Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość gość
Nie wiem co się stało. Najczęściej się tego nie wie. Przyczyn poronień są setki i nawet sam lekarz powiedział, że lekarze nie znają wszystkich. Ja też myślałam, że jak już minęło pierwszych 12 tygodni to już nic złego nie ma prawa się wydarzyć, a teraz jak słyszę taki tekst to mogę się tylko głupio uśmiechnąć. Statystyką mogłam się, mówiąc brzydko, podetrzeć. Ja też wybrałam imię, rodzina kupowała mi już pierwsze kosmetyki i drobiazgi dla dziecka. Potem to wszystko wylądowało na dnie szafy i leży tam do dziś. Jestem w kolejnej ciąży i ani myślę tam zaglądać, a chwalenie się na fejsie czymś tak intymnym jak usg dziecka uważam za szczyt braku wyobraźni i zwykłą głupotę. Zapeszanie to jedno, a gdzie resztki intymności? Wszystko na sprzedaż? W czwartek idę do lekarza i już usiedzieć nie mogę, znowu włączają mi się głupie myśli. Często zastanawiam się jak to jest, że całe życie nie palę, nie piję, jadłam zdrowo, wydałam masę kasy i życie mnie skopało, a wokół słyszę mnóstwo historii o tym jak to jakaś menelka przez całą ciążę paliła, lekarza na oczy nie widziała, o kwasie foliowym nie słyszała, w portfelu zero i praktycznie bez opieki urodziła zdrowe dziecko. Chciałabym by dziecko dawało mi więcej znaków to byłabym spokojniejsza, a tu niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co się stało. Najczęściej się tego nie wie. Przyczyn poronień są setki i nawet sam lekarz powiedział, że lekarze nie znają wszystkich. Ja też myślałam, że jak już minęło pierwszych 12 tygodni to już nic złego nie ma prawa się wydarzyć, a teraz jak słyszę taki tekst to mogę się tylko głupio uśmiechnąć. Statystyką mogłam się, mówiąc brzydko, podetrzeć. Ja też wybrałam imię, rodzina kupowała mi już pierwsze kosmetyki i drobiazgi dla dziecka. Potem to wszystko wylądowało na dnie szafy i leży tam do dziś. Jestem w kolejnej ciąży i ani myślę tam zaglądać, a chwalenie się na fejsie czymś tak intymnym jak usg dziecka uważam za szczyt braku wyobraźni i zwykłą głupotę. Zapeszanie to jedno, a gdzie resztki intymności? Wszystko na sprzedaż? W czwartek idę do lekarza i już usiedzieć nie mogę, znowu włączają mi się głupie myśli. Często zastanawiam się jak to jest, że całe życie nie palę, nie piję, jadłam zdrowo, wydałam masę kasy i życie mnie skopało, a wokół słyszę mnóstwo historii o tym jak to jakaś menelka przez całą ciążę paliła, lekarza na oczy nie widziała, o kwasie foliowym nie słyszała, w portfelu zero i praktycznie bez opieki urodziła zdrowe dziecko. Chciałabym by dziecko dawało mi więcej znaków to byłabym spokojniejsza, a tu niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co się stało. Najczęściej się tego nie wie. Przyczyn poronień są setki i nawet sam lekarz powiedział, że lekarze nie znają wszystkich. Ja też myślałam, że jak już minęło pierwszych 12 tygodni to już nic złego nie ma prawa się wydarzyć, a teraz jak słyszę taki tekst to mogę się tylko głupio uśmiechnąć. Statystyką mogłam się, mówiąc brzydko, podetrzeć. Ja też wybrałam imię, rodzina kupowała mi już pierwsze kosmetyki i drobiazgi dla dziecka. Potem to wszystko wylądowało na dnie szafy i leży tam do dziś. Jestem w kolejnej ciąży i ani myślę tam zaglądać, a chwalenie się na fejsie czymś tak intymnym jak usg dziecka uważam za szczyt braku wyobraźni i zwykłą głupotę. Zapeszanie to jedno, a gdzie resztki intymności? Wszystko na sprzedaż? W czwartek idę do lekarza i już usiedzieć nie mogę, znowu włączają mi się głupie myśli. Często zastanawiam się jak to jest, że całe życie nie palę, nie piję, jadłam zdrowo, wydałam masę kasy i życie mnie skopało, a wokół słyszę mnóstwo historii o tym jak to jakaś menelka przez całą ciążę paliła, lekarza na oczy nie widziała, o kwasie foliowym nie słyszała, w portfelu zero i praktycznie bez opieki urodziła zdrowe dziecko. Chciałabym by dziecko dawało mi więcej znaków to byłabym spokojniejsza, a tu niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku, przepraszam za ten kilkukrotny post. Coś mi się przyblokowało i to dlatego sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Gość321, polecam te ciążowe ubrania z HM, bardzo dobrze się noszą, a nie są worowate, ładnie leżą i wytrzymują częste prania. Tam też kupiłam biustonosze takie duuuże miękkie z odpinanymi miseczkami, bardzo wygodne. Tylko nie we wszystkich HM jest dział MAMA, sprawdź najpierw :) Mageliza1987, też słyszałam, że już mozna farbować, ale ja chyba odpuszczę, bo przed ciążą zrobiłam sobie kolor naturalny i nawet nie widać odrostów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Gościu z 11:44, mój synek umarł 18 dni po porodzie, urodził się z niedotlenieniem, więc naprawdę rozumiem wszystkie Twoje obawy... Dopiero jak zobaczę zdrowego różowego krzyczącego bobasa, odetchnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny ;) ja kiedyś pracowałam w H&M i wiem ze jak są promocje mozna naprawdę za grosze kupić ! Dzis są super promocje ! Byłam tam Kupiłam spodenki ciążowe jeansowe za 10 Zl :P a wcześniej kosZtowaly 100..duzo jeansów jest ciążowych na poromocji ale były rozmiar 34/36 dla mnie za małe .. Teraz mozna kupować tez tam przez internet i tez jest duzo ciążowych po obniżce :) ogólnie kupiłam tam dzis spodenki bluzkę biustonosz i majtki i w sumie 70 zł zapłaciłam :) zakupy udane ! :) magneliZa czekamy na wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Airina dzięki za cynk! :) też się dziś wybieram, może mi się coś trafi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Hej dziewczyny Tez kupowałam ciuchy ciazowe w H&M i rowniez polecam naprawde sa ok:) Ja jutro ide na prenatalne mam nadzieje ze bedziecie trzymac kciuki zeby bylo ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowomi
mageliza1987 i jak tam na prenatalnych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaMagda90- to trzymam kciuki za Ciebie jutro :) Gościu - mam nadzieje ze tym razem wszystko sie uda i ciaza bedzie przebiegać pomyślnie !! Tez sie czesto zastanawiam jak to jest , ze osoby ktore pragną miec dzieci poświęcają siebie i mogłyby im dać wszystko maja problemy a inni co siebie nie szanują rodzą zdrowe dzieci jedno po drugim .. Dziwny ten Świat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
MamaMagda90, trzymam kciuki!!! Wy też się trzymajcie i daj znać :) Mageliza1987, mam nadzieję, że wszystko ok :* Dziewczyny, byłam dziś w HM i niestety nie było wyprzedaży, ale kupiłam sobie porządne wygodne jeansy z golfem ;) Wreszcie guziki nie będą mnie uciskać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamarianna- ale jak to wyprzedaży nie było ?:P w każdym powinny byc , nawet na str w internecie u nich są bo juz mozna robic zakupy online ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Dzięki dziewczyny;)ja co prawda mieszczą się w swoje ciuchy i są całkiem wygodne jeszcze ale chyba jutro też się wybiorę jak znajdę chwilę miedzy dentysta usg a odebraniem dziecka z przedszkola;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Airina, no też jestem w szoku, to był jedyny dział, gdzie nic nie było przecenione. Żerują na biednych ciężarnych :P MamaMagda90, idź idź, dla zabicia czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa o to chodzi , bo dział typowo kochana przeceniony nie jest , wszystkie przecenione rzeczy są razem , pomieszane :P tez szlam typowo na dział mama a tam nic tylko w głównym dziale gdzie przeceny to tam były pomieszane rzeczy ale Znalalzam :) jeszcze 2 bluzki w hm online sobie zamówiłam z przeceny bo akurat dostępna rozmiarówka była co potrzebowałam :P a wysyłka niecałe 6 zł to super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Aaaaa, no trudno, jakoś te spodnie przeboleję ;) są bardzo fajne, więc już nie marudzę :) ale jak będę następnym razem to przeszperam całość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mageliza1987
Jestem, jestem :-) Uff.. ok jest dobrze. Badanie trwało dość długo, bo ten mój Maluszek to dziś obrażony był. Za cholerę nie chciał ładnie się ustawić, uparciuch i łobuz - tak go lekarz określił :-) Ale co najważniejsze wszystkie parametry są w porządku. Kość nosowa - ok, przezierność karkowa -1,60 mm. Czaszka, mózg, nerki, pęcherz, wątroba - ok. Dwie rączki i nóżki :-) Pomachały do mamy :-) Dzieciak 5,64 cm :-) I niespodzianka - nie pokazał Skarbek kim jest :-/ płeć nie potwierdzona niestety, choć lekarzowi wydaje się że córka.. Ale pewności brak. Także liczę że na następnej wizycie u mojej ginekolog pokaże coś więcej. Wielka niewiadoma :-) Pobrano mi krew na test pappa - wyniki za ok 10 dni. Zapisano na połówkowe w połowie marca i tyle :-) Wizyta udana, fruwam ! :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mageliza przezierność taka jak moja :D nie martw się mi też lekarz nie powiedział nic o płci :( super cieszę się że wszystko ok :) ja nie byłam w h&m ale na allegro kupiłam sobie legginsy ciążowe czarne bo jeansy zawsze nosiłam bardzo obcisłe i 36/38 a teraz już brzuszek jest fajnie zaokrąglony i nie chcę go uciskać. Ostatnio jak założyłam swoje spodnie na imprezę -obcisłe jeansy - z wysokim stanem co prawda to aż mnie żebra bolały i nie mogłam oddychać :D chyba nawet w talii przybyło choć waga pokazuje mniej niż przed ciążą. Musiałam w samochodzie szybko przebierać się w legginsy. Mdłości już u mnie całkowicie ustąpiły i pojawił się wreszcie apetyt. Już myślałam że nie dam rady z tymi wymiotami i zgaga wszystko mi smakowało jak woda z ogórków ale teraz jest już super:) a jak tam u Was dziewczynki? Jak się czujecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Mageliza1987, to cudownie!!!! Bardo się cieszę i gratuluję :) Słusznie fruwasz, tyle czekałaś na takie dobre wieści, oby dalej tak ładnie wszystko szło! Brawo dla Twojego łobuziaka albo raczej łobuzinki ;) Puffka, też mam legginsy z HM, mięciutkie wygpdne, gumogacie na każdą okazję :) dobrze, że już nabierasz apetytu, teraz już powinnaś się tylko lepiej czuć :) Ja mam wrażenie, że mi się bardzoej chce jeść, albo w zoraj miałam taki dzień. Z ciażowych dolegliwości to szybko się męczę, ciężko śpię w nocy i mam katar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowomi
Mageliza1987 super wieści . Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Mageliza1987 super ze wszystko w porządku i możesz się już cieszyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mageliza- swietnie !!!;) gratulacje dobrych wyników ;) i oby do końca same dobre wieści !!;) Puffka- uff to dobrze ze mdłości przeszły a masz jakieś inne objawy ?? U mnie dalej bez zmian tzn samopoczucie bardzo dobre:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airina - tak urosły mi znacznie piersi i od czasu do czasu coś zakuje w brzuszku albo w pachwinach. Niedługo 15 tydzień zacznę niby już w tym okresie powinno czuć się pierwsze ruchy ale ja jeszcze nic nie czuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoe
Pufffka jeśli to Twoja pierwsza ciąża to stanowczo za wcześnie żebyś czuła ruchy dziecka, między 18 a 22 tc kobiety zaczynają czuć. Ja w pierwszej ciąży czułam ruchy dopiero w 19tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowomi
Puffka ja z córką pierwsze ruchy poczułam w 19 tygodniu a są dziewczyny co nawet w 23 . W drugiej ciąży niby czuje sie szybciej i u mnie sie to sprawdziło . Dzis zaczęłam 15 tydzień a od dwóch dni czuje juz delikatne puknięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olala2910
jamarianna to chyba wczoraj musiał być taki dzień, bo ja też nie mogłam odejść od lodówki i aż mnie to przeraziło, żeby nie było tak przez całą ciążę ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny za podpowiedzi ;) ale ja tak bardzo bym chciała czuć już ruchy ;) dużo ćwiczyłam wcześniej siłownia fitness biegałam w półmaratonach więc te mięśnie brzucha trochę są mocniejsze- tak mi się wydaje jak myślicie to też może wpłynąć na późniejsze "wyczuwanie" ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Olala2910, haha, może coś w tym jest :) wczoraj sobie pozwalałam, ale dziś już bez szaleństw ;) Puffka, ja w pierwszej ciąży poczułam ruchy jakoś w 17 tyg, teraz skończyłam 14 tyg i też się strasznie nie mogę doczekać wszelkich puknięć, bo wreszcie będę miała sygnały od dziecka, że jest, że ma się dobrze i mam być spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×