczesnie wykonalam test. Mialam ten o czulosci 25. Aleksandra i co dalej sie dzialo jak gin stwierdzil ze dziecko zniknelo? Mialas zabieg czy co? Bo u mnie mowil ze nie zyje i mialam zabieg. Pozniej widzialam moja corke w kostce parafinowej miala 2cm. Izulka a ty robisz bad. Gen. I idziesz na macierzynski? Moja pierwsza ciaza byla ksiazkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka2929
Nie nie zrobiłam badań gen. ja nawet nie wiedziałam jak zachować się w takiej sytuacji, spadło to na mnie jak grom z jasnego nieba. Tez miałam zabieg....ten pobyt w szpitalu, oczekiwanie na poronienie które i tak nie nastąpiło. Te kobiety z brzuchami, głośne ktg, ból był jeszcze większy. Teraz odpoczywam w domu, ciągle o tym myślę, a jak muszę gdzieś pojechać coś załatwić, nie mam na to ochoty, na wzroki ludzi, pytania ... nie mogę tego :( jeden Ci współczuje a drugi udaje Karolina ile jesteś po poronieniu bo ja wczesniej nie doczytałam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wszystkim jestem nowa.Izulka2929 wiem co przechodzisz moje malenstwo stracilam w 9 tygodniu 14.06 br.w swoje urodziny:-( wszystko wczesniej bylo dobrze w piatek mialam nawet wizyte u gin.bilo ladnie serduszko a w niedziele zaczal mnie pobolewac brzuch w pierwszej chwili pomyslalam ze to moze normalne ale ze mialam blisko do szpitala to udalam sie do lekarza.pani dr najpierw zaczela pytac czy czuje sie wogole jakbym byla w ciazy a potem oznajmila ze serduszko przestalo bic...nikomu niezycze tego przechodzic.lekarz zalecil odczekac 3mce.staramy sie juz drugi cykl i jak narazie nici.zycze tobie zdrowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulka jezeli w bad hist pat pisze ze znaleziono plod masz prawo do wykonania bad gen i pochowania dziecka i do urlopu macierzynskiego 8 tygodni. Ja badania zalatwialam sama bo moj szpital nie zleca. Placilam za nie 300zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaa133
Przepraszam, że tak długo się nie odzywałam, ale choroba mnie rozłożyła i leżałam w łóżku Nie jestem w ciąży... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga ale wszystko wskazywalo na to ze jestes nawt chyba o dwoch kreseczkach pisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka2929
Agaaa przykro mi :( czytałam Twoje wcześniejsze wypowiedzi. Karolina wyniki badań hist będę miała za dwa tyg. Zapytałam Ciebie ile minęło od zabiegu bo ja wiem że będę chciała się starać, tylko u mnie bywa to trudniejsze z powodu wyjazdów mojego męża. Gość wiem co przeżyłaś bo ja również to wszystko przeżyłam, koszmar, żal, rozgoryczenie :/ ja w 10 tyg poszłam na kontrol, nic mnie nie bolało, przy badaniu usg " bardzo mi przykro, mam złą wiadomość" od razu mnie zdruzgotało co mnie trzyma do dzisiaj :/ teraz sumując wszystko, nawet pamiętam dzień w którym minęły mi objawy, mdłości wymioty, nie spodziewałam się że to tak tragicznie wróży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu gosc z 17:25 slyszalam ze po zabiegu nie jest trudno zajsc w ciaze my jak narazie 2 cykl za 10 dni planowana@ a ja od kilku dni tylko bym spala mam mdlosci wymiotuje po wszystkim i caly czas mnie boli dol brzucha nie chce sobie wkrecac ale nie wiem tez czemu tak sie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwygość321
Hej Dziewczyny, ale smutne rzeczy piszecie :((( czyli radością jest nie tylko zajść w ciążę ,ale najważniejsze ,by donosić ciążę :(((.Współczuję Dziewczynom , które przeszły te cieżkie chwile :((( Agaaa133, szkoda że się nie udało,ale zostań z nami :**** Spokojnej nocki Dziewczyny :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaa133
No niestety, a w październiku to krwawienie mogło być poronieniem samoistnym :-( a teraz już po owu, więc musze miesiąc czekać, a poza tym oboje z moim M. chorujemy, on 3 tyg, walczy z zapaleniem płuc, a od jakiegoś czasu mam mega męczący kaszel i biore od czwartku antybiotyk, więc starania będą dopiero w połowie listopada i to już będzie na sierpień, jeśli s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraSandrs
Aleksandraaa - dziękuje slicznie. U mnie to już druga ciąża bez żadnych objawów :) porostu wiedziałam od samego początku (przeczucie?). Może jestem trochę ospała, ale nie mam żadnych boli. Karolina, test beta hcg wykonany w gabinecie ginekologicznym. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka2015
prawdziwygość321- powiedziała że najprędzej za dwa miesiące. Coś w tym jest bo już kiedyś byłam u innej, jeszcze przed studiami wtedy z ciekawości z kimś się wybrałam do wróżki i też tak mówiła. Tylko że wtedy poszłam można powiedzieć rozrywkowo a teraz w akcie desperacji. Dwa miesiące to dla mnie wieczność ale muszę odpuścić bo w tym miesiącu to jest przeginka. A okres powinnam mieć za dwa dni ale już czuje, że nadchodzi. W każdym razie trzymam kciuki za Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra to super. Ja chyba jutro powtorze test. U mnie w laboratorium wszyscy mnie znaja i nie lubie za czesto tam chodzic. Ja w drugiej ciazy tez nie mialam zafnych objawow i byla dziewczynka. A ty masz corke czy syna" dziwi mnie to ze test mi nie wyszedl. Mam cykle 26 dni. Robilam 25 dnia. Dzis jest 26 dc i okresu brak. Zrobie test jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwygość321
Hej Dziewczyny!:-) Agaaa 133 rozumiem :-(,ja tez czuje,ze nie mam źadnych objawow..:-(a za tydzien pewnie przyjdzie @,ale trudno bedzie trzeba dalej probowac..a moze ginek cos doradzi..bo 10ide do pani dr..Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwygość321
Agaaa133 duźo zdrowka,wyleczcie sie,bedzie dobrze:-* SandraSandrs czyli mozna byc w ciazy i nie miec objawow..a ja nie mam nawet przeczucia zadnego:-(.Zuzka2015 wiec mam nadzieje,ze sie spelni to co wróżka powiedziała,a najlepiej jakby to było wcześniej,tego Ci życzę:-* Karolina_r 22 tez mam 26dniowe cykle,3mam kciuki,by jutro test był pozytywny.Miłego dnia Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA czuję, że jestem w ciąży :) Mimo, że okres mam mieć dopiero za tydzień, brzuch lekko pobolewa, i po prostu mam to uczucie, że się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraSandra
Karolina, mi rownież test dzień przed miesiączka wyszedł negatywnie. Nawet beta robiona 16.10 była negatywna, a 19.19 t cyfrowy pokazał ciąże. Mam synka, w maju skończy 3 latka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraSandra
PrawdziwyGosc, jestem najlepszym przykładem na to, ze można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kochane jestem tu Nowa :-) my się staramy, jesteśmy świeżo po ślubie. ogólnie w sierpniu dowiedziałam się ze jestem w ciąży, test beta pozytywny, objawy pierwsze były. 35 dni brak miesiączki, aż tu nagle masakra zaczęłam plamic, pojechałam do lekarza i okazało się ze ciąży już brak, po prostu samoistnie się rozplynela, lekarz mówił że jajo się nie rozwinęło i ciąża się nie przyjęła, była to dla mnie straszna wiadomość. teraz aż się boję, ale trzeba być dobrej myśli. wam kochane też się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka2929
Karolina ojej przykro mi :/ bądź dobrej myśli, chociaż wiem łatwo mi powiedzieć. Jest mi jakoś ciężko, wczoraj ciągle popłakiwałam :( W dodatku chyba moja choroba daje o sobie znać. Dwa lata temu leczyłam się na nerwicę, było to 3 miesięczne leczenie, lekarz świetny, internista pomógł mi, bardzo mu dziękuję. Teraz ta sytuacja jednak mnie dobija, staram się tłumaczyć sobie że tak miało pewnie być, nie miałam na to wpływu itd. Niestety to nie pomaga, głowie kłębi się pytanie "dlaczego" :( ta ogromna tęsknota za istotką :( ehhhh Jeszcze wczoraj mój młodszy synio włożył poduszkę pod koszulkę i mówi że ma dzidziusia, jak mama nie ma to ja mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izulka będzie dobrze jesteśmy z Tobą, Karolina poczekaj jeszcze kilka dni z testem u mnie wychodziły negatywne a po badaniu krwi beta hcg okazało się ze początkowa ciąża. ja też zaczynam się starać po stracie z 28 sierpnia kiedy to dowiedziałam się ze mojej ciąży nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×